DigiFinex, kendisini hızla dünya lideri bir kripto para birimi ticaret borsası olarak kanıtladı. Dijital ticaret platformu, platformun yerel takas jetonunu kullanır ve DigiFinex Ekosistemine güç sağlar. Borsadaki kullanıcılar, itibari para birimi ile spot ticaret, kaldıraç, sürekli takas ve kripto satın alabilir..

Digifinex’i ziyaret edin

Bu DigiFinex incelemesinde size en doğru bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi öneririz..

Ana Özellikler:

 • Başlangıç ​​ve gelişmiş ticaret platformları
 • Spot, vadeli veya türev piyasalarda kripto ticareti yapın
 • Sabit% 0,2 işlem ücreti
 • Ortalama yorum puanı 4,5 / 5 yıldız olan mobil uygulama
 • Kripto üzerinde faiz kazanmak için Flexi-kazanç ve kripto kredisi

 • 24/7 müşteri desteği

genel

3.95 / 5 Digifinex’i ziyaret edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Kripto para ticareti yaparken genellikle Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanılması önerilir. Cüzdanınız yoksa, en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

digifinex web sitesi

DigiFinex nedir?

DigiFinex bir kripto para ticaret platformu ile bitmiş Dünya çapında 4 Milyon kullanıcı. Dijital varlık platformu; spot, kaldıraçlı alım satım, sürekli takas ve kredi kartıyla dijital varlık satın alma olanağı sunar. Digifinex borsası, daha önce likidite ve işlem hacmi için 10. sırada yer aldı. Coinmarketcap.

DigiFinex, müşterilerine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmak için Binance gibi dünyanın önde gelen kripto borsalarının adımlarını takip etti. DigiFinex’in arkasındaki ekip, çevrimiçi etkinlikler, airdrop’lar ve ödül programları platformdaki tüccarların ücretsiz kripto kazanmalarına izin vermek için.


DigiFinex Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması DigiFinex’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, dünya standartlarında özellikler sunan DigiFinex gibi diğer en yüksek puan alan kripto alım satım borsalarını listeler..

Özellikleri & Faydaları

DigiFinex, tüccarlarının marjin ürünlerinin spot ticaretini yapmasını sağlayan gelişmiş bir platform sunarak kendisini geleneksel kripto para birimi alım satım borsasından ayırıyor. Kullanıcıların şunları yapmasına izin veren standart teklifin yanı sıra Masaüstü ve mobil ticaret uygulaması sürümünü kullanarak kripto satın alın, takas edin ve satın, DigiFinex aşağıdaki ek özellikleri sunar:

 • Hem yeni başlayanlara hem de deneyimli tüccarlara uygun temel ve Pro ticaret platformu
 • Büyük kripto para varlıklarını takas etmek için spot piyasa
 • 5 kata kadar kaldıraçlı marj ticareti hesabı
 • 100x kaldıraç oranını destekleyen türevler ticareti.
 • Popüler kripto para birimlerini ve popüler DeFi ticaret çiftlerini destekler
 • Büyük siparişi minimum kayma ile doldurmak için sağlam likidite ve işlem hacmi
 • Gerçek zamanlı piyasa verileri ve popüler altcoin ticareti için grafikler
 • Portföyü izlemek ve her yerden ticaret yapmak için ticaret uygulaması
 • Kullanıcıların fonlarını korumak için soğuk cüzdan kullanan güvenli cüzdan
 • Kripto Quant Fund, Crypto Loan ve Flexi-kazanç kripto üzerinde faiz kazanmak için
 • Platforma yeni tüccarlar getiren kullanıcıları ödüllendirmek için yönlendirme ve ortaklık programı
 • Gelecek vadeden kripto para tüccarlarına yardımcı olmak için kapsamlı eğitim ve öğretim kılavuzları
 • 24/7 müşteri hizmetleri ekibi

DigiFinex Güvenli mi?

DigiFinex Exchange bir Birden çok site güvenliği katmanını içeren banka benzeri güvenliğe sahip güvenli platform ve müşterilerin bilgilerinin her zaman güvende tutulmasını sağlamak için bilgi protokolleri. Şirketin başlangıcından bu yana, rapor edilen herhangi bir güvenlik ihlali veya saldırı olmamıştır..

Platformda sağlanan güvenlik önlemlerinin birkaç örneği arasında İki Faktörlü Kimlik Doğrulama, soğuk cüzdan depolama, güvenli fiziksel kasa depolama ve KYC ve AML / CTF standartlarına uygunluk bulunur..

DigiFinex ile Hesap Oluşturmak

Bugün tüm kripto para borsalarında olduğu gibi, DigiFinex’te bir hesap oluşturmak için kullanıcıların bir ticaret hesabı oluşturmak üzere bir kayıt sürecinden geçmeleri gerekecek. DigiFinex exchange, e-posta adresine gönderilen bir kullanıcı adı, e-posta adresi ve güvenlik PIN’i isteyecektir. E-posta adresinin doğrulanması, temel hesap oluşturma sürecini tamamlar.

Ticaret için hemen kimlik kanıtı gerekli değildir. Ancak, maksimum para çekme miktarını sınırlayan temel doğrulama seviyesi ile sınırlı olacaktır. Airdrop ödülleri ve günlük para çekme limitini 4 BTC ve üzerine çıkarmak dahil olmak üzere daha fazla işlevin kilidini açtığı için KYC’nin tamamlanması önerilir..

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar Bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

Kullanıcıların isim, doğum tarihi, telefon numarası, ikametgah adresi, geçerli kimlik kartı veya pasaport fotokopisi ve adres kanıtı gibi personel bilgilerini sağlamaları istenecektir. Bu kontroller ve dengeler, AML politikalarına uygundur ve endişelenmemelidir. Kripto borsasını kara para aklama veya şüpheli faaliyetlere karışmaktan korumak için standart bir süreçtir..

Para Yatırma

DigiFinex kullanıcılar büyük kripto para birimi varlıklarını ve sabit paraları yatırabilir ticarete başlamak için Tether (USDT) gibi. Fonlar, masaüstü sürümünde veya DigiFinex mobil ticaret uygulaması kullanılarak yatırılabilir. DigiFinex exchange, spot veya kaldıraçlı piyasalarda teminat olarak kullanılabilen çok çeşitli dijital varlıkları destekler.

digifinex mevduat fonları

Para yatırma süreci oldukça standart ve 3 adımlı bir süreçtir. Kripto para birimini seçin, benzersiz para yatırma adresini kopyalayın ve başka bir borsadan veya bir kripto para birimi donanım cüzdanından para aktarın. DigiFinex web sitesinde bir tam video kılavuzu yeni başlayanlara yardımcı olacak platforma nasıl para yatırılacağını açıklayan destek bölümünde.

DigiFinex ile Ticaret

DigiFinex, platformdaki başlangıç ​​ve orta düzey kripto para birimi yatırımcılarına bir Temel ve Pro kullanıcı arayüzü. Temel sürüm (aşağıda gösterilmiştir), grafikler üzerinde teknik analiz yapmak ve alım satım risklerini yönetmek için alım satım araçlarına sahip kaygan bir ticaret platformu sağlar. Grafikler, gösterge grubu ve çizim araçlarıyla ünlü Tradingview tarafından sağlanmaktadır..

Basic ve Pro DigiFinex ticaret sistemindeki güçlü bir özellik, tek tıklamayla gezinmedir. Tüccarlar şunları yapabilir: çizelgeleri sağ tıklayarak zaman dilimlerini değiştirin, grafik göstergeleri ekleyin ve uyarıları ayarlayın, gezinmeyi ve tercihleri ​​kontrol etmeyi kolaylaştırır. Yararlı bir araç, bir tıklama ile tüm çizim çizgilerini ve desenlerini kaldıran ‘tüm çizim araçlarını temizle’ seçeneğidir..

digifinex çizelgeleri

Pro kullanıcı arayüzünün daha yakından incelendiğinde, çok fazla fark görünmüyor. Düzen, kompakt bir sipariş giriş penceresi ile basitleştirilmiştir. Kripto para birimi çifti listesi kaldırılır ve grafik boyutunun maksimize edilmesine (tam ekran modu kullanılmadan) izin veren bir açılır menüye dönüştürülür. Ticaret kurulumlarını bulmak ve aktif pozisyonları yönetmek için teknik analize güvenen tüccarlar, geniş grafik penceresini takdir edeceklerdir..

Sipariş penceresi, kaydırıcılarda önceden ayarlanmış hacim miktarlarının yanı sıra güzel bir özellik olan spot ve marj ticareti arasında geçiş yapma seçeneğine sahiptir. mevcut emir türleri arasında limit, market ve stop limiti bulunur. Diğer kaldıraçlı alım satım kripto para birimi borsalarıyla karşılaştırıldığında, bu temel tekliftir ve daha fazla ticaret yönetimi ve riske maruz kalma sağlamak için genişletilebilir..

digifinex ticareti

DigiFinex’te 100 kata kadar türevlerin alım satımı, Binance, FTX ve Bybit gibi önde gelen kripto para birimi borsalarına benzer bir hisse sahiptir. İşlem yapmak için bir kripto çifti seçin, bir emir giriş türü seçin (örn. Piyasa, limit veya durdurma emri), kaydırıcıyı kullanarak pozisyon boyutunu seçin (veya manuel olarak) ve ‘Satın Al’ veya ‘Sat’a tıklayın. Marj ile ticaret yapan kullanıcılar, 5: 1’e kadar kaldıraç miktarını seçme seçeneğine sahip olacaktır..

Genel olarak, Pro kullanıcı arayüzü, çeşitli uzmanlık ve becerilere sahip tüccarlara uyacak eksiksiz bir ticaret platformudur. Kullanımı kolaydır ve kripto para birimi ticareti yapmak için gelişmiş grafik araçları ve yazılımı içerir. DigiFinex’te kripto ticareti hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki video kılavuzunu izleyin.

DigiFinex Kullanarak Fiat ile Kripto Satın Alın

Dünyanın en iyi fiat-kripto borsalarına benzer şekilde, DigiFinex kullanıcıları ticaret hesaplarına para yatırabilir ve Simplex üzerinden kredi kartı kullanarak kripto satın al. Satın alma limiti 50 ila 20.000 ABD Doları arasındadır. DigiFinex toplamda destekler 17 fiat para birimi Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP ve diğer birçok altcoin gibi büyük kripto para birimlerini satın almak için.

digifinex kripto satın al

DigiFinex ile kripto satın almak için şu basit adımları izleyin:

 • Yeni bir hesap oluşturun ve DigiFinex’e giriş yapın
 • Üst menüye gidin ve ‘Kripto Satın Al’ı seçin
 • Satın almak istediğiniz kripto para birimini seçin
 • Kullanılacak itibari para miktarını girin
 • ‘Şimdi Satın Al’a tıklayarak işlemi gözden geçirin ve onaylayın
 • Satın alınan kripto varlıklarını bulmak için DigiFinex cüzdanına gidin

Bir işlem % 3,5 veya 10 $ ‘lık sabit oran, hangisi daha yüksekse, tahsil edilecektir. Toplam ödeme tutarı bu ücrete dahildir. İşlemin işlenmesi ve DigiFinex cüzdanına yatırılması ortalama 10-30 dakika sürer.

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

DIGIFINEX’i DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

DigiFinex Uygulaması

DigiFinex borsası kullanıcılarına bir mobil ticaret uygulaması bu oldu 5 üzerinden 4.5 ortalama yorum puanıyla 50.000’den fazla indirildi. Uygulama, Android ve iOS cihazlarda desteklenmektedir. Yatırımcılar, DigiFinex uygulamasını kullanarak her zaman ve her yerde kripto piyasası fiyatlarını ve ticaret pozisyonlarını izleyebilirler..

Ticaret Ücretleri

Ticaret DigiFinex spot değişim ücreti, işlem başına sabit% 0,2’dir. Varsayılan spot ticaret ücreti rekabetçidir, ancak Binance, KuCoin ve OkEX gibi en yakın rakiplerinden daha yüksektir. Uzun vadeli ve pozisyon tüccarları da bir DigiFinex marj ticareti borsasını kullanırken% 0,05 gecelik faiz oranı.

DFT jetonlarını tutan platformdaki kullanıcılar ve VIP üyeler ücreti düşürebilirler. İşlem başına% 0,06 Aşağıda gösterildiği gibi. Bu, platformların yerel belirtecini satın almak ve tutmak için iyi bir teşviktir.

digifinex indirimi

Depozito & Para Çekme Ücretleri

DigiFinex’e para yatırmak için işlem ücreti yoktur. Kripto para varlıklarının ticaret borsasından çekilmesi, standart blockchain ağ ücreti kaçınılmaz olan. Her varlık için para çekme ücreti ve limitler şurada bulunabilir: DigiFinex ücreti sayfası.

Sıkça Sorulan Sorular

DigiFinex Yasal mı?

2017’de Seyşeller’de kayıtlı ve Singapur, Çin, Güney Kore ve Avustralya’daki ofisleri ile Hong Kong’da faaliyet gösteriyor, DigiFinex yasal bir kripto para borsası gibi görünüyor. DigiFinex ayrıca Avustralya’da düzenlenmiş bir kripto para borsasıdır ve düzenleyici kurum MAS tarafından Singapur’da dijital ödeme jetonu hizmetlerinin sağlanmasından muaftır..

DigiFinex Ekibi Kimdir?

DigiFinex’in arkasındaki kurucu ekip, Hong Kong, Çin Anakarası ve ABD’deki en iyi finans ve teknoloji şirketlerinde önemli deneyime sahiptir. Çekirdek ekip ayrıca blockchain teknolojisi ve çevrimiçi ağ ürün operasyonlarında zengin deneyime sahiptir..

KYC’yi Tamamlamam Gerekiyor mu?

DigiFinex platformdaki kullanıcıların Müşterini Tanı sürecini tamamlamaları önerilir DigiFinex’te tüm işlevlerin kilidini açmak ve işlem kısıtlamalarını kaldırmak için.

DigiFinex İşlem Hacmi Nedir?

DigiFinex tutarlı bir şekilde spot piyasanın trafiği, likiditesi ve işlem hacimlerinde ilk sırada yer aldı göre Coinmarketcap. Yazma sırasında 24 saatlik günlük hacim yaklaşık 487 Milyon Dolardır ve bu önemli.

DigiFinex’in Tavsiye Programı Var mı?

DigiFinex tavsiye programı, müşterileri itibari para yatıran ve ilk işlemlerini tamamlayan borsaya atıfta bulunulan her yeni müşteri için 2 USD ile ödüllendirir. Ayrıca bir indirim veya satış ortağı programı da vardır. Yönlendirilen kullanıcıların% 48’ine kadar ticaret komisyonları. Mevcut kullanıcılar, ödül almak için tavsiye bağlantılarını veya promosyon kodlarını arkadaşları ve aileleri ile paylaşabilir..

DigiFinex Avustralya’da Destekleniyor mu?

Digifinex, dünyadaki birçok ülkeyi destekleyen küresel bir kripto para borsasıdır. Müşteriler, Digifinex platformunu kullanarak Avustralya ve Birleşik Krallık’ta Bitcoin ticareti yapabilirler.

Sonuç

DigiFinex incelememizi sonuçlandırmak için, ticaret platformundan ve müşterilerine sunulan özelliklerden oldukça etkilendik. Özellikle alım satım arayüzü, şık tasarımı ve TradingView ile entegrasyon yoluyla gelişmiş alım satım araçlarıyla öne çıktı..

DigiFinex’i ziyaret edin

Tek bir platformda kredi kartı, marj ürünleri, türevler ve EFT’ler ile kripto satın alma yeteneği ile birleştiğinde, DigiFinex, tüm dünyadaki kripto para tüccarlarına ve yatırımcılarına hitap edecek dijital bir platform sağlamak için alana öncülük ediyor..

Binance ve Crypto.com gibi önde gelen borsalarla rekabet etmek için, DigiFinex borsasının teklifini popüler DeFi tokenlerini, faiz tasarruf hesaplarını, kripto destekli kredileri, 100x’e kadar yüksek marjlı ticareti ve madeni para stake etmeyi içerecek şekilde genişlettiğini görmek isteriz..

Kripto para satın almak, takas etmek ve satmak için küresel ve güvenilir bir kripto borsası kullanmak önemlidir. Hacklenen veya müşteri fonları çalınan birkaç borsa var. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için kripto para yatırma ve dijital varlıklar ticareti için güvenli ve güvenli bir yol sağlamak için iyi bilinmekte ve güvenilmektedir..

Digifinex’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me