Bir kripto para birimi ticaret borsası seçmek zorlu bir görev olabilir. Platform özellikleri, grafik arayüzü, alım satım çiftleri, ücretler, güvenlik ve müşteri desteği gibi çeşitli hususlar vardır..

Kredi / banka kartı kullanarak anında Bitcoin satın alımları için en eski ve en saygın borsalardan biri ve başlangıç ​​dostu olması Coinmama’dır..

Coinmama’yı ziyaret edin

Bu Coinmama incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sunmayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Ana Özellikler:

  • Dünya çapında 2,6 milyondan fazla kullanıcıyla güvenilir değişim
  • 188 ülkede destekleniyor
  • Doğrudan bir donanım cüzdanına anında teslimat
  • Banka havalesi, Apply Pay, Kredi kartı, banka kartı ve SWIFT gibi ödeme seçenekleri
  • Yüksek harcama sınırları
  • İşlem ücreti indirimleri sunan bir sadakat programı
  • Cömert tavsiye programı

genel

3.8 / 5 Coinmama’yı Ziyaret Edin


Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Bu incelemeye girmeden önce, Ledger Nano X gibi bir donanım cüzdanı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir kripto para satın alırken. Kripto mülkiyeti, borsada değil yatırımcının elinde ve kontrolünde kalır. Daha fazla bilgi için en iyi Bitcoin donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

Coinmama Nedir?

Coinmama, 2013 yılında İsrail merkezli bir kripto para borsasıdır. basit, temel ve güvenli çevrimiçi platform Bitcoin ve Ethereum gibi dijital para birimleri satın almak isteyen herkes için. Coinmama borsası, şu anda 188’den fazla ülkede mevcut olan ve birden fazla dilde müşteri desteği sağlayan kripto para birimi endüstrisindeki en saygın isimlerden biridir..

coinmama web sitesi

Hızlı özet

Coinmama Karşılaştırıldı

Son teknoloji güvenlik önlemleri, sezgisel bir kullanıcı arayüzü, anında Bitcoin satın alma yeteneği ve bir mobil ticaret uygulaması Coinmama’nın önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu Coinmama gibi alternatif kripto ticaret borsalarını listeler.

Özellikleri & Faydaları

Yeni Başlayanlar İçin Tasarlandı

Coinmama’daki kullanıcı deneyimi dikkatlice düşünülmüş ve çeşitli seviyelerde yatırım bilgisine sahip her türden bireye uyacak şekilde tasarlanmıştır. Web sitesi sağlar Bitcoin satın almak için basit seçenekler veya belirli bir fiyat için başka bir kripto para birimi veya harcanacak tam tutarı seçin.

coinmama kripto para satın al

Para Yatırma Yöntemleri

Coinmama, bireylerin yerel fiat para birimlerini kullanarak kripto para satın almalarına olanak tanıyan bir fiat-kripto değişimidir. Platform, aşağıdakiler gibi çeşitli para yatırma yöntemlerini destekleyen en erişilebilir borsalardan biridir. banka havalesi, Ödeme Uygula, Kredi kartı / banka kartı ve SWIFT.

coinmama özellikleri

Desteklenen Ülkeler

Coinmama, birkaç borsadan biridir. dünya çapında 100’den fazla ülkede desteklenmektedir. Avustralya, Singapur, Avrupa, İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda ve ABD dahil 188 ülkeden kullanıcılar, Coinmama kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde kripto para satın alabilirler. ABD’de farkında olunması gereken birkaç kısıtlanmış eyalet ve bölge var.

Gözetimsiz

Coinmama gibi gözetim dışı borsalar ve komisyoncular kripto satın almak için en güvenli yerlerden biri platformlar herhangi bir müşterinin fonunu veya dijital varlığını saklamadığından. Müşterilerin işlemi tamamlamadan önce bir cüzdan adresi vermeleri gerekmektedir. Ödeme sağlandıktan sonra, madeni paralar doğrudan kullanıcının cüzdan adresine gönderilir ve bilgisayar korsanlarının fonları çalma riskini ortadan kaldırır..

coinmama cüzdan

Coinmama Hacklendi?

Araştırmamıza göre, Coinmama daha önce saldırıya uğramış gibi görünmüyor ve bu da sistem işlevselliği hizmetlerinin kaybına neden oluyor. Ancak Coinmama, bir 2019’da büyük e-posta veri ihlali içinde 450.000 kullanıcı e-postası ve parolası ele geçirildi.

Mali dolandırıcılık olayı soruşturmasının bir parçası olarak, yetkisiz bir taraf, kullanıcının kişisel bilgilerini içeren 1,4 milyon Coinmama hesabıyla ilişkili verileri de elde etti..

Coinmama Güvenli mi & Yasal?

Coinmama, bireylerin güvenli bir platformda BTC, ETH, XRP, LTC ve diğer dijital para birimlerini satın almalarına izin veren meşru ve saygın bir şirkettir. Coinmama kullanıcılarını etkileyen dünya çapında veri ihlalleri meydana gelirken, platform herhangi bir kredi kartı bilgisini saklamaz veya kaydetmez veya müşteri fonlarını tutmaz. Satın alınan kripto para birimleri, hırsızlık riskini önemli ölçüde azaltan doğrudan bir donanım cüzdanına gönderilir..

Başlarken & Bir Hesap Oluşturmak

Coinmama ile bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların en az 18 yaşında olması ve bir desteklenen ülke. Bir hesap açma işlemi basittir ve birkaç dakika sürer. Var Coinmama hesabı oluşturmak veya sürdürmek için ücret yok veya cüzdan.

Yeni kullanıcıların geçerli bir e-posta adresi girmeleri ve ikamet ettikleri ülkeyi seçmeleri gerekecektir. Para yatırılmadan önce Coinmama KYC doğrulama aşaması aşağıda açıklandığı gibi tamamlanmalıdır..

Doğrulama Seviyeleri

Coinmama, dijital varlıkların sağlanması için ödemeleri kabul etmek için Müşterinizi Tanıyın (KYC) gereksinimlerine uyması gereken düzenlenmiş bir borsadır. Değişim, sağlanan kişisel bilgilerin miktarına dayanan 3 seviyeli bir doğrulama sistemi kullanır. Seviye 1 doğrulamasını tamamlayan yeni hesaplar şunları yapabilir: 15.000 ABD Dolarına kadar al veya sat.

Coinmama Seviye 1 doğrulama sürecini tamamlamak için aşağıdaki bilgiler gerekli olacaktır:

  • Tam adı ve ikamet adresi
  • Devlet tarafından verilmiş fotoğraflı bir kimlik (ör. Ulusal pasaport veya ehliyet
  • Üzerinde “Coinmama” yazan ve tarih yazan bir kağıt parçasını tutan bir selfie

Doğrulama düzeyi 1’den 2’ye yükseltmek için minimum 2,400 ABD doları harcama vardır ve bu, desteklenen ödeme türleri için günlük / aylık limitleri de artırır. Her doğrulama seviyesi için hesap limiti hem alım hem de satış işlemlerini içerir.

Kişisel belgeler Coinmama’ya gönderildikten sonra, 1. seviye için doğrulama hızı birkaç saat sürebilir normal iş saatleri içinde. Seviye 2 ve 3 doğrulama için, yeni hesap limitlerinin onaylanması 48 saate kadar sürebilir..

Ödeme metodları

Coinmama, kripto para birimleri için fiat para ile ödeme yapmak için 5 farklı para yatırma seçeneği sunar. Desteklenen ödeme yöntemleri şunları içerir: banka havaleleri, SWIFT, kredi kartları, banka kartları ve Apple Pay. Kullanıcıların bulunduğu bölgeye bağlı olarak, kabul edilen ödeme yöntemleri değişebilir. Coinmama, tüm dünyadaki kullanıcılarına izin veren ilk borsadır. Apple Pay kullanarak Bitcoin satın alın.

coinmama para yatırma yöntemleri

Büyük yatırımlar için, banka hesabı veya banka havalesi kullanmak, bankaya bağlı olarak işlenmesi 1 ila 3 gün sürebilen kripto para satın almanın en iyi yoludur. Daha küçük ve anında alışveriş yapmak isteyen ve eğlenceyi tercih eden kullanıcılar kredi kartı veya banka kartı kullanabilir. Her bir ödeme seçeneğinin ortalama hızı önemli bir husustur ve aşağıda listelenmiştir..

Kullanıcı arayüzü

Bir hesap oluşturulduktan sonra, kullanıcılar Coinmama’da oturum açabilir ve aşağıdakileri içeren 7 kripto para satın alabilir: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Cardano, Litecoin ve Tezos. Madeni paralar, üst kısımdaki ‘Satın Al’ açılır menüsü kullanılarak hızlı bir şekilde seçilebilir. Madeni para satın almak için kullanıcı arayüzü aynıdır ve seçilen itibari para biriminde farklı satın alma miktarları için basit bir sipariş kutusu içerir..

coinmama bitcoin satın al

Arayüz, yeni başlayanların kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde kripto para birimi satın alması için tasarlanmıştır. Diğer fiat-kripto borsalarına kıyasla, Geçmiş veya canlı fiyatları görüntülemek için fiyat grafiği yok veya limit veya stop-limit gibi gelişmiş sipariş türleri.

Web sitesinin tasarımı ve düzeni, ilk kez Bitcoin veya diğer altcoinleri satın alan yeni başlayanlar için açıkça yönlendirilmiştir. Bu, deneyimli veya ileri düzey yatırımcılar için bir sınırlamadır ve gelişmiş ticaret özelliklerini ve risk yönetimi araçlarını kullanmak için bir kripto para birimi alım satım platformu kullanması gerekecektir..

Coinmama Ücretleri

Coinmama ücretleri, desteklenen her bir varlığın fiyatları için bir referans oranı sağlayan bir Bitcoin Endeksine dayanmaktadır. Satın alma ücretleri şunları içerir: Bitcoin Endeksi fiyatına ek olarak% 2 prim ve% 3,9’a varan komisyon ücretleri ödeme yöntemine bağlı olarak. Kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli ve sanal kart ödemelerinde sabit oranlı anlık alışverişlerde% 5 ek ücret alınır. Banka havalesi için ek ücret yoktur. İşlem onaylanmadan önce son işlem ücreti ekranda görüntülenir..

Coinmama’da satış işlemleri için ücret, Bitcoin Endeksi oranı artı% 2 spread’e ek olarak% 0,1 -% 0,9’dur. Hem alış hem de satış emirleri için işlem ücretleri, kullanıcıların Coinmama Sadakat Seviyesine bağlı olarak düşürülebilir..

Genel, kripto satın almak için Coinmama ücretleri biraz yüksek diğer popüler ticaret platformlarına kıyasla. % 0,1 ila% 0,9 arasındaki satış ücreti rekabetçidir, ancak yalnızca borsada fiat para birimine geri satılabilen Bitcoin ile sınırlıdır..

Coinmama Sadakat Seviyesi

Binance, Kraken ve Kucoin gibi diğer kripto para alım satım platformlarına benzer şekilde Coinmama bir sadakat sistemi sunuyor. Program, kullanıcıları daha düşük işlem ücretleri ile ödüllendirerek artan hacim miktarlarında işlem yapmaya teşvik eder. Bağlılık durumu tek seferlik değildir ve 90 günlük bir dönem boyunca sürdürülmesi gerekir.

Güvenlik

Coinmama, satın alınan dijital varlıkların bir donanım cüzdanı kullanılarak doğrudan alınıp satılabildiği bir kripto para birimi anında takas hizmeti gibi tasarlanmıştır. Bu şu anlama gelir fonlar platformda depolanmaz bu, bilgisayar korsanlarının para çalma riskini büyük ölçüde azaltır.

Ayrıca müşterinin kredi kartı bilgileri saklanmaz, ancak kimlik doğrulama ayrıntılarının bir parçası olarak kişisel bilgiler kayıt altına alınır. Düşünen önceki güvenlik veri ihlalleri, değişim, herhangi bir şüpheli etkinliği düzenli olarak izleyerek ve müşterileri iyi güvenlik uygulamaları hakkında bilgilendirerek hesap güvenliği farkındalığını artırdı.

Sıkça Sorulan Sorular

Coinmama Nerede Düzenleniyor??

Coinmama, düzenlenmiş bir Para Hizmetleri İşletmesi olan ana şirket Cmama LTD tarafından işletilen yasal ve güvenilir bir borsadır. Değişim Amerika Birleşik Devletleri’nde FinCEN tarafından ve Kanada’da FINTRAC yetkisi altında kayıtlıdır. Bu düzenlemeler kapsamında Coinmama, her bir hesap sahibinin kimliğini ve meşruiyetini doğrulamak için sıkı Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) prosedürleri sağlar..

Coinmama Kimlik Gerektiriyor mu?

Coinmama, Müşterinizi Tanıyın (KYC) gereksinimlerine uyan düzenlenmiş bir borsadır. Bu nedenle Coinmama ile hesap oluşturan her kullanıcı kimliğini kanıtlamak için kimlik belgelerini sunmalıdır dijital para birimi satın almadan önce.

ABD’de Coinmama Kullanabilir misiniz?

Coinmama, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) dahil olmak üzere dünya çapında 188’den fazla ülkede mevcuttur. Bununla birlikte, ABD içinde Hawaii, New York, Amerikan Samoası, Guam, Kuzey Mariana Adaları, Porto Riko, Amerika Birleşik Devletleri Küçük Dış Adaları ve Virgin gibi yerel düzenlemeler ve kurallar nedeniyle Coinmama’nın hizmetlerini kullanması kısıtlanan 8 eyalet ve bölge vardır Adalar.

ABD’deki bazı eyaletler Coinmama tarafından doğrudan desteklenmemektedir ve kullanıcılar üçüncü taraf bir sağlayıcıya yönlendirilecektir. Basit satın alma işlemini tamamlamak için. Yasaklı eyaletlerde ikamet eden sakinler, ABD’de Gemini, Kraken veya Coinbase gibi yerel bir kripto para birimi değişimini kullanabilir..

Coinmama’nın Cüzdanı Var mı?

Coinmama bir gözetim dışı takas Bu, platformda satın alınan müşterilerin Bitcoin veya diğer kripto para varlıklarını saklamak için çevrimiçi cüzdan olmadığı anlamına gelir. Kullanıcıların kendi donanım cüzdanı adreslerini vermeleri gerekir, böylece madeni paralar Coinmama tarafından bir cüzdanda saklanmaz..

Sonuç

Coinmama ile ilgili bu incelemeyi bitirmek için, borsa, ilk kripto para birimini satın almak isteyen yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için uygundur. Kullanıcı arayüzü, dünya çapında kullanılabilirlik, duyarlı müşteri hizmetleri ve desteklenen ödeme seçenekleri, yatırımcıların itibari para birimleriyle çalışmaya başlamasını kolaylaştırır..

Coinmama’yı ziyaret edin

Tek eleştirimiz, gelişmiş siparişlere ve bir fiyat tablosuna güvenen ara yatırımcılar ve tüccarlar için yüksek ücretler ve özellik eksikliğidir. Genel olarak, Coimama itibari para ile kripto satın almak için saygın ve güvenli bir borsadır..

Bitcoin ve kripto para birimleri satın almak, takas etmek ve satmak için küresel ve güvenilir bir kripto borsası kullanmak önemlidir. Birkaç borsa hacklendi veya müşteri fonları çalındı. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için itibari para yatırmak ve dijital varlıkları satın almak için güvenli ve güvenli bir yol sağlamak için iyi bilinir ve güvenilirdir..

Coinmama’yı ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me