Birçok kripto yatırımcısı, dijital varlıklarını bir fiat-kripto borsasında, alım satım borsasında veya güvenlik için bir donanım cüzdanında saklayacaktır. Bu bir norm olarak kabul edilse de, bu strateji zamanla kripto servetinizi oluşturmaz, ücretsiz kripto kazanmaz veya yatırımınızı satmadan faturaları ödemek için anında fiat para birimi elde etmenize izin vermez..

Nexo’yu ziyaret edin

Bunda Nexo gözden geçirirken, kripto kredisi, merkezi olmayan finans ve kriptoda ilgi kazanmak için en iyi platformlardan biri olmayı hedefleyen dijital para platformunu değerlendireceğiz..

Ana Özellikler:

 • Kripto satmadan anında nakit kredi alın
 • Stabilcoin ve itibari para birimlerinde yıllık bazda% 10’a kadar kazanın
 • Kripto paralarda yıllık bazda% 6’ya kadar kazanın
 • Platform, emanetçi BitGo ile hırsızlığa karşı sigortalıdır
 • Hızlı ve kolay kredi inceleme süreci
 • Faiz tutarı günlük ödenir

genel

4.2 / 5 Nexo’yu ziyaret edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Nexo nedir?

Nexo çevrimiçi bir kripto para birimi kredi hizmetidir. kripto varlıklarını depolamak için finansal avantajlar sunar Nexo güvenli bir cüzdan içinde Bitcoin ve Ethereum gibi platformda. Nakit bazlı borç verme platformu, tanınmış yatırımcı ve TechCrunch kurucusu tarafından desteklenmektedir. Michael Arrington ve Acntoni Trenchev tarafından yönetiliyor, Kurucu Ortak & Yönetici Ortağı.

nexo web sitesi

Nexo, 2017’deki lansmanından bu yana, 1.5 Milyar dolar 200 yargı alanında 1 milyon kullanıcı ve 40’ın üzerinde fiat para birimini destekliyor. Borç verme hizmeti, bireyler ve şirketler için borç alanlar ve borç verenler için ek finansal faydalardan yararlanmak için alternatif bir kripto yatırım yöntemi ve depolama seçeneği olarak yaygın bir popülerlik kazanmıştır..

NEXO Karşılaştırıldı

NEXO, faiz hesapları ve borç verme platformu aracılığıyla ücretsiz Bitcoin kazanmanın kullanımı kolay ve popüler bir yoludur. İşte kriptoda faiz kazanabileceğiniz Nexo gibi birkaç alternatif borç verme ve faiz platformu..


Nexo Güvenilir mi?

Kripto para ödünç verme ve tasarruf hesabı Nexo, bir saygın, meşru ve güvenilir şirket yani lisanslı, 200 ülkede düzenlenmiş ve hırsızlığa karşı 100 Milyon Dolara kadar sigortalı kalifiye bir bekçi tarafından sağlanır, BitGo.

Çevrimiçi bir sağlayıcıya para yatırmak, belirli riskler içerirken, Nexo’s sigorta poliçesi yatırımcılarına gönül rahatlığı sunar bir güvenlik ihlali veya hacklenme durumunda fonları iade edilebilir.

nexo istatistikleri

Nexo Sigortalıdır?

Nexo, kripto varlıklarını depolamak için bir kasa çözümü sağlamak için Ledger ile ortaklık kurdu. 150 milyon dolara kadar sigortalı Arch ve Marsh arasında özel bir sigorta poliçesi aracılığıyla. Şirket, katlanarak büyümesi ve yüksek bir güvenlik standardı sağlama taahhüdünün bir sonucu olarak sigorta poliçesini 2021’de 1 Milyar Doların üzerine çıkarmayı planlıyor..

Ek olarak, Nexo’nun soğuk hava deposu cüzdanları emanetçi tarafından sağlanmaktadır. BitGo, Lloyd’s adlı bir sigorta şirketi aracılığıyla bir sigortacılar ağı aracılığıyla 100 Milyon $ ‘lık sigorta koruması sağlayan. Bu politika, müşterilerin BitGo’nun cüzdanında tutulan dijital varlıklarını ve anahtarlarını korur. Sigorta poliçesi özel anahtarların hacklenmesi veya çalınmasını, içeriden bilgi hırsızlığını veya anahtar kaybını kapsar.

Ürün:% s & Özellikleri

Anında Nakit Kredi Alın

Nexo, bir anında nakit kredi kripto varlıklarını 10 $ ‘dan az ve maksimum 2 milyon $’ a kadar ödünç vererek. Nexo ile nakit veya stablecoin ödünç almak sıfır gizli ücrete sahip, esnek geri ödemeler ve kredi kontrolleri olmaması birçok kripto sahibi için çok değerli kılıyor.

% 12’ye Varan Yıllık Faiz Kazanın

Nexo, kripto para birimleri ve EUR, GBP ve USD gibi fiat paralar için yüksek faizli bir tasarruf hesabı sunar. Müşteri fonları bir sigorta poliçesi ile desteklenen % 12’ye varan faiz kazanırken gönül rahatlığı sunmak. Fonlar tasarruf cüzdanına eklenebilir veya herhangi bir zamanda çekilebilir (kilitli değil).

nexo kriptoda kazanmak

Nexo Kart ile Kripto Harcayın

Nexo, geleneksel bir banka kartı gibi kripto varlıklarını harcamak için kendi banka kartını başlattı. Nexo kartı, dünya çapında 40 milyondan fazla tüccar tarafından kabul edilmektedir ve desteklenen satıcılarla yapılan alışverişlerde% 2 nakit iadesi bile vardır. Nexo kartı, müşterilerinin satmak zorunda kalmadan dijital para birimlerini harcamak onları.

Nexo Değişimi

Popüler kripto para birimi alım satım platformlarına benzer şekilde, Nexo’nun mevcut kullanıcıların 75’ten fazla dijital varlık ve fiat çifti arasında anında değiş tokuş yapmasına izin veren kendi ‘Borsası’ vardır. Değişim, aynı anda 5’ten fazla borsaya bağlanmak için bir komisyoncu gibi çalışır. En iyi fiyatlar.

Nexo değişimi

Bir Hesap Oluşturmak

Nexo kullanarak kripto para birimlerinde pasif ilgi kazanmaya başlamak için, kullanıcıların bir hesap oluşturması ve Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) sürecini tamamlayın. The benD doğrulama süreci tamamen otomatiktir ve birkaç dakika içinde tamamlanabilir. Gönderilmesi gereken bilgiler temel ad, adres ve Pasaport veya Sürücü belgesi gibi Devlet destekli bir kimlik biçimidir..

Nexo Jetonu

The NEXO Jetonu nakit ödünç verme platformunun yerel belirtecidir. tüm net kârın% 30’unu sadık müşterileri ile temettü şeklinde paylaşır. Web sitesine göre, Nexo coinleri Dünyanın İlk Temettü Ödeyen Varlığa Dayalı Jetonu ve son 3 yılda Nexo sahiplerine 9 milyon doların üzerinde ödeme yaptı. Jeton, platformdaki kullanıcılara aşağıdaki faydaları sağlar:

 • Kazanın % 12 Stabilcoins, EUR, GBP ve USD mevduatları için APR
 • % 8 kazanın BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, LINK, XLM, TRX, PAXG için APR
 • Ödünç almak % 5,9 Nexo’nun Anında Kripto Kredi Hatları için APR
 • % 30 al temettülerde Nexo token net kârının yüzdesi

Kripto ile Desteklenen Anında Nakit Krediler

Nexo, teminat olarak kullanmak üzere kripto para yatırarak her gün harcama için hızlı bir şekilde nakit kredi almak için güvenli ve kullanımı kolay bir platform sunar. Kripto destekli kredi, olduğu gibi geleneksel bir krediye göre esneklik sağlar uzun kredi süreci veya kredi kontrolleri yok gereklidir. Kullanıcılar Nexo kartını kullanırlarsa veya bir banka hesabına çekerlerse parayı anında harcayabilirler. Mevcut Nexo kredi faiz yüzdesi, harcananlara göre yıllık% 5,9’dan.

Nexo nasıl çalışır

Kripto sahipleri, anında fiat nakit elde etmek için kripto portföylerinden yararlanabilirler. yatırımı satmak veya sahiplikten vazgeçmek zorunda kalmadan. Maliyetleri karşılamak için nakit çekerken, Bitcoin ve diğer varlıkların yukarı yönlü potansiyelini korumanın alternatif bir yoludur. Yatırımcılar ayrıca vergiye tabi bir sermaye kazancı olayını tetiklemekten de kaçınabilirler..

Örneğin, Nexo kredi hesaplayıcısını kullanarak, bir Bitcoin yatırımcıları teminat olarak kullanmak üzere hesaplarına 0.296 Bitcoin yatırarak 10.000 $ nakit kredi çekebilirler. Sıfır aylık, yıllık ücretler veya gizli ücretler vardır ve asgari aylık geri ödeme yok.

nexo kredi hesaplayıcı

İtibari para cinsinden nakit kredi almak için, kullanıcıların Temel ve Avans doğrulamasını tamamlamaları gerekir. Para yatırma blok zinciri tarafından onaylandıktan sonra, kullanıcı nakit kredi çekebilir.

Nexo ile Kredi Nasıl Çekilir

Nexo ile nakit kredi almak için şu adımları izleyin:

Nexo Kripto Kredisi Adım Adım Kılavuzu

Kripto portföyünüzü teminat olarak kullanarak yerel para biriminizde kredi almak için şu adımları izleyin:

Adım 1: Ne Kadar Ödünç Alabileceğinizi Değerlendirin

İlk adım, ne kadar ödünç alabileceğinizi belirlemektir. Diğer geleneksel finans kredilerinde olduğu gibi, mevduat tutarının veya teminatın büyüklüğüne göre ne kadar ödünç alabileceğinizi anlamanız gerekir..

Nexo, aşağıda gösterildiği gibi basit bir widget kullanarak yeni başlayanlar için işi kolaylaştırır. Bu, şunları yapmanızı sağlar:

 • Teminat olarak kullanılacak kripto para birimi varlığını seçin (ör. Bitcoin, Ethereum)
 • Teminat olarak platformda saklayabileceğiniz kripto miktarını girin
 • Nakit kredi olarak çekilebilecek itibari para miktarını görüntüleyin

nexo kredisi

Adım 2: Kredi Teminatı Olarak Kripto Fonları Yatırın

Kredi detaylarından ve faiz oranlarından memnun olduğunuzda, bir sonraki adım platforma para yatırmaktır. Kontrol panelinde, Nexo tarafından kabul edilen desteklenen kripto paraların bir listesini göreceksiniz..

Para yatırma süreci, bir kripto para birimi ticaret borsası ile aynı şekilde çalışır. Para yatırmadan önce iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirdiğinizden emin olun. Başlamak için şu basit adımları izleyin:

nexo mevduat fonları

3. Adım: İtibari Para Kredisini Çekin

Blok zinciri işlemi tamamladığında, fonlar Nexo hesabınızda görünecektir. Teminat olarak kullanılan kripto varlığa karşı gösterge tablonuzda görünen ‘kredi limiti’ miktarını göreceksiniz. Örneğin, Bitcoin yatırdıysanız, kredi limiti tutarı Bitcoin’e karşı gösterilecektir..

Hemen para çekme zorunluluğu yoktur. Tıpkı bir kripto borsasında olduğu gibi Nexo hesabınızda kalabilir. Nakde çevirmeye karar verdiğinizde, ‘para çek’ düğmesine tıklayın. Burada 40 farklı fiat para birimi arasından seçim yapabilirsiniz. Nakit kredi çekme işlemini tamamlamadan önce banka bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun..

Adım 4: Kredi Geri Ödemeleri Yapın

Kredi sürecindeki son adım geri ödeme yapmaktır. Bu, ipotek veya otomobil kredisi gibi diğer geleneksel finans anlaşmalarından farklı değildir. Nexo’nun iyi yanı, geri ödemeleri başka bir itibari para biriminde veya hatta bir kripto para biriminde yapmayı seçebilmenizdir..

Miktar, 1. Adımda onaylanan minimum geri ödeme tutarına eşit olduğu sürece. Her geri ödeme yaptığınızda, takip edebilmeniz için Nexo kontrol panelinizde görüntülenecektir..

Tasarruf Hesapları

Nexo, kullanıcıların yapabileceği yüksek faizli hesaplar sunar. stablecoin ve fiat üzerinden% 10’a kadar ve kripto para biriminde% 6’ya kadar pasif gelir elde edin. Bir Nexo tasarruf hesaplarında kazanılan faiz, aşağıda gösterildiği gibi geleneksel banka hesabı faiz oranından önemli ölçüde yüksektir. Nexo faiz tutarı günlük ödenir bu, bir hisse senedindeki temettülere benzer şekilde, hesabın hızla birleşip büyümesini sağlar.

nexo kazanmak

Nexo kısa süre önce BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, EOS, LINK, XLM, TRX ve PAXG için kripto para birimi tasarruf hesabı faiz oranlarında% 100 artış olduğunu duyurdu. Oran, daha önce kripto para varlıklarında% 4 ile% 5 arasında değişen% 6 APY’ye yükseltildi..

Nexo yeni Kriptoda Kazanın ürün, müşterilerin bir Nexo cüzdanında tutulan varlık miktarına bakılmaksızın platformun yerel NEXO belirtecinde bir ödeme almayı seçmelerine olanak tanır. Teşvik, tüm dijital varlıklara ekstra% 2 faizle rekabetçi bir getiri sağlar. NEXO belirtecini kazanmak, faiz oranını kripto para birimleri için% 8 APY’ye ve fiat para birimleri ve sabit paralar için% 12 APY’ye yükseltir..

nexo karşılaştırması

Yüksek yıllık faiz oranlarının yanı sıra yukarıdaki grafikteki en büyük fark, faiz hesabında herhangi bir ücret olmamasıdır. Kripto paralarınıza istediğiniz zaman erişilebilir, bu da paranızı bir personel donanım cüzdanına çekmenize veya saygın bir borsa kullanarak fiat’a geri satmanıza olanak tanır. Faiz kazanımlarından yararlanabilmek için kullanıcıların, fiat ve kripto varlıklarını Nexo ile yatırıp depolayarak platforma likidite sağlamaları gerekir..

Faiz oranına hak kazanmak için kullanıcıların, itibari ve kripto varlıklarını Nexo ile yatırıp depolayarak platforma likidite sağlamaları gerekir..

Sıkça Sorulan Sorular

Nexo Güvenli mi?

Nexo kullanır askeri düzeyde güvenlik ve 256 bit şifreleme ve % 100 çevrimdışı soğuk depolama cüzdanları dünya standartlarında saklama kuruluşu BitGo tarafından sağlanmıştır. Cryptocurrency Security Standard Level 3 ve SOC 2 uyumlu. ‘Banka benzeri’ depolama çözümü, müşteri fonları için en yüksek standartta güvenlik ve emniyet sağlar. Güvenlik önlemleri, tek bir hata noktasını ortadan kaldırmak ve özel anahtarların kaybına veya tehlikesine karşı dayanıklılığı artırmak için çoklu imza sürecini içerir..

Nexo Düzenleniyor mu?

Nexo, lisanslı ve düzenlenmiş bir dijital para sağlayıcısıdır. 200’den fazla yargı alanında yerel düzenlemelere uygundur Dünyada. Nexo’nun ekibi, her ülkeden müşteri kabul etmeden önce tüm ilgili yasal ve uyumluluk şartlarının yerine getirilmesini sağlar..

Hangi Coin’ler Nexo Tarafından Destekleniyor??

Aşağıdaki kripto varlıkları, anında nakit kredi almak için teminat olarak kullanılabilen Nexo platformuna yatırılabilir – BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, PAXG, NEXO ve BNB.

Nexo Hangi Madeni Paraları Teminat Olarak Kabul Eder??

Kullanıcılar, teminat olarak BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, stablecoins, PAXG, NEXO ve BNB gibi kripto varlıklarını yatırarak Nexo kripto destekli anlık nakit kredisine başvurabilirler..

Nexo’nun Kripto Kredi Kartı Var mı?

Nexo kripto kredi kartları, Nexo Mobil Uygulaması kullanılarak alınabilir ve yönetilebilir. Kart, kullanıcıların doğrudan nakit kredi hesabına bağlanabilen kartta para harcamasına olanak tanır.

Nexo’da Bitcoin Satın Alabilir miyim?

Nexo, bir kullanıcılarının Bitcoin satın alması için takas itibari para kullanarak veya başka bir kripto ile ticaret. Nexo Exchange, birbirleri arasında satın alınabilen, takas edilebilen ve satılabilen 75’ten fazla kripto varlığını ve fiat çiftini destekler.

Nihai Kararımız

Sonuçlandırmak için Nexo incelendiğinde, platformun kriptolarını kullanarak servet oluşturmak isteyen uzun vadeli yatırımcılar için çok uygun olacağına inanıyoruz. Buna karşılık, platformlar, yüksek faiz getirisi elde etmek veya bir kredi yoluyla hızlı nakite erişmek için güvenli ve sigortalı bir yol sunar..

Genel olarak, Nexo web sitesinin kullanımı kolaydır ve geleneksel bankacılık yöntemleriyle mümkün olmayan özellikler ve oranlar sunar. Nexo’nun DeFi alanına liderlik etmesini ve gelecekte dijital para birimlerinin ödünç verme ve borçlanma konusunda lider olmasını bekliyoruz..

Artıları

 • Uzun vadeli kripto yatırımcılarına kaliteli finansal hizmetler sunar
 • Yatırımcıların bir faiz tasarruf hesabı aracılığıyla daha fazla kripto kazanmalarına izin verir
 • Geleneksel bankacılık sektörüne kıyasla eşsiz yüksek faiz oranları
 • Günlük faiz ödenir ve kripto karlarının zaman içinde birleşmesine izin verir
 • Varlıklarınızı satmak zorunda kalmadan paranın kilidini açın (ör. Vergilendirilebilir bir olayı tetiklemeyin)
 • Varlık ticareti yaparken portföyünüzde bileşik faiz kazanın

Eksileri

 • Sınırlı sayıda kripto para birimi

Faydalı bulursanız lütfen bu makaleyi ağınızla paylaşın!

İncelememizi istediğiniz başka kripto para birimi platformları, hizmetleri veya borsaları varsa, lütfen bize bildirin ve isteğinizle bizimle iletişime geçin..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Coinbase İncelemesi: Yüksek Ücret Ödemelisiniz
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • Avustralya’daki En İyi 10 Cryptocurrency Borsası
 • Karides İncelemesi: Kripto Portföyünüzü Otomatik Olarak Yeniden Dengeleyin
 • eToro İncelemesi: Başarılı Kripto Tüccarları Kopyalama Ticareti

Nexo’yu ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me