OKEx Blockchain teknolojisini kullanarak tüccarlara dünya çapında gelişmiş finansal hizmetler sunan küresel bir dijital varlık borsasıdır. Borsa, yatırımcıların kripto ticaret stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olmak için birkaç jeton ve vadeli işlem çifti sağlar. OKEx, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilikler yapmaktadır ve dünyadaki en popüler kripto para birimi alım satım borsalarından biridir..

OKEx’i ziyaret edin

Bu OKEx incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için sitelerini ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz..

Ana Özellikler:

 • Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP gibi ticaret spotları
 • Teminat, kalıcı & 100x kaldıraçlı vadeli işlemler piyasası

 • Merkezi olmayan ticaret platformu

 • Başlangıç ​​ve ileri düzey kullanıcı arayüzleri
 • Rekabetçi ticaret ücretleri
 • % 6,57’ye kadar faiz kazanmak için kripto depolayın
 • 2.4 yıldız derecelendirmesine göre 52 müşteri yorumu

genel


4.15 / 5 OKEx’i Ziyaret Edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Başlamadan önce, kripto para birimi ticareti yaparken Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanmanız önerilir. Cüzdanınız yoksa satın almak için en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

OKEx nedir?

OKEx, dünya lideridir gelişmiş finansal hizmetler sağlayan dijital varlık değişimi. Kripto para borsası Malta, İtalya’da yerleşiktir ve dünya çapında 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet vermiştir. OKEx, kullanıcıların yüzlerce jeton, jeton ticareti yapmaları için güvenli ve emniyetli bir ticaret platformu sağlamak üzere tasarlanmıştır. & vadeli işlem çiftleri. OKEx, dünyanın en büyük borsalarından biridir ve şu anda işlem hacmine göre 14. sırada.

okex

OKEx, ana operasyon ofisi Hong Kong’da bulunan Belize’de yer almaktadır.. OKEx kısa süre önce Malta’ya açıldı Ülkelerin blok zinciri işletmeleri ve dijital varlık borsaları için sağlam bir düzenleyici çerçeve sağlama çabaları göz önüne alındığında.

OKEx Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması OKEx’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, dünya standartlarında özellikler sunan OKEx gibi diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

OKEx Güvenli mi?

OKEx bir Müşteri bilgilerini korumak ve fonları güvende tutmak için platformunda çeşitli güvenlik önlemleri içeren güvenli kripto para birimi değişimi. Araştırmamıza göre, OKEx bir takas saldırısına karışmamış veya büyük bir güvenlik ihlali veya uzlaşması yaşamamıştır. 2017 yılında, OKEX’ten taşınan milyonlarca Bitcoin bu kripto topluluğunda paniğe neden oldu. Ancak CEO Jay Hao, bunun planlı bakımdan kaynaklandığını açıkladı..

OKEx Özellikleri

Platformun OKEx kullanıcıları, çeşitli yenilikçi ticaret özelliklerine ve finansal araçlara erişebilir. Borsa, aşağıdakiler gibi özellikleri içeren, önde gelen tek noktadan kripto para alım satım platformu olarak kabul edilir:

 • Yeni başlayanlar ve ileri düzey tüccarlar için kullanımı kolay arayüz
 • 30’dan fazla yerel para birimi kullanarak kripto satın almak ve satmak hızlı ve kolay
 • Kredi / banka kartı satın alımlarını ve banka havalesi ödemelerini destekler
 • USD, CNY, EUR, ARS, AUD ve BGN gibi itibari para birimlerini kabul eder
 • Düşük spreadli yüksek likiditeli emir defteri ile spot ticaret
 • 100 kata kadar kaldıraçla kripto ticareti yapmak için sürekli takas ve vadeli işlem piyasaları
 • OKEx cüzdanını çevrimdışı soğuk depolama önlemleri kullanarak güvenli hale getirin
 • Her zaman ve her yerde ticaret yapmak için mobil uygulama
 • Kullanıcıları borsaya getirdiğiniz için sizi ödüllendiren tavsiye ve satış ortağı programı
 • 24/7 müşteri destek ekibi

Kayıt, Giriş & Limitler

OKEx Exchange kayıt işlemi oldukça basittir. Başlamak için tek ihtiyacınız olan geçerli bir e-posta adresidir. Belirtilen e-posta adresinize giriş yapmanız ve doğrulama kodunu girmeniz istenecektir. Var herhangi bir kimlik (KYC) belgesi yüklemeye gerek yok 24 saatlik bir süre içinde 100 BTC’den fazlasını çekmeyi düşünmüyorsanız. OKEx Doğrulama Düzeyleri ve Sınırları aşağıdaki gibidir:

okex sınırları

Kayıt olduktan sonra, e-posta kimliğinizi ve şifrenizi kullanarak OKEX’e giriş yapabilirsiniz. Ayrıca ekstra güvenlik için 2FA ve SMS kimlik doğrulamasını (şiddetle tavsiye edilir) kurmalı ve etkinleştirmelisiniz. Bunu yapmak için Profil bölümünüzdeki ‘Hesap Güvenliği’ne gidin. Daha fazla bilgi için ayrıca okuyabilirsiniz. kılavuz.

Para Yatırma

OKEx, kullanıcıların yalnızca dijital para birimlerini kullanarak bir hesaba para yatırmasına izin verir. İtibari para birimini borsaya transfer etme seçeneği yoktur. OKEx’te yeni ticaret hesabınıza para yatırmak için mevcut iki seçenek:

 • Simplex veya Koinal üzerinden web sitesinde kredi kartı ile kripto satın alın
 • Bir donanım cüzdanından veya başka bir borsadan kripto aktarın

Fonlar geldiğinde, kullanıcılar OKEx’te kripto para ticareti yapmaya başlayabilirler..

okex kripto satın al

Dijital Varlıklar Satın Alma

OKEx, çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak doğrudan ticaret platformunda kripto para satın alabileceğiniz bir yer sunar. Ödeme için kullanılan itibari para birimine bağlı olarak, kullanıcılar bir kredi / banka kartı, banka havalesi, IMPS, Google Pay ve PayPal. Borsadaki yeni kullanıcılar bir hesap oluşturabilir, bir cüzdana para yatırabilir ve dakikalar içinde kripto alım satımına başlayabilir.

okex bitcoin satın al

Ticaret Kripto Para Birimi

Tüm tüccarlar için, grafik arayüzü, bir kripto borsası seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli noktalardan biridir. Özellikle piyasada bir avantaj bulmak için teknik analize güvenen tüccarlar için. Bir kripto para birimi alım satım borsası seçerken, ticaret arayüzü, sipariş türleri ve grafik araçları konusunda rahat olmak önemlidir. OKEx’teki kontrol paneli kullanımı kolay Aşağıda gösterildiği gibi.

okex ticareti

Kripto çiftleri, sağda ticaret emri penceresi ile solda düzgün bir şekilde listelenir. Açık emirler ve pozisyonlar alt kısımdan hızlı bir şekilde görüntülenebilir. Çok basit olsa da, varsayılan kullanıcı arayüzü, kullanıcılara pozisyonları alıp satmaları veya bekleyen emirler vermeleri için ilgili bilgileri sağlar. Grafik göstergelerini ve ticaret araçlarını kullanan teknik analiz tüccarları, aşağıda gösterildiği gibi tam ekran modunu kullanabilir..

okex çizelgeleri

Yatırımcılar, yatırımcıların karlarını en üst düzeye çıkarmak ve riski en aza indirmek için ticaret avantajlarını iyileştirmek için gelişmiş ticaret araçlarından ve göstergelerinden yararlanabilecekleri pürüzsüz, sezgisel ve temiz görsellerle ünlü varsayılan OKEx grafikleri veya TradingView grafikleri arasında geçiş yapabilirler. Bu, Tradingview’e aşina olan tüccarlara geleneksel varlıkların grafiğini çizmek için uygun olacaktır..

İlişkili: 4 En İyi Kripto Grafik Yazılımı & Altcoin Tüccarları İçin Araçlar

Aksi takdirde, OKEx varsayılan grafikleri kesinlikle iyidir ve eğilim çizgileri, göstergeler ve grafik desenleri gibi tüm temel araçları sağlar. OKEx ile fark ettiğimiz harika bir özellik, seçilebilen ve aşağıdakilerden oluşan sipariş türlerinin sayısıdır:

 • Sınırı
 • Gelişmiş Limit (Yalnızca Gönder, Doldur veya Sonlandır, Hemen veya İptal Et)
 • Market
 • Durdurma Sınırı
 • Patika
 • Buzdağı
 • TWAP

Iceberg siparişler OKEx borsası için benzersiz bir özellik gibi görünüyor. Temelde, kullanıcıların kaymayı önlemek için büyük bir sipariş vermekten kaçınmasını sağlayan algoritmik bir sipariş türüdür. Bir kullanıcının büyük siparişini otomatik olarak en son en iyi alış ve satış fiyatına ve ayrıca kullanıcı tarafından belirlenen parametrelere göre verilen birden çok küçük siparişe böler. Daha fazla bilgi için, okuyabilirsiniz. kılavuz İşte.

buzdağı düzeni

benzer şekilde, zaman ağırlıklı ortalama fiyat (TWAP) siparişleri OKEx’e özel görünüyor. Bunlar, bir kripto ticaret stratejisinin bir parçası olarak, kullanıcıların belirttiği şekilde düzenli aralıklarla belirli aralıklarla bir emir yürütmek için kullanılabilen gelişmiş emirlerdir. Bu, sepet siparişleri üzerindeki pazar etkisini en aza indirebilir.

Genel olarak, tüccarlar OKEx kullanıcı arayüzünden memnun olacaklardır. zengin özelliklere sahip, kullanıcı dostu ve sezgisel grafik sistemi bu, tüccarlara kripto ticaret stratejilerine göre gelişmiş teknik görselleştirme, esneklik ve ticaret riski kontrolü sağlayacaktır..

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

OKEX’i DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Desteklenen Paralar

OKEx değişimi şu anda 246’dan fazla farklı kripto para birimi sunar USD, BTC, ETH, DAI ve OKB çiftlerine karşı web sitesinde işlem görebilir. Borsa, platformlardaki kullanıcılar OKEx yardımcı program jetonu OKB ile işlem yapmaya karar verirse işlem ücreti indirimleri sunar..

OKEx, 300 milyonu kademeli olarak yakmak için bir geri satın alma planı başlattı OKB’nin dolaşımdaki arzı her 3 ayda bir gerçekleşir. Bu, çoğu kişi tarafından arz miktarını azaltarak token fiyatını yükseltmek için olumlu bir niyet olarak görülüyor..

okex paraları

OKEx, spot borsaya ek olarak aşağıdakileri içeren başka kripto ürünleri de sunmaktadır:

 • Yer: kriptodan kriptoya veya marjla ticaret
 • Türevler: 100 kata kadar kaldıraçla uzun veya kısa vadeli işlemler ve kalıcı swaplar ticareti
 • Seçenekler: OKEx’e göre özellik yakında geliyor

OKEx Kaldıraç

OKEx, spot ve türev ürünlerinde marj ticareti sunar. Değişim ayrıca sabit ve çapraz kenar boşluğu. Her ürün için takas edilebilecek maksimum marj miktarı:

 • Spot değişimi: 10x’e kadar marj
 • Vadeli İşlemler: 100x’e kadar marj

Kaldıraç ticareti, bir tüccar için kripto pazarındaki nispeten küçük fiyat hareketlerinden yararlanmak için güçlü bir araç olabilir. İşleminizin tam değerinin bir kısmını aşağıya indirerek çalışır – ve takas, sermayenizi bağlamadan çok daha büyük bir pozisyon boyutunu kolaylaştırmak için mevduatın geri kalanını sağlar. Ayrıca tam tersi bir etkiye sahip olabilir ve kayıplarınızın boyutunu artırabilir..

Ticaret Ücretleri

Bir kripto para birimi ticaret platformunda işlem yapmaya karar vermeden önce değişim ücretlerinin değerlendirilmesi gerekir. Düşük ücretler, marjla daha büyük pozisyon büyüklüklerinde işlem yaparken veya tek bir günde birden fazla işlem yaparken (yani günlük tüccarlar) potansiyel karları tüketebilecekken kritiktir.

Spot Ücretler

OKEx ücretleri, bir üretici ve alıcı modeline dayanmaktadır. % 0.1 ve% 0.15’te başlar 500’den az OKB tokenine sahip kullanıcılar için. OKEx cüzdanında 2.000 OKB token tutulursa, üretici / alıcı ücreti sırasıyla% 0,06 ve% 0,09’a düşürülebilir..

Sabit% 0,1’lik bir ücret talep eden Binance gibi popüler ticaret platformuna kıyasla, OKEx ücretleri oldukça rekabetçi. 30 günlük bir süre boyunca büyük bir işlem hacmine sahip yüksek net değere sahip bireyler, daha fazla işlem ücreti indirimleri ve iadelerinin kilidini açabilir.

Vadeli işlemler & Sürekli Ücretler

OKEx spot ticaret ücretlerine benzer şekilde, üretici ve alıcı vadeli işlemler ve kalıcı piyasalar için ücretler% 0,02 ve% 0,05’ten başlar sırasıyla. İşlem hesabında tutulan OKB jetonlarına göre ücretler aşağıda listelendiği gibi düşürülebilir. Bu, Bybit ve FTX gibi popüler marj ticaret platformlarından daha ucuzdur.

Depozito & Para Çekme Ücretleri

OKEx teklifleri sıfır para yatırma ve çekme ücreti. Bitcoin’i borsadan çekerken tahsil edilen minimum Bitcoin ağ ücreti vardır. blockchain yükü her varlık için. Örneğin, bir Bitcoin çekme işlemi için ağ ücreti yaklaşık 0.0005BTC’dir..

Desteklenen Ülkeler

OKEx, kripto para birimlerindeki yargı yetkisi kısıtlamaları nedeniyle belirli bir ülke grubu dışında, müşterilerin hizmetlerini dünyanın her yerinden kullanmalarına olanak tanıyan küresel bir kripto para birimi ticaret platformudur. OKEx’te ticaret yapamayacak ülkeler ve bölgeler şunlardır: Hong Kong, Küba, İran, Kuzey Kore, Kırım, Sudan, Malezya, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri (tüm ABD toprakları dahil), Bangladeş, Bolivya, Ekvador ve Kırgızistan.

Sıkça Sorulan Sorular

OKEx’in Mobil Uygulaması Var mı?

OKEx, Android, iOS Microsoft ve Mac cihazları için indirilebilen bir mobil ticaret uygulamasına sahiptir. Uygulama, OKEx kullanıcılarının hareket halindeyken kripto para birimi ticareti yapmasına olanak tanır.

OKEx’in Yönlendirme veya Ortaklık Programı Var mı?

OKEx, işlem ücretlerinin% 30’unu almanıza izin veren bir tavsiye programına sahiptir. Ayrıca 16.000 USDT’nin üzerinde işlem yaptıklarında (spot ve marj ticareti) 10 USDT alacaklar..

ABD’li Tüccarların OKEx Kullanmasına İzin Veriliyor mu??

ABD müşterileri, borsanın kontrolü dışındaki katı düzenlemeler nedeniyle OKEx ile ticaret yapamaz. Cryptocurrency yatırımcılarının ABD’de lisanslı bir ticaret platformu bulması gerekecek.

Sonuç

Bu OKEx incelemesini sonuçlandırmak için, çok çeşitli altcoinleri ve Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Ripple gibi büyük kripto çiftlerini takas etmek güvenli ve güvenilir bir platformdur. Değişim, diğer borsalardan veya kendi donanım cüzdanınızdan doğrudan kripto para yatırmaya izin verir. Hatta itibari para kullanarak borsa aracılığıyla anında kripto satın alabilirsiniz..

OKEx’i ziyaret edin

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Dünyadaki Kripto Borsalarına En İyi 5 Fiat
 • Avustralya’daki En İyi Cryptocurrency Borsaları

 • Wunderbit Ticaret İncelemesi: Kripto Ticaret Botları & Sosyal Ticaret
 • İngiltere’de Bitcoin Satın Alabileceğiniz En İyi 6 Yer
 • Ücretsiz Bitcoin Nasıl Kazanılır: 6 Kanıtlanmış Yöntem

Bitcoin ve kripto para satın almak, takas etmek ve satmak için küresel ve güvenilir bir kripto borsası kullanmak önemlidir. Hacklenen veya müşteri fonları çalınan birkaç borsa var. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için itibari para yatırmak ve dijital varlıkları satın almak için güvenli ve güvenli bir yol sağlamak için iyi bilinir ve güvenilirdir..

OKEx’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me