BTC Markets, Avustralya’da bireylerin AUD kullanarak Bitcoin ticareti yapmalarına izin veren popüler bir kripto borsasıdır. Borsa, 2013’te Avustralya’da başlayan ve yeni başlayanlar ve deneyimli yatırımcılar tarafından yaygın olarak kullanılan ilk kripto borsalarından biriydi. BTC Markets’in ilk 10’umuzu oluşturup oluşturmadığını görmek için Avustralya’daki en iyi Bitcoin borsaları hakkındaki makalemizi okuyun..

BTC Piyasalarını ziyaret edin

Bu BTC Markets incelemesinde, borsa, özellikleri, kullanıcı arayüzü, para yatırma yöntemleri ve alım satım ücretlerini kullanma deneyimimize genel bir bakış ve değerlendirme sunacağız. Size her zaman doğru bilgi vermeyi amaçlasak da, size sitelerini ziyaret edin Daha sonra bazı güncellemelerin olması durumunda zaman zaman.

BTC Piyasaları Nedir?

BTC Markets, Melbourne merkezli popüler bir Avustralya kripto para birimi ticaret platformudur. Yeni başlayanlar ve profesyonel yatırımcılar için kullanımı kolay, güvenli ve güvenilir Bitcoin değişimi. Platform, aktif yatırımcılara uygun gelişmiş bir ticaret sistemi kullanılarak alınıp satılabilen 13 farklı kripto para birimi çifti sunar..

btc Markets web sitesi


Hızlı özet

BTC Piyasaları Karşılaştırıldı

PayID, BTC Piyasalarında AUD yatırmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Bu karşılaştırma tablosu, Bitcoin ticareti yapmak için PayID kullanarak banka transferlerine izin veren BTC Markets gibi diğer popüler Avustralya kripto para birimi değişimlerini listeler..

BTC Piyasaları Güvenli mi?

BTC Piyasaları bir Müşterilerinin fonlarını güvende tutmak için çeşitli güvenlik özellikleri içeren güvenli kripto para birimi alım satım borsası. 2013’te kurulan, bildirilen herhangi bir takas saldırısı veya müşteri fonlarının çalınması olmamıştır. Ancak Aralık 2020’de BTC Piyasaları bir e-postadaki binlerce kullanıcının adını ve e-posta adresini ifşa etti tespit edilemedi. Bilgi güvenliği olayı platformdaki tüm tüccarları etkiledi.

Özellikleri & Faydaları

BTC Markets, kripto satın almak, takas etmek ve satmak için istikrarlı ve güvenli bir platform sunar. Ek olarak, ticaret platformu aşağıdaki özellikleri ve faydaları sunar:

 • Yeni başlayanlar ve orta düzey tüccarlar için uygun, sezgisel ve kullanımı kolay ticaret platformu
 • Dijital para birimlerini hızlı bir şekilde kullanmaya başlamak için basit al / sat özelliği
 • AUD veya BTC’ye karşı satın almak, ticaret yapmak ve satmak için 20 altcoin
 • Gerçek zamanlı piyasa verileri ve popüler altcoin ticareti için grafikler
 • Yinelenen işlemler için dolar maliyet ortalama araçları
 • Stop-limit, kar alma ve yürürlükte kalma süresi gibi gelişmiş emir türleri
 • Trading View ile birinci sınıf grafik ve teknik analiz araçları
 • PayID, BPAY ve Osko kullanarak AUD yatırın
 • Kullanıcıların fonlarını korumak için fonların% 98’inden fazlasını çevrimdışı soğuk cüzdanlarda saklayan güvenli bir cüzdan
 • Kullanıcı hesaplarını korumak için iki faktörlü kimlik doğrulama
 • Kapsamlı eğitim, eğitim kılavuzları ve SSS’ler

BTC Markets ile Hesap Oluşturmak

BTC Markets ile bir hesap oluşturun, şu basit adımları izleyin:

Bir hesap oluşturduktan sonra, BTC Markets’a giriş yapın ve kullanıcı profilinizi tamamlayın. Burada, Tam ad, İkamet adresi, Doğum tarihi ve Cep telefonu numarası gibi kişisel bilgileri vermeniz istenecektir..

BTC Markets kullanıcı profili

Hesap doğrulama

BTC Markets hesabınıza veya hesabınızdan bir banka para yatırma veya çekme işlemi yapmak için önce bir KYC (Müşterinizi Tanıyın) doğrulama işlemini tamamlamanız gerekir. Bu kimliğinizi doğrulamak içindir Avustralya yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak sahtekarlığı en aza indirmek için.

BTC Markets doğrulamasını tamamlamanın en kolay ve en hızlı yolu bir Avustralya Pasaportu veya Sürücü Belgesi sunmaktır. Ayrıca tam adınızı ve adresinizi gösteren bir banka ekstresi, elektrik faturası veya kira sözleşmesi gibi bir belge kullanarak mevcut ikamet adresinizi doğrulamanız gerekecektir. Hesabınızı doğrulamak için tıklayın "Hesap" üst menüde ve sonra "Kimlik Doğrulama" ve her adımı tamamlayın.

Kullanılabilir Para Yatırma Yöntemleri

BTC Markets Australia, kullanıcılarının hesabına aşağıdaki para yatırma yöntemlerini kullanarak para yatırmalarına izin verir:

 • Ödeme Kimliği: Ödeme yöntemi, çoğu Avustralya bankası tarafından desteklenmektedir. Mevduatlar genellikle hemen işlenir ve anında BTC Markets hesabınıza yatırılır ve ek ücretler yoktur..
 • BPAY: Hesabınıza para yatırmanın güvenli ve güvenilir bir yolu. BPAY aracılığıyla yapılan tüm para yatırma işlemleri, ancak fonların BTC Piyasalarına ulaşması 1 ila 3 iş günü sürebilir. BPAY ile para göndermenin ek bir maliyeti yoktur.

BTC Piyasalarını Kullanarak Kripto Ticareti

Borsa, hisse senedi, yüksek hacimli işlem işleme ve otomatik ticaret sistemleri sağlayan, amaca yönelik oluşturulmuş ticaret sistemi ile bilinir. Kullanıcılarına dijital varlıkları satın alma ve satma ve günlük fiyat hareketlerinden yararlanma olanağı sunmak için gelişmiş bir kripto para birimi alım satım platformu içerir..

BTC Piyasaları Ticareti

Platformdaki tüccarlar, kullanıcılarına yatırım risklerini yönetme esnekliği sağlayarak fiyat dalgalanmalarına karşı korunmak için piyasayı uzatabilir veya kısaltabilir. Grafikler, çeşitli araçlar, gösterge ve çizim desenleri içeren iyi bilinen bir kripto grafik ve ticaret yazılımı olan TradingView tarafından desteklenmektedir..

İlan

bozuk para

BİTCOİN ALIN Avustralya’nın favorisi kripto değişimi

DEĞERLENDİRME

4.3 / 5

Coinspot’u ziyaret edin

Sipariş vermek için grafiklerin altında bulunan sipariş penceresini kullanın. Giriş ve çıkış stratejinize göre seçebileceğiniz birkaç sipariş türü vardır.

Örneğin, bir piyasa emri kullanarak 1 Bitcoin satın almak için:

BTC Markets siparişi

Desteklenen Kripto Para Birimleri

BTC Piyasaları Bitcoin veya Avustralya Doları karşısında alınıp satılabilen 20 dijital varlığı destekler (AUD). Mevcut kripto para birimleri arasında Bitcoin, XRP, Ethereum, Stella Lumens, Chainlink, Litecoin, OmeseGo, PowerLedger, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Basic Attention Coin, Compound, Algorand, Enjin, Meld Gold ve Golem bulunur..

btc coin piyasası

Ticaret Ücretleri

BTC Markets, % 0,10 ile% 0,85 arasında değişen AUD çiftleri için kademeli ücret yapısı işlem hacmine bağlı olarak. Alım satım ücretleri, yalnızca yüksek net değere sahip yatırımcılar için oldukça makul. İlk kripto alımını yapmak isteyen yeni başlayanların çoğunluğu için ücretler makul. Depozitoyu en üst düzeye çıkarmak isteyen kullanıcılar, Swyftx gibi daha ucuz bir seçeneği düşünmelidir..

BTC Markets, dijital varlıkları Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve XRP gibi bir kripto para birimi çifti ile takas eden borsadaki tüccarlar için bir piyasa yapıcı ve alıcı modeli kullanır. Ticaret BTC Markets ile kripto ticareti ücretleri% -0.05 ve% 0.2’dir sırasıyla.

Depozito & Para Çekme Ücretleri

BTC Markets, borsaya AUD veya kripto para birimi yatırmak veya cüzdanınızdan bir Avustralya banka hesabına AUD çekmek için bir ücret talep etmez. Bir kripto para birimi varlığını geri çekerseniz, belirli bir madeni para için blok zinciri ağ yüküne bağlı olarak standart bir işlem (madencilik) ücreti alınacaktır..

BTC Piyasaları Yasal mı?

BTC Markets, sıkı uyumluluğuna dayalı olarak meşru bir kripto para birimi değişimi gibi görünmektedir. Avustralya yasaları ve düzenlemeleri. Ticaret platformu 2013 yılından beri kurulmuştur ve dolandırıcılık faaliyet riskini azaltmak için katı Müşterinizi Tanıyın (KYC) protokollerine sahiptir..

BTC Piyasaları Alternatifleri

BTC Piyasalarına aşağıdaki alternatifler, Avustralya’daki saygın kripto para borsalarıdır..

Sıkça Sorulan Sorular

BTC Piyasaları Hesap Doğrulamasını Gerektirir mi?

BTC Markets’te kripto para birimi satın almak veya satmak isteyen kullanıcıların, önce Müşterini Tanı (KYC) protokollerine uygun olarak kimliklerini kanıtlamaları gerekecektir. Hesabınızı doğrulamak için aşağıdaki belgeler yüklenebilir:

 • Uluslararası pasaport
 • Ulusal kimlik kartı
 • Sürücü ehliyeti

BTC Markets’in Ortaklık Programı Var mı?

BTC Markets, yeni arkadaşlar veya bir ortaklık programı davet etmek için bir tavsiye bonusu sunmuyor gibi görünüyor.

SMSF’imle Kripto Para Birimi Ticareti Yapabilir miyim?

BTC Markets, Avustralyalıların Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer kripto para birimleri gibi dijital para birimlerini satın almak için Süper Fonlarını (SMSF) kullanmalarına izin verir. Katmanlı ücret yapısı, yatırımcılara Avustralya’da bir SMSF ile kripto satın almaya uygun olacak. Hesap açma izni vermek için süper fondan bir yetki belgesi gereklidir..

BTC Markets’in bir Uygulaması Var mı?

BTC Piyasaları bir mobil ticaret uygulamasına sahip görünmüyor iOS ve Android cihazlar için, kullanıcılarının kripto para birimi ticareti yapmasına olanak tanıyor. Web sitesi mobil uyumludur ancak canlı pozisyonları yerleştirmek, izlemek veya yönetmek için ideal değildir.

Nihai Kararımız

Sonuçlandırmak için BTC Markets Avustralya Borsa, Avustralyalıların popüler kripto para birimlerini alıp satmaları için eksiksiz ve güvenli bir kripto ticaret değişimi sağlar. Grafik deneyimi, karmaşık menüler veya dikkat dağıtıcı unsurlar olmadan profesyonel bir kripto platformu gibi hissediyor.

BTC Piyasalarını ziyaret edin

AUD yatırmak için mevcut seçenekler sınırlıdır ve BTC Markets, nakit depozito ve POLi kullanarak Bitcoin satın almak için yaygın ödeme yöntemlerini dahil etmeyi düşünmelidir. Ancak, yüksek net bireyler veya SMSF yatırımcıları için ücretler çok makul.

Ayrıca, kripto para birimi ticareti yaparken Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanmanızı öneririz. Cüzdanınız yoksa satın almak için en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Avustralya’da Kripto Vergisi Hakkında 10 SSS (Paradan Tasarruf Edebilir)
 • 7 En İyi Kripto Takas Platformu (Hızlı, Güvenli & Güvenli)
 • Yeni Zelanda’daki En İyi 8 Cryptocurrency Borsası
 • ChangeNOW İncelemesi: Kripto Takasları, Ticaret Ücretleri & Daha
 • Düşük İşlem Ücretli 5 Jetonlu Alternatif

dijital dalgalanma

Kripto para birimi yatırımcıları için değişim ücretleri çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri sağlar..

BTC Piyasalarını ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me