Bir kripto para biriminde nasıl ticaret yapılacağını öğrenmek, yüksek riskler ve ödüller ile zorlu bir görev olabilir. Bir demo hesabı kullanarak stratejileri test etmek için uygun bir platform bulmak veya en karlı tüccarlar için kopya-ticaret yapmak yararlı bir öğrenme aracı olabilir..

Kripto para ticareti ve sosyal ticaret için dünyanın en iyi brokerlerinden biri eToro’dur..

EToro’yu ziyaret edin

Bu etoro incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz..

Ana Özellikler:

 • Kripto para satın almak için başlangıç ​​dostu platform
 • Rekabetçi ücretler, yalnızca ücret dağılımı
 • Dünya çapında mevcuttur ve birden çok para birimini kabul eder
 • 94 kripto para birimi çiftini destekler ve hisse senetleri, emtialar ve endeksler gibi geleneksel varlıkları sunar
 • Başarılı tüccarlar ve portföyler kopyala-ticaret
 • Son derece sezgisel mobil ticaret uygulaması

genel

4.6 / 5 eToro’yu ziyaret edin


Bireysel yatırımcı hesaplarının% 67’si bu sağlayıcıyla CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Yüksek paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz..

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Bu incelemeye girmeden önce, Ledger Nano X gibi bir donanım cüzdanı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir gerçek kripto para birimleri satın alırken. Kriptonun mülkiyeti, borsada değil yatırımcının elinde ve kontrolünde kalır. Daha fazla bilgi için en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

etoro web sitesi

EToro Nedir?

eToro bir lkripto para birimi, hisse senetleri ve CFD ticareti sunan eading sosyal ticaret platformu. Platformdaki kullanıcılar, benzer düşünen tüccarlarla bağlantı kurabilir ve ticaret stratejilerini tartışmak veya başarılı tüccarları ve portföyleri otomatik olarak kopyalamak için bir topluluğa katılabilir..

Etoro, 2007 yılında kuruldu ve son derece görsel, sezgisel ve başlangıç ​​dostu olan popüler bir çevrimiçi ticaret platformuna dönüştü. Aracı, dünyadaki birçok yargı alanında milyonlarca yatırımcı ve tüccar tarafından kullanılmaktadır. Şirket, ABD müşterilerinin Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi kripto para varlıklarına yatırım yapmalarına izin vermek için teklifini genişletti..

Özellikleri & Hizmetler

Sosyal Ticaret

eToro, yatırımcıların fikirlerini, stratejilerini paylaşmak için diğer tüccarlara katılabilecekleri ve bağlantı kurabilecekleri sosyal ticaret topluluğu ile tanınır. karlı tüccarların ticaret performansını yansıtır. Yeni başlayanlar, yatırım getirisi, risk toleransı ve fotokopi makinesi sayısı gibi kriterlerine uyan bir yatırımcının portföyünü keşfetmek için filtre sistemini kullanabilir. Potansiyel kayıpları sınırlamak için, bir durdurma kaybı seviyesi belirleme seçeneği vardır.

etoro copytrader

Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değildir.

Sunulan Kripto Para Birimleri

eToro, altcoinlere veya fiat para birimlerine karşı alınıp satılabilen 94 kripto para birimi çiftini destekler. ABD ve İngiltere’deki yatırımcılar gerçek kripto varlığını satın alabilirken, Avrupa ve Avustralya gibi diğer bölgelerdeki yatırımcılar yalnızca bir CFD satın alabilirler. Takas edilebilecek popüler dijital paralar şunları içerir: Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Cardano, Tezor, Stella Lumens ve daha fazlası.

etoro ticaret istatistiklerini kopyala

Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değildir.

Ticaret Ücretleri

EToro’da kripto para satın almak, yalnızca gerçek varlık için bir spread maliyetine neden olacaktır. Yayılma ücreti, her dijital varlık için değişir ve piyasa koşullarına bağlı olarak yükselir ve düşer. Örneğin, Bitcoin alma ve satma ücreti işlem başına% 0,75. % 0,5 ile% 3,99 arasında ücret alan Coinbase gibi diğer kripto para sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında, eToro’daki ücretler çok rekabetçidir.

eToro Karşılaştırıldı

En son güvenlik önlemleri, yeni başlayanlar için sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması eToro’nun önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, yatırımcıların kripto para birimleri gibi dijital varlıklara yatırım yapmalarına olanak tanıyan eToro gibi alternatif kripto ticaret platformlarını listeler..

Kayıt, Giriş & Hesap doğrulama

EToro ile bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların konuma bağlı olarak dijital varlıklar veya CFD satın almak üzere para yatırmak için bir kayıt sürecinden geçmeleri gerekecektir. Başlamak için gerekli bilgiler bir kullanıcı adı, e-posta adresi ve şifre içerir.

eToro doğrulaması tüm kullanıcılar için zorunludur platformda ticaret yapmak isteyenler. Gönderilecek süreç ve bilgiler, yerel düzenlemelere göre her yargı alanında biraz farklılık gösterir. EToro’nun kimlik doğrulama prosedürünü tamamlaması genellikle birkaç gün sürer.

Ödeme metodları & Limitler

Yeni kullanıcılar, çeşitli yöntem yatırma yöntemlerini kullanarak gerçek bir hesaba para yatırarak ticaret yolculuklarına başlayabilirler. kredi kartı, PayPal, Neteller ve Skrill bir ticaret hesabına para yatırmak için para göndermek. Her ödeme seçeneğinin, aşağıda listelendiği gibi dikkate alınması gereken farklı limitleri ve işlem hızları vardır. Bitcoin satın almanın en iyi yollarından biri, anında ve günlük para yatırma limiti 40.000 $ ‘a kadar olan bir kredi kartı kullanmaktır..

Mevcut Fiat & Kripto Para Varlıkları

eToro, ABD doları ve diğer yargı alanlarında ikamet eden veya gibi diğer itibari para birimlerinde mevduat EUR, GBP, AUD, RMB, THB, IDR, MYR, VND ve PHP USD’ye dönüştürme ücreti alınacaktır. The dönüştürme ücreti yüzde puanlarına (veya piplere) dayanır. Gerçek bir ticaret hesabına para yatırmak için USD göndermenin herhangi bir ücreti yoktur.

Desteklenen Ülkeler

eToro ticaret platformu dünya çapındaki müşterilere sunulmaktadır Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avrupa, Singapur, Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde. Yönetmelikler ve yasal kısıtlamalar nedeniyle eToro kullanmayan birkaç ülke ve bölge vardır. Tam listesi kısıtlanmış ve yasaklanmış ülkeler web sitesinde bulunabilir.

Kripto Para Ticareti

eToro, kullanımı basit ve görsel bir platform sunar. yeni başlayanlar ve ara yatırımcılar için tasarlandı dijital para birimlerini kullanmaya başlamak için. Kullanıcı arayüzü, yeni başlayanlar için yararlı olabilecek belirli bir varlık üzerine topluluktan sabitlenmiş makaleleri içeren bir haber akışı sağlar..

etoro bitcoin istatistikleri

Teknik analize güvenen yatırımcılar, eToro’nun grafik özelliklerini sınırlı bulacaktır. Var göstergeler ve çizim araçları gibi temel grafik özellikleri uygulanabilir, ancak kullanımı zordur ve grafik kapatıldığında kaplamalar kaybolur. Bize göre, teknik analiz yapmak ve ardından ticareti eToro ile yapmak için TradingView gibi profesyonel bir kripto para birimi grafik programı kullanmanızı öneririz..

Kopyalama-Ticaret

eToro’nun sosyal ticaret platformu, kullanıcılarının diğer tüccarları işlemlerini kopyalamak ve takip etmek için keşfetmelerine olanak tanır. Profesyonel ve başarılı ticaretin pozisyonlarını gerçek zamanlı olarak nasıl yönettiğini görmek için dünya çapında milyonlarca yatırımcı tarafından kullanılan güçlü bir ağdır ve her ticareti otomatik olarak takip etmek için bağlanın.

etoro kopya ticareti

Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değildir.

Takip edilen tüccar her işlem, mevcut işlem hesabı bakiyesini kullanarak otomatik olarak yerleştirir. Var eToro’nun sosyal ağına katılmak için ek ücret veya maliyet yok, Minimum 200 $ bakiye şartı olmasına rağmen. Yeni başlayanlar, kripto satın almak için kullanılabilecek veya sadece nasıl ticaret yapılacağını öğrenmek için kullanılabilecek pasif bir gelir elde etmek için platformdaki en karlı tüccarları takip ederek kopya ticaretinden yararlanabilirler..

etoro sosyal ticaret istatistikleri

Platform sağlar Tüccar istatistikleri, portföyü ve hisse senedi eğrisinin% 100 görünürlüğü tüccarın geçmiş performansı için. Potansiyel yatırımcılar, ticaret stratejilerinin ve riske maruz kalmalarının kendi risk iştahları ve kar beklentileriyle uyumlu olduğundan emin olmak için her bir tüccarı araştırabilir. Tüccarın pozisyonlarının tam geçmişi, kar alma ve zararı durdurma girişleri şeffaflık için gösterilir.

etoro ticaret istatistiklerini kopyala

Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değildir.

Risk derecelendirmesi, kopya tüccarlarının sayısı ve yönetilen varlıklar, değerlendirilmesi gereken popüler ölçümlerdir. Uzun vadeli tüccarların, minimum geri çekilme ile karlı ayların kanıtlanmış geçmişine sahip kopyalamaları önerilir. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmezken, sermaye tahsis edilmeden önce eToro kullanılarak kapsamlı inceleme ve denetim yapılabilir stratejilerini kopyalamak için.

Demo Ticaret Hesabı

eToro bir hesap açmakta ücretsizdir ve yeni kullanıcılar, platformun ürünlerine, özelliklerine ve kullanıcı arayüzüne aşina olmak için 100.000 $ ‘lık bir demo ticaret hesabıyla başlayabilir. Uygulama modu, finanse edilen bir hesapla aynı görünüme sahiptir ve kullanıcılar gerçek ve demo modları arasında geçiş yapabilir.

100.000 $ ‘lık ücretsiz deneme hesabıyla hemen işlem yapın.

Sorumluluk reddi: Bireysel yatırımcı hesaplarının% 67’si bu sağlayıcıyla CFD ticareti yaparken para kaybeder. Yüksek paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz..

etoro demo hesabı

Ücretler & Yayılmış

kripto para birimi madeni paraları için eToro işlem ücretleri, maliyeti% 0,75’ten yaymak platformda satın alınan ve satılan gerçek varlığa bağlı olarak. Spread, piyasadaki alış fiyatı ile satış fiyatı arasındaki farktır ve değişken piyasa koşullarında dalgalanabilir. Yayılma maliyeti, pozisyon açılışında ticaretten düşülür.

Örneğin, Bitcoin’e (BTC) sahip olma maliyeti% 0,75’lik bir spread maliyetine neden olurken, Ethereum’a yatırım yapmak için spread ücreti% 1,90’dır. Daha az bilinen altcoinler, işlem hacmi daha düşük olduğu için genellikle daha yüksek bir spread ücretine sahip olacaktır. Diğer ticaret platformlarıyla karşılaştırıldığında, fBitcoin dışında coin satın almak yüksek. Kullanıcılar, daha düşük altcoin ücretlerine sahip Binance veya CEX.IO gibi bir borsa kullanarak daha iyi durumda..

Tüm kripto para borsaları aynı değildir.

ETORO’YU DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştır!

Avustralya gibi kripto para birimi CFD’lerinin yalnızca satın alınabildiği bölgelerde, Kaldıraçlı pozisyonu bir gecede tutmanın faiz maliyetini karşılamak için küçük bir ücret. Ayrıca gece konaklama ücretinin üç katı olan bir hafta sonu ücreti de vardır. Yeni bir ticaret açılırken işlem penceresinin altında gecelik ücretler görünür. Genel olarak, eToro’nun gecelik ücreti Plus500 gibi diğer kripto para birimi CFD sağlayıcılarıyla karşılaştırılabilir..

Sıkça Sorulan Sorular

EToro Düzenleniyor mu?

eToro, Kıbrıs Menkul Kıymetler altında Avrupa da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki birçok ticaret bölgesinde lisanslı ve kayıtlı bir finans şirketidir & Exchange Komisyonu, Birleşik Krallık’ta Financial Conduct Authority (FCA) tarafından ve Avustralya’da ASIC tarafından verilen Avustralya Finansal Hizmetler Lisansı sahibi.

EToro Güvenli mi?

eToro, kripto para birimi, hisse senetleri ve CFD’ler için güvenli bir ticaret platformu gibi görünüyor. Müşteri fonlarının ve kişisel bilgilerinin güvenliğini ve en güvenliğini sağlamak için son teknoloji güvenlik önlemleri. Araştırmamıza dayanarak, eToro, dünya çapındaki her yargı alanında hiçbir zaman saldırıya uğramadı veya güvenliği ihlal edilmedi.

Avustralya’da eToro Yasal mı?

eToro, Avustralya’da düzenlenen bir CFD sağlayıcısıdır ve Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonu (ASIC) tarafından uygulanan yerel yasalara uygundur. eToro, eToro AUS Capital Pty Ltd, AFSL 491139 şirketi altında ticaret yapmaktadır ve Avustralya Finansal Hizmetler Lisansına (AFSL) sahiptir..

Sonuç

EToro incelememizi sonuçlandırmak için, platform genel olarak kârlı tüccarları takas etmek veya ticaret yapmayı öğrenmek isteyen yeni başlayanlar ve yatırımcılar için çok uygundur. Gerçek bir ticaret hesabına para yatırmanın birkaç yöntemi vardır ve başlamak için birden fazla fiat para birimini destekler.

EToro, gerçek parayla piyasalarda işlem yapmadan önce, sanal fonlarla pratik yapmak için en iyi kripto para birimi demo ticaret hesaplarından birine sahiptir. Tabii ki, gerçek parayla Bitcoin almaya karar verirken, güvenlik için parayı bir donanım cüzdanına çekmenizi öneririz..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Cosmos (ATOM) Nasıl Kazanılır: Ödül Kazanmak İçin En İyi 4 Yer
 • Bitcoin’e Faiz Kazanmak İçin En İyi 5 Platform & Kripto
 • Ücretsiz Kripto Ticareti Yapmak İçin En İyi 8 Değişim (Sıfır Komisyon)
 • BlockFi İncelemesi: ÖNEMLİ – Kullanmadan Önce Okuyun
 • 9 Kaldıraçlı En İyi Marj Ticareti Kripto Borsaları

Feragatname: eToro, hem hisse senetlerine hem de kripto varlıklara yatırım yapmanın yanı sıra CFD ticareti de sunan çok varlıklı bir platformdur..

CFD’lerin karmaşık araçlar olduğunu ve kaldıraç nedeniyle hızla para kaybetme riskinin yüksek olduğunu lütfen unutmayın.. % 67 Bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken, bireysel yatırımcı hesaplarının% 50’si para kaybediyor. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve yüksek paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz..

Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değildir.

Kripto varlıklar, çok kısa bir süre içinde büyük ölçüde dalgalanabilen ve bu nedenle tüm yatırımcılar için uygun olmayan değişken araçlardır. CFD’ler dışında, kripto varlıkların ticareti düzenlenmemiştir ve bu nedenle herhangi bir AB düzenleyici çerçevesi tarafından denetlenmez..

eToro USA LLC, ortağımız tarafından eToro hakkında kamuya açık kuruluşa özgü olmayan bilgiler kullanılarak hazırlanan bu yayının içeriğinin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda CFD sunmaz ve herhangi bir beyanda bulunmaz ve hiçbir sorumluluk kabul etmez..

Alım satım ücretleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – her tür kripto para birimi yatırımcısına uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

EToro’yu ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me