Cointree, bireylerin yerel para birimini kullanarak Bitcoin ve diğer madeni paraları elde etmelerine izin veren bir Avustralya kripto değişimidir. Borsa, Avustralya’da iyi bilinir ve popüler bir dijital para birimi platformudur..

Cointree’yi ziyaret edin

Bu Cointree incelemesinde, değişim, özellikleri, kullanıcı arayüzü ve alım satım ücretlerine genel bir bakış sunacağız. Size her zaman doğru bilgi vermeyi amaçlasak da, daha sonra bazı güncellemeler olması durumunda zaman zaman sitelerini ziyaret etmenizi öneririz..

Ana Özellikler:

 • Avustralya’da basit ve başlangıç ​​dostu değişim
 • Başlıca kripto para varlıklarını destekler
 • Rekabetçi ticaret ücretleri
 • Dolar maliyet ortalamasının zaman içinde pozisyonlar oluşturmasına izin verir
 • SMSF yatırımcıları platformu kullanabilir
 • 3.6 yıldız derecelendirmesine göre 273 değerlendirme

genel

4.05 / 5 Cointree’yi Ziyaret Edin

Kullanım kolaylığı


Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Başlamadan önce, kripto para ticareti yaparken Ledger Nano X gibi bir Bitcoin cüzdanı kullanmanızı öneririz. Cüzdanınız yoksa, en iyi Bitcoin donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun..

Cointree sitesi

Cointree nedir?

Cointree.com bir Avustralya merkezli köklü kripto para birimi değişimi 130’dan fazla dijital para birimi satın almak için kolay, hızlı ve güvenli bir hizmet sunar. Platform, kullanıcıların AUD yatırmalarına ve Avustralya’daki Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoinler gibi dijital varlıklara dönüştürmelerine olanak tanır. Cointree’nin 80.000’den fazla kayıtlı kullanıcısı var ve AUSTRAC tarafından denetleniyor.

Hızlı özet

Cointree Karşılaştırıldı

Banka havalesi, Cointree’ye AUD yatırmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Bu karşılaştırma tablosu, kullanıcılarının banka havalesi ile Bitcoin satın almalarına olanak tanıyan Cointree gibi diğer popüler Avustralya kripto para birimi değişimlerini listeler..

Cointree Güvenli mi?

Cointree bir kullanıcısının kişisel bilgilerini korumak ve fonlarını güvende tutmak için çeşitli güvenlik önlemleriyle güvenli kripto değişimi. Bu önlemler, SSL sertifikasını içerir, iki faktörlü kimlik doğrulama, cüzdan ve kişisel bilgi şifreleme. Kripto para borsası kurulduğundan bu yana Cointree’de fon hırsızlığı konusunda rapor edilmiş herhangi bir bilgi bulunmamaktadır..

Cointree Yasal mı?

Cointree bir yasal kripto para birimi değişimi AUSTRAC düzenlenmiş. Değişim, aşağıdakilere sıkı bir şekilde uymak zorundadır: Avustralya yasaları ve düzenlemeleri dolandırıcılık faaliyet riskini sınırlamak için AML / KYC gibi.

Cointree, 2013’teki lansmanından bu yana, binlerce yeni başlayan, orta düzey tüccar ve yüksek net değerli yatırımcıların Bitcoin, Ethereum ve diğerleri gibi dijital varlıklarla çalışmaya başlamasına yardımcı oldu..

Özellikleri & Hizmetler

Cointree, Avustralya’da yaşayanların kripto alıp satmalarına izin vermeye odaklanmıştır. Platform, aşağıdaki gibi çekici özellikler sunar:

 • Yeni başlayanlar ve orta düzey tüccarlar için uygun, sezgisel ve kullanımı kolay ticaret platformu
 • 130’dan fazla kripto para biriminin anında ve kolay ticareti
 • Gerçek zamanlı piyasa verileri ve popüler altcoin ticareti için grafikler
 • Yüksek net değere sahip bireyler için OTC masası
 • SMSF yatırımcılarına dijital para birimine yatırım yapma desteği
 • Kullanıcıların fonlarını korumak için fonun bir kısmını çevrimdışı soğuk cüzdanlarda saklayan güvenli bir cüzdan
 • İnsanların başlamasına yardımcı olacak eğitim kılavuzları içeren Öğrenim Merkezi

cointree özellikleri

Kayıt & Oturum aç

Cointree.com’da bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların bir ticaret hesabı oluşturmak için bir kayıt sürecinden geçmeleri gerekecektir. Cointree exchange bir e-posta adresi isteyecektir. E-posta adresinin doğrulanması, Cointree panosuna giriş yapmak ve değişim özelliklerini keşfetmek için temel hesap oluşturma sürecini tamamlar.

Cointree Doğrulaması

Cointree kullanıcıların hesaplarını doğrulaması gerekir düzenlemelere uygun olarak dolandırıcılığı en aza indirmek. Kripto para borsası ile temel bir hesap oluşturmak, bireyin platformun özelliklerini keşfetmesine izin verir, ancak para yatırmak veya alım / satım platformunu kullanmak gibi herhangi bir eylemi gerçekleştiremeyecektir. Cointree için doğrulama katmanları aşağıdaki gibidir:

Dolu tamamlama zamanı kimlik doğrulama süreci 1-2 iş günü sürebilir. Deneyimlerimizde olduğu gibi, uygulamanın işlenmesinde gecikmelere neden olabileceğinden, kullanıcının sağlanan bilgilerin güncel olmasını sağlamasını öneririz. Karşılaştırıldığında, doğrulama süreci zaman alır ve Swyftx gibi aracılık platformları bir hesap oluşturmak ve yalnızca e-posta doğrulaması ile ticarete başlamak için daha hızlıdır..

Para Yatırma

Cointree, borsaya para yatırmak için, PayID, POLi, Banka havalesi ve nakit depozito gibi Avustralya’daki müşteriler için yaygın olarak kullanılabilen çeşitli seçenekler sunar. Minimum satın alma tutarı, bankaya bağlı olarak günde 20 $ ve 10.000 $ ‘a kadar.

 • PayID (Anında). Avustralya’daki çoğu banka ve finans kurumu PayID’yi desteklemektedir. Depozitolar anında Cointree cüzdanına yatırılır
 • POLi (Anında). POLi Payments, Australia Post tarafından sağlanan ve ödemelerin anında onaylanmasını sağlayan bir hizmettir. Mümkün olduğunca çabuk Bitcoin satın almak için mevcut en iyi ödeme yöntemlerinden biridir..
 • Banka havalesi (1-2 iş günü). Doğrudan Cointree hesabına para transferi biraz daha uzun sürer, ancak çoğu Avustralyalı bu sürece aşina olacaktır. Herhangi bir gecikmeyi önlemek için işlenecek depozitonuzla birlikte referans numarasını kaydedin.
 • Nakit Mevduat (Anında). Cointree’de ile ortak Blueshyft Avustralya’da 1.200’den fazla perakende satış noktasından oluşan bir ağa sahiptir. Bu ödeme yöntemi, Avustralyalıların Cointree hesabınıza para yatırmak için nakit para ile kripto satın almalarına olanak tanır.

Şu anda var PayPal veya kredi / banka kartı kullanma seçeneği yok itibari para birimini Cointree’ye transfer etmek için. Kredi kartı kullanmanın rahatlığını tercih eden bireylerin, bu para yatırma yöntemine izin veren küresel bir fiat-kripto değişimi kullanması gerekecektir. Banka kartı ödemelerini kabul eden en popüler iki kripto para birimi borsası Coinbase, Binance ve CEX.IO’dur..

İlan

bozuk para

BİTCOİN ALIN Avustralya’nın favorisi kripto değişimi

DEĞERLENDİRME

4.3 / 5

Coinspot’u ziyaret edin

Cryptocurrency Satın Alma

Avustralya’daki Cointree kullanıcıları, hesabınız doğrulandıktan sonra yukarıda açıklanan çeşitli para yatırma yöntemlerini kullanarak bir itibari para birimi ile hızlı ve kolay bir şekilde kripto satın alabilir. İşlem yalnızca birkaç dakika sürer. Cointree ile AUD kullanarak Bitcoin satın almak için şu basit adımları izleyin:

Cointree’ye tam bir genel bakış ve tanıtım için aşağıdaki videoyu izleyin.

Ticaret Ücretleri

Cointree bir % 0,5 ile% 0,9 arasında değişen kademeli ücret yapısı işlem hacmine bağlı olarak. Alım satım ücretleri, yüksek net değerli yatırımcılar için oldukça makul. Bununla birlikte, ilk kripto alımını yapmak isteyen yeni başlayanlar için Cointree’nin alım satım ücretleri Avustralya’da mevcut olan en ucuz seçenek değildir..

Ayrıca şunu da not ediyoruz: alış ve satış arasındaki yayılma diğer kripto para birimi borsalarına kıyasla yüksektir. Yayılma maliyetleri, yeni tüccarların farkında olmayacağı gizli bir masraftır. Yazım sırasında, Bitcoin fiyatında 670 dolarlık bir prim var. 1 BTC satın alan ve hemen borsaya geri satan bir tüccar, varlığın fiyatı aynı kalsa bile önemli bir zarara uğrayacaktır..

Bu gizli maliyetler zamanla birikeceğinden, bu Cointree kullanmanın büyük bir dezavantajıdır. Bu önemli ticaret ücretini ve spread’i kontrol edin bir kripto para birimi değişimi ararken. Bu nedenle Swyftx’i, satın alınan veya tekrar AUD’ye dönüştürülen Bitcoin miktarını en üst düzeye çıkarmak için işlem ücretleri ve spreadleri konusunda şeffaf olduğu için en iyi Avustralya platformumuz olarak değerlendirdik.

cointree yayılması

Depozito & Para Çekme Ücretleri

CoinTree Avustralya Doları yatırmak için herhangi bir ücret talep etmez bir banka havalesi kullanarak değiş tokuşa. PayID, POLi ve Cash Deposit gibi diğer ödeme yöntemleri 3,50 $ ‘a kadar küçük bir ücrete tabi olacaktır..

Bitcoin satmak ve Cointree cüzdanından bir banka hesabına AUD çekmek isteyen mevcut kullanıcılardan ücret alınmayacaktır. Başka bir borsaya veya Ledger X gibi bir personel donanım cüzdanına kripto para çekme işlemleri için, belirli bir madeni para için blok zinciri ağ yüküne bağlı olarak standart bir işlem (madencilik) ücreti alınacaktır..

Müşteri desteği & Yorumlar

Cointree’nin web sitesi bir yeni başlayanlara yardımcı olmak için kapsamlı Yardım ve Destek bölümü ilk kez Bitcoin veya diğer coinleri satın almak isteyenler. Kılavuz, aşağıdakiler gibi çok çeşitli konuları kapsar:

 • Hesap & Kimlik Doğrulama
 • hesap Güvenliği
 • AUD Yatırma ve Para Çekme
 • Bitcoin ve Altcoin Ticareti
 • Kendi Kendine Yönetilen Süper Fonlar
 • Ortaklık Programı

Ayrıca ‘Talep Göndererek’ müşteri hizmetleri ekibiyle doğrudan iletişim kurma seçeneği de vardır. Mesai saatleri dışında herhangi bir soruyu yanıtlayacak canlı sohbet botu yoktur. Cointree incelemeleri, son geri bildirimler ve platformlar hakkındaki yorumların aranması üzerine TrustPilot ve Ürün İncelemesi oldukça olumsuzlar.

Cointree Alternatifleri

CoinTree’ye aşağıdaki alternatifler, Avustralya’da Bitcoin satın almak için saygın, güvenli ve güvenilir kripto para birimi borsaları ve Ethereum, XRP ve Litecoin gibi altcoinlerdir..

Swyftx

Swyftx

Swyftx, kripto para birimlerini hızlı ve kolay bir şekilde satın almanızı sağlayan son teknoloji bir platformdur. Hızlı kayıt ve iki dakikadan kısa süren doğrulama ile kayıt süreci inanılmaz derecede basittir..

Siteyi ziyaret et bağımsız rezerv

Bağımsız Rezerv

Bağımsız Rezerv, Avustralya Doları, Yeni Zelanda Doları ve ABD Doları gibi geleneksel fiat para birimleri için alım satım rekabetçi ücretler ve destek sunan, dünyadaki kripto para tüccarları arasında popüler bir borsadır..

Siteyi ziyaret et bozuk para

Coinpot

CoinSpot borsası, yerel Bitcoin topluluğunda saygı görüyor ve yeni gelenlerin Avustralya Doları ile Avustralya’da Bitcoin ve kripto para satın almalarına yardımcı olmaya odaklanıyor..

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

Cointree’nin Sahibi Kimdir?

Cointree kurucu hakkında bilgi vermez, ancak web sitesi aşağıdaki gibi stratejik şirketlerle ortaklığı belirtir: Blockchain Merkezi, Blockchain Avustralya ve Everything Crypto Avustralya.

Cointree Kimlik Doğrulaması Gerektiriyor mu?

Cointree, kripto para birimi satın alan veya satan kullanıcıların, Müşterini Tanı (KYC) protokollerine uygun olarak kimliklerini kanıtlamalarını gerektirir. Hesabınızı doğrulamak için aşağıdaki belgeler yüklenebilir:

 • Uluslararası pasaport
 • Ulusal kimlik kartı
 • Sürücü ehliyeti

Bağlı Kuruluş veya Yönlendirme Programı Var mı?

Cointree’nin bir ortaklık programı var komisyonların% 30-70’i arası ödüller benzersiz bir yönlendirme bağlantısı kullanarak kaydolan tüm yeni üyeler için her işlemde. Komisyon oranı kademeli bir yapıya dayanmaktadır, böylece daha fazla kullanıcı yönlendirildikçe daha fazla kar elde edecektir..

SMSF Kullanarak Kripto Satın Alabilir misiniz?

Cointree Süper Fonu’nu (SMSF) kullanmaya karar veren Avustralyalı yatırımcıları destekliyor Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer kripto para birimleri gibi dijital para birimlerini satın almak için. Kullanıcıların, Cointree’nin bir SMSF hesabı oluşturmasına izin verecek bir yetki mektubu doldurması gerekecektir..

Cointree’de Yinelenen Satın Alma Siparişleri Var mı??

Cointree, kullanıcılarının otomatik olarak kripto satın almak için yinelenen mevduatlar ayarlayın. Bir Cointree hesabına yinelenen bir para yatırma işlemi yapıldıktan sonra, borsa mevcut fonları otomatik olarak mevcut piyasa oranından Bitcoin’e dönüştürecektir..

Sonuç

Cointree incelememizi sonuçlandırmak için borsa, Avustralyalıların kripto para birimi ile fatura satın almaları, takas etmeleri, satmaları ve hatta ödemeleri için basit, kullanımı kolay bir platform sağlıyor. Yeni bir hesap oluşturma, kimlik doğrulama, ödeme seçenekleri ve kripto satın alma sürecini oldukça basit bulduk.

Doğrulama süreci biraz zaman aldı ve daha da basitleştirilebilir. Doğrulamayla ilgili gecikmelerin nedenine dair birkaç referans olduğunu fark ettik, bu nedenle, bunun önceki Cointree kullanıcıları için kullanıcı incelemelerine göre bir hayal kırıklığı olduğunu varsayalım..

Cointree’yi ziyaret edin

Cointree tarafından sunulan alım satım ücretleri piyasada rekabetçidir, ancak alım ve satım fiyatı arasındaki fark, Avustralya’daki diğer kripto borsalarına kıyasla yüksektir. İşlem ücreti daha yüksek işlem hacimleriyle azaltılabilirken, spread ücreti uzun vadede yatırımcının lehine değildir..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Avustralya’da Kripto Vergisiyle İlgili En İyi 10 SSS (Paradan Tasarruf Edebilir)
 • Avustralya’da Ripple (XRP) Nasıl Satın Alınır
 • Yeni Zelanda’daki En İyi 8 Cryptocurrency Borsası
 • Amazon Hediye kartı ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır (Süper Kolay)
 • Düşük İşlem Ücretli 5 Jetonlu Alternatif

dijital dalgalanma

Kripto para birimi yatırımcıları için değişim ücretleri çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri sağlar..

Cointree’yi ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me