BLADE exchange, Bitcoin ve Altcoin kripto para çiftlerine 150x’e kadar kaldıraçla takas edilebilen kalıcı sözleşmeler sunan heyecan verici yeni bir kripto para birimi marjı alım satım platformudur. Değişim, dünya standartlarında ve Coinbase gibi güvenilir yatırımcılar tarafından desteklenmektedir. SV Melek özel bir sürekli Bitcoin ticaret platformu oluşturmak için.

BLADE’i ziyaret edin

Bu BLADE değişim incelemesinde, deneyimlerimize dayanarak yasal ve güvenli bir kripto değişimi olup olmadığını görmek için platform özelliklerini, ticaret arayüzünü, ücretleri ve çok daha fazlasını değerlendireceğiz..

Bıçak değişimi

BLADE Exchange Nedir?

BLADE bir kripto ticaret borsasıdır, kullanıcılarının Bitcoin ve Altcoins’te kalıcı sözleşmelerle işlem yapmasına izin verir. Kullanıcılar, Bitcoin (BTC) veya Tether (USDT) hesaplaşma ile 150 kata kadar kripto alım satım çiftlerinde yüksek kaldıraçla ticaret yapabilirler..


BLADE’in arkasındaki kurucular, kripto para piyasaları ve nihayetinde daha geniş anlamda küresel finans piyasaları için yeni bir temel katman oluşturmaya odaklanıyor. Borsa, diğer platformlarda aşırı komisyon ödemekten bıkmış tüccarları cezbetmek için sıfır ücretli kripto ticareti de başlattı..

BLADE’e kaydolun bizim tavsiyemizi kullanarak bağlantı ve 6 ay boyunca işlem ücretlerinizde% 10 indirim kazanın.

BLADE Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması BLADE’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, birinci sınıf özellikler sunan diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Karides İncelemesi: Kripto Portföyünüzü Otomatik Olarak Yeniden Dengeleyin
 • Bitmex’te Neden Para Kaybetmeye Devam Ediyorum? Bu 5 Hatadan Kaçının
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • ChangeNOW İncelemesi: Kripto Takasları, Ticaret Ücretleri & Daha
 • Altcoin Tüccarları İçin En İyi 4 Kripto Grafik Sitesi

BLADE Yasal mı & Kasa?

BLADE, dünyanın en büyük ve en saygın borsalarından biri olan Coinbase tarafından desteklendiği için yasal ve güvenli bir ticaret platformu gibi görünüyor. BLADE, çoklu imzalı cüzdanlar, çevrimdışı (hava aralıklı) soğuk depolama sistemi ve tüm para çekme işlemlerinin BLADE ekibi tarafından denetlenmesi gibi güvenlik protokollerine sahiptir..

Bir Hesap Oluşturmak & Oturum aç

BLADE’de bir hesap oluşturmak için:

bıçak kaydı

BLADE’e Para Yatırma

BLADE yalnızca bir kripto para birimi ticaret platformudur ve Bitcoin (BTC) veya USDT cinsinden para yatırma işlemlerini kabul eder. Bu, BLADE kullanarak ticaret yapmak isteyen yeni kullanıcıların önce bir borsa kullanarak bir kripto para birimi varlığı satın almaları gerektiği anlamına gelir..

Bunu yapmak için, kripto para birimi karşılığında fiat para biriminin depozitolarını kabul eden bir fiat-kripto değişimine ihtiyacınız olacak..

BLADE’e para yatırmak için:

 • Şuraya gidin: ‘Cüzdan’ üst gezinme menüsündeki bağlantı
 • Yatırmak istediğiniz para birimini seçin (ör. BTC veya USD)
 • Tıklamak ‘Depozito’ ve gösterilen cüzdan adresini kaydedin
 • Cüzdan adresini kullanarak bir donanım cüzdanından veya fiattan kripto borsasına para aktarın

bıçak birikintisi

Kullanıcı arayüzü

Tüm tüccarlar için charting arayüzü, bir kripto borsası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biridir. Özellikle piyasada bir avantaj bulmak için teknik analize güvenen tüccarlar için. Bir kripto para birimi borsası seçerken, ticaret arayüzünden memnun olmalısınız. Zamanınızın çoğunun harcanacağı yer burası olduğu için doğru hissettirmeli!

BLADE kripto platformuna ilk giriş yaptığınızda fark edeceğiniz ilk şey nasıl iyi hazırlanmış ve basit ticaret panosu. Karmaşık menüler veya dikkat dağıtıcı unsurlar yoktur, sadece kullanımı kolay bir ticaret arayüzü vardır. Sağ tarafta, farklı dijital paralar arasında geçiş yapabileceğiniz ticaret çiftleri listelenmiştir..

BLADE çizelgeleri

BLADE ile sağlanan ticaret araçları ve göstergeleri görünmüyor. Bu, yakın gelecekte eklenecek özellikler olabilir, ancak teknik analiz yatırımcıları için kritik öneme sahiptir. Grafik zaman dilimlerini nasıl değiştireceğimizden de emin değildik.

Genel olarak, biz oldukça hayal kırıklığına uğramış daha derin bir değerlendirmede BLADE grafik arayüzü ile. Diğer daha popüler kripto para birimi borsalarına karşı iyi birikmiyor.

BLADE Kullanarak Nasıl Ticaret Yapılır

BLADE ile bir takasa girmek için şuraya gidin: ‘Sipariş Vermek ticaret penceresinin solundaki ticaret kutusu. Arayüzün kullanımı oldukça basittir ve aşağıdakileri içeren birkaç farklı sipariş türü sunar:

 • Market
 • Sınırı
 • Durdurma Emri (Piyasa ve Limit)

BLADE düzeni

Kaldıraç, ticaret emri penceresinin dışına yerleştirilmiş bir kaydırıcı kullanılarak ayarlanabilir. Ticaret emri kutusunda beklediğimiz gibi bunu biraz garip bulduk.

BLADE, önceden tanımlanmış bir kaldıraçla bir işlemin toplam karını ve zararını tahmin etmek için bir kaldıraç veya tasfiye hesaplayıcısına sahip değildir..

BLADE Ticaret Varlıkları

BLADE, yatırımcıların bir varlığın fiyatının kaldıraç kullanarak ve varlığa sahip olma ihtiyacı olmadan yukarı veya aşağı hareket edip etmeyeceği konusunda spekülasyon yapmalarına olanak tanıyan kalıcı sözleşmeler sunar. BLADE, aşağıdakiler için kalıcı sözleşmeler sunar:

 • BTC / USD
 • BTC / KRW
 • ETH / USDT
 • XRP / USDT
 • ZEC / USDT
 • XMR / BTC
 • KÖPEK / USDT

Her işlem çiftinin kendi emir defteri vardır, bu da yeni bir takas için, her işlem çifti emir defterindeki likidite şu anda zayıftır..

bıçak ticareti çiftleri

BIÇAK Kaldıraç

BLADE teklifleri 1Bitcoin kalıcı sözleşmelerinde 50x kaldıraç. Diğer altcoinler için mevcut kaldıraç, diğer kripto para birimi türev ticaret platformlarına kıyasla oldukça yüksek olan 50 kattır. BLADE, ticaret arayüzünün altında kaldıraç miktarının seçilebileceği bir kaldıraç kaydırıcısına sahiptir..

Değişim ayrıca şunları sunar: çapraz kenar boşluğu Bu, marjin hesabında bulunan tüm fonların marj ticareti için uygun olduğu anlamına gelir. Bu, tüccarların normalden çok daha büyük pozisyonlar açmasına izin verir.

Kaldıraçlı ticaretin bir tüccar için güçlü bir araç olabileceği konusunda uyarmalıyız. Bunu yapmak için kullanabilirsiniz tNispeten küçük fiyat hareketlerinin avantajı bakiyenizin daha hızlı büyümesini sağlamak için. İşleminizin tam değerinin bir kısmını aşağıya indirerek çalışır – ve takas, sermayenizi bağlamadan çok daha büyük bir pozisyon boyutunu kolaylaştırmak için mevduatın geri kalanını sağlar. Ayrıca tam tersi bir etkiye sahip olabilir ve kayıplarınızın boyutunu artırabilir..

BLADE Ücretleri

Bir kripto para birimi alım satım borsası seçerken borsa ücretleri önemli bir husustur. Daha büyük pozisyonlarda alım satım yaparken ve marjınızdan çok daha büyük pozisyonlar için ücret ödediğiniz kaldıraçlı bir borsada daha da kritik hale gelir..

Depozito Ücretleri

BLADE yapar depozito ücreti talep etmemek.

Para Çekme Ücretleri

BLADE para çekme işlemleri, Bitcoin çekme talebi başına ₿0.0005 tutarında küçük bir ağ ücretine tabi olacaktır. Tether para çekme işlemleri için BLADE, Bitcoin blok zinciri ve Omni Katmanında uygulanan ücretleri dengelemek için Tether çekilme talebi başına ₮ 2,00 ücret alacaktır..

Ticaret Ücretleri

BLADE platformu, her kripto para birimi için aynı olan işlem ücretlerini belirlemek için bir üretici ve alıcı modeli kullanır. Verilen emrin türüne bağlı olarak, borsa uygulanacak işlem ücretini belirleyecektir. BLADE’de alıcılar için işlem ücreti% 0.075 iken, yapımcılar için küçük bir% 0.025 indirim verilir.. İşlem ücreti hesap bakiyesinden düşülür ve siparişin başlangıç ​​marjını etkilemez..

BLADE ücretleri

Farklı BLADE ücretlerini ve ne zaman uygulanacaklarını açıklamaya yardımcı olmak için:

 • Bir yapıcı biri kim limit emri veya şartlı emir verir Bu, sipariş defterine gider ve tüccarın uzun ya da kısa gitmeyi seçmesine bakılmaksızın, pazar derinliğini arttırır. Bu tüccarlar piyasayı oluşturmaya yardımcı olurlar ve bu nedenle üreticiler olarak adlandırılırlar..
 • Bir alıcı biri kim piyasa emirleri verir sipariş defterine gitmeden hemen önce yerine getirilen ve sipariş defterinden sipariş alarak pazar derinliğini azaltan.

Genel olarak, BLADE ticaret ücretleri, kripto para birimi ticaret endüstrisindeki diğer borsalara kıyasla nispeten adil..

bıçak incelemesi

BLADE Güvenliği

BLADE platformu, en yüksek düzeyde güvenlik sağlamak ve kullanıcısının fonlarını tehlikeye karşı korumak için bir dizi güvenlik özelliği içerir. Güvenlik azaltma önlemlerinin ve yürürlükteki protokollerin tam listesi için web sitesini ziyaret edin.

BLADE Cüzdan

BLADE, bir ceski cüzdan sistemi kullanıcıların ve platformun tüm dijital varlıklarını saklamak. Bu, müşterinin parasının büyük miktarlarının çevrimdışı bir donanım cüzdanında saklandığı ve kullanıcılara atanan her para yatırma adresinin aslında bir soğuk cüzdan adresi olduğu anlamına gelir..

Sistemin tehlikeye atılması durumunda, saldırgan yine de fonları çalmak için gerekli tüm anahtarlara tam erişime sahip olamaz. Bilgisayar korsanları gibi siber riskleri büyük ölçüde azaltan hiçbir bulut sunucusunda özel anahtar tutulmaz.

BLADE Para Çekme

BLADE para çekme işlemleri, açık anahtarların sağlanması için borsa güvenlik ekibi tarafından denetlenir m. Bu, para çekme sürecini yavaşlatabilir, ancak BLADE ekibi, kullanıcıların fonlarını korumak için güvenliği her şeyin üzerinde tutar..

BLADE Alternatifleri

BYBIT

Bybit

ByBit, Bitcoin ve Etherium alım satım çiftlerinde 100 kata kadar kaldıraçla kaldıraç ticaretine vurgu yapan bir türev kripto para alım satım platformudur. Bybit, dünyanın en iyi kripto borsalarından biri haline geldi.

Siteyi ziyaret et artı500

Plus500

Plus500, devasa müşteri tabanını Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ve Monero gibi 30 kata kadar kaldıraçla dünyanın en popüler kripto varlıklarının ticaretini yapmak için sunan bir CFD sağlayıcısıdır..

Feragatname: sermayeniz risk altında

Siteyi ziyaret et Binance

Binance

Binance, ticaret hacmine göre en büyük kripto para borsası ve blockchain ekosistemi için en hızlı ticaret hizmeti sağlayıcılarından biridir. Borsa astronomik bir büyüme gördü ve birinci sınıf bir kripto ticaret platformudur.

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

BLADE ile Ticarete Başlamak İçin KYC Belgelerini Göndermem Gerekiyor mu?

BLADE ile ticarete başlamak için KYC prosedürü veya personel bilgilerini yüklemeye gerek yoktur. Yatırımcılar kaydolabilir ve borsada sunulan kripto para birimi çiftlerini dakikalar içinde alıp satmaya başlayabilir..

BLADE’in Demo Veya Kağıt Alım Satım Hesabı Var mı?

BLADE, müşterilerinin para yatırmadan Bitcoin ticareti yapmayı öğrenmelerine olanak tanıyan bir demo ticaret hesabı sunmamaktadır..

BLADE’in Mobil Uygulaması Var mı?

BLADE şu anda iOS veya Android cihazlar için bir cep telefonu uygulamasına sahip değil. Web sitesinin masaüstü versiyonu mobil uyumludur ve akıllı telefonlarda sezgiseldir.

Affiliate Programı Var mı?

BLADE, kullanıcılarına bir ortaklık ortakları programına katılma fırsatı sunar. Teşvik, kullanıcıları şu şekilde ödüllendiriyor: kadar 20işlem ücretlerinin yüzdesi benzersiz ortaklık kodunu paylaşarak yönlendirenleri tarafından ödenir.

ABD Müşterileri BLADE ile Ticaret Yapabilir mi??

ABD müşterilerinin BLADE ile bir hesap oluşturmasına ve kaldıraçla dijital varlıkları alıp satmaya başlamasına izin verilir. Değişim, ABD düzenlemelerine uygundur.

Sonuç

BLADE incelememizi sonuçlandırmak için, ticaret platformu Coinbase, SVAngel ve a_Capital gibi dünyanın en tanınmış ve en güvenilir yatırımcılarından bazıları tarafından desteklenmektedir. Platform, sürekli ticarete odaklanmak için tasarlanmıştır ve ticaret için bir dizi kripto çifti sunar..

The ticaret arayüzü oldukça sınırlıdır ve herhangi bir grafik analizi gerçekleştirmek için çok çeşitli araçlar sunmamaktadır. Bu büyük bir dezavantajdır ve ikinci olarak, döviz günlük hacmi eksiktir. Bunlar ele alınabilirse, yakın gelecekte BLADE değişimi hakkında bir şeyler duymayı bekleyebiliriz..

BLADE’i ziyaret edin

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

BLADE’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me