Bu CoinJar incelemesinde, 400.000’den fazla kullanıcısı olan en popüler Avustralya kripto borsalarından birine yakından bakıyoruz. CoinJar, kullanmak isteyebileceğiniz birkaç kripto ürünüyle inovasyonun ön saflarında yer alıyor..

CoinJar’ı ziyaret edin

Bu incelemede size en doğru bilgileri vermeyi amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitelerini ziyaret etmenizi öneririz..

Ana Özellikler:

 • Yeni başlayanlar için basit ve kullanımı kolay borsa
 • Çeşitli AUD para yatırma yöntemlerini destekler
 • CoinJar banka kartı kripto para harcamak için
 • İOS ve Android cihazlar için mobil ticaret uygulaması
 • 4.0 yıldız derecelendirmesine göre 1299 yorum

genel

4.3 / 5 CoinJar’ı ziyaret edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Kripto ticareti yapmaya başlamadan önce, Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanmak iyi bir güvenlik uygulamasıdır. Cüzdanınız yoksa, en iyi Bitcoin donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun..

CoinJar nedir?

CoinJar Avustralya dijital para birimi değişimi Merkezi Melbourne, Victoria’da bulunan Mayıs 2013’te kurulmuştur. Borsa, basit ve kullanımı kolay ürünleri ve kripto banka kartı, kripto EFTPOS kartı ve mobil cihazlar için güvenli CoinJar cüzdan uygulaması gibi yenilikleriyle tanınır..

Coinjar

CoinJar saygın ve güvenilir bir kripto borsasıdır. Kripto para biriminde 1,5 + Milyar Dolardan fazla işlem gören 400.000’den fazla kullanıcı güveniyor. Değişim dünyanın en ileri görüşlü yatırımcılarından bazıları tarafından desteklenmektedir: Dijital Para Birimi Grubu, VC’yi artırın ve Kara Kuş Girişimleri.

Hızlı özet

CoinJar Karşılaştırıldı


Banka havalesi, CoinJar’a AUD yatırmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Bu karşılaştırma tablosu, Avustralya’daki CoinJar gibi banka transferleri sunan diğer kripto borsalarını listeler..

CoinJar Güvenli mi?

CoinJar bir banka benzeri güvenlik özellikleri içeren güvenli kripto para birimi değişimi müşteri fonlarını korumak için. CoinJar cüzdanlarındaki kullanıcı fonlarının% 90’ı, maksimum güvenlik için güvenli konumlarda bulunan çevrimdışı soğuk cüzdanlarda saklanır. Borsa, veri şifreleme, Taşıma Katmanı Güvenliği (TLS), periyodik güvenlik denetimleri ve en iyi kurumsal güvenlik uygulamalarını içeren bir güvenlik önlemleri katmanı kullanarak müşterilerinin bilgilerini korur..

CoinJar Kaydı & Oturum aç

CoinJar hesabına kaydolma süreci basittir ve birkaç dakika içinde tamamlanabilir. Başlamak için şu adımları izleyin:

İlk kez oturum açtığınızda, bir CoinJar kullanıcı adı belirlemeniz, bir profil resmi yüklemeniz, ikamet ettiğiniz ülkeyi seçmeniz ve doğrulama için cep telefonu numaranızı girmeniz gerekecektir..

Para yatırmadan önce, ekstra güvenlik için 2FA ve SMS kimlik doğrulamasını (şiddetle tavsiye edilir) kurmalı ve etkinleştirmelisiniz. Bu, ‘Ayarlar’ altında bulunabilir ve hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz ‘Gelişmiş Doğrulama’ bölümüne gidebilir. İşte.

CoinJar Hesabınızı Nasıl Doğrulayabilirsiniz?

CoinJar ile Bitcoin satın almak veya satmak için hesabınızı doğrulamanız gerekecektir. İşlem, tamamlanması yalnızca birkaç dakika süren Dijital Kimlik (Australia Post) ile otomatikleştirilir. Hesabınızı doğrulamak için şu adımları izleyin:

coinjar doğrulaması

CoinJar Hesabınıza Para Yatırma

Hesabınızı doğruladıktan sonra, artık CoinJar cüzdanınıza para yatırmaya hazırsınız. Kullanıcılar, aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak CoinJar’a itibari para yatırabilir:

PayID / NPP

CoinJar, desteklenen Avustralya banka hesabınızdan PayID kullanarak ödeme gönderme olanağı sunar. PayID depozitoları, 7/24 kullanılabilen Osko® ve NPP tarafından desteklenir. PayID, yalnızca birkaç dakika içinde CoinJar hesabına yatırılan parayla daha hızlı bir ödeme yöntemidir.

BPAY

CoinJar kullanıcıları, yaygın olarak kullanılan ve erişilebilir bir ödeme yöntemi olan BPAY kullanarak ödeme gönderebilirler. Depozito genellikle 1 iş günü içinde CoinJar hesabına yatırılır.

Nakit Mevduat

CoinJar kullanıcıları, Avustralya’daki 1.200’den fazla perakende satış noktasında nakit depozito ile kripto para birimi satın alabilirler. Blueshyft. Size en yakın desteklenen perakende satış noktasını bulmak için bunu takip edebilirsiniz. bağlantı interaktif haritayı görüntülemek için. Sadece nakit depozitoların 24 saat için en az 50 $ ve maksimum 5.000 $ olması gerektiğini unutmayın..

Blueshyft

Kripto Mevduatları

Çoğu kripto borsası gibi, kullanıcılar kriptoları doğrudan CoinJar’ın benzersiz cüzdan adresine yatırabilir. Bu para yatırma işlemi süresi, gönderdiğiniz kripto paraya bağlı olacaktır, ancak yaklaşık 15-20 dakika sonra hesabınızda görünmelidir..

Kullanıcı arayüzü

İlk kez giriş yaptığınızda CoinJar panosunu veya kullanıcı arayüzünü göreceksiniz. Hesaplarınızı görüntülemek, para / kripto transfer etmek, satın almak ve satmak ve hesap ayarlarını görüntülemek için gezinme sol menüden erişilebilir.

Varsayılan gösterge paneli, CoinJar cüzdan bakiyelerinizi ‘Nakit’ hesabında (AUD) ve ayrıca eklediğiniz tüm kripto cüzdanlarında görebileceğiniz hesaplar sayfasıdır..

coinjar kontrol paneli

Fiyat hareketini, piyasa derinliği profilini ve son alım satımları görmek için kripto para piyasalarının görsel bir grafik temsili bulunmadığına işaret ediyoruz. Teknik analize güveniyorsanız, CoinJar ile birlikte diğer kripto grafik sitelerini kullanmak isteyebilirsiniz..

İlişkili: Altcoin Tüccarları İçin En İyi 4 Kripto Grafik Sitesi

Kontrol panelini başlangıçta biraz kafa karıştırıcı bulduk, bu da yeni başlayanlara uymayacak. Diğer kripto borsalarıyla karşılaştırıldığında, CoinJar kullanıcı arayüzünün, ilk kez kripto satın alabilecek kripto acemilerine uyacak şekilde basitleştirilebileceğini düşünüyoruz..

CoinJar Paraları

CoinJar, kullanıcılarının Bitcoin, XRP, Ethereum, Litecoin, ZCash, 0x, USD Coin, Stella Lumens, Maker, Compound, Uniswap, Yearn Finance, LINK, Omise Go, Basic Attention Token gibi kripto paralar karşılığında Avustralya dolarını dönüştürmelerine olanak tanır. ve dahası.

CoinJar’da kripto varlıkların sunulması, 270’in üzerinde dijital para birimine sahip olan Swyftx gibi diğer borsalara kıyasla oldukça sınırlıdır. Bu, bilgili altcoin yatırımcılarına hitap etmek için geliştirilebilecek bir alandır..

CoinJar Ücretleri

Spot Ücretler

CoinJar bir sabit% 1 ücret Anında kripto alıp satmak için tüm ticaret varlıkları arasında. Avustralya’daki diğer fiattan kripto borsalarına kıyasla, işlem ücreti oldukça yüksektir. Farklı bir ücret yapısı kullanan CoinJar Exchange kullanma seçeneği vardır (aşağıda açıklandığı gibi). Kripto tüccarlarına ve deneyimli yatırımcılara uyacak grafikler ve emirler dahil olmak üzere daha gelişmiş özellikler var..

Ticaret Ücretleri

CoinJar Exchange bir yapıcı ve alıcı modeli kripto para birimi ve AUD çiftleri arasındaki alım satım ücretlerini belirlemek için işlem başına% 0,2 ve% 0,15’ten başlar sırasıyla. İşlem ücreti hesap bakiyesinden düşülür ve siparişin başlangıç ​​marjını etkilemez. 10 milyon doları aşan işlem yapan kullanıcılar,% 0,1 kadar düşük ücret ödeyecek.

ETH / BTC ve XRP / BTC gibi kripto para birimi çiftleri arasında alım satım, % 0 alıcı ve% 0,05 üretici ücreti. Genel olarak, Avustralya’daki diğer kripto sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında CoinJar Exchange işlem ücretleri oldukça rekabetçidir ve ayrıca daha yüksek hacimli tutarlar için işlem ücreti indirimleri de vardır..

Depozito & Para Çekme Ücretleri

Fiat para birimini CoinJar’a transfer etmek için para yatırma ücretleri, para yatırma yöntemine bağlıdır:

 • BPAY: Ücretsiz (ücretsiz)
 • PayID / NPP: Ücretsiz (ücretsiz)
 • Nakit yatırmak: % 1,5 ücret
 • Kripto: Ücretsiz (ücretsiz)

AUD cinsinden para çekme işlemleri bir işlem ücreti gerektirmez. Uluslararası veya AUD olmayan para çekme işlemleri 20 $ ücrete tabidir. Kullanıcılar, kripto para çekme işlemlerinin borsadan çekildiğinizde tahsil edilen bir ağ ücreti taşıyacağının farkında olmalıdır. Bu ücret, blok zinciri yüküne göre belirlenir.

CoinJar Güvenliği

Site Güvenliği

Web sitesine göre CoinJar, müşterilerinin varlıklarını ve bilgilerini korumak için veri şifreleme, Taşıma Katmanı Güvenliği, periyodik güvenlik denetimleri ve en iyi uygulama organizasyon güvenliği dahil olmak üzere birden fazla strateji kullanıyor. Web sitesi ayrıca şüpheli girişleri, hesap devralmalarını ve mali dolandırıcılığı tanımak için gelişmiş makine öğrenimi tekniklerini kullanır..

Cüzdan Güvenliği

CoinJar cüzdan, web sitesine göre müşterilerinin dijital varlıklarının en az% 90’ını depolamak için bir soğuk depolama çözümü kullanıyor. Donanım cüzdanları, coğrafi olarak yedekli, güvenli konumlarda çevrimdışı olarak saklanır. Değişim ayrıca bir multisig para çekme işlemi Para çekme işlemlerini işlemek için birden fazla personel gereklidir. İlginç bir şekilde, borsa, müşteri bakiyelerini ve para birimlerini karşılamak için yeterli varlıkla her zaman tam rezerv tuttuklarını belirtir..

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

CoinJar iki tür İki Faktörlü Kimlik Doğrulama hesabınıza kendinizden başka birinin erişmesini önlemeye yardımcı olmak için:

 • Kimlik doğrulama mobil uygulaması
 • SMS kimlik doğrulaması

Authenticator Uygulaması

Authenticator uygulamaları mobil cihazınıza yüklenir, örneğin: Google Authenticator veya Authy. Her 30 saniyede bir yeni bir kimlik doğrulama kodu oluşturarak çalışırlar. Uygulamayı CoinJar hesabınıza bağladıktan sonra, hesabınıza giriş işlemini tamamlamak için kodu kullanın..

Uygulamalar, internet bağlantınızın olduğu her yerde kullanılma avantajına sahiptir, bu nedenle seyahat etmek için veya herhangi bir nedenle SMS güvenilmezse harikadır. Ayrıca tamamen şifrelenmiştir ve hiçbir noktada üçüncü şahıslar tarafından görülmez.

Buna karşılık, SMS mesajları telefon sağlayıcıları tarafından şifrelenmez ve bağlantı noktası yönlendirme veya dinleme gibi güvenlik tehditlerine karşı hassas olabilir..

SMS kimlik doğrulaması

SMS kimlik doğrulaması, CoinJar kimlik doğrulaması gerektirdiğinde mobil cihazınızda bir SMS alarak çalışır. Tek yapmanız gereken, telefonunuza gönderilen kodu girmek. Bu gelişmiş güvenlik yöntemi, yukarıda açıklandığı gibi bir uygulamayı kullanmak kadar güvenli değildir..

SMS mesajları telefon sağlayıcıları tarafından şifrelenmez ve bağlantı noktası yönlendirme veya dinleme gibi güvenlik tehditlerine karşı savunmasız olabilir.

Avustralya’daki tüm kripto para borsaları aynı değil.

KOİNKAVARI DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIR

Şimdi Karşılaştırın!

Diğer CoinJar Ürünleri

CoinJar’ın arkasındaki ekip, borsayı Avustralya dijital para piyasasındaki rakiplerinden ayırmak için yenilikçi ürünler ekledi:

 • CoinJar Tokatlamak Kartı
 • CoinJar Borsası

Bu ürünler, hizmet sunumlarını çeşitlendirmeyi ve kripto para birimini yüz binlerce insanın eline bırakmanın yeni yollarını içermeyi amaçlamaktadır..

CoinJar Kaydırma

CoinJar Swipe, Avustralya’da EFTPOS olan herhangi bir perakendecide dijital para harcamanıza izin veren bir kripto banka kartıdır. Ayrıca, herhangi bir ATM’den veya para çekme imkanına sahip tüccarlardan nakit çekebilirsiniz. CoinJar Swipe Card ile aktivasyon ücreti, işlem ücreti ve aylık ücret yoktur.

coinjar tokatlamak

CoinJar Borsası

CoinJar, CoinJar Exchange adı verilen bir kripto ticaret borsasını tanıttı. Yıllardır kurulan CoinJar fiat-kripto değişiminden farklı bir ürün. Dijital para hesabına giriş yapmak için kayıtlı CoinJar e-posta ve şifrenizi kullanabilirsiniz..

coinjar döviz ticareti

CoinJar Exchange, canlı kripto grafiklerinin nasıl okunacağını anlayan tüccarlar için uygundur. Arayüz şık, minimal ve temizdir, bu da göze hitap eder. Oldukça basittir, bu nedenle herhangi bir gelişmiş gösterge, çizim aracı ve sipariş türü beklemeyin.

Grafik arayüzü yeni başlayanlar için hedeflenmiş gibi görünüyor. Günümüz ortamında kripto ticaret borsası için beklenen alım satım özelliklerinden yoksundur. CoinJar Exchange’in farklı bir ücret yapısı kripto alıp satmak için fiat borsasına.

Müşteri desteği

CoinJar desteği, nasıl yapılır kılavuzları ve platform hakkında sık sorulan sorulara yanıtlar içeren kapsamlı bir bilgi tabanı sağlar. Kılavuz, kimliğinizi doğrulama, banka havalesi yoluyla para yatırma, dijital para birimi ödemeleri gönderme ve daha pek çok konuyu kapsar. Seçeneği de var bir bilet sistemi kullanarak doğrudan müşteri destek ekibiyle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ticarete Başlamak İçin Bir KYC Süreci Var mı?

CoinJar’da kripto alıp satmak için önce kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor. Yeni kullanıcıların kişisel kimlik belgelerini yüklemeleri gerekir. Bu önlemler, borsayı ve yatırımcıları bunlara karşı korumak içindir. kara para aklama ve terörle mücadele finansmanı.

CoinJar Güvenli Bir Cüzdan mı?

CoinJar vardır Müşterilerinin Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve cüzdanda depolanan diğer varlıklar gibi varlıklarını korumak için birden fazla güvenlik özelliği. Veri şifreleme, Taşıma Katmanı Güvenliği, periyodik güvenlik denetimleri ve en iyi uygulama organizasyon güvenliği, cüzdandaki fonları güvende tutmak için alınan güvenlik önlemlerinin birkaç örneğidir..

CoinJar SMSF Yatırımına İzin Veriyor mu?

CoinJar web sitesinde, Kendi Kendini Yöneten Süper Fon (SMSF) kullanarak kripto yatırımına ilişkin herhangi bir bilgi görünmüyor. Bu, borsanın buna izin vermediği anlamına gelmez, bu nedenle daha fazla bilgi için CoinJar’daki destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz..

CoinJar’ın Mobil Uygulaması Var mı?

CoinJar, kripto alıp satmak için kullanabileceğiniz iOS ve Android cihazlar için bir cep telefonu uygulamasına sahiptir. Platformun web versiyonu da mobil uyumludur ve akıllı telefonlarda kullanılabilir..

coinjar değişimi

CoinJar’ın Tavsiye Programı Var mı?

CoinJar, kullanıcıların arkadaşlarını davet etmek için tavsiye kodlarını paylaşabilecekleri veya içerik, videolar, makaleler veya reklam yerleştirmeleri yoluyla değişimi tanıtabilecekleri bir tavsiye programına sahiptir. Referans bağlantınızı kullanarak CoinJar’a kaydolan ve ardından kimlik doğrulamasını tamamlayan herkes otomatik olarak 500 CoinJar Ödül puanı ile ödüllendirilecektir. Ayrıca onları CoinJar’a katılmaya davet ettiğiniz için de 500 puan alacaksınız. CoinJar Ödül puanları CoinJar Rewards Store’da değiştirilebilir.

Hangi Ülkeler Destekleniyor?

CoinJar platformu, dijital para birimleri alıp satmak için Avustralya ve Birleşik Krallık’ta ikamet eden sakinler tarafından kullanılabilir. Web sitesi CoinJar’ın kripto göndermek, almak ve depolamak için kullanılabilen, küresel olarak erişilebilir bir dijital para cüzdanı olduğundan bahsediyor. Ancak bu, tüm ülkelerdeki yatırımcıların o ülkedeki yerel düzenlemeler nedeniyle CoinJar’a para yatırabileceği anlamına gelmez..

CoinJar Alternatifleri

Aşağıdaki Avustralya kripto para birimi borsaları saygın ve güvenilir CoinJar alternatifleridir.

Swyftx

Swyftx

Swyftx, kripto para birimlerini hızlı ve kolay bir şekilde satın almanızı sağlayan son teknoloji bir platformdur. Hızlı kayıt ve iki dakikadan kısa süren doğrulama ile kayıt süreci inanılmaz derecede basittir..

Siteyi ziyaret et bağımsız rezerv

Bağımsız Rezerv

Bağımsız Rezerv, Avustralya Doları, Yeni Zelanda Doları ve ABD Doları gibi geleneksel fiat para birimleri için alım satım rekabetçi ücretler ve destek sunan, dünyadaki kripto para tüccarları arasında popüler bir borsadır..

Siteyi ziyaret et bozuk para

Coinpot

CoinSpot, 2013 yılında kuruldu ve bir Avustralya kripto para birimi platformu için sağlam bir itibar ve güvenilir bir imaj oluşturdu. Borsa, Avustralya’da yeni gelenlerin AUD ile Bitcoin ve kripto para satın almalarına yardımcı olmaya odaklanıyor..

Siteyi ziyaret et

Sonuç

Bu CoinJar incelemesini sonuçlandırmak için borsa, Avustralyalıların kripto para birimi alıp satması için meşru ve güvenli bir kripto sağlayıcısı gibi görünüyor. Var bazı iyileştirmeler kullanımı daha kolay hale getirmek, desteklenen jeton sayısını artırmak ve Borsada gelişmiş ticaret araçlarını uygulamak gibi yapılabilir..

Ayrıca, anında alım / satım emirleri için% 1 işlem ücreti diğer borsalardan daha yüksektir ve Avustralya’da daha ucuz alternatifler olduğundan kaçınılmalıdır..

dijital dalgalanma

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Avustralya’da Bitcoin Nasıl Alınır (4 Basit Adım)
 • Plus500 İncelemesi: Kripto CFD’leri Ticareti, Özellikler & Ücretler
 • Satın Almak İçin En İyi Coinspot Alternatifleri & Bitcoin satmak
 • Altcoin Tüccarları İçin En İyi 4 Kripto Grafik Sitesi
 • Avustralya’da Nakit Karşılığında Bitcoin Satmak İçin En İyi Web Siteleri [Anında]

Kripto para birimi yatırımcıları için değişim ücretleri çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

CoinJar’ı ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me