Gemini, New York merkezli saygın bir kripto para borsasıdır ve yeni başlayanların dijital para birimlerine başlamasına yardımcı olmak için son yıllarda popülerliğini artıran lider bir platform haline gelmiştir..

ABD merkezli kripto borsası, sadeliğe ve kullanım kolaylığına odaklandı ve sezgisel ve zarif bir web arayüzü veya mobil uygulama aracılığıyla popüler paraları ve DeFi jetonlarını keşfetmenin çekici bir yolu haline geldi.

Gemini’yi ziyaret edin

Bu Gemini değişim incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz..

Ana Özellikler:

 • Başlangıç ​​dostu ve kullanımı basit
 • En güvenli kripto borsalarından biri ve 2019’da en iyi platform seçildi
 • USD, GBP, CAD, EUR, SGD, HKD, AUD cinsinden fiat mevduatlarını destekler
 • Hacimle birlikte azalan işlem başına% 0,5’lik rekabetçi bir ücret
 • 26 kripto para birimi varlığının ve popüler Defi jetonlarının ticareti yapın
 • Yinelenen siparişler ve belirlenen fiyat uyarıları
 • Sezgisel mobil ticaret uygulaması

genel

4.6 / 5 Gemini’yi Ziyaret Edin


Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Kripto para ticareti yaparken genellikle Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanılması önerilir. Cüzdanınız yoksa, en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

İkizler Nedir?

Gemini, özel bir New York güven şirketidir. 2014 yılında Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından kuruldu, yaygın olarak bilinen "Winklevoss ikizleri". Şirket, bir yasal kripto para birimi değişimi lisanslı ve düzenlenmiş New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYSDFS) tarafından. Borsa, yüksek güvenilirlik standardını korumak için sermaye rezervi gereksinimlerine, siber güvenlik gereksinimlerine ve NYSDFS ve New York Bankacılık Yasası tarafından belirlenen bankacılık uyum standartlarına tabidir..

Gemini web sitesi

Gemini, bireylerin ve kurumların dijital varlıkları satın almaları, takas etmeleri, saklamaları ve satmaları için basit, zarif ve kolay bir yol sağlayan bir takas ve saklama kuruluşudur. Değişim ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde kuruldu ve operasyonunu genişletti. Kanada, Birleşik Krallık, Güney Kore, Hong Kong, Avustralya ve Singapur.

Gemini borsası 2019’daki en iyi kripto borsası ve güvenilir bir dijital varlık sağlayıcısı olarak sektörde sağlam bir üne sahip olan yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Borsa ayrıca Samsung, Tradingview, Brave ve Nifty Gateway gibi dünyanın en iyi şirketleriyle ortaklık kurdu..

İkizler Karşılaştırıldı

Son teknoloji güvenlik önlemleri, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması Gemini’deki önemli özelliklerdir. Bu karşılaştırma tablosu, Bitcoin ticareti için Gemini gibi alternatif kripto borsalarını listeler. & kripto para.

Özellikleri & Hizmetler

Gemini teklifleri tüm dünyadaki müşterilerine son teknoloji ticaret ürünleri ve hizmetleri. Değişim, öncelikle kripto satın almak, takas etmek ve satmak için bir yerdir, ancak aşağıdaki gibi çekici özellikler sunar:

 • Dijital para satın almanın zarif, temiz ve basit yolu
 • Dünyanın her yerinde bulunan kullanıcılar için 7 fiat para birimini destekler
 • 26 popüler kripto para ve popüler DeFi jetonları satın alın, takas edin, saklayın ve satın
 • Banka kartı, banka havalesi ve kripto gibi küresel ödeme yöntemleri
 • Yüksek standartta finansal işlem uyumluluğu için sertifikalı değişim
 • Gemini cüzdanında depolanan ve önde gelen sigorta sağlayıcıları tarafından sigortalanan fonlar
 • İle entegrasyon WebAuthn Gemini hesabını donanım güvenlik anahtarlarıyla güvenceye almak için
 • Android ve iOS cihazlar (ve akıllı saatler) için sezgisel mobil uygulama

İkizler Güvenli mi?

Gemini platformu, en güvenli kripto para birimi borsaları dijital varlıkları satın almak ve satmak. Dijital varlık değişimi, kullanıcı bilgilerini ve platformda depolanan fonları korumak için kurumsal düzeyde önlemlere sahiptir. Güvenlik özellikleri arasında soğuk cüzdan depolama, çoklu imzalı para çekme işlemi, İki Faktörlü Kimlik Doğrulama, şifreleme, beyaz listeye alma adresleri ve kaba kuvvet oturum açma koruması bulunur.

Desteklenen Ülkeler

Gemini borsası, dijital varlıkları satın almak isteyen bireyler için gerçek bir uluslararası kripto para birimi borsası haline gelmek üzere küresel olarak genişledi. ABD merkezli borsa, kripto hizmetlerini şu ülkelere sunmaktadır: Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya, Singapur, Güney Kore ve diğerleri. Desteklenen ülkelerin tam listesini görmek için Gemini web sitesini ziyaret edin..

Kayıt, Giriş & Hesap doğrulama

Gemini’da bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların bir hesap açmak üzere bir kayıt sürecinden geçmeleri gerekecektir. Başlamak için gerekli bilgiler, tam adı, e-posta adresini ve bir şifre belirlemeyi içerir. E-posta adresinin doğrulanması, temel hesap oluşturma sürecini tamamlar.

Gemini doğrulama sürecini tamamlamak için gerekli belgeler, kullanıcının menşe yerine bağlı olarak değişir. ABD müşterilerinin bir devlet tarafından verilmiş kimlik, ehliyet, pasaport veya pasaport kartı. Adres kanıtı gibi diğer ülkelerdeki kullanıcılar için ek doğrulama belgeleri gerekebilir (ör. Banka ekstresi, hizmet faturası veya cep telefonu faturası). Kimlik doğrulama sürüyor tamamlanması 24 saatten az belgeler yüklendikten sonra.

Satın alma & Cryptocurrency Satmak

Gemini, yatırımcıların ve tüccarların dijital para birimlerine başlamasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Web ve mobil versiyondaki arayüz, tüm deneyim seviyeleri için tasarlanmıştır. kullanımı kolay, zarif ve basit kullanıcı arayüzü.

Gemini gösterge tablosu

Bir Gemini hesabı oluşturulduktan sonra, kullanıcı borsada desteklenen kripto para birimi varlıklarının listesini görüntülemek için oturum açabilir. Ana kontrol paneli, bir artan ve azalan veya tersi şeklinde sıralanabilen fiyatların, 24 saatlik değişimin ve yüzde değişiminin hızlı özeti.

İlişkili: Gemini vs Kraken Karşılaştırması: Yeni Başlayanlar İçin Hangi Kripto Borsası En İyisidir?

Gemini’de anında kripto para satın almak, tek bir arayüz kullanılarak gerçekleştirilebilir. Temel bir fiyat grafiği, bir çizgi grafik olarak gösterilen varlığın değerini gösterir ve süresi günlük, haftalık, aylık ve yıllık zaman dilimleri arasında değiştirilebilir. Gelişmiş bir kripto para borsasının normalde göstereceği karmaşık bir grafik sistemi, sipariş defterleri, ticaret geçmişi ve hacim profilleri yoktur..

gemini bitcoin satın al

Fiyat grafiğine bitişik emir giriş penceresinde alış ve satış için iki seçenek bulunur. Burada tüccarlar, satın alma (veya satma) veya yinelenen sipariş olabilen işlemin sıklığını seçebilirler. Kullanıcılar harcanacak itibari para miktarını girebilir, siparişi gözden geçirebilir ve işlemi gerçekleştirmeye devam edebilir.

Bir takas talebi yapıldıktan sonra Gemini, kullanıcının takasın değerini, işlem ücretlerini onaylaması ve bir ödeme yöntemi seçmesi için bir sipariş onay penceresi görüntüler.. Gemini ile kripto para satın almak için uçtan uca süreç son derece basit. Karmaşık menüler, dağınıklık, dikkat dağıtıcı unsurlar veya açılır pencereler yoktur. Teknik analize güvenen kullanıcılar Gemini’yi, önde gelen bir kripto para birimi grafik yazılımı platformu olan TradingView ile entegre edebilir (aşağıda gösterildiği gibi).

gemini tradingview

Gemini, varlık açıklaması altında her bir madeni para için görülebilen tüm işlemlerin kaydını tutar. Bu, önceki siparişleri, satın alma fiyatını ve hatta varlığın kullanıcı portföyündeki genel net konumunu belirlemek için ortalama satın alma fiyatını görüntülemek için kullanışlıdır..

Yeni başlayanlara yardımcı olmak için, her bir madalyonun piyasa değeri, 24 saatlik işlem hacmi ve dolaşımdaki arzıyla ilgili bir analiz içeren bir özet sayfası vardır. Ayrıca sağlanacak her madalyonun bir özeti vardır Yatırımcının Gemini borsasını kullanarak satın almayı planladığı dijital varlığa genel bakış.

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

GEMİNİ DİĞERLERİ İLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Desteklenen Fiat & Kripto Para Varlıkları

Gemini, platformdaki kullanıcıların satın almasına olanak tanır & destekleyerek dijital varlıkları satmak USD, GBP, EUR, CAD, SGD, HKD ve AUD gibi yedi fiat para birimi. Geleneksel para birimleri, banka kartı ve bir banka hesabından havale gibi çeşitli ödeme yöntemleri kullanılarak Gemini borsasına yatırılabilir..

Para Gemini cüzdanına ulaştığında, kullanıcılar satın almadan önce kripto para varlıklarının canlı fiyatlarını görebilir. borsa, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin gibi 26 kripto para biriminin yanı sıra popüler DeFi jetonlarını destekler Yearn Finance ve Uniswap gibi.

Gemini Mobil Uygulaması

Gemini borsası, hem yatırımcılar hem de tüccarlar için güvenli ve kolay bir yol sağlar. Bir mobil ticaret uygulaması kullanarak Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkları satın alın, takas edin, saklayın ve satın. Kullanıcılar, Android ve iOS cihazlar için mevcut olan uygulamayı kullanarak canlı kripto para birimi fiyatlarını gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve izleyebilir. Gemini uygulamasının harika özellikleri şunları içerir:

 • Sorunsuz ve sezgisel bir arayüz kullanarak varlıkların grafiğini oluşturun
 • Portföy performansını hızlı bir şekilde izleyin ve izleyin
 • Fiyat hareketlerine göre hızlı hareket etmek için fiyat uyarıları belirleyebilme
 • Canlı ve geçmiş fiyatları kontrol etmek için görüntüleyin
 • Yinelenen siparişleri planlayın
 • Açık ve koyu mod
 • Apple Watch ve Android Wear cihazlarıyla uyumludur

Genel olarak Gemini ticaret uygulaması, web sürümünde bulunan özelliklerin çoğunu içerir ve bireylerin elde taşınır bir cihaz kullanarak Bitcoin ve diğer para birimlerini kullanmaya başlayın.

Gemini uygulaması

Ticaret Ücretleri

Gemini bir sabit% 0,5 (veya 50 baz puan) üzerinde işlem ücreti hakim İkizler piyasa fiyatı web veya mobil ticaret uygulamalarını kullanan tüm alım satım işlemleri için. İşlem hacmine bağlı olarak, fiat işlemleri için ek işlem ücreti ek ücreti uygulanacaktır. Ücretlerin tam listesi için desteklenen itibari para birimleri (ör. USD, CAD, GBP, EUR, HKD, SGD ve AUD).

Gemini, işlem platformunu kullanan aktif yatırımcılar için kullanıcının 30 günlük işlem hacmine bağlı olarak değişen farklı bir ücret modeli kullanır. işlem maliyetleri, sırasıyla% 0,35 ve% 0,25’ten başlayan bir üretici ve alıcı ücreti modeline dayanmaktadır.. Diğer kripto para birimi ticaret platformlarıyla karşılaştırıldığında Gemini ücretleri, kısa vadede dijital para birimleri üzerinde spekülasyon yapmak isteyen aktif tüccarlar için yüksektir..

Depozito & Para Çekme Ücretleri

Gemini, kullanıcılarına fiat para birimi veya kripto para birimi varlıklarını borsaya aktarmak için sıfır depozito ücreti sunar. Ancak, banka havalesi ile para yatırma ve kripto paralar için herhangi bir ücret alınmamaktadır. banka kartı satın alımları, toplam satın alma tutarı üzerinden% 3.49 ücrete tabi olacaktır. işlem ücreti dahil.

ikizler burcu banka hesabı transferi kullanarak dijital varlıkları (örneğin GUSD, Bitcoin) veya itibari para birimini transfer etmek için para çekme ücreti almaz. Ağ yüküne göre belirlenen her para çekme işlemi için standart bir blockchain ağ ücreti vardır. Bu yaygındır ve diğer kripto para birimi borsalarına benzer.

İkizler Kazan

Gemini, kullanıcılarına cüzdan içindeki fonların% 7,4 APY’ye kadar kripto para birimlerinde bileşik faiz kazanmalarına izin veren bir özellik sundu. Gemini Kazanma programı şu kullanıcılar için mevcuttur: Yalnızca ABD müşterileri ve tüm eyaletlerde mevcuttur, ancak yakın gelecekte küresel olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kazanma platformu, kripto varlıklarını ticaret platformuna (faizle) ve tersi yönde taşıma esnekliği sağlar..

Genel kullanıcı deneyimi gibi, Gemini Kazanç Hesaplayıcı’nın da 1 ila 4 yıllık bir süre boyunca desteklenen tüm coin’lerdeki potansiyel faiz ödemelerini hesaplamak için kullanımı kolaydır..

gemini faiz kazanmak filecoin

Güvenlik

Gemini, platformdaki bireysel ve kurumsal yatırımcılar için güvenli ve güvenli bir kripto para birimi değişimi sunmaktan gurur duyar. Borsa, kullanıcının kişisel bilgilerini ve fonlarını dış tehditlerden, dahili hatalardan (örn. İnsan hataları) ve dahili yetkinin kötüye kullanımından korumak için çeşitli güvenlik önlemleri içerir.

Müşterinin fonlarının ve bilgilerinin güvende tutulmasını ve kripto borsasında korunmasını sağlamak için, Gemini, aşağıdaki kurumsal düzeyde güvenlik önlemlerini kullanır sektör lideri uygulamalar olarak kabul edilen:

 • Fonların çoğunu tutmak için çevrimdışı soğuk depolama
 • Coğrafi olarak dağıtılmış konumlarda depolanan fonlar
 • Tek hata noktalarını ortadan kaldırmak için çoklu imza şeması
 • Çok faktörlü kimlik doğrulama ile birden çok çalışandan koordineli eylemler
 • Hesap girişi ve para çekme talebi için 2FA
 • Para transferini yalnızca onaylanmış adreslerle sınırlamak için beyaz liste
 • Birden fazla başarısız oturum açma girişimine karşı kaba kuvvet saldırısı koruması
 • Kullanıcı oturum açma bilgilerini ve kişisel bilgilerini korumak için şifreleme

Müşteri desteği

İkizler, herhangi bir sorun giderme sorunuyla ilgili olarak müşteri hizmetleri ekibiyle iletişim kurması için kullanıcısının destek e-posta adresini. Ayrıca, bir soru göndermek ve müşteri destek ekibi tarafından e-posta yoluyla iletişime geçmek için bir yardım masası veya çağrı sistemi vardır..

Web sitesi, platformdaki kullanıcılar tarafından dile getirilen genel sorunları ve endişeleri ele alan kapsamlı bir SSS bölümü içerir. Site, nasıl başlayacağınız, Gemini uygulaması, fiat transferleri, ticaret, para yatırma gibi konuları kapsar. & para çekme, saklama, güvenlik ve 2FA.

KAZAN 132 ABD doları CRYPTOCURRENCY HAKKINDA öğrenmek için coinbase ile!

132 $ kazanın

Sıkça Sorulan Sorular

İkizler Kimdir?

Gemini borsası pWinklevoss ikizleri olarak da bilinen Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından 2014 yılında kurulan özel New York vakıf şirketi. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avrupa, Güney Kore, Singapur ve Avustralya’daki müşterilere hizmet veren 100’den fazla çalışana ulaştı..

İkizler Coinbase’den Daha İyi mi?

Gemini ve Coinbase, aralarında pek çok benzerlik bulunan meşru, güvenilir ve güvenli kripto para borsalarıdır. Hangisinin daha iyi takas olduğu, kişisel tercihlere bağlıdır. Kredi kartı ile Bitcoin diğer kripto para birimlerini satın almak isteyen kullanıcıların, Gemini bu özelliği sunmadığı için Coinbase kullanmaları gerekecektir. Ücretler daha önemliyse, kullanıcılar biraz daha düşük ücretlere sahip olan Gemini’yi kullanarak işlem maliyetlerinden tasarruf edecekler..

Gemini Daha Önce Hacklendi?

Araştırmamıza göre, Gemini exchange saldırıya uğramadı veya güvenliği ihlal edilmedi banka benzeri güvenlik önlemleri nedeniyle ve uygulamaya konulan operasyonel önlemler. Güçlü güvenlik öncelikli kültür, Gemini ve velileri tarafından depolanması için kullanıcılar tarafından emanet edilen fonların güvenliğini sağlamaya yardımcı olur..

Avustralya’da İkizler Mevcut mu?

Gemini, Avustralya’da Avustralya Dolarını (AUD) kabul eden desteklenen bir kripto borsasıdır. Yerel sakinler Bitcoin, Ethereum ve XRP gibi dijital para birimleri satın almak için para yatırabilir..

Sonuç

Gemini incelememizi sonuçlandırmak için kripto borsası, yatırımcıların ve kurumların Bitcoin ve Ethereum gibi dijital para birimleriyle başlaması için güvenilir ve saygın bir platform olarak kendini kanıtladı. Basit, Web’de ve mobil ticaret uygulamasında kusursuz ve zarif tasarım çok çeşitli bireylere hitap edecek ve blockchain teknolojisini keşfetmelerine ve kullanmalarına yardımcı olacak.

Gemini’yi ziyaret edin

Hedgewithcrypto.com’daki tüm borsa incelemelerinden en çok, müşterilerin platformu kullanırken kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için uygulanan güvenlik önlemlerinin şeffaflığı ve eksiksizliğinden etkilendik..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Cosmos (ATOM) Nasıl Kazanılır: Ödül Kazanmak İçin En İyi 4 Yer

 • Kraken incelemesi: Güvenli mi? Ne bilmek istiyorsun
 • Nexo İncelemesi: Kriptonuza Nasıl Faiz Kazanılır?
 • Ücretsiz Bitcoin Nasıl Kazanılır: 6 Kanıtlanmış Yöntem
 • 9 Kaldıraçlı En İyi Marj Ticareti Kripto Borsaları

Kripto para birimi yatırımcıları için değişim ücretleri çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – her tür kripto para birimi yatırımcısına uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

Gemini’yi ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me