Phemex, dünyanın her yerinden bireylerin kullanıcı dostu, güvenli ve verimli bir kripto ticaret borsası aracılığıyla dijital para birimlerine erişmesine olanak tanıyan bir kripto para birimi platformudur. 8’den fazla eski Morgan Stanley Yöneticisi tarafından yönetilen Phemex, en iyi kripto para birimi türevleri ticaret platformu olmayı hedefliyor.

Phemex’i ziyaret edin

Bu Phemex incelemesinde size özellikleri, kullanıcı arayüzü ve işlem ücretleri ve daha fazlası hakkında doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için sitelerini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

phemex

Kripto para birimi ticareti yaparken, alım satım karlarını Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanına çekmeniz önerilir. Cüzdanınız yoksa, en iyi kripto donanım cüzdanları hakkındaki rehberimizi okuyun.

Phemex nedir?


Phemex bir Singapur’da bulunan ve 2019’da kurulan kripto para birimi türevleri alım satım borsası. BTCUSD, ETHUSD, XRPUSD, LTCUSD, XTZUSD ve LINKUSD gibi kalıcı sözleşmelerle işlem yapın 100 kata kadar kaldıraç ile. Phemex, spot çiftlerde sıfır ücretli kripto ticareti ile tanınır ve şu anda günlük işlem hacmi için 6. sırada.

phemex hacmi

Phemex’in Sahibi Kimdir?

Phemex 8 eski Morgan Stanley Executive tarafından kuruldu HFT’yi (yüksek frekans teknolojisi) mükemmel bir kararlılıkla sunmada 40 yılı aşkın birleşik deneyime sahip. Borsanın sahipleri, kullanıcı dostu, güvenli ve verimli bir ticaret platformuna erişim sağlayarak milyonlarca potansiyel kullanıcıyı dijital para sistemine getirmeyi hedefliyor..

Phemex Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve yüksek kaldıraçlı alım satım Phemex’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, dünya standartlarında özellikler sunan Phemex gibi diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

Phemex Özellikleri

Platformun Phemex kullanıcıları, potansiyel kar ticareti kripto para birimlerini artırmak için çeşitli yenilikçi ticaret özelliklerine ve finansal araçlara erişebilir. Değişim aşağıdaki gibi özellikleri içerir:

 • Başlangıç ​​dostu kullanıcı arayüzü
 • Ticarete başlamak için KYC yok
 • Sıfır işlem ücreti ile spot ticaret pazarı
 • Türevler 100x’e kadar kaldıraç ve BTC veya USD takası ile takas
 • Sıfır riskle kripto para ticareti yapmak için kripto para birimi demo hesabı
 • Her zaman ve her yerde ticaret yapmak için mobil uygulama
 • Kullanıcıları getirdiğiniz için sizi ödüllendiren cömert ortaklık programı
 • 24/7 müşteri destek ekibi

phemex değişimi

Phemex Düzenlenir mi?

Phemex, BVI’da kayıtlı yasal bir şirket gibi görünüyor dünyanın her yerindeki çalışanları ve kullanıcıları ile. Değişim düzenlenmemiş ve Amerika Birleşik Devletleri gibi katı mali yasalara sahip çeşitli ülkelerde sınırlandırılmıştır..

Phemex Güvenli mi?

Değişim, müşterilerinin fonlarının ve kişisel bilgilerinin güvenliğini sağlamak için çeşitli güvenlik özelliklerine sahiptir. Uygulanan temel güvenlik uygulamaları arasında% 100 soğuk cüzdan sistemi, çoklu imza geri çekme süreci ve İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA) yer alıyor. Phemex vardır saldırıya uğramadı veya tehlikeye atılmış Araştırmamıza dayalı olarak para veya müşteri bilgilerinin kaybıyla sonuçlanan.

Kayıt & Oturum aç

Phemex’te bir hesap oluşturmak için kayıt işlemi çok basittir ve sadece birkaç dakika sürer. Phemex ile bir hesap oluşturmanın veya bir cüzdan tutmanın hiçbir maliyeti yoktur. Başlamak için şu basit adımları izleyin:

phemex kaydı

Phemex’e Para Yatırma

Phemex değişimi, ticarete başlamak için kripto para birimini bir kripto donanım cüzdanından doğrudan dijital varlık alım satım platformuna aktarmanıza olanak tanır. Bitcoin ve USDT depozitoları Phemex cüzdanında güvence altına alınmıştır. Para yatırma işleminin Phemex cüzdanınıza ulaşma hızı, kripto varlığına, gerekli onay sayısına ve blok zinciri ağ yüküne bağlıdır..

phemex depozitosu btc

Phemex’e para yatırmak için şu adımları izleyin:

Phemex Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcı arayüzü, teknik analiz kullanan kripto tüccarları için kritik bir özelliktir. Phemex ticaret platformunu kullandıktan sonra, grafik arayüzü ve araçlarından etkilendik. Deneyim basit, pürüzsüz ve mükemmel teknik göstergeler ve çizim araçları içerir beklediğiniz. Grafik yazılımı, çoğu kripto yatırımcısının aşina olacağı Tradingview tarafından sağlanmaktadır..

phemex kullanıcı arayüzü

Sol tarafta, kullanıcılar satın almak veya satmak için bir kripto çifti seçebilir ve seçebilir. Bir çift seçtiğinizde, spot takas veya sürekli kripto sözleşmelerini kullanarak alım satım yapmak için aşağıda emir giriş penceresi görüntülenir. Aşağıdakileri içeren birkaç sipariş türü vardır:

 • Sınırı
 • Market
 • Koşullu (yalnızca Premium Kullanıcılar için mevcuttur)

İşlem hacmini mevcut ticaret hesabı bakiyesinin bir oranı olarak doldurmak için sipariş penceresi tutar yüzdeleri (örneğin% 25,% 50 ve% 100). Bu, kripto para birimi alım satım borsalarının çoğunda oldukça standarttır. Kaldıraç kaydırıcısı olan sözleşmeli pazarlar için sipariş penceresi biraz farklıdır.

phemex marjı

Sağ tarafta, insanların seçilen kripto para birimini alıp satmak istedikleri tüm fiyatları gösteren sipariş kitabını görebilirsiniz. Ortadaki sayılar, son satış fiyatını ve her bir fiyat seviyesinde işlem gören hacmi veya miktarı gösterir. Yakın tarihli bir ticarete tıkladığınızda, emir giriş formunu çiftin tam fiyatı ile dolduracaktır. Bu, zamandan tasarruf sağlar ve fiyatları manuel olarak yazarken hata yapılmasını önler.

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

Phemex ile Sıfır Ücretle Nasıl Ticaret Yapılır

Phemex ile kripto para birimi alıp satmak için şu basit adımları izleyin:

Borsa ayrıca GOLD / USD için ve S gibi daha fazla varlıkla bir ticaret sözleşmesi sağlar.&Phemex web sitesine göre kısa süre içinde platformda çıkacak P 500 hisse senetleri, borsa endeksleri, faiz oranları, FOREX, emtia, enerji ve metaller.

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

PHEMEX’i DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Phemex Kullanarak Kripto Satın Alın

Phemex, kullanıcılarının doğrudan Phemex web sitesinden bir kredi / banka kartı veya banka havalesi kullanarak kripto satın almalarına izin vermek için uluslararası uyumlu bir fiat-kripto ağ geçidi olan Banxa ile ortaklık kurdu. Şu anda arayüz Bitcoin, Ethereum ve Tether’in satın alınmasına izin veriyor.

Satın alınan fonlar, bir donanım cüzdanına para çekme işlemi yapmak için Phemex cüzdanınıza yatırılır..

phemex kripto satın al

Phemex Demo Hesabı

Phemex, kullanıcıların para yatırmadan bir demo hesabı kullanarak kripto ticareti yapmalarına izin veren bir testnet sunar. Simüle edilmiş ticaret ortamı, ana borsa ile aynı özellikleri ve işlevselliği sağlar. Phemex testnet hesabına, üst menüdeki ‘Ürünler’ altından erişilebilir..

Desteklenen Kripto Para Birimleri

Phemex, BTC, ETH, XRP, LTC, LINK, XTZ, LTC ve USDT gibi borsada alınıp satılabilen bir dizi kripto varlığını destekler. Kabul edilen madeni paraların listesi, diğer ticaret platformlarına kıyasla oldukça sınırlıdır.

Değişim Ücretleri & Limitler

Spot Değişimi

Phemex spot değişimi, kripto alıp satabilen Premium ve Premium deneme kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Web sitesini veya mobil uygulamayı kullanarak sıfır ücret veya komisyon. Bu, dijital para birimleri arasında ticaret yapmanın en ucuz yollarından biridir. Bir API işlemi kullanan tüccarlar, % 0.1 işlem ücreti. Aşağıdaki kripto paralara ek olarak: sıfır ücrete sahip XTZ, LTC, ADA, TRX ve ONT ticaret çiftleri yakında gelecek..

Sözleşmeler Ticareti

Phemex’in sözleşmeli işlem ücreti, bir üretici ve alıcı modeline dayanır ve kullanıcının bir piyasa veya limit emri vermesine bağlı olarak bir ücret uygular. Sipariş defterine likidite sağlayan tüccarlar (örneğin limit emirleri) bir -% 0,025 indirim işlemlerinde. Sipariş defterinden likiditeyi kaldıran tüccarlar (örneğin piyasa emirleri) bir % 0,075 ücret infazda.

Phemex finansman ücretleri, her 8 saatte bir uzun ve kısa pozisyon sahipleri arasında tahsil edilir veya düzenlenir. Borsa, bir gecede pozisyon tutmak için bir ücret talep etmez. Genel olarak, alım satım ücretleri Bybit, FTX, BitMEX ve Bitfinex gibi diğer kripto platformlarına kıyasla oldukça rekabetçidir. Coinmarketcap’e göre bu borsalar, Phemex’ten daha yüksek likidite sunuyor ki bu, günlük tüccarlar ve kaldıraçla ticaret yapan yüksek net değerli bireyler için bir avantajdır..

phemex gibi borsalar

Depozito & Para Çekme Ücretleri

Phemex para yatırma veya çekme işlemleri için herhangi bir ücret talep etmez ticaret hesabına ve hesabından. Phemex cüzdanından para çekme, kripto varlığına ve ağ yüküne göre değişen standart blok zinciri ücretine neden olur..

Phemex Premium

Bir hesap kaydeden Phemex kullanıcıları, 7 günlük ücretsiz Premium Üyelik denemesine hak kazanır. Phemex Premium hesabı, aşağıdaki gibi ücretsiz bir hesapta bulunmayan ek özellikler sunar:

 • Spot kripto borsasında işlem yapın
 • SIFIR ticaret ücreti spot piyasada uygulanan siparişlere uygulanır
 • Spot piyasada riski yönetmek için gelişmiş siparişler (yani koşullu sipariş türleri)
 • Arkadaşlarınıza ve ailenize 30 günlük tam Premium deneme hediye edin

phemex premium

Phemex Fiyatlandırması

Phemex Premium hesabı, yatırımcıların sıfır ücretle spot borsada kripto para birimleri alıp satmalarına olanak tanıyan ücretli bir aboneliktir. Phemex Premium üyelik fiyatı şunlardan başlar:

 • 9,99 ABD doları 30 günlük bir süre için
 • 19,99 ABD doları 90 günlük bir süre için
 • 69,99 ABD doları 1 yıllık bir süre için

Büyük miktarlarda alım satım yapan veya bir spot kripto borsası kullanarak sık sık alım satım yapan kullanıcılar, işlemlerinde kârınızı etkileyebilecek hiçbir alım satım ücreti ödemekten fayda sağlayacaktır. Günlük 0,19 USD’den başlayan üyelik, makul bir fiyattır ve yıl sonunda toplam kar ve zararda büyük bir fark yaratabilir..

İlişkili: 7 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)

Premium hesabın süresi sona erdiğinde otomatik olarak sona erer ve geçerlilik süresi içinde iptal edilemez. Otomatik abonelik yenileme herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

phemex fiyatlandırması

Sıkça Sorulan Sorular

Phemex’in Mobil Uygulaması Var mı?

Phemex, kullanıcılarının bir iOS veya Android cihazdan kripto para birimleri ve türevleri satın almasına, takas etmesine ve satmasına olanak tanıyan bir mobil uygulamaya sahiptir. Uygulama, yeni başlayanlar ve orta düzey tüccarlar için uygun olacak şekilde basit ve kullanımı kolaydır..

Hangi Ülkeler Destekleniyor?

Phemex, dünya çapında Kanada, Birleşik Krallık, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde kullanıcılara sunulan dünya çapında bir kripto para birimi alım satım borsasıdır. Aşağıdaki ülkelerin Phemex’i kullanması yasaktır:

 • Afganistan
 • Orta Afrika Cumhuriyeti Kongo
 • Fildişi Sahili
 • Küba
 • Eritre
 • Gine-Bissau
 • İran
 • Irak
 • Kuzey Kore
 • Liberya
 • Libya
 • Panama
 • Ruanda
 • Somali
 • Güney Sudan
 • Sudan
 • Ukrayna (Kırım)
 • Yemen
 • Zimbabve

Phemex Alternatifleri

Phemex, BitMEX ve Bitfinex gibi rakiplere karşı iyi bir şekilde biriken kripto para birimleri için kaliteli bir spot ticaret platformudur. İşte 100 kata kadar kaldıraç ve rekabetçi işlem ücretleri sunan Phemex gibi benzer platformlar.

phemex rakipleri

Sonuç

Phemex incelememizi sonuçlandırmak için, kripto platformu, kaldıraçlı dijital para birimleri üzerinde spekülasyon yapmak isteyen tüccarlar için mükemmel özelliklerle doludur. Masaüstü ve mobil uygulama sürümlerinde bulunan son teknoloji bir kullanıcı arayüzü ve gelişmiş risk yönetimi araçları ve çizim araçları içerir..

Phemex’i ziyaret edin

Küçük bir üyelik maliyeti olsa da, ciddi kripto tüccarları Premium hesaba yükseltme yapmayı düşünmelidir. Bu potansiyel olarak ticaret ücreti YOKTURARAK kârlılığınızı artırın ve bir yıllık abonelik için birçok kez ödeme yapabilirsiniz..

Not: Bu Phemex.com değişim incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için sitelerini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Ücretsiz Bitcoin Nasıl Kazanılır: 6 Kanıtlanmış Yöntem
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • Kriptoda Faiz Kazanmak İçin En İyi 5 Platform
 • Karides İncelemesi: Kripto Portföyünüzü Otomatik Olarak Yeniden Dengeleyin
 • 4 En İyi Kripto Grafik Yazılımı & Altcoin Tüccarları İçin Araçlar

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

Phemex’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me