KuCoin, dijital varlıklar ve kripto para birimleri ticareti için önde gelen bir kripto para borsasıdır. Değişim, en popüler kripto para birimi varlıkları ve düşük değerli altcoinler için çok çeşitli ürünler ve gelişmiş ticaret araçları sunan web sitesini veya mobil uygulamasını kullanan yeni başlayanlar ve deneyimli tüccarlar için uygundur..

KuCoin’i ziyaret edin

KuCoin, özellikle dünya çapında hızla artan popülaritesi nedeniyle genellikle ‘Halk Değişimi’ olarak anılır ve dünyadaki her 4 kripto sahibinden 1’i güveniyor bu onu kripto para ticareti için en iyi borsalardan biri yapar.

Ana Özellikler:

 • 400’den fazla ticaret çifti ile 200’den fazla kaliteli kripto para
 • USD, GBP, EUR ve CNY gibi 46 fiat para birimini kabul eder
 • 10 kata kadar kaldıraçla marj ticareti kripto
 • İşlem başına% 0,1’lik rekabetçi işlem ücreti
 • Kriptoda faiz kazanın (yıllıklandırılmış% 12’ye kadar USDT)
 • 2.3 yıldız derecelendirmesine göre 138 değerlendirme

genel

4.55 / 5 KuCoin’i Ziyaret Edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Bu KuCoin incelemesinde size özellikleri, kullanıcı arayüzü ve işlem ücretleri ve daha fazlası hakkında doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

KuCoin Nedir?

KuCoin, dünyanın her yerinden bireylere hitap etmek için oluşturulmuş bir kripto para borsasıdır. yatırımcıların dijital varlıkları ve kripto para birimlerini takas etmeleri için kullanımı kolay platform. 2017 yılının sonlarında kurulan KuCoin, hızla dünyanın en popüler kripto ticaret borsalarından biri haline geldi. Coinmarketcap’e göre KuCoin, şu anda 8. sırada spot piyasasının trafiğine, likiditesine ve işlem hacimlerine göre.

Kısa bir süre içinde KuCoin birikmiş 200’den fazla ülke ve bölgeden 5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı ve Güney Kore, Japonya, İspanya, İtalya, Vietnam, Türkiye, Rusya, Hindistan ve diğer bölgeler gibi topluluklarda yerleşiktir.

kucoin web sitesi

Kullanıcılar, spot değişim, vadeli işlem piyasaları, marj ticareti, sıfır ücretle kripto takas etme, stake etme ödülleri, kripto varlıklarından faiz kazanmak için borç verme hizmeti ve hatta kredi / borç kullanarak kripto para satın alma gibi çeşitli yenilikçi kripto hizmetleri ve ürünleriyle seçim yapmakta zorlanıyorlar. kart.


KuCoin Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması KuCoin’deki önemli özelliklerdir. Bu karşılaştırma tablosu, dünya standartlarında özellikler sunan KuCoin gibi diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

Özellikleri & Kripto Ürünleri

KuCoin kullanıcıları, bir kredi kartı ile anında kripto alımları, marj alım satım platformu ve ödüller kazanmak için favori paraları stake etme gibi çeşitli özelliklere erişebilir. İşte KuCoin’deki en iyi özelliklerin bir özeti.

Desteklenen varlıklar

KuCoin, 200’den fazla küresel yüksek kaliteli blok zinciri projesi sunmaktadır. 400’den fazla ticaret çifti Platformu altcoin ticareti yapmak veya bir portföyü çeşitlendirmek için en iyi borsalardan biri yapmak. Dünyanın dört bir yanından yatırımcılar madeni paraları USD, GBP, EUR ve CNY gibi 46 farklı fiat para birimini kullanarak satın alabilirler..

Marj ticareti

KuCoin, marj sözleşmelerine sahip gelişmiş bir kaldıraç ticaret platformuna sahiptir kadar 10 kat kaldıraç. BTC, ETH ve USDT ile eşleştirilen 50’den fazla marj varlığı var. Gelişmiş ve orta düzey kullanıcılar, fon ödünç alarak sermayelerinden çok daha büyük bir pozisyonda işlem yaparak potansiyel karlarını artırabilirler. KuCoin ayrıca 100 kata kadar marjlı türev ürünler de sunmaktadır..

kucoin marj ticareti

Mobil uygulama

KuCoin, müşterilerin her yerde ve her zaman ticaret yapmaları için sezgisel ve kullanımı kolay bir mobil uygulama sunar. Uygulama, Android ve iOS cihazlarda desteklenir ve tüm ticaret ürünleri ve özelliklerine erişim sağlar. Kullanıcılar pozisyon açabilir, alım satımları izleyebilir ve cüzdan bakiyelerini görüntüleyebilir.

KuCoin Borç Verme

BlockFi ve Nexo gibi borç verme ve borç alma platformlarına benzer şekilde KuCoin, müşterilerini kriptoya ilgi göstererek platformda varlıkları tutmaya teşvik ediyor. KuCoin’de işlem yapılmadığında, varlıklar başkalarına ödünç verilebilir. Yıllıklandırılmış% 12’ye kadar USDT kazanın.

hesap kaydı & Oturum aç

KuCoin kripto para borsası ile bir hesap oluşturmak için işlem basittir ve birkaç dakika sürer. Başlamak için şu adımları izleyin:

kucoin kaydı

KuCoin Doğrulaması

KuCoin kullanıcıların bir Müşterinizi Tanıyın sürecini tamamlaması gerekir Borsada dolandırıcılık, kara para aklama ve diğer kötü niyetli faaliyetlerin oluşumunu azaltmaya yardımcı olmak için sanal para endüstrisi protokollerine uygun olarak.

kucoin doğrulaması

KuCoin doğrulama sürecini tamamlamak, kullanıcıların şunları yapmasını sağlar:

 • Günlük para çekme limitini 100 Bitcoin’e yükseltin
 • Kredi kartı veya banka kartıyla kripto satın almak gibi fiattan kripto hizmetlerini kullanın
 • KuCoin marj ticareti platformunda kaldıraç oranını 100x’e çıkarın

KuCoin Hesabına Nasıl Para Yatırılır

Bir KuCoin hesabına para yatırmanın ve altcoin ticareti yapmaya başlamanın en kolay yolu Bitcoin, Ethereum veya USDT transfer etmektir. Kripto para birimine bağlı olarak, blok zincirinin işlemi onaylaması ve parayı KuCoin cüzdanına yatırması birkaç saniye, dakika ve hatta saatler sürebilir..

kucoin mevduat fonları

KuCoin’e para yatırmak için şu adımları izleyin:

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

KuCoin Anında Değişim: Sıfır Ücretle Kripto Ticareti Yapın

KuCoin, kullanıcılarına küresel pazarda mevcut en iyi kripto döviz kurunu sunmak ve kripto para birimlerinin sıfır işlem ücreti ile hızlı bir şekilde satın alınmasını sağlamak için bir Anında Değişim başlattı. KuCoin’in anlık değişimi, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP gibi popüler kripto para birimlerini destekler..

İlişkili: 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)

kucoin anında değişim

KuCoin kullanarak sıfır ücretle kripto ticareti yapmak için şu adımları izleyin:

KuCoin Kullanarak Fiat Para Birimi ile Kripto Satın Alın

KuCoin borsası, altcoin ticaretinden daha fazlasını sunar ve kullanıcılarına, Simplex, Banxa ve PayMIR aracılığıyla kredi ve banka kartları, eşler arası değişim ve Anında al ve sat ( Hızlı Satın Alma).

Hızlı Satın Alma özelliği, Düşük ücret oranları ile BTC, USDT, ETH ve PAX gibi birden fazla dijital varlık satın alın. KuCoin anında alım / satım, kullanıcıların WeChat Pay, Alipay, PayPal ve banka kartlarını kullanarak cüzdanlarına para yüklemelerine olanak tanır.

KuCoin değişimi 46’dan fazla farklı fiat para birimini destekler dünyanın her yerinden.

kucoin hızlı satın alma

Ticaret platformu

KuCoin bir zarif, duyarlı ve kullanımı kolay Ticaret platformu hem yeni başlayanlar hem de orta düzey altcoin tüccarları için. İşlem platformunu kullanmadan önce kullanıcıların bir KuCoin cüzdanına para yatırmaları gerekecektir..

KuCoin cüzdanı finanse edildiğinde, tüccarlar ‘Ticaret’ açılır menüsünü açabilir ve canlı kripto grafiklerini görüntülemek için ‘Spot’ veya ‘Margin’ değişimini seçebilirler. farklı kripto çiftlerini veya zaman dilimlerini izlemek için güzel bir özellik.

kucoin çizelgeleri

Varsayılan düzen, mum çubuklarını kullanarak fiyat hareketine hızlı bir genel bakış sağlamak için bir fiyat çizelgesi görüntüler. Grafik yazılımı ve araçları, çoğu kripto yatırımcısının aşina olacağı Tradingview tarafından sağlanmaktadır. Kullanıcılar şunları yapabilir: canlı fiyat tablolarının üzerine çizgiler, desenler çizin ve göstergeler ekleyin.

Sağda yer alan emir defteri ve son işlemler penceresi. Tüccarlar, diğer kişilerin seçilen kripto para birimini alıp satmaya istekli olduğu tüm fiyatları hızlı bir şekilde görebilirler. Ortadaki sayılar, son satış fiyatını ve her bir fiyat seviyesinde işlem gören hacmi veya miktarı gösterir..

kucoin siparişleri

Ekranın altındaki emir giriş kutusu, spot, marj ve vadeli işlem piyasaları arasında hızlıca geçiş yapma seçeneği sunar. Her bir pazar, hesap bakiyesine göre hızlı pozisyon boyutlandırmaya izin vermek için hızlı bir sipariş miktarı yüzdesi (ör.% 25,% 50,% 75 ve% 100) sağlar.

Aşağıdakileri içeren birkaç sipariş türü vardır limit, market, stop-limit ve stop market. Bir emir girmek istediğinizde, kripto para biriminin fiyatını otomatik olarak girecek olan son işlemler penceresine tıklayabilirsiniz. Bir fiyatı manuel olarak girmek hatalara neden olabilir.

KuCoin ile Ticaret

KuCoin borsası ile kripto para ticareti yapmak için şu basit adımları izleyin:

Desteklenen Kripto

KuCoin o destekler400’den fazla ticaret çifti içeren 200 küresel yüksek kaliteli blok zinciri projesi. Platformdaki kullanıcılar, her bir kripto varlığını Bitcoin’e karşı takas etme seçeneğine sahiptir., KuCoin Payları (KCS), Sabit paralar (ör. USDT, USDC, TUSD vb.) Ve Ethereum gibi diğer altcoinler.

KuCoin Uygulaması

KuCoin, küresel kullanıcılarına, internet bağlantısı ile her zaman ve her yerde işlem yapabilmeleri için indirilebilen bir mobil işlem uygulaması sunar. Uygulama iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir.

KuCoin Uygulama arayüzü, hareket halindeyken siparişleri ve cüzdanları satın almak, satmak, ticaret yapmak, yönetmek için şık, başlangıç ​​dostu ve sezgisel gezinme özelliğine sahiptir. KuCoin mobil uygulaması herkes için ücretsizdir ve şu amaçlarla kullanılabilir:

 • KuCoin ile bir hesap oluşturun
 • KYC kimlik doğrulamasını tamamlayın
 • Gerçek zamanlı kripto fiyat grafiklerini görüntüleyin
 • Paypal gibi ödeme yöntemlerini kullanarak para yatırın
 • Kucoin uygulamasını kullanarak anında kripto alıp satın
 • Ticaret platformunu kullanarak kripto varlıkları ticareti yapın

KuCoin’in mobil uygulaması Ortalama kullanıcı oyu 4,1 / 5 yıldızla 100.000’den fazla indirildi.

kucoin uygulaması

Spot Ücretler

KuCoin ücret yapısı alıcı ve üretici modeli kullanır ve 30 günlük ticaret hacmine (BTC) dayanır tüm kripto para birimi çiftleri için. Aylık işlem hacmi 2000 BTC’nin üzerinde olan ve sipariş defterine likidite sağlayan (örneğin koşullu emirler kullanarak) tüccarlar, kripto işlemleri için sıfır işlem ücreti ödeyeceklerdir..

Teminat Ücretleri

Teminat ücreti yapısı kademeli bir yapıya dayanmaktadır ancak işlem hacmi limitleri ve üretici / alıcı ücretleri farklılık göstermektedir. Popüler kaldıraçlı ticaret platformlarıyla karşılaştırıldığında, KuCoin’in ücretleri rekabetçi ancak en ucuzu değil.

KuCoin Alternatifleri

crypto.com

Crypto.com

Crypto.com, kripto para birimleri kullanarak finansal ödeme hizmetlerinin kullanılabilirliğini ve erişilebilirliğini artırarak blockchain teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmak için geniş bir ürün yelpazesi sunan küresel bir dijital varlık hizmetidir..

Siteyi ziyaret et artı500

Plus500

Plus500, devasa müşteri tabanını Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ve Monero gibi 30 kata kadar kaldıraçla dünyanın en popüler kripto varlıklarının ticaretini yapmak için sunan bir CFD sağlayıcısıdır..

Feragatname: sermayeniz risk altında

Siteyi ziyaret et Binance

Binance

Binance, ticaret hacmine göre en büyük kripto para borsası ve blockchain ekosistemi için en hızlı ticaret hizmeti sağlayıcılarından biridir. Borsa astronomik bir büyüme gördü ve birinci sınıf bir kripto ticaret platformudur.

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

KuCoin Nerede Temelli Edilir?

KuCoin, merkezi şu adreste bulunan küresel bir kripto para birimi platformudur. Singapur. Değişim dört büyük ofiste 300’den fazla çalışanı istihdam ediyor Çin, Filipinler, Singapur ve Tayland’da.

KuCoin’in Sigortası Var mı?

KuCoin borsasında depolanan kripto para varlıkları bir sigorta poliçesi ile desteklenen web sitesine göre. Sigorta koruması, dünyanın en büyük özel sigorta aracılık şirketlerinden olan Lockton tarafından sağlanmaktadır..

KYC’yi Tamamlamanız Gerekiyor mu?

KuCoin, Müşterinizi Tanıyın (KYC) süreci uyguladı Borsadaki kullanıcı fonlarının güvenliğini ve güvenliğini sağlamak. KuCoin’de dolandırıcılık, kara para aklama ve diğer kötü niyetli faaliyetlerin oluşumunu azaltmaya yardımcı olmak için kullanıcıların sanal para endüstrisi protokollerine uygun olarak kişisel bilgilerini göndermeleri gerekir..

KuCoin’in Ortaklık Programı Var mı?

KuCoin, katmanlı bir yapıya dayanan ve davet edilenlerin sayısına bağlı olarak daha yüksek bir komisyon veren bir tavsiye programı sunar.. Yeni yönlendirmeler için ilk ortaklık komisyonu seviyesi Yönlendirilen kullanıcıların işlem ücretlerinin% 30’u. Yönlendirilen kullanıcı sayısı 50’yi aşarsa% 40 komisyon alırsa sonraki seviye.

Sonuç

KuCoin incelememizi sonuçlandırmak için, bu bir önde gelen yenilikçi ürünler ve özelliklerle dolu eksiksiz bir ticaret teklifi sunan kripto para birimi değişimi. KuCoin borsası, masaüstü ve mobil uygulamalarda başlangıç ​​dostu ticaret arayüzü ile oldukça popülerdir. Geniş kripto para birimi alım satım çiftleri yelpazesiyle, dünyanın her yerinden tüccarlar dijital para varlıklarını hızlı ve düşük işlem ücretleri ile takas edebilirler..

KuCoin’i ziyaret edin

KuCoin hakkındaki incelememizi güçlendirmek için, dünyadaki her 4 kripto sahibinden 1’i güveniyor güvenli ve güvenli ticaret platformuna atfedilen nedeniyle. Bize göre KuCoin tüm övgüleri hak ediyor ve şüphesiz kripto para ticareti yapmak için dünyanın en iyi kripto borsalarından biri..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • StormGain İncelemesi: Kaydolmadan Önce BUNU OKUYUN
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • Nexo İncelemesi: Kriptonuza Nasıl Faiz Kazanılır?
 • Karides İncelemesi: Kripto Portföyünüzü Otomatik Olarak Yeniden Dengeleyin
 • 4 En İyi Kripto Grafik Yazılımı & Altcoin Tüccarları İçin Araçlar

Ayrıca, kripto para birimi ticareti yaparken karı Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanına çekmek iyi bir güvenlik uygulamasıdır. Cüzdanınız yoksa, en iyi Bitcoin donanım cüzdanı nedir hakkındaki makalemizi okuyun..

Kripto para satın almak, takas etmek ve satmak için küresel ve güvenilir bir kripto borsası kullanmak önemlidir. Hacklenen veya müşteri fonları çalınan birkaç borsa var. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için kripto para yatırma ve dijital varlıklar ticareti için güvenli ve güvenli bir yol sağlamak için iyi bilinmekte ve güvenilmektedir..

KuCoin’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me