Kaldıraçlı ticaret borsalarını kullanarak dijital para birimleri üzerine spekülasyon yapmak, son yıllarda popülaritesini artırdı. Bu, yatırımcıların potansiyel karı en üst düzeye çıkarmak için 100: 1’e kadar kaldıraçla kripto piyasasını uzatmasına veya kısaltmasına olanak tanır..

Bitcoin türevleri ticareti sunan yeni bir kripto para birimi borsası Margex’tir..

Margex’i ziyaret edin

Bu Margex incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz..

Ana Özellikler:

 • Kullanımı kolay ve başlangıç ​​dostu
 • Teminat olarak BTC kullanarak USD kripto çiftleri ticareti yapın
 • 100 kata kadar izole marj ticareti
 • 12’lik kombine likidite+

  tek bir yerde değişim

 • Rekabetçi ticaret ücretleri
 • Fiyat manipülasyonu koruması
 • 2 Faktör hesabı güvenliği
 • Cömert% 40 ortaklık programı

genel

4.0 / 5 Margex’i ziyaret edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Bu incelemeye girmeden önce, Ledger Nano X gibi bir donanım cüzdanı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya diğer coinleri satın alırken. Kripto varlıklarının mülkiyeti, borsada değil yatırımcının elinde ve kontrolünde kalır. Daha fazla bilgi için en iyi Bitcoin cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

Margex nedir?

Margex, ticaret için adil, şeffaf ve güvenli bir değişim sağlamak için tasarlanmış yeni bir dijital varlık ve yatırım platformudur. Kripto para alım satım borsasının birincil teklifi, kullanıcılarının uzun (satın alma) veya kısa (satış) kripto para birimi çiftleri ile ticaret yapmasına olanak tanıyan Bitcoin tabanlı bir türev piyasasıdır. 100: 1’e kadar kaldıraç.

margex web sitesi


Margex borsası, diğer 12 popüler kaldıraç borsasının likiditesini tek bir yerde birleştirerek derin likidite ve 40 milyon dolarlık sipariş defteri derinliği. Kullanıcılar, bir kullanarak popüler dijital vadeli işlem paralarını alıp satabilirler. modern, kullanıcı dostu arayüz ve rekabetçi ücretlerle.

Margex Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve yüksek kaldıraçlı alım satım, Margex’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, Margex gibi dünya standartlarında özellikler sunan diğer en iyi kripto borsalarını listeler..

Özellikleri & Hizmetler

Kullanımı kolay

Margex, aşağıdaki özelliklere sahip bir kullanıcı arabirimi sunar: basit, zarif ve takip etmesi kolay. Marjin ticareti yeni başlayanlar için her zaman en iyisi olmasa da, türev borsası, bir hesap oluşturabilmek ve dijital para birimleri üzerinde spekülasyon yapmaya başlamak için çeşitli deneyim seviyelerine sahip çok çeşitli kişilere uygundur..

margex hesap oluştur

KYC gerekmez

Margex, yalnızca Bitcoin’de kripto para yatırma işlemlerini kabul eden bir türev borsasıdır. Platform itibari para transferine izin vermediğinden, personel bilgilerini göndermeye gerek yok, kimlik belgelerini yükleyin veya Müşterinizi Tanıyın (KYC) sürecini tamamlayın.

100x Kaldıraç Ticareti

Margex, kaldıraç ticareti konusunda uzmanlaşmıştır ve potansiyel karı en üst düzeye çıkarmak için 100: 1’e kadar izole marj pozisyonları sunar. Değişim, izole edilmiş marj kullanır. tüccara tasfiye fiyatını bildirir ve bir işlem yapmadan önce risk altındaki fon miktarı. Not: herkes için uygun değil.

Fiyat Manipülasyonuna Karşı Koruma

Kaldıraçlı kripto ticareti, fiyat hareketlerinde ani dalgalanmalara ve ayrıca düşük likiditeli alım satım çiftlerinin fiyat manipülasyonuna neden olabilecek oldukça değişken varlık sınıfı nedeniyle riskli olabilir. Fiyat manipülasyonu, BitMEX gibi borsalarda yaygın bir sorundu. Margex, bu riski, likit olmayan varlıklar ve kendi Fiyat Manipülasyon Sistemini sunmayarak çözer. 12 likidite ortağı.

margex fiyat manipülasyonu

Margex Güvenli mi?

Margex yeni bir kaldıraç borsası ve kripto para ticareti yapmak için güvenli bir yer olup olmadığını söylemek için henüz çok erken. Bununla birlikte, müşteri bilgilerini ve fonları güvence altına almak için, çoklu imzalı para çekme işlemi, çevrimdışı soğuk cüzdan depolama ve iki faktörlü kimlik doğrulama gibi çeşitli güvenlik özellikleri var gibi görünüyor. Araştırmamıza göre, orada önemli bir güvenlik olayı, bilgisayar korsanlığı veya sistem tehlikesi olmamıştır bugüne kadar meydana gelenler.

Bir Hesap Oluşturmak

Margex ile bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların bir ticaret hesabı oluşturmak üzere bir kayıt sürecinden geçmeleri gerekecektir. Margex exchange, onaylanması gereken geçerli bir e-posta adresi isteyecektir. İşlem tamamlandıktan sonra, tüccarlar borsaya giriş yapabilir ve ticaret arayüzünü keşfedebilir. Var KYC’yi tamamlamaya gerek yok para yatırmak için.

Para Yatırma

Yatırımcılar, Bitcoin’i bir donanım cüzdanından veya fiat para birimini kabul eden Coinbase gibi fiat-kripto değişiminden aktararak bir Margex cüzdanını kripto ile finanse edebilir. Bu, para göndermek için QR kodunu veya BTC adresini kopyalayarak Margex’e para yatırmanın en hızlı ve en kolay yoludur..

margex mevduat fonları

Herhangi bir Bitcoin’i olmayan ve hemen ticarete başlamak isteyen kullanıcılar için Margex, Bitcoin’i doğrudan platformdan satın alın. Bu özellik, popüler bir fiat-kripto değişimi ve anında takas platformu olan Changelly ile entegrasyon yoluyla sağlanır..

Kredi kartı (VISA veya Mastercard) kullanarak Bitcoin satın alma yeteneği, minimum marj gereksinimlerini karşılamak için bir ticaret hesabına hızlı bir şekilde para yatırmak için yararlı bir özelliktir. Minimum satın alma tutarı 100 ABD Doları veya Euro cinsinden eşdeğer tutar.

Kullanıcı arayüzü

Grafik kullanıcı arayüzü, tüccarların zamanlarının çoğunu geçireceği yer olduğundan, herhangi bir türev borsası için önemli bir husustur. Margex’e daha derinlemesine bakıldığında, grafik paketi, yeni başlayanlara ve ileri düzey tüccarlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ticaret deneyiminin canlı bir demosunu görüntülemek için, buraya tıklayın.

margex ticaret arayüzü

Çizim araçları ve göstergeler gibi grafik özellikleri, sektördeki en iyi kripto grafik sitelerinden biri olan TradingView tarafından sağlanmaktadır. Entegrasyon, Margex kullanıcılarının zaman çerçevesini değiştirmek, göstergeler eklemek ve ölçeği özelleştirmek için grafiği sağ tıklatmasına olanak tanır..

Eklenebilecek gösterge örnekleri arasında hareketli ortalamalar, stokastikler, Bollinger bantları ve çok daha fazlası yer alır.. Çiftler arasında geçiş yapmak grafik analizini kaldırmaz, bu, diğer kripto para birimi alım satım borsalarında bir hayal kırıklığıdır.

margex pozisyonları

Margex, risk olan limit, piyasa ve stop-limit emirlerini yönetmek için standart bir emir türü teklifi sunar. Harika bir özellik, eşzamanlı olarak her işlem için zararı durdur ve kar emri ver bazı ticaret platformlarında sunulmayan.

Fiyat tablosu, emir defteri, emir girişi, pozisyonlar ve bekleyen emir pencereleri iyi düzenlenmiştir. Ortadaki grafik ile işlem çiftleri arasında hızlıca geçiş yapmak için desteklenen kripto çiftleri üstte bulunur..

Ticaret Çiftleri

Margex türev borsası, aşağıdakiler gibi 5 büyük kripto varlığının alım satımını destekler BTC, ETH, LTC, XRP, EOS ve YFI. Her vadeli işlem sözleşmesi, Bitcoin teminat olarak kullanılarak USD çifti karşısında alınıp satılır. Parite sayısı oldukça sınırlıdır, ancak bunlar şu anda ticaret için en popüler türev çiftleridir..

Fiyatlandırma & Ücretler

Margex’te bir hesap oluşturmanın veya bir cüzdan bulundurmanın hiçbir maliyeti yoktur. Borsa, bir yapıcı ve alıcı modeline dayanan alım satım pozisyonları için bir işlem ücreti alır. sırasıyla% 0.19 ve% 0.060 oranında ücretler. Alım satım ücretleri, diğer kaldıraç alım satım borsalarına kıyasla rekabetçidir.

Margex, işlem hacmine veya Binance, Bybit ve FTX gibi platformun yerel jetonuyla alım satıma dayalı olarak sunulan ücret indirimleri sunmamaktadır. Ancak, kullanıcılar pazarlama kampanyalarına katılabilir. ikramiye kazan ticaret ücretlerini ve finansmanını ödemek için kullanılabilir.

Margex ayrıca bir gecelik finansman ücreti (Finansman olarak da anılır) 24 saatlik bir süre boyunca pozisyon tutmak için. Fonlama ücretleri, piyasa koşullarına bağlı olarak uzun ve kısa pozisyonlar için değişiklik gösterir. Her 8 saatlik dönemden sonra pozisyon tutma maliyeti hesaba eklenir.. Web sitesini ziyaret et her ticaret çifti için fonlama ücretlerinin listesi için.

Güvenlik

Margex web sitesi, müşterisinin bilgilerini ve fonlarını korumak için uygulanan güvenlik özelliklerinin sayısı hakkında bilgi sağlar. Bir çok katmanlı güvenlik yaklaşımı korsanlık, hırsızlık ve dolandırıcılık faaliyetlerinin riskini azaltmak için kullanılır. Listelenen koruma önlemlerinden birkaçı şunları içerir:

 • 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA)
 • Varlıkların% 100’ü çoklu imzalı soğuk cüzdanlarda saklanır
 • Para çekme talepleri için e-posta onayı
 • Günde bir kez işlenen para çekme işlemleri
 • Varlıkların gerçek zamanlı izlenmesi ve uyarıları
 • Kullanıcı bilgilerini korumak için SSL şifreleme

Desteklenen Ülkeler

Margex dünya çapında mevcut Birleşik Krallık, Avustralya, Singapur ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde kullanıcıların kaldıraçla kripto para Vadeli işlem sözleşmeleri ticareti yapmaları için.

Amerika Birleşik Devletleri (Porto Riko ve ABD Virjin Adaları dahil), Kanada’daki Ontario eyaleti, Kanada’daki Québec eyaleti, Halk Cumhuriyeti’nin Hong Kong Özel İdari Bölgesi gibi aşağıdaki ülkeler desteklenmez. Çin, Seyşeller Cumhuriyeti, Bermuda, Küba, Kırım ve Sivastopol, İran, Suriye, Kuzey Kore veya Sudan ve Afganistan.

Sıkça Sorulan Sorular

Margex’in Yönlendirme Programı Var mı?

Mevcut Margex tüccarları şunları yapabilir: Yönlendirilen kullanıcıların ticaret komisyonlarının% 40’ını kazanın aileniz ve arkadaşlarınızla benzersiz bir tavsiye bağlantısı paylaşarak. Herhangi bir kullanıcı Margex’e bağlı olabilir ve ücretsiz kripto kazanmaya başlayabilir.

Margex ile Ticaret Demosu Yapabilir misiniz??

Var demo hesabı yok Yeni kullanıcıların sanal fonları kullanarak kaldıraçla ticaret yapmaları için. Yatırımcıların eToro ve Plus500 gibi kripto para birimi ticaretine izin veren bir demo platformu bulmaları gerekecek..

Margex ABD’de Kullanılabilir mi?

Margex Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcıları desteklemiyor yasal kısıtlamalar nedeniyle. Bu bölgeden gelen tüccarların ABD’de bir kripto para borsası bulması gerekecek.

Sonuç

Margex incelememizi sonuçlandırmak için platform, basit ama güçlü ticaret borsası kaldıraç ticareti için popüler dijital döviz çiftleri. Kullanıcılar, piyasayı uzatmak veya kısaltmak için 100x kaldıraçla kar potansiyellerini artırabilirler..

Margex’i ziyaret edin

Genel olarak, Margex, kaldıraçla nasıl ticaret yapılacağını öğrenmek isteyen yeni başlayanlar için sağlam bir borsadır. Karmaşık özellikler veya dikkat dağıtıcı unsurlar yoktur. Bununla birlikte, daha geniş bir alım satım çifti seçimi ve gelişmiş ticaret özellikleri için, kullanıcılar Binance veya FTX kullanmayı düşünebilirler..

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

Margex’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me