Karides İncelemesi: Kripto Portföyünüzü Otomatik Olarak Yeniden Dengeleyin

Birkaç yıl önce kripto para birimlerine yatırım yapanlar için, popüler HODL ticaret stratejisini bileceksiniz. Pek çok yatırımcı, portföylerinin değerinin 2017’deki zirveden düşüşünü izlemenin acısını da hatırlayacak ve şimdi yatırımlarının iyileşip iyileşmeyeceğini merak etmeye başladı..

Shrimpy’yi ziyaret edin

Stresi ortadan kaldırabilen, tüm kripto paranızı yönetip izleyebilen ve piyasanın nasıl davrandığına bağlı olarak riskinizi otomatik olarak ayarlayabilen kullanışlı bir kripto aracı ile karşılaştık..

Bu Shrimpy incelemesinde, portföy ayırmalarınızı birkaç basit tıklamayla birden fazla borsada otomatik olarak ayarlamak gibi mevcut kripto para birimi araçları hakkındaki görüşlerimizi sunacağız. Bunlar gibi yenilikçi araçlar, kripto yatırım portföyünüzü yönetmenize ve yatırım hedeflerinize daha erken ulaşmanıza yardımcı olabilir..

Karides Nedir?

Karides bir Kripto para tüccarlarının çeşitli borsalarda tüm bakiyelerini tek bir platformda yönetmelerine olanak tanıyan portföy yönetimi web sitesi. Alım satım işlemleri gerçekleştirmek için her kripto borsasında ayrı ayrı oturum açmanıza gerek yoktur..

karides web sitesi

Portföy yöneticisi, genel portföyünüzü görsel bir anlık görüntü ve istatistiklerle basit yüzdeler kullanarak tahsis etmenize olanak tanır. İşlemleri sizin adınıza gerçekleştirecek yüzdeleri değiştirerek her bir madeni paranın tahsisini piyasaya göre manuel veya otomatik olarak ayarlayabilirsiniz..

Karidesli Karşılaştırıldı

Shrimpy, portföylerinin tamamını yönetmenin basit bir yolunu arayan yeni başlayanlar için yararlı bir kripto aracıdır. Portföyünüzü yönetmek için birden fazla borsaya bağlanan birkaç başka platform var.

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • OKEx İncelemesi: Güvenli Olup Olmadığını Değerlendirme & Dürüst?
 • Karşılaştırılan En İyi Kripto Marjin Ticaret Platformları
 • Bitcoin’inizi Saklamak için En İyi Donanım Cüzdanları
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • Wunderbit Ticaret İncelemesi: Kripto Ticaret Botları & Sosyal Ticaret

Shrimpy Crypto Araçları & Özellikleri

İşte Shrimpy’deki en iyi özelliklerin bir özeti (yorumumuzla):

 • Birden fazla kripto ticaret borsasını tek bir platforma bağlayın
 • Basit bir arayüz ve kripto araçlarıyla tüm kripto portföyünüzü yönetin
 • Portföy performansınızı izleyin ve yatırım stratejisini otomatik olarak ayarlayın
 • Sosyal ticarette dünyanın en iyi kripto tüccarlarını kopyalayın
 • Sizi takip eden her sosyal tüccar için komisyon kazanın
 • Çeşitli göstergeleri ve ticaret araçlarını kullanarak ticaret stratejilerini otomatikleştirin

karides özellikleri


Karides Kaydı & Oturum aç

İlk adım Shrimpy ile bir hesap oluşturmaktır. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

karides kaydı

Bir Kripto Borsasına Bağlanma

Ardından, e-posta doğrulamasını tamamladıktan sonra Shrimpy hesabına giriş yapın. Burada kripto borsanızın API’sini platforma bağlamanız gerekecek. Bir borsaya bağlanmak için, “Ayarlar” altındaki “Borsalar” sekmesine tıklayın ve değişimi seçin.

karidesli bağlantı değişimi

Bağlanmak istediğiniz ilgili kripto borsasından API bilgilerini girin. Daha fazla bilgi için, Shrimpy adım adım bir araya geldi kılavuz her bir borsanın kendi platformlarına nasıl bağlanacağı hakkında.

Kripto Portföyünüzü Tahsis Etmek

Artık kripto para borsanızı bağladığınıza göre, sahip olmak istediğiniz coinlere yüzde ayırma işlemine başlayabilirsiniz. Sizi aşağıda gösterilen ekrana götürecek sol menüdeki ‘Otomasyon’ bağlantısını tıklayın.

karides varlık tahsisi

Burada, portföyünüze dahil etmek için kripto varlıkları ekleyebilirsiniz. Her tahsis bir yüzdeye dayalıdır, bu nedenle toplam tahsis% 100’e eşit olmalıdır. Tahsisleri ekledikten sonra, yeniden dengeleme süresini seçerek bir otomasyon stratejisi seçtiğinizden emin olun..

Otomasyonu kaydettikten sonra, portföyünüzü tahsis ederek süreci otomatikleştirmeye başlayabilirsiniz. ‘Şimdi Yeniden Dengele’ düğmesine basmadan önce, bundan memnun olduğunuzdan emin olmak için tahsisleri gözden geçirdiğinizden emin olun. Sıralamayı etkinleştirdiğinizde, Shrimpy, belirlediğiniz portföy tahsislerine ulaşmak için gerekli tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirecektir..

Farklı madeni paralardan veya farklı bir stratejiden oluşabilecek farklı portföyleri yönetmek için birden fazla otomasyon da kurabilirsiniz. Shrimpy ile nasıl portföy oluşturulacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyin.

Diğer Tüccar Portföyünün Kopyalanması

EToro gibi diğer sosyal ticaret platformlarına benzer şekilde, Shrimpy’deki kullanıcılar diğer yatırımcılarla etkileşime girebilir ve platformdaki en popüler dijital para birimlerini görüntüleyebilir. Başarılı kripto yatırımcılarını takip ederek, portföyünüzü platformdaki en iyi yatırımcılarla eşleşecek şekilde düzenleyebilir ve hatta onlarla doğrudan sohbet edebilirsiniz..

Hatta birden fazla Sosyal Liderleri takip edebilir ve kripto varlıklarınızın bir kısmını otomatik olarak yönetmelerine izin verebilirsiniz. Bunu yapmak için, yukarıda açıklandığı gibi birden fazla portföy oluşturmanız gerekir..

Kripto yatırımcı portföyünü görüntülemek ve takip etmek için soldaki ‘Sosyal’ sekmesine tıklayın.

Karidesli sosyal sekme

Burada, portföy dağılımlarını paylaşan diğer tüm Shrimpy yatırımcılarına göz atabilirsiniz. Hangi portföy (ler) i takip edeceğinizi belirlemek için aşağıdaki bilgileri görebilirsiniz:

 • Takipçi sayısı
 • Bir gün / hafta / ay üzerinden performans (yüzde)
 • Kullanıcı portföyünün çizgi grafik görselleştirmesi
 • Yatırımcının en son ne zaman aktif olduğu

Takip etmek ve çoğaltmak istediğiniz bir portföy oluşturduktan sonra, mevcut portföylerinizi gösteren bir iletişim kutusu açacak olan ‘Otomasyonu Başlat’ düğmesine tıklayın. Portföyünüzü seçin ve takip ettiğiniz kişinin hesabını kopyalamak üzere kripto portföyünüzü otomatik olarak yeniden dengelemek için ‘Başlat’ı tıklayın..

karides kopya tüccarı

Dolayısıyla, temel olarak, takip ettiğiniz portföy, tahsislerini her değiştirdiğinde, portföylerine uyması için bağlı kripto borsanız aracılığıyla otomatik olarak satın alır, takas eder ve satar. Takip etmek istediğiniz yatırımcıyı derinlemesine incelemeniz ve uzun süre performanslarını sorgulamanız çok önemlidir..

Fark ettiğimiz tek gelişme, yatırımcıları performansa veya başka bir ölçüye göre sıralamak için filtreler eklemek olacaktır..

Desteklenen Borsalar

Shrimpy, kullanıcılarının birden fazla kripto para birimi alım satım borsasını bağlamasına izin veriyor. Bu, tek bir arayüz kullanarak kripto para birimi satın alabileceğiniz, takas edebileceğiniz ve satabileceğiniz anlamına gelir. Shrimpy’de desteklenen kripto borsaları şunlardır:

 • Binance
 • Coinbase
 • Bittrex
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • Kraken
 • … ve aşağıda gösterildiği gibi diğerleri.

karides destekli değiş tokuşlar

Ücretler Nelerdir?

Karides ücretleri, çeşitli özellikler ve işlevler sunan üç farklı pakete dayanmaktadır:

 • HODLer (ücretsiz)
 • Profesyonel – Ayda 13 ABD doları (yıllık olarak faturalandırılır)
 • Kurumsal – size uyacak şekilde özelleştirildi

Kripto para birimi stratejinizi otomatikleştirmek için en iyi ödeme planını seçmek için, her fiyatlandırma seçeneğine hangi özelliklerin dahil olduğunu görmek için web sitesini kontrol etmelisiniz. Ödemeler USD veya kripto para birimindedir. Emin değilseniz, neden ücretsiz bir Shrimpy hesabıyla başlamıyorsunuz??

karides ücretleri

Karides Ortakları

Shrimpy, güvenilirlik sağlayan kripto para birimi alanındaki en büyük isimlerden bazıları tarafından desteklenmektedir. Portföy yönetim sitesi aşağıdaki kripto şirketleri tarafından desteklenmektedir:

 • KuCoin
 • HitBTC
 • OKEX
 • CoinTracker
 • Koinly
 • CryptoTrader.Tax
 • KaiKo
 • CoinStats
 • CoinAPI.io

karides ortakları

Sıkça Sorulan Sorular

Kripto Para Birimi Ticaret Stratejilerini Test Edebilir misiniz?

Shrimpy, stratejinin belirli bir süre boyunca nasıl performans göstereceğini görmek için portföy tahsisini simüle etmek için bir arka test özelliğine sahiptir. HODL stratejisi ile yeniden dengeleme stratejisi arasındaki sonuçları karşılaştırmanın harika bir yolu.

Affiliate Programı Var mı?

Shrimpy, benzersiz yönlendirme bağlantınız aracılığıyla yönlendirdiğiniz kişiler tarafından yapılan ödemelerden ilk 3 ayda% 50 komisyon kazanacakları bir ortaklık programına sahiptir..

Shrimpy’nin Demo Hesabı Var mı?

Shrimpy, farklı kripto para birimi borsalarına bağlıyken platformu keşfetmenize ve denemenize olanak tanıyan bir demo ticaret hesabına sahiptir. Tahsislere ve sıklığa göre kripto portföyleri oluşturma ve otomatik yatırım stratejileri çalıştırma alıştırması yapabilirsiniz. Demoyu görüntülemek için, Web sitesini ziyaret et.

Sonuç

Shrimpy incelememizi ve değerlendirmemizi sonuçlandırmak için kripto ticaret araçlarının çok faydalı olduğunu gördük. Her seferinde kripto portföyünüzü kontrol etme veya çoklu borsalarda oturum açma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Ayrıca, otomatik (veya manuel) madeni para tahsisi özelliği, portföy tahsisi ve maruziyetinizi değiştirmeyi hızlı ve kolay hale getirir. Kurulum sadece birkaç dakika sürer ve Shrimpy, portföyünüzü otomatik olarak yeniden dengelemek için gerisini halleder..

Shrimpy’yi ziyaret edin

Ve en iyisi, platformdaki yüksek karlı kripto tüccarlarının yatırım stratejisini kopyalamak için portföyünüzün küçük bir bölümünü bile ayırabilirsiniz. Genel olarak, Shrimpy’den oldukça etkilendik ve denemeye değer olduğuna inanıyoruz..

Platformda bulunan kripto para birimi ticaret araçları, ücretsiz sürümde bile mükemmel. Daha fazla kripto para birimi alım satım borsasının eklendiğini ve gelecekte piyasaya sürülen yeni ve heyecan verici yeni özellikleri görmek harika olacak..

İşte daha sonra okumanız için elle seçilmiş birkaç makale daha:

 • FTX Değişim İncelemesi – Geçişi Yapmalısınız??
 • 7 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • BlockFi İncelemesi: Yasal mı & Kasa?
 • Amazon Hediye kartı ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır (Süper Kolay)
 • İngiltere’deki En İyi 6 Bitcoin Borsası

Shrimpy’yi ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map