bitFlyer, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer altcoinleri satın almak ve satmak için yeni başlayanlar için uygun ve güvenli bir hizmet sunan popüler bir kripto para borsasıdır. Borsa, Euro, Japon Yeni ve ABD Doları gibi fiat para birimini destekler, hem çok çeşitli yatırımcılara hem de tüccarlara uyacak çeşitli özellikler içerir..

BitFlyer Europe’u ziyaret edin BitFlyer Japonya’yı ziyaret edin

Bu bitFlyer incelemesinde size özellikleri, kullanıcı arayüzü, işlem ücretleri ve daha fazlası hakkında doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

bitflyer web sitesi

Kripto para ticareti yaparken genellikle Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanılması önerilir. Cüzdanınız yoksa, en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

BitFlyer nedir?


bitFlyer bir kripto para birimi ticaret platformu ve lisanslı finans kurumu dünya çapında çeşitli yargı alanlarında faaliyet gösteren Japonya, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri dahil. Borsa, binlerce tüccar topladı ve Japonya’da 250 milyarın üzerinde işlem gören aylık işlem hacmi için 2017’de 1. sırada yer aldı..

bitFlyer, kullanıcıların dünyanın en popüler kripto para birimlerini alıp satmaları için güvenli ve kolay bir platform sağlamaya devam ediyor ve genellikle aşağıdaki gibi çevrimiçi yayınlarda yer alıyor: TechCrunch, Wall Street Journal ve CoinDesk.

bitFlyer Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması bitFlyer’daki önemli özelliklerdir. Bu karşılaştırma tablosu, birinci sınıf özellikler sunan diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

BitFlyer Güvenli mi?

bitFlyer bir anında Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almak için güvenli değişim. Web sitesinde, teknik saldırıları önlemek için bir dizi güvenlik önlemi bulunmaktadır. Bir bitFlyer cüzdanında depolanan müşteri fonları, İki Faktörlü Kimlik Doğrulama, soğuk cüzdan depolama teknolojisi ve çoklu imza süreçleri ile güvence altına alınır..

bitFlyer Özellikleri & Ürün:% s

bitFlyer, masaüstü ve mobil uygulama sürümünü kullanarak kripto para birimi satın almak, takas etmek ve satmak için birinci sınıf özellikler sunar. BitFlyer’in en iyi özellikleri şunları içerir:

 • Yeni başlayanlara ve deneyimli tüccarlara uygun, başlangıç ​​dostu bir kullanıcı arayüzü
 • Bitcoin ve Ethereum’u hızlı satın almak için ‘Anında Satın Al’ özelliği
 • Profesyonel kripto tüccarları için bitFlyer Lightning Exchange
 • Gerçek zamanlı piyasa verileri ve popüler altcoin ticareti için grafikler
 • Portföyü izlemek ve her yerden ticaret yapmak için ticaret uygulaması
 • Kullanıcıların fonlarını korumak için soğuk cüzdan kullanan güvenli bitFlyer cüzdanı
 • Platforma daha fazla kullanıcı getirdiğiniz için sizi ödüllendiren bir ortaklık programı
 • Çok dilli desteğe sahip 24/7 müşteri hizmetleri ekibi

bitflyer anında satın alma

hesap kaydı & Oturum aç

İçin bitFlyer ile bir hesap oluşturun, işlem çok basittir ve tamamlanması yalnızca birkaç dakika sürer. Başlamak için şu adımları izleyin:

bitFlyer Doğrulaması

BitFlyer’da işlem yapmaya uygun olmak için, kullanıcılar içinde ikamet etmelidir ABD, Japonya veya Avrupa’nın desteklenen bölgeleri ve bir doğrulama sürecini tamamlayın. Süreç, Müşterinizi Tanıyın (KYC), Kara Para Aklamayı Önleme (AML) ve Terörizmin Finansmanıyla Mücadele (CFT) başınadır. Bu faaliyetler, yasadışı işlemlerin caydırılmasına ve bitFlyer hesabının ve cüzdan güvenliğinin kötü amaçlı etkinlikten iyileştirilmesine yardımcı olur.

BitFlyer doğrulamasını tamamlamak için aşağıdaki bilgilerin gönderilmesi gerekecektir:

 • Pasaport veya Kimlik Kartının Taranması
 • Adres kanıtı
 • Fotoğraf (selfie)
 • Milliyet
 • Telefon numarası

BitFlyer’a Nasıl Para Yatırılır

Bir bitFlyer hesabına para yatırmak için kullanıcılar şunları yapabilir: banka havalesi kullanarak para transferi (AB müşterileri için SEPA). Başlamak için şu basit adımları izleyin:

 • BitFlyer hesabına giriş yapın
 • Üst menüye gidin ve ‘Hesap Finansmanı’nı tıklayın
 • Tercih edilen bir itibari para birimi seçin, ör. Avrupa’daki vatandaşlar için EUR
 • Banka ayrıntılarını ve 6 basamaklı benzersiz karakter kodunu girin
 • Ayrıntıları inceleyin ve “Ödemeyi Onayla” yı tıklayın

bitflyer para yatırma fonları

bitFlyer Kontrol Paneli

Bitflyer panosu, bir hesapta oturum açtıktan sonraki varsayılan penceredir. The kontrol paneli iyi düzenlenmiştir ve bitFlyer cüzdanındaki varlıkların anlık görüntüsünü sağlar. Kullanıcılar ayrıca sağda, fiat para birimi cinsinden Bitcoin fiyatı gibi piyasa bilgilerini hızlı bir şekilde bulabilirler. Solda, diğer bitFlyer özelliklerine hızlı bağlantılar içeren kullanışlı bir gezinme menüsü var..

bitflyer kontrol paneli

bitFlyer Anında Satın Alma

BitFlyer, kullanıcıların kredi kartı ve diğer anında ödeme yöntemlerini kullanarak anında kripto para satın almalarına olanak tanıyan ‘Anında Satın Alma’ adlı yeni bir özellik yayınladı. Anında Satın Alma seçeneği, yeni başlayanlar için oldukça uygundur. kripto para satın almanın hızlı ve basit yolu çevrimiçi masaüstü sürümünü veya bitFlyer mobil uygulamasını kullanan Bitcoin veya büyük altcoinler gibi.

BitFlyer ile anında kripto satın almak için şu basit adımları izleyin:

bitFlyer Yıldırım Ticareti

Cryptocurrency tüccarları, aşağıdakileri sağlayan bitFlyer Lightning Exchange’e uygun olacaktır. ticaret araçları, risk yönetimi emirleri ve duyarlı grafikler ile başlangıç ​​dostu kullanım kullanıcı arayüzü. Mum grafiklerini okumayı bilen tüccarlar, başka bir hesap oluşturmak zorunda kalmadan piyasada spekülasyon yapabilirler..

Dünyanın en popüler kripto para birimi alım satım borsalarıyla karşılaştırıldığında, bitFlyer Lightning’de bulunan özellikler ve araçlar çok basittir ve kripto para ticareti yapmayı öğrenmek isteyen yeni başlayanlar için uygundur..

bitflyer yıldırım

Platformun özellikleri, diğer gelişmiş ticaret borsalarına kıyasla oldukça sınırlı olabilir, ancak bitFlyer Lighting tüm temel araçları içerir. Kullanıcılar bir fiyat çizelgesini, ticaret geçmişini, sipariş defterini (son alım ve satım emirleri) görüntüleyebilir ve bir limit veya piyasa emri kullanarak işlem girebilir.

bitFlyer Lightning ayrıca kullanıcıların kripto ticaret botları oluşturmasına ve test etmesine olanak tanıyan API entegrasyonunu destekler. Bu, kurmak için programlama deneyimi gerektirir, ancak belirli tüccarlara hitap edecek harika bir özelliktir. BitFlyer’ın Quadency, Wunderbit Trading ve Shrimpy gibi popüler otomatik kripto strateji siteleriyle entegre olduğunu görmek isteriz..

Desteklenen Kripto Para Birimleri

bitFlyer tüm büyük kripto para birimlerini destekler Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Lisk (LSK) ve Monacoin (MONA) gibi. Bu varlıklar EUR, JPY ve USD gibi itibari para birimleri ile alınıp satılabilir. Diğer ticaret borsalarıyla karşılaştırıldığında, kripto para birimi çiftlerinin sunulması yalnızca popüler paralarla sınırlıdır.

Tüm kripto para borsaları aynı değildir.

BITFLYER’I DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

bitFlyer Uygulaması

bitFlyer, hem iOS hem de Android mobil işletim sistemlerini destekleyen bir mobil ticaret uygulamasına sahiptir. BitFlyer Cüzdan Uygulaması şuradan indirilebilir: Google Oyun mağazası ya da iOS App Store. Uygulamadaki kullanıcılar, hareket halindeyken ve istedikleri zaman dijital para birimleri satın alabilir, takas edebilir ve satabilir..

Ticaret Ücretleri

bitFlyer Europe Ücretleri

BitFlyer Europe borsası rekabetçi bir Euro kullanarak anında kripto satın almak için ücret yapısı ve aşağıda gösterildiği gibi 30 günlük işlem hacmine dayanmaktadır. Borsada kripto para satın alan ve satan tüccarlar işlem ücreti almazlar..

Var SEPA kullanarak bitFlyer cüzdanına EUR yatırmak için ücret yok. Ancak, .00 250.000,00 € için 0,30 € ve ≤ € 10,00 için küçük bir işlem ücreti vardır. > Euro’yu bir banka hesabına geri çekmek için 250.000,00 € çok makul.

bitFlyer ABD Ücretleri

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bitFlyer kullanıcıları için ücret yapısı biraz değişiklik gösterir. Genel olarak, kripto satın alma ücretleri ABD’deki diğer borsalar için rekabetçidir. Var banka depozitosu kullanarak bir bitFlyer cüzdanına USD yatırmak için ücret yok ACH ve Fedwire aracılığıyla. Yeni başlayanlar için biraz yüksek olan Fedwire kullanarak 20 dolarlık bir para çekme ücreti var. Kullanıcılar, ücretsiz olduğu için elektronik olarak para çekmek için ACH kullanmalıdır..

bitFlyer Japonya Ücretleri

BitFlyer Japan ile alım satım ücretlerinin düşük ve rekabetçi olduğu düşünülmektedir. Ücret yapısı kademelidir, yani işlem ücreti, artan işlem hacmi ile kademeli olarak düşer önceki 30 günlük döneme göre.

SBI Sumishin Netbank aracılığıyla banka havalesi kullanarak bir bitFlyer hesabına JPY yatırmak ve çekmek için herhangi bir ücret yoktur. Diğer ödeme yöntemlerini kullanmanın, her depozito için 330 JPY’ye kadar bir işlem ücretine tabi olabileceğini not ediyoruz..

Güvenlik & bitFlyer Cüzdan

bitFlyer, kullanıcılarının Bitcoin işlemleri yaparken kendilerini güvende hissettikleri bir ticaret ortamı sunmak için en yüksek güvenlik standartlarını benimsemekten gurur duymaktadır. Web sitesi, SSL sertifikaları, SHA-2 şifrelemesi ve web uygulaması güvenlik duvarları gibi güvenlik önlemlerini içerir..

BitFlyer cüzdanındaki kullanıcıların fonları, aşağıdaki gibi güvenlik önlemleriyle güvende tutulur:

 • İki faktörlü kimlik doğrulama (2FA)
 • Soğuk depo cüzdanlarında tutulan varlıkların% 80’i
 • Çoklu imza süreci

Güvenlik önlemleri, kripto borsaları için endüstri standartlarına uygun olsa da, kullanıcılara varlıklarını her zaman harici bir cüzdana aktarmalarını öneriyoruz. Cüzdanınız yoksa, en iyi Bitcoin donanım cüzdanları hakkındaki makalemizi okuyun..

Müşteri desteği

BitFlyer web sitesinde, yeni başlayanlar için bitFlyer kullanmaya başlamak için kapsamlı bir destek ve SSS bölümü vardır. Destek bölümü yardım konuları, hızlı gezinme için kategorilere ayrılmıştır veya kullanıcılar, sık sorulan bir soruyu bulmak için arama özelliğini kullanabilir..

bitFlyer, yardım istemek, soru sormak veya hizmetle ilgili geri bildirim sağlamak için bir bilet destek sistemine sahiptir. E-posta yoluyla yanıt hızlıydı (24 saatten az) ve müşteri destek temsilcileri profesyoneldi.

bitFlyer Alternatifleri

BYBIT

Bybit

ByBit, Bitcoin ve Etherium ticaret çiftlerinde 100 kata kadar kaldıraçla kaldıraç ticaretine vurgu yapan bir türev kripto para birimi ticaret platformudur. Bybit, dünyanın en iyi kripto borsalarından biri haline geldi.

Siteyi ziyaret et artı500

Plus500

Plus500, devasa müşteri tabanını, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ve Monero gibi 30 kata kadar kaldıraçla dünyanın en popüler kripto varlıklarının ticaretini yapmak için sunan bir CFD sağlayıcısıdır..

Siteyi ziyaret et

Feragatname: sermayeniz risk altında

Binance

Binance

Binance, ticaret hacmine göre en büyük kripto para borsasıdır ve blockchain ekosistemi için en hızlı ticaret hizmeti sağlayıcılarından biridir. Borsa astronomik bir büyüme gördü ve birinci sınıf bir kripto ticaret platformudur.

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

BitFlyer Yasal mı?

bitFlyer, yasal bir kripto varlık borsası gibi görünüyor. Avrupa, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi dünyanın çeşitli yerlerinde lisanslı ve düzenlenmiştir. Borsa, 2017’de işlem gören 250 milyar dolar ile dünyanın her yerinden kullanıcıların güvenini kazandı..

BitFlyer Hangi Ülkeleri Destekliyor??

bitFlyer EU, Avrupa ve Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) sakinlerine hizmet vermektedir. Borsa şu anda AEA dahilindeki her ülkede faaliyet göstermektedir: Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık.

EEA’nın bir parçası olan bitFlyer Japan kullanıcıları, bitFlyer EU ile bir hesap açabilir ancak farklı bir e-posta adresi kullanarak yeni bir hesap oluşturmaları gerekecektir..

BitFlyer’ın Satış Ortağı veya Tavsiye Programı Var mı??

BitFlyer ortaklık programı, kullanıcıların bitFlyer’ı arkadaşlarına ve ailelerine tanıtarak ek gelir elde etmelerini sağlar. 130 € ‘ya kadar ödül kazanın. Satış ortağı komisyonlarına hak kazanmak için, yönlendirilen her bir kullanıcının bitFlyer ile hesap kaydını tamamlaması ve alım satım gerçekleştirmesi gerekir..

ABD Yatırımcıları bitFlyer ile Ticaret Yapabilir mi?

bitFlyer US, ABD’deki Bitcoin ve stabilcoin gibi diğer dijital varlıkları satın almak, ticaretini yapmak, depolamak ve satmak isteyen müşteriler için bir kripto para birimi ticaret platformudur. bitFlyer ABD, Avrupa ve Japon borsasından ayrı bir varlıktır, bu nedenle ABD’deki kullanıcıların bitFlyer ABD web sitesinde bir hesap oluşturması gerekecektir. Diğer Bitcoin listesi için & ABD’deki kripto borsaları, bu makaleyi okuyun.

BitFlyer Avustralya’da Mevcuttur?

bitFlyer’ın Avustralya’da faaliyet gösterme ve AUD ile fiattan kriptoya alımlara izin verme lisansı yoktur. Bu bölgeden müşterilerin Avustralya kripto borsası kullanarak Bitcoin gibi dijital para birimleri satın almaları gerekecek..

Sonuç

BitFlyer incelememizi tamamlamak için, değişim bir Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey tüccarlar için ideal olan kullanımı kolay kripto para birimi platformu. Kullanıcı arayüzü, masaüstü ve mobil uygulama sürümlerinde iyi tasarlanmıştır. Avrupa, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok bölgede lisanslı ve düzenlenmiştir ki bu çok önemlidir.

BitFlyer Europe’u ziyaret edin BitFlyer Japonya’yı ziyaret edin

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Kriptoda Faiz Kazanmak İçin En İyi 5 Platform
 • İngiltere’de Bitcoin Satın Alabileceğiniz En İyi 6 Yer
 • 8 En İyi Cryptocurrency Margin İşlem Platformları

 • ChangeNOW İncelemesi: Kripto Takasları, Ticaret Ücretleri & Daha
 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)

Kripto para satın almak, takas etmek ve satmak için küresel ve güvenilir bir kripto borsası kullanmak önemlidir. Hacklenen veya müşteri fonları çalınan birkaç borsa var. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için kripto para yatırma ve dijital varlıklar ticareti için güvenli ve güvenli bir yol sağlamak için iyi bilinmekte ve güvenilmektedir..

BitFlyer’ı ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me