BiKi.com en güvenli, en istikrarlı ve en etkili kripto para birimi alım satım platformunu sağlamayı amaçlamaktadır. İşlem ücretlerinin% 100’ü, geri satın alma ve platformun yerel belirteci BIKI’nin yakılması için kullanılır..

Biki’yi ziyaret edin

Dijital varlıkları takas etmek için bir yer arıyorsanız, BiKi, ticaret için çeşitli kripto varlıkları olan nispeten yeni bir kripto borsasıdır. Bu BiKi incelemesinde, platform özelliklerini, kullanıcı arayüzünü, kripto çiftlerini, para yatırma yöntemlerini, alım satım ücretlerini ve daha fazlasını değerlendireceğiz..

Biki

BiKi nedir?

BiKi küresel bir kripto para borsasıdır. 150’den fazla kripto para birimi ve 250 işlem çifti için dijital varlık ticareti sağlar. Singapur merkezli kripto para borsası 2018 yılında kuruldu ve günlük işlem hacmi açısından resmi açılışından bu yana dünyanın en hızlı büyüyen borsalarından biri haline geldi. Coinmarketcap.


biki coinmarketcap

BiKi borsası, 1,5 milyon kayıtlı kullanıcı, 130.000 günlük aktif kullanıcı, 2.000’den fazla topluluk ortağı ve 200.000 topluluk üyesi biriktirdiğini iddia ediyor ve bugüne kadar yasal bir kripto borsası gibi görünüyor..

BiKi Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması BiKi’nin önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, birinci sınıf özellikler sunan diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Dünyanın En İyi Fiat Kripto Borsaları
 • Bitmex’te Neden Para Kaybetmeye Devam Ediyorum? Bu 5 Hatadan Kaçının
 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • Karşılaştırılan En İyi Kripto Kaldıraç Ticaret Borsaları
 • Altcoin Tüccarları İçin En İyi 4 Kripto Grafik Sitesi

BiKi Jetonları

BIKI, BikiCoin ticaret platformu tarafından verilen jetondur ve borsanın haklarının ve çıkarlarının temsilcisidir. BIKI’nin ihraç ve imhası, “ticaret madencilik, geri satın alma ve imha, fiyat limiti” ilkesine dayanmaktadır..

Başlangıçtaki toplam BIKI miktarı 1 milyardır ve platformun sürekli yeniden satın alınması ve imha edilmesiyle toplam miktar 100 milyona düşürülecektir. BiKi vardır Jetonu geri satın almak ve yakmak için platform ücretlerinin% 100’ünü kullanmayı taahhüt etti 100 milyonluk arza düşene kadar.

BiKi Yasal mı / Güvenli mi?

BiKi, hızla büyüyen ve oldukça yeni bir borsadır. 1,5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı ve günlük 130.000 aktif kullanıcı Dünya çapında. Buna dayanarak, BiKi yasal ve güvenli bir kripto ticaret borsası gibi görünüyor.

Teknik ve operasyon ekibi, platformun dünyanın her yerindeki kullanıcılar için en güvenli, en istikrarlı ve verimli dijital para birimi ticaret platformunu oluşturmaya kararlı olmasını sağlamak için iyi kaynaklara sahip ve deneyimlidir..

BiKi, işlem platformundan aylık gelirin% 20’sini alan bir risk garanti fonu başlattı. Bu, herhangi bir güvenlik ihlali veya saldırı durumunda kullanıcıların varlıklarının güvenliğini sağlamak içindir.

Platform aynı zamanda finansal olarak da Huobi’nin kurucu ortağı tarafından desteklenmiştir Huobi Kurucu Ortağı ve şu anki CEO’su Jun Du Düğüm Başkenti ve Jinse. Her iki kişi de kripto alanında iyi biliniyor ve BiKi borsasının meşruiyetine çok olumlu bir işaret..

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

BiKi Borsası Ticareti

Tüm tüccarlar için, ticaret arayüzü, bir kripto borsası seçerken en önemli hususlardan biridir.. Özellikle piyasada bir avantaj bulmak için teknik analize güvenen tüccarlar için. Bir kripto para birimi borsası seçerken, ticaretleri tanımlayacağınız ve yöneteceğiniz yer burası olduğundan grafik paketinden memnun olmalısınız..

Biki değişimi

BiKi Exchange kripto platformuna ilk giriş yaptığınızda fark edeceğiniz ilk şey grafikler TradingView tarafından sağlanmaktadır. TradingView, sorunsuz, sezgisel ve temiz grafikleri ile bilinir. Yatırımcıların, kârlarını en üst düzeye çıkarmak ve riski en aza indirmek için ticaret avantajlarını iyileştirmek için gelişmiş ticaret araçlarını ve göstergelerini kullanmalarına olanak tanır.

Aşağıda BiKi ticaret borsasının ve TradingView grafiklerinin bir görüntüsü bulunmaktadır..

BiKi Kripto Ticaret Varlıkları

BiKi Exchange teklifleri 150’den fazla kripto para birimi ve 250 çift güvenli, istikrarlı ve güvenilir bir platform kullanılarak kullanıcıları tarafından alınıp satılabilir. Her bir dijital para, aşağıdaki çiftlere karşı alınıp satılabilir:

 • USDT
 • BTC
 • TRX
 • ETH

Borsa, deneyimli kripto tüccarları için pazarda rekabet avantajı sağlayabilecek yeni madeni para teklifleri ekliyor. İşlem çiftlerinin tam listesi Biki web sitesinde görüntülenebilir..

biki kripto

BiKi Kaldıraç

BiKi Exchange, aşağıdakileri içeren USDT çiftine karşı 3 kata kadar kaldıraç sunar:

 • BTC
 • ETH
 • TRX
 • EOS
 • LTC
 • BCH
 • VB
 • XRP
 • HT
 • DASH
 • ADA
 • ATOM
 • ONT

biki marjı

BiKi’de kaldıraç ticareti, ana rakiplerine kıyasla geniş değildir ve yalnızca 3x sunar. Tüccarlar, bakiyenizin daha hızlı büyümesini sağlamak için nispeten küçük fiyat hareketlerinden yararlanmak için normalden daha büyük pozisyonlar açmaya devam edebilecekler..

Ayrıca şunu okuyun: En İyi Cryptocurrency Kaldıraç Ticaret Borsaları

BiKi Ücretleri

Bir kripto para birimi alım satım borsası seçerken borsa ücretleri önemli bir husustur. Daha büyük pozisyonlarda alım satım yaparken ve marjınızdan çok daha büyük pozisyonlar için ücret ödediğiniz kaldıraçlı bir borsada daha da kritik hale gelir..

Depozito Ücretleri

BiKi yalnızca kripto para yatırma işlemlerini (BTC ve USDT) kabul eder ve para yatırma ücreti almaz.

Para Çekme Ücretleri

BiKi para çekme işlemleri, Bitcoin para çekme talebi başına 0,005 tutarında bir ağ ücretine tabidir. Bu, diğer benzer kripto para birimi borsalarına kıyasla endüstri standardından daha yüksektir ve Biki’ye kaydolup kaydolmamaya karar verirken dikkate alınmalıdır..

Ticaret Ücretleri

BiKi platformu bir % 0,15 sabit ücret bu, her kripto para birimi madeni para için aynıdır. Bu, piyasada oldukça rekabetçidir ve benzer kripto para birimi alım satım borsaları için endüstri standardının altındadır..

BiKi Alternatifleri

BYBIT

Bybit

ByBit, Bitcoin ve Etherium alım satım çiftlerinde 100 kata kadar kaldıraçla kaldıraç ticaretine vurgu yapan bir türev kripto para alım satım platformudur. Bybit, dünyanın en iyi kripto borsalarından biri haline geldi.

Siteyi ziyaret et artı500

Plus500

Plus500, devasa müşteri tabanını Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ve Monero gibi 30 kata kadar kaldıraçla dünyanın en popüler kripto varlıklarının ticaretini yapmak için sunan bir CFD sağlayıcısıdır..

Feragatname: sermayeniz risk altında

Siteyi ziyaret et Binance

Binance

Binance, ticaret hacmine göre en büyük kripto para borsası ve blockchain ekosistemi için en hızlı ticaret hizmeti sağlayıcılarından biridir. Borsa astronomik bir büyüme gördü ve birinci sınıf bir kripto ticaret platformudur.

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

ABD’li Tüccarların BiKi Kullanmasına İzin Veriliyor mu??

ABD müşterilerinin katı düzenlemeler nedeniyle BiKi borsasında kripto para ticareti yapmalarına izin verilmiyor. Bu, kripto borsasının kontrolü dışında. ABD’li tüccarların Amerika Birleşik Devletleri’nde Coinbase, Gemini ve eToro gibi saygın bir kripto ticaret borsası bulmaları gerekecek..

BiKi KYC Gerektirir mi?

BiKi KYC gerektirmez bir hesap açmak, ticaret yapmak, para yatırmak veya para çekmek için. Kullanıcılar platforma para yatırıldıktan hemen sonra kripto para ticareti yapmaya başlayabilirler..

Hotbit’in Demo Hesabı Var mı?

BiKi, depozito olmadan kripto ticareti için bir testnet veya demo hesabı sunmamaktadır. Kullanıcıların kripto para birimi ticareti yapmak için borsaya para yatırması gerekir.

Affiliate Programı Var mı?

BiKi bir ortaklık programı yok Platforma yeni kullanıcılar getirmenin bir ödülü olarak tavsiye bonusları sunmak. Web sitesi, yakında bir ortaklık programının geleceğini belirtiyor.

Sonuç

BiKi incelememizi sonuçlandırmak için şunu söyleyebiliriz: merkezi kripto değişimi, Biki, dikkate alınması gereken iyi bir seçenektir. Borsa, büyük bir ticaret çiftleri listesini destekler ve yeni token teklifleri söz konusu olduğunda kullanıcılarına bir avantaj sağlar..

Biki’yi ziyaret edin

BiKi borsası, kripto tüccarları için masaüstü ve mobil uygulama için iyi tasarlanmış sezgisel bir platform ve organize ticaret arayüzü sunar..

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

BiKi’yi ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me