Kullanıcı dostu, güvenli ve mobil ticaret uygulamasına sahip küresel bir kripto para alım satım borsası bulmak zorlu bir görev olabilir. Özellikler, grafik arayüzü, alım satım çiftleri, ücretler, güvenlik ve müşteri desteği gibi diğer birçok husus vardır..

Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkların ticareti için dünyanın önde gelen kripto para birimi borsalarından biri BitMart borsasıdır..

Bitmart’ı ziyaret edin

Bu Bitmart incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Ana Özellikler:

 • Mobil ticaret uygulamasıyla başlangıç ​​dostu değişim
 • Satın almak ve satmak için 90+ çift
 • Vadeli işlem piyasasında 100 kata kadar kaldıraç
 • Hacimle birlikte düşen% 0.25 işlem ücreti
 • Ödeme için BMX jetonu kullanarak ücretlerde% 25 indirim
 • 4/5 yıldız derecelendirmesine göre 62 Yorum
 • Yeni kullanıcıları ödüllendirmek için% 30’a varan ortaklık programı

 • ABD tüccarlarına izin verildi

genel

3.9 / 5 BitMart’ı ziyaret edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Kripto para ticareti yaparken genellikle Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanılması önerilir. Cüzdanınız yoksa, en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

BitMart nedir?

BitMart, kullanıcıların Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerini satın almasına, takas etmesine ve satmasına olanak tanıyan lider bir dijital varlık değişim platformudur. Borsa, 2017 yılında kuruldu ve lansmanından bu yana popülaritesi arttı. dünya çapında 2 milyondan fazla müşteri. BitMart, ödül kazanmak için ürün ve hizmetlerini vadeli işlem, stake etme ve borç verme hizmetlerini içerecek şekilde genişletti..

bitmart web sitesi


BitMart Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması BitMArt’ın önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, birinci sınıf özellikler sunan BitMart gibi alternatif kripto borsalarını listeler..

BitMart Güvenli mi?

BitMart, güvenli bir kripto para birimi alım satım borsası gibi görünüyor. bir dizi güvenlik önlemi kullanır müşterinin personel bilgilerini korumak ve platformda depolanan fonları güvence altına almak. Oldu rapor edilmiş hack veya güvenlik ihlali yok Araştırmamıza göre 2017’deki başlangıcından bu yana BitMart’ta.

BitMart Özellikleri & Hizmetler

BitMart son teknoloji ticaret ürünleri ve hizmetleri sunar müşterilerine. Değişim, öncelikle kripto satın almak, takas etmek ve satmak için bir yerdir, ancak aşağıdaki gibi çekici özellikler sunar:

 • Yeni başlayanlar ve orta düzey tüccarlar için uygun, sezgisel ve kullanımı kolay ticaret platformu
 • BTC, ETH, USDT ve BMX tokenlarına karşı 90’dan fazla kripto çifti içeren spot piyasa
 • 100 kata kadar kaldıraçla kripto ticareti yapmak için vadeli işlemler piyasası
 • Gerçek zamanlı piyasa verileri ve popüler altcoin ticareti için grafikler
 • Simüle edilmiş bir vadeli işlemler piyasası kullanarak sanal para ile kripto ticareti yapın
 • Portföyü izlemek ve her yerden ticaret yapmak için BitMart uygulaması
 • Kullanıcıların fonlarını korumak için fonların% 99’undan fazlasını çevrimdışı soğuk cüzdanlarda saklayan güvenli bir cüzdan
 • Yıllıklandırılmış% 6,25’e kadar kripto faizi kazanmak için USDC gibi dijital varlıklara borç verme
 • BitMart Shooting Star, yüksek kaliteli blok zinciri projelerinin verimli bir şekilde başlatılmasına izin veriyor
 • Yeni kullanıcılar kazanmak için% 30’a varan tavsiye ödülü veren yönlendirme ve satış ortağı programı
 • Gelecek vadeden kripto para tüccarlarına yardımcı olmak için kapsamlı eğitim ve öğretim kılavuzları

BitMart ile Kripto Ticareti

Kullanıcı arayüzü, BitMart gibi bir kripto para borsasında spot veya vadeli işlem piyasalarında kripto para ticareti yapmak için en önemli hususlardan biridir.. BitMart, kripto spot piyasasında ticaret yapmak için başlangıç ​​dostu bir kullanıcı arayüzü sağlar, vadeli işlem piyasalarının kaldıraç seçeneklerini içermesi için biraz farklı bir görünüme sahip.

Spot borsada alım satım yapan yeni başlayanlar, TradingView entegrasyonunda sağlanan düzenleme ve alım satım araçlarından memnun olacak ve aşağıdaki gibi çeşitli teknik göstergeleri kaplayacaklardır:

 • Hareketli ortalamalar
 • Stokastikler
 • Bollinger bantları
 • Bağıl güç endeksi
 • Hacim ve daha fazlası.

TradingView, farklı beceri seviyelerine ve teknik ticaret tarzlarına sahip tüccarlar için bol seçenek ve araçlarla kripto para piyasalarında spekülasyon yapmak için en iyi grafik ve yazılım paketlerinden biri olarak kabul edilir..

bitmart ticareti

Sol tarafta, kripto para birimi alım satım çiftleri Bitcoin, Ethereum, USDT ve BMX altında organize edilmiş ve altcoinleri seçmiştir. Bu izin verir ticaret için belirli bir kripto para birimi çifti bulmak için kolay gezinme ve filtreleme. Hızlı erişim için favori jeton seçeneği de var.

Mevcut pozisyonlar ve bekleyen emirler, tam ekrana genişletilebilen ortadaki grafikle birlikte alt kısımda gösterilir. Bu, yatırımcıların aşina olacağı tipik bir grafik düzenlemesidir. Sağ tarafta, profesyonel ve gelişmiş kripto para birimi tüccarları için faydalı olacak son tüccarlar ve sipariş defteri konumlandırılmıştır..

bitmart siparişi

Emir penceresi, tüccarların bir limit ve piyasa emri kullanarak bir pozisyon girmesine izin verir. Diğer kaldıraçlı alım satım kripto para birimi borsalarıyla karşılaştırıldığında, bu çok basittir ve daha fazla ticaret yönetimi ve riske maruz kalma üzerinde kontrol sağlayan diğer sipariş türlerini içerecek şekilde genişletilmelidir..

Genel olarak, BitMart’taki ticaret noktası basittir ve dijital varlıkları güvenle satın almak, takas etmek ve satmak için bazı gelişmiş seçeneklerle birlikte tüm temel ticaret araçlarını içerir. Karmaşık menüler veya dikkat dağıtıcı unsurlar yoktur ve spot kripto piyasalarında ticaret yapmak isteyen yeni başlayanlar için uygun olacaktır..

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

BITMART’I DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Kaldıraçla Vadeli İşlem Ticareti

BitMart, müşterilerin dijital varlıkları marjla takas etmelerine olanak tanıyan farklı bir kullanıcı arabirimi sağlar. Bitcoin, Ethereum ve DeFi tokenları gibi en popüler ticaret çiftleri BitMart’ta işlem görebilir. Vadeli işlem borsasının harika bir özelliği, kripto ticareti yapmak için simüle edilmiş ticarettir. Kullanıcılar, aşağıda gösterildiği gibi tek bir kullanıcı arayüzü kullanarak gerçek fonlarla ticaretten sanal paraya sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirler..

bitmart vadeli işlem ticareti

Yatırımcılar vadeli işlem piyasalarında dijital varlıkları 5, 10, 20, 50 ve 100x marj çarpanıyla alıp satabilirler. Spot ve vadeli işlemler arayüzleri arasında çok fazla fark yoktur. Binance ve Digifinex’e benzer bir başlangıç ​​ve gelişmiş ticaret modu görmeyi veya marj ticaretine geçmek için her iki kullanıcı arayüzünü bir geçişle birleştirmeyi tercih ederiz..

BitMart Kullanarak Kripto Satın Alın

Müşteriler ticaret hesaplarına para yatırabilir ve USD, EUR ve CAD itibari para birimlerini kullanarak dijital varlıkları doğrudan BitMart borsasından satın alın. Bu özellik, Mastercard ve VISA kredi / banka kartlarını kabul eden üçüncü taraf sağlayıcı Simplex tarafından sağlanmaktadır. Yeni başlayanlar ve orta düzey kripto yatırımcıları için makul olan minimum 50 ABD Doları işlem ve kullanıcı başına günlük 20.000 ABD Doları limit vardır..

bitmart kripto satın al

Kredi / banka kartı ile para yatırma yöntemlerini kabul eden diğer sağlayıcılara benzer şekilde, kredi kartıyla kripto satın alma ücretleri 10 ABD doları tutarında işlem başına% 5 (hangisi daha yüksekse) geleneksel ödeme yöntemlerine kıyasla biraz yüksek olan.

BitMart, MoonPay ve Paxful gibi diğer ödeme sağlayıcılarıyla entegrasyonu sayesinde müşterilerine Amazon Gift kartları, Apple Pay, Banka Havalesi ve PayPal kullanarak kripto satın almaları için destek sağlar..

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

BitMart Ödünç Verme & % 40’a Varan Kripto Faizleri

BitMart, bankalar gibi geleneksel finans kurumlarına alternatif olarak giderek daha popüler hale gelen dijital varlıklardan faiz kazanmak için kripto destekli krediler ve yüksek faizli tasarruf hesapları sunmak için kısa süre önce pazara katıldı. BitMart ödünç verme teklifleri USDC gibi dijital varlıklar ve sabit paralar için% 40’a varan yıllık faiz oranları.

bitmart ödünç verme

BitMart tarafından sunulan borç verme programı, müşterilerini kripto para varlıkları üzerinde ödüller tutmaya ve kazanmaya teşvik ediyor. Kripto para piyasasının nasıl performans gösterdiğine bakılmaksızın, 15, 30, 90, 180 ve 365 gün gibi çeşitli borç verme seçenekleri mevcuttur..

Bitcoin, USDT ve Ethereum gibi popüler varlıklarda yıllık% 35 faiz oranı BlockFi ve Nexo gibi saygın kripto borç verme platformlarından önemli ölçüde daha yüksektir.

bitmart faiz oranları

Ödül Kazanmak için BitMart Staking

BitMart, DASH, QTUM, EUM, BHD ve ALGO gibi kripto para birimlerinde ödül kazanmak için bir stake hizmeti başlattı. Yüksek faizli faydalar elde etmek için dijital varlıkları ödünç vermeye benzer şekilde, ALGO gibi paraları stake etme yıllık% 15 tahmini verim. BitMart stake etme ödüllerinin günlük olarak hesaplandığını ve aylık olarak dağıtıldığını unutmamak önemlidir, bu nedenle tahmini kazançlar değişebilir..

bitmart stake etme

Ticaret Ücretleri

BitMart, bir ‘oluşturucu ve alan’ modeli kullanır. sırasıyla% 0,25’ten başlayan ve işlem hacmiyle azalan işlem ücretleri. Spot işlem ücreti çok rekabetçi, ancak Binance ve KuCoin gibi en yakın rakiplerinden biraz daha yüksek..

BitMart gibi bu borsalara benzer şekilde, işlem ücretlerini ödemek için platformun yerel belirteci ‘BMX’i kullanan müşteriler, Aşağıda gösterildiği gibi işlem ücretlerinde% 25 indirim. Bu, tüccarlara borsayı destekleyen BMX belirtecini kullanmaları için bir teşvik verir..

bitmart ücretleri

Depozito & Para Çekme Ücretleri

BitMart’a para yatırmak için işlem ücreti yoktur. Kripto para varlıklarının ticaret borsasından çekilmesi, standart blockchain ağ ücreti kaçınılmaz olan ve piyasa koşullarına göre otomatik olarak ayarlanan.

Her varlık için para çekme ücreti ve limitler şurada bulunabilir: BitMart ücretleri sayfası.

Güvenlik Yöntemleri

BitMart, kullanıcı bilgilerini korumak ve güvenli ve emniyetli fon sağlamak için çeşitli güvenlik özellikleri kullanır. Web sitesine göre, bir kripto para birimi değişimi için yaygın ve endüstri standardı uygulamalar olan aşağıdaki yöntemler uygulanmaktadır..

Daha fazla bilgi için, BitMart Güvenlik sayfasını ziyaret edin veya ekiple iletişime geçin.

 • 2FA kimlik doğrulaması (oturum açma ve para çekme gibi işlemleri gerçekleştirmek için bir akıllı telefondan tek seferlik bir kod gerektiren ekstra koruma katmanı)
 • Para çekme onayı (Borsadan para çekmek için e-posta veya telefon yoluyla ikincil onay gereklidir)
 • IP adresi tespiti (kullanıcının IP adresi kaydedilir, izlenir ve hesaba bağlanır. Farklı bir IP adresi tespit edilirse, kullanıcının e-posta yoluyla hesap girişini onaylaması istenir
 • Şifrelenmiş kişisel bilgiler (kullanıcı bilgileri ve KYC için kullanılan kimlik, telefon numaraları, isim ve adres gibi personel bilgileri şifrelenir ve güvenli bir şekilde saklanır. Ek güvenlik için şifreler karma biçimde saklanır
 • Soğuk cüzdan saklama (BitMart’ta depolanan varlığın% 0,5’inden daha azı, müşteri çekme işlemleri gibi günlük işlemler için kullanılan sıcak bir cüzdanda tutulur Fonların% 99’undan fazlası, internete bağlı olmayan çevrimdışı soğuk cüzdan deposunda bulunur ve erişim için BitMart ekibinden birden fazla imza gerektirir

Müşteri desteği & Yorumlar

BitMart, yeni başlayanların borsada kripto varlıkları alıp satmaya başlamalarına ve öğrenmelerine yardımcı olmak için kapsamlı bir SSS ve yardım bölümüne sahiptir. Kılavuzlarda yardım bulamayan kullanıcılar, bir müşteri destek personeli ile konuşmak için canlı sohbet botunu kullanabilir..

TrustPilot’taki incelemelere göre, BitMart kripto para borsasının bir 4/5 yıldız derecelendirmesi, 62 yoruma göre. Kullanıcı yorumları, müşteri hizmetleri ve ticaret deneyimi hakkında mükemmel geri bildirimlerle genellikle olumludur. Tüm geri bildirimlerde olduğu gibi, birkaç olumsuz yorum var ve kullanıcılar yeni bir kripto ticaret borsası ararken bunları dikkate almalıdır..

bitmart incelemeleri

Sıkça Sorulan Sorular

BitMart Ekibi Kimdir?

BitMart’ın arkasındaki ekip, web sitesine göre Amazon, Accenture, Tencent ve Alibaba gibi üst düzey teknoloji firmalarıyla kapsamlı deneyime sahip. BitMart’ın kurucuları, blockchain teknolojisine dayalı daha iyi bir finansal sistem getirmek için kripto para biriminin dünyanın her yerinden bireyler tarafından benimsenmesini hızlandırmayı hedefliyor..

BitMart Exchange Yasal mı?

BitMart, 2017’deki lansmanından bu yana meşru bir kripto para birimi borsası gibi görünüyor ve bugüne kadar ticaret platformunda dünya çapında 2 milyondan fazla müşteriye hizmet verdi..

BitMart Nerede Bulunur??

BitMart, küresel bir dijital varlıklar platformudur. New York, Greater China, Seul ve Hong Kong’da bulunan ofisler 180’den fazla ülkede bulunan müşterileri dünya çapında birden fazla yargı alanında desteklemek için.

BitMart Hangi Ülkeleri Destekliyor?

BitMart, kripto satın almak, takas etmek ve satmak için Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere dünyadaki 180’den fazla ülkeyi desteklemektedir. Connecticut (CT), Georgia (GA), Hawaii (HI), New Mexico (NM), New York (NY) ve Washington (WA) gibi ABD içindeki tüm eyaletler onaylanmamıştır. BitMart’ta işlem yapması kısıtlanan diğer ülkeler şunları içerir:

 • Afganistan
 • Çin
 • Kongo (Brazzaville)
 • Kongo (Kinşasa)
 • Küba
 • Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti
 • Eritre
 • İran
 • Irak
 • Fildişi Sahili
 • Japonya
 • Kırgızistan
 • Lübnan
 • Libya
 • Güney Sudan
 • Sudan

Sonuç

BitMart incelememizi sonuçlandırmak için, borsa, dünyanın her yerinden müşterilere güvenli ve yeni başlayanlar için uygun bir masaüstü veya mobil ticaret uygulaması kullanarak Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkları satın almalarını, takas etmelerini ve satmalarını sağlayan lider bir kripto para birimi alım satım platformudur..

BitMart’ı ziyaret edin

BitMart kripto borsası, platformda varlık ticareti ve tutarken kullanıcılarının ödül kazanması için borç verme ve stake etme gibi yeni hizmetler ve ürünler başlattı. Bitcoin ticareti yapmak için yeni bir borsa arayan kripto para tüccarları BitMart kullanmayı düşünmelidir..

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

Bitmart’ı ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me