Bir kripto para birimi ticaret borsası seçmek zorlu bir görev olabilir. Platform özellikleri, grafik arayüzü, alım satım çiftleri, ücretler, güvenlik ve müşteri desteği gibi çeşitli hususlar vardır..

Blokta yeni bir kripto para birimi platformu Exocrow, aynı zamanda bir P2P değişimi, cüzdan, tasarruf hesabı ve tüccar çözümleri de sunar.

Exocrow’u ziyaret edin

Bu incelemede size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, kesinlikle Web sitesini ziyaret et daha sonra meydana gelebilecek herhangi bir değişiklik ile güncel tutmak için.

Ana Özellikler:

 • Hızlı ve kolay bir hesap ve cüzdan oluşturmak
 • Hemen KYC gerekmez
 • Kripto para birimi satın almak / satmak için eşler arası değişim
 • Exocrow cüzdanında tutulan kripto paraya ilgi kazanın
 • Küçük işletmelerin Bitcoin ödemelerini kabul etmesi için entegre ödeme çözümleri
 • Mevcut kullanıcıları ödüllendirmek için ortaklık programı

genel

3/5 Exocrow’u ziyaret edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Bu incelemeye girmeden önce, Ledger Nano X gibi bir donanım cüzdanı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya diğer coinleri satın alırken. Kripto varlıklarının mülkiyeti, borsada değil yatırımcının elinde ve kontrolünde kalır. Daha fazla bilgi için en iyi kripto cüzdanları hakkındaki rehberimizi okuyun.

Exocrow Nedir?

Exocrow Birleşik Krallık merkezli yeni ve hızlı büyüyen bir kripto borsasıdır. 135 ülkedeki bireylerin dijital para birimlerini satın almaları, satmaları ve saklamaları için bir yer. Borsa, 2020’deki başlangıcından bu yana hizmetlerini bir çevrimiçi cüzdan, bir tasarruf hesabında kriptoda faiz kazanma yeteneği, satın alımlar için ödeme ağ geçidi ve P2P işlemleri içerecek şekilde genişletti..

exocrow sitesi

Exocrow Karşılaştırıldı


Başlangıç ​​dostu, kullanımı kolay ve rekabetçi işlem ücretleri, Exocrow’un önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu listeler en iyi kripto borsaları birinci sınıf özellikler sunan.

Exocrow Güvenli mi?

Exocrow, kullanıcıların hesaplarını yetkisiz kullanım ve dolandırıcılık faaliyetlerinden etkinleştirmeleri ve korumaları için 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA) içerir. İnternet sitesi diğer güvenlik önlemlerinin bir listesini sağlamaz müşterilerin fonlarının ve kişisel bilgilerinin güvenliğini sağlamak. Araştırmamıza göre, orada önemli bir güvenlik olayı, bilgisayar korsanlığı veya sistem tehlikesi olmamıştır bugüne kadar meydana gelen ancak birkaç tane var saygın forumlarla ilgili endişeler.

Exocrow Yasal mı?

Exocrow, dijital para birimlerini depolamak için P2P değişimi ve dijital cüzdan gibi yasal kripto para birimi hizmetleri sağlıyor gibi görünüyor. Ancak, var takım hakkında bilgi yok platformun arkasında, desteklenen ülkeler veya belirtilmesi gereken mali düzenlemelere yasal uyum.

Desteklenen Fiat & Kripto para birimleri

Exocrow, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve Zcash (ZEC) gibi başlıca dijital para varlıklarını destekler. Her varlığın para göndermek ve almak için kendi cüzdanı vardır. P2P borsasını kullanarak, kullanıcılar kullanarak kripto alıp satabilirler. USD, EUR, RUB, AUD, SGD gibi 13 fiat para birimi ve diğerleri.

Bir Hesap Oluşturmak

Exocrow ile bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların doğrulamak için geçerli bir e-posta adresi gerektiren bir kayıt sürecinden geçmeleri gerekecektir. Tamamlandığında, kullanıcılar borsada oturum açabilir ve sunulan özellikleri ve hizmetleri keşfedebilir. Var KYC’yi tamamlamak için acil gereksinim yok.

Bir Exocrow cüzdanı veya hesabı ABD Doları veya Euro cinsinden 10.000 ABD Dolarına ulaştığında, hesap sahibinin kimlik belgelerini (Ulusal Kimlik kartı veya Pasaport) sunması gerekecektir..

Para Yatırma

Exocrow itibari para biriminde para yatırma kabul etmez (ör. USD, EUR veya GBP). Exocrow tarafından sunulan ürün ve hizmetleri kullanmak üzere bir hesaba para yatırmak için, kullanıcıların kişisel bir donanım cüzdanından veya dijital para birimi alım satım platformundan kripto para birimi aktarması gerekecektir..

exocrow cüzdan

Örneğin, Exocrow’a Bitcoin yatırmak için, kullanıcılar cüzdana gidip açılır menüden BTC’yi seçebilirler. Burada, BTC cüzdan adresi ve QR kodu, parayı kopyalayıp şuraya aktarıyor gibi görünecektir:.

Para cüzdana ulaştığında, kullanıcı platform tarafından sunulan diğer özelliklere erişebilecek. Para yatırmadan önce İki Faktörlü Kimlik Doğrulamanın etkinleştirilmesi önerilir.

exocrow para yatırma bitcoin

Ticaret Kripto Para Birimi

Dijital para birimleri ticareti yapmak isteyen kullanıcılar için Exocrow, emirleri alıp satmayı kolaylaştırmak için bir Eşler Arası (P2P) borsası sunar. Paxful ve Yerel Bitcoins gibi popüler P2P platformlarına benzer şekilde, kullanıcılar belirli bir alıcı veya satıcıyı şurada arayabilir: desteklenen ülkeler / yargı bölgeleri.

exocrow değişimi

Yatırımcılar, üst kısımdaki açılır menüleri kullanarak alıcıları ve satıcıları arayabilirler. Filtre sistemi alıcıları ve satıcıları itibari para birimi, ülke ve ödeme yöntemine göre sınıflandırabilir. P2P değişimi incelendiğinde, kullanıcı arayüzü basit ve başlangıç ​​dostu.

Olumsuz tarafı, P2P borsasını kullanan tüccar sayısı sınırlıydı (yazarken 20’den az) ve Exocrow ekibinden olduğu görüldü. Yeni bir platform olarak, platformun kullanımının birden fazla ülkeden geniş bir kullanıcı yelpazesi, itibari para birimleri ve ödeme seçenekleriyle artmasını bekliyoruz..

Tasarruf Hesabı

Exocrow, kullanıcılarına cüzdanda tutulan kriptodan aylık faiz kazanmaları için bir tasarruf hesabı sunar. % 3,2’ye kadar. Faiz her ayın 1 ve 15’inde alacaklandırılır ve anapara her ay bir kez geri çekilebilir..

Cüzdandaki hangi kripto varlığın% 3,2 faiz kazanacağı% 100 net değil. Bitcoin için aylık faiz oranı, sırasıyla% 8.6 ve% 10 P.A sunan BlockFi ve Nexo gibi saygın borç verme ve tasarruf platformlarına kıyasla alışılmadık derecede yüksektir..

exocrow tasarruf hesabı

Ticaret Ücretleri

Exocrow’da bir hesap oluşturmanın veya bir cüzdan bulundurmanın hiçbir maliyeti yoktur. Benzer şekilde, var para yatırmak için sıfır ücret bir hesaba. Blockchain ağ ücretine ek olarak para çekme işlemleri için% 0.01 gibi küçük bir maliyet vardır. Örneğin, standart Bitcoin ağ maliyeti yaklaşık. 0.0005BTC.

Borsayı kullanmak için Exocrow, şu adresten alınan bir işlem ücreti alır: Toplam Bitcoin ticaret miktarının% 0,5’i. Bu, Exocrow kullanarak BTC almak ve hemen satmak için% 1 işlem ücretine mal olacağı anlamına gelir. Binance, Crypto.com ve KuCoin gibi popüler spot borsalarla karşılaştırıldığında alım satım ücretleri biraz yüksek.

Satıcı Ücretleri

Küçük işletme kullanıcıları, mal ve hizmetler karşılığında blockchain ağını kullanarak kripto (örneğin Bitcoin ve Ethereum) gönderip almak için Exocrow satıcı ödeme sistemine kaydolabilir..

Var Entegre ödeme ağ geçidi üzerinden işlem almak için sıfır maliyetle toplu işlemler için% 1 giden ücret. Para işlemleri Exocrow emanet hizmetini kullananlardan% 1 ek ücret alınacaktır.

Platform Güvenliği

Exocrow güvenlik önlemleri hakkında yeterli bilgi sağlamaz müvekkil bilgilerini ve borsa tarafından yönetilen fonları korumak için yerinde. Hesap sahipleri ve P2P işlemi için emanet hizmetleri için 2FA bir seçenek olsa da, Exocrow güvenliğe öncelikli görünmüyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Ülkeler Destekleniyor?

Exocrow, İngiltere, Tayland ve Avrupa’daki birkaç ülke dahil olmak üzere birçok ülkedeki yatırımcıları destekleyen küresel bir kripto para birimi platformudur. Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri gibi katı mali düzenlemeleri ve yasaları olan ülkelerin bu değişimi kullanması yasaktır. Kullanıcılar, kendi ülkelerinde düzenlenmesini sağlamak için dikkatli olmalı ve kendi durum tespiti yapmalıdır..

ABD’li Tüccarlara İzin Veriliyor mu?

Exocrow ABD’de ikamet edenlerin P2P değişimini kullanmasına izin vermiyor kripto para birimi alıp satmak. Bununla birlikte, ABD Doları, desteklenen ülkelerden kripto satın almak için fiat para birimi olarak kabul edilmektedir. ABD’de ikamet eden tüccarların ABD’de bir kripto para birimi değişimi bulması gerekecek.

Sonuç

Exocrow, kullanıcıların Bitcoin ödemelerini kabul etmek için kripto ve tüccar çözümlerine ilgi göstermesini sağlayan anında alım / satım değişimi, güvenli cüzdan gibi çeşitli ürün ve hizmetler sunar. Web sitesi tasarımı ve kullanıcı arayüzü yeni başlayanlara hitap etmek kullanım kolaylığı nedeniyle.

Exocrow’u ziyaret edin

Exocrow incelememizi sonuçlandırmak için, platformdaki artıları ve eksileri içeren bir özeti burada bulabilirsiniz. bazı endişeler ele alınması gereken ekip tarafından kripto para piyasasında güvenilir, güvenli ve saygın bir sağlayıcı olarak kabul edilmeden önce. Bireyler kendi durum tespiti yapmalı ve bu incelemede sağlanan bilgilere güvenmemelidir..

Profesyoneller

 • Hızlı kayıt ve hesap oluşturma
 • Hemen KYC gerektirmez
 • P2P arayüzü temiz ve kullanımı basittir

Eksileri

 • Küçük sosyal medya varlığına sahip yeni platform
 • Ekip (stok görsel) ve lisanslar hakkında bilgi eksikliği
 • Google haritalarındaki adres bir ofis malzemeleri şirketini işaret ediyor
 • Müşteri destek bilgilerinin ve nasıl kılavuzlarının eksikliği
 • P2P değişimi kullanılmıyor (toplam 13 kullanıcı)
 • Tasarruf hesabı koşulları hakkında sınırlı bilgi & koşullar
 • Sıkı yönetmeliklere sahip ülkelerde mevcut değildir

Değişim ücretleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – her tür kripto para birimi yatırımcısına uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

Exocrow’u ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me