Digital Surge, AUD veya 200+ altcoin ile Bitcoin satın almak için doğrudan erişim sağlayan bir kripto borsasıdır. Bu incelemede, Avustralya kripto para birimi değişimini kullanma deneyimimize genel bir bakış sunacak ve bir kripto değişiminin para yatırma yöntemleri, ticaret ücretleri, güvenlik ve müşteri desteği gibi önemli yönlerini değerlendireceğiz..

Digital Surge’u ziyaret edin

Bu Digital Surge incelemesinde size en doğru bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için zaman zaman web sitelerini ziyaret etmenizi öneririz..

Ana Özellikler:

 • Yeni başlayanlar için AUD ile kripto satın almak için tasarlandı
 • 5 dakikadan kısa sürede hızlı doğrulama
 • 200’den fazla dijital para varlığını destekler
 • Alım / satım için% 0,5’lik sabit ücret
 • Faturaları kripto ile öde

 • SMSF yatırımcıları destekleniyor
 • 4.71 yıldız derecelendirmesine göre 90 yorum
 • % 50 ortaklık programı

genel

4.2 / 5 Digital Surge’u Ziyaret Edin


Kullanım kolaylığı

İtibar

Ücretler

Güvenlik

Başlamadan önce, kripto para ticareti yaparken Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanmanızı öneririz. Cüzdanınız yoksa satın almak için en iyi Bitcoin donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun..

dijital dalgalanma web sitesi

Dijital Dalgalanma Nedir?

Digital Surge bir kripto para birimidir eAvustralya’da kripto satın almak, satmak ve depolamak için benzersiz bir kolay yol sağlayan xchange. Sadeliğe vurgu yapan platform, kriptoyu olabildiğince eğlenceli ve anlaşılması kolay hale getiriyor. Brisbane’de bulunan Digital Surge, sektöre farkındalık getirmeye yardımcı olmak için bir dizi topluluk etkinliğine katılan, kripto para birimi topluluğu içinde güven ve şeffaflık oluşturmaya kendini adamış arkadaş canlısı, sıkı sıkıya bağlı bir ekiptir..

Hızlı özet

kıyaslandığında dijital dalgalanma

Dijital Dalgalanma Karşılaştırıldı

Banka havalesi, AUD’yi Digital Surge’a yatırmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Bu karşılaştırma tablosu, Bitcoin satın almak için banka transferlerini kabul eden diğer popüler Avustralya kripto para birimi borsalarını listeler..

Dijital Dalgalanma Güvenli mi?

Araştırmamıza dayanarak, Digital Surge endüstri standardı güvenlik önlemleri ile kripto para satın almak ve satmak için güvenli bir platform gibi görünüyor. Bu önlemler, platformu kullanırken müşteri bilgilerinin ve fonların güvenliğini sağlar ve İki Faktörlü Kimlik Doğrulama, sıcak ve soğuk depolama cüzdanları ve çok katmanlı güvenlik süreçlerini içerir. Değişim kurulduğundan beri, Digital Surge’da rapor edilmiş fon hırsızlığı yok.

Digital Surge Yasal mı?

Digital Surge, bir meşru mübadele kayıtlı ile AVUSTRALYA Kara para aklama, terörizmin finansmanı ve siber suçlar için kripto para birimi borsalarını kullanan suçluların riskini en aza indirmek için mali yasaları uygulayanlar.

Kara Para Aklama ve Terörle Mücadele Finansman Yasası 2006 Digital Surge gibi düzenlenmiş kuruluşların bir müşterinin kimliğini oluşturmak, işlemleri izlemek ve şüpheli veya 10.000 $ ‘ın üzerinde büyük miktarlarda nakit içeren AUSTRAC işlemlerine veya faaliyetlerine rapor vermek için bilgi toplamasını gerektirir.

Özellikleri & Faydaları

Digital Surge şunları sunar: başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolay ticaret platformu dijital para birimlerini değiştirmek. Değişim ayrıca aşağıdaki özellikleri sunar:

 • KYC’yi tamamlamak için hızlı doğrulama süreci
 • Ticareti basitleştirmek için tasarlanmış bir düzen & anlaması kolay
 • Basit, eğlenceli & ticaret yapmanın stressiz yolu
 • Satın almak, ticaret yapmak ve satmak için 220’den fazla kripto para birimini destekler
 • Düşük ücretler & rekabetçi spreadler
 • PayID veya POLi ödemelerini kullanarak hızlı ve güvenli AUD mevduatları
 • Basitlik için tasarlanmış mobil uyumlu bir arayüz & günlük kullanım
 • Avustralya faturalarını Bitcoin ile ödeme yeteneği
 • Ücretsiz, son derece güvenli kişisel cüzdan
 • Güvenlik için soğuk çevrim dışı / sıcak depolama & Kolaylık
 • Premium eğitim kaynakları & tüm müşteriler için uzman ticaret tavsiyesi
 • Duyarlı & kişiselleştirilmiş müşteri desteği

hesap kaydı & Oturum aç

Digital Surge ile bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların bir ticaret hesabı oluşturmak üzere bir kayıt sürecinden geçmeleri gerekecektir. Digital Surge exchange bir e-posta adresi isteyecektir. E-posta adresinin doğrulanması, temel hesap oluşturma sürecini tamamlar ve kullanıcılar Digital Surge’a giriş yapabilir.

dijital dalgalanma kaydı

Dijital Dalgalanma Doğrulaması

Digital Surge, aşağıdakilerden emin olmak için RapidID ve iki faktörlü kimlik doğrulama kullanır. kimlik doğrulama süreci sorunsuz, güvenli ve hızlıdır olabildiğince. Kullanıcılar, bir akıllı telefon kamerası (yüz tanıma kontrolü için) ve Pasaport veya Avustralya Sürücü Belgesi gibi bir resmi kimlik formu ile birkaç dakika içinde doğrulanabilirler..

Kullanıcı arayüzü

Digital Surge’ın arayüzünde bir Kullanıcıların Portföylerini bir bütün olarak görüntülemelerine olanak tanıyan basit ve kullanımı kolay gösterge tablosu yatırımlarının nasıl performans gösterdiğini görmek için. Arayüz, kullanıcıların, En Çok Kazananlar listesiyle hangi kripto paraların en iyi (ve en kötü) performans gösterdiğini hızlı bir şekilde görmek için kişisel bir İzleme Listesi içindeki favori paralarını izlemelerine olanak tanır. Bunlardan herhangi birine tıklamak, her bir varlığın tam ayrıntı sayfasına aktarılacaktır..

dijital dalgalanma cüzdan

Başlamak için, kullanıcılar satın almak için varlığa tıklayabilir, bu da canlı grafik ve fiyatı AUD cinsinden getirecektir. Yatırılan fonlarla satın alınacak tutarın girilmesi gereken alanlar vardır. Örneğin, kullanıcı Bitcoin satın almak isterse, varlık listeden seçilir ve jeton detayları sayfasına götürülür. Bitcoin satın almak için AUD miktarını girmek için bir emir giriş kutusu gösterilir. Eşdeğer Bitcoin miktarı mevcut piyasa oranında görüntülenir.

dijital dalgalanma arayüzü

Bitcoin ile Faturaların Ödenmesi

Digital Surge, bireylerin Bitcoin (BTC) kullanarak herhangi bir Avustralya faturasını veya kredi kartı ekstresini ödeyin. Kullanıcılar, Bitcoin ödemesi yapmak için faturalandırıcının BPAY ayrıntılarına ihtiyaç duyacaktır. İşlem, kolaylaştırmak için bir sihirbaz aracılığıyla yönlendirilir. Bu, Bitcoin’i AUD’ye geri satmak zorunda kalmadan fonlarını harcamak isteyen yatırımcılar için harika bir seçenektir..

İşlem, aşağıdakileri yapma seçeneği sunan bir sihirbaz aracılığıyla yönlendirilir:

 • BPAY faturasını öde
 • Kredi Kartına Öde
 • Banka Hesabına Öde

Ödeme yapma seçeneği belirlendikten sonra, fatura kesenin BPAY ayrıntıları girilebilir. Fonlar, kullanıcıların Digital Surge cüzdanından veya çevrimdışı bir kripto para birimi donanım cüzdanından alınacaktır..

Para Yatırma Yöntemleri & Limitler

Digital Surge Australia, PayID / Osko (anında ve ücretsiz) ve POLi ödemeleri (2 $ ‘dan başlayan ve 3.30 $’ dan başlayan fiyatlarla) aracılığıyla para yatırma imkanı sunar. Şu anda Digital Surge kullanarak kredi kartı, nakit para yatırma veya PayPal ile kripto satın alma seçeneği bulunmamaktadır..

PayID /Osko ödemeler artık PayID aracılığıyla tüm hesaplar için kullanılabilir. Bu, kullanıcıların güvenli ve kolay bir yöntemle anında para yatırıp çekebileceği anlamına gelir. PayID / Osko, kripto kullanıcılarının özel ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı, çok yönlü, basit ve neredeyse gerçek zamanlı bir ödeme sistemi sağlar.

Ticaret Ücretleri

Dijital Dalgalanma anında alım satım ücretleri sabit% 0,5. Bu oran, Avustralya’daki Swyftx ve Independent Reserve gibi diğer borsalara kıyasla rekabetçidir. Borsada yüksek hacimli alım satım yapan kullanıcılar, 30 günlük işlem hacmine bağlı olarak farklı bir ücret alacaklardır..

İşlem hacmi her 1 saatte bir hesaplanır ve işlem hacmi 1 Milyon AUD’yi aşarsa işlem ücretleri% 0.1’e düşürülebilir. Bu, Binance’in tüm işlemler için aldığı aynı ücret.

Desteklenen Kripto Para Birimi

Digital Surge, 220’den fazla altcoin sunarak, Avustralya’da aşağıdakileri içeren en geniş kripto seçeneklerinden birini sağlar:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Dalgalanma (XRP)
 • Litecoin (LTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Cardano (ADA)
 • EOS (EOS)
 • Yıldız Lümenleri (XLM)
 • Tezos (XTZ)
 • Algorand (ALGO)
 • NEO
 • Teta (THETA)
 • Temel Dikkat Simgesi (BAT)

Müşteri desteği & Yorumlar

Digital Surge’daki müşteri destek ekibiyle canlı sohbet uygulaması veya e-posta yoluyla iletişime geçilebilir. Canlı sohbet uygulamasının yanıt süresi genellikle aynı saat içindedir. Değişim, kullanıcıların başlamasına yardımcı olmak için etkileşimli bir Bitcoin sihirbazı sağlar. Yeni Başlayanlar Ayrıca Digital Surge ile ilgili en sık sorulan soruları yanıtlayan ayrıntılı bir SSS bölümü de bulunmaktadır..

digitalsurge incelemesi

Müşteri destek hizmetiyle ilgili geri bildirimler, bir dizi inceleme sitesinde olumludur. Google’da ‘Digital Surge Review’ araması, aşağıdakiler gibi popüler geri bildirim sitelerinde bir dizi yorumu getirir: TrustPilot ve Reviews.io. Genel olarak, Digital Surge’daki derecelendirmeler 5 üzerinden 4 yıldızın üzerindedir.

Dijital Dalgalanma Alternatifleri

Digital Surge’a aşağıdaki alternatifler, Avustralya’da Bitcoin satın almak için saygın, güvenli ve güvenilir kripto para birimi borsaları ve Ethereum, XRP ve Litecoin gibi diğer büyük altcoinlerdir..

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Telefonu Uygulaması Var mı?

Dijital Dalgalanma kullanıcılarına bir mobil ticaret uygulaması sunmuyor Borsada dijital para satın almak / satmak. Ancak platform, bir Progresif Web Uygulaması (PWA) santralın bir uygulama kullanmadan mobil cihaza teslim edilmesini sağlar.

Digital Surge, SMSF Kullanarak Kripto Para Birimine Yatırım Yapmaya İzin Veriyor mu??

Kendi Kendine Yönetilen Süper Fonlarından (SMSF) yararlanmak isteyen Avustralyalılar Digital Surge’da bir hesap açabilir -e süper fon kullanarak kriptoya yatırım yapın. Yatırımcılar, Avustralya Süper ile Bitcoin (BTC), Ethererum (ETH), Ripple (XRP) ve 200’den fazla diğer kripto para gibi kripto para birimleri satın alabilirler..

Digital Surge Hangi Ülkeleri Destekliyor??

Digital Surge ticaret platformu, yalnızca Avustralya’daki kullanıcıları kripto para satın alma, satma ve ticaret yapma konusunda destekler. Uluslararası sakinlerin, yerel itibari para birimlerini ve ödeme yöntemlerini kabul eden küresel bir fiat-kripto değişimi kullanmaları gerekecektir..

Digital Surge’ın Yönlendirme Programı Var mı?

Digital Surge, Avustralya’daki en iyi kripto ortaklık programlarından biri. Dijital Dalgalanma tüm işlemlerde toplanan ücretlerin% 50’sini öder tüm kullanıcıların başvurduğu hesaplar tarafından yapılmıştır. Bu endüstri lideri tavsiye programı, kullanıcıların arkadaşlarına ve ailelerine yönlendirmek için pasif gelir elde etmelerini sağlar.

Sonuç

Digital Surge incelememizi sonuçlandırmak için borsa, Avustralya’da kripto satın almak, satmak ve ticaret yapmak için kullanımı kolay ve başlangıç ​​dostu bir platformdur. Digital Surge, Avustralya’da kullanıcılara herhangi bir sorunda yardımcı olmak için pazar lideri Canlı Sohbet sunan ve şu anda ticaret için en geniş coin yelpazesini sunan ilk borsa oldu..

Digital Surge’u ziyaret edin

Rekabetçi ticaret ücretleri, kullanım kolaylığı ve duyarlı müşteri hizmetleri ile Bitcoin ve kripto para borsası arayan kullanıcılar, Digital Surge’u düşünebilir..

dijital dalgalanma

Bu kılavuzlar da ilginizi çekebilir:

 • Bitcoin’e Faiz Kazanmak İçin En İyi 5 Platform & Kripto
 • Karşılaştırılan En İyi Kripto Marjin Ticaret Platformları

 • Sanal Parayla Bitcoin Ticareti Yapmak İçin En İyi 10 Demo Hesabı
 • Daha Düşük Ücretli 5 Jetonlu Alternatif
 • BlockFi İncelemesi: Yasal mı & Kasa?

Kripto para birimi yatırımcıları için değişim ücretleri çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

Siteyi ziyaret et

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me