PrimeBit, kullanıcıların 200 kata kadar kaldıraçla Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’de kalıcı sözleşmelerle işlem yapmalarına olanak tanıyan, eşler arası bir kripto marjı alım satım borsasıdır. Platform, uzun yıllardır deneyimli ve yeni başlayan tüccarlar için tercih edilen ticaret uygulaması olan MetaTrader 5 ile entegre edilmiştir..

PrimeBit’i ziyaret edin

Şimdi, Primebit nispeten yeni bir borsa olduğundan, güvenli ve yasal bir kripto borsası olup olmadığı gibi birkaç şeyden endişe duyabilirsiniz. Bu inceleme, platformun güvenliğini ve ticaret ücretleri, grafik arayüzü, para yatırma yöntemleri ve müşteri desteği gibi diğer önemli faktörleri inceleyecektir..

primebit

PrimeBit nedir?

PrimeBit bir Eşler arası 2019 yılında kurulan, kripto topluluğunun diğer kullanıcıları arasında kalıcı sözleşmeler alıp satabileceğiniz kripto para birimi değişim platformu.


Başlangıç ​​dostu bir ticaret platformudur ve MetaTrader 5 ile entegre olmak için türünün ilk borsasıdır. Borsa, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin çiftleri ile ticaret yapmayı teklif eder. Her dijital varlık, mobil cihazlar için Primebit uygulamasının masaüstü için webtrader kullanılarak 200 kata kadar yüksek kaldıraçla takas edilebilir..

Hızlı özet

PrimeBit Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması PrimeBit’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, birinci sınıf özellikler sunan diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • Bitmex’te Neden Para Kaybetmeye Devam Ediyorum? Bu 5 Hatadan Kaçının
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • Altcoin Tüccarları İçin En İyi 3 Kripto Grafik Sitesi
 • Bybit Küresel BTC Brawl Ticaret Yarışmasını Başlattı

PrimeBit Güvenli mi?

Bugüne kadar Primebit’te herhangi bir saldırı veya hırsızlık bildirilmedi. Bu, kullanıcının fonunu güvende ve güvende tutmak için platformdaki yüksek standartta güvenlik kontrollerine bağlanır. Primebit, uçtan uca ticaret ve MT5 ile entegrasyon sunarak kendisini diğer kripto platformlarından hızla ayıran yasal bir borsadır..

PrimeBit’e Nasıl Kayıt Olunur?

PrimeBit’te bir hesap oluşturmak için şu basit adımları izleyin:

primebit kaydı

PrimeBit’e Nasıl Para Yatırılır

PrimeBit, yalnızca Bitcoin ile para yatırma işlemlerini kabul eder. PrimeBit hesabınıza Bitcoin ile para yatırmak için iki seçenek vardır:

 • Bitcoin’i bir donanım cüzdanından veya başka bir borsadan doğrudan hesaba yatırın
 • Kullanarak Banka Transferi ile Bitcoin satın alın Match2Pay

Alternatif olarak, itibarlı bir fiat-kripto değişimi kullanarak para yatırmanız ve ardından satın alınan Bitcoin’i Primebit’e aktarmanız gerekecektir..

BTC’yi PrimeBit’e Aktarın

Başka bir cüzdandan para yatırmak için, hesap özeti sayfasında ‘Mevduat Fonları’ PrimeBit para yatırma makinesini getirmek için. BTC Cüzdan Adresi ve QR kodu, BTC’yi göndermek için gösterilecektir..

primebit depozitosu

PrimeBit’te BTC Satın Alın

Henüz Bitcoin sahibi olmayan ancak platformda işlem yapmaya başlamak isteyen yeni kullanıcılar için PrimeBit borsası, USD ile Banka Transferi kullanarak Bitcoin satın almanıza izin veren Match2Pay ile bir arayüze sahiptir. Match2Pay, aşağıdakiler gibi popüler borsaları destekleyen, iyi bilinen ve güvenilir bir itibari para kripto sağlayıcısıdır:

 • Coinbase
 • Kraken
 • ikizler burcu

primebit bitcoin satın al

PrimeBit’te İşlem Yapmak

Tüm tüccarlar için charting arayüzü, bir kripto borsası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biridir. Özellikle piyasada bir avantaj bulmak için teknik analize güvenen tüccarlar için.

Bir kripto para birimi alım satım borsası seçerken, ticaret arayüzü, sipariş türleri ve grafik araçları konusunda rahat olmalısınız. Zamanınızın çoğunun harcanacağı yer burası olduğu için doğru hissettirmeli!

PrimeBit borsasına ilk kez giriş yaptığınızda, fark edeceğiniz ilk şey, grafik sisteminin TradingView motorunu temel almasıdır. Deneyimli yatırımcıların çoğunun bileceği gibi, TradingView grafikleri sorunsuz, sezgisel ve son derece işlevsel grafikler ile ünlüdür. Bu, MetaTrader 5’e dayanan önceki kullanıcı arayüzünden çok daha iyi.

primebit çizelgeleri

Primebit kullanıcıları, TradingView tarafından sağlanan ve işlem stratejilerine göre canlı kripto fiyatlarını analiz etmek için kullanılabilecek gelişmiş ticaret araçlarından ve göstergelerden yararlanacak. Canlı fiyatları kaplamak için birkaç teknik gösterge ekleyebilir ve fiyat davranışını analiz etmek için çizim araçlarını kullanabilirsiniz..

Sağdaki sipariş penceresi oldukça basit görünüyor. Bununla birlikte, saygın bir kripto marjı ticaret platformundan bekleyebileceğiniz tüm özellikleri içerir. Emir penceresini kullanarak bir sonraki bölümde ele alacağımız piyasa, durdurma ve limit emirleri verebilirsiniz..

primebit sipariş defteri

PrimeBit Kullanarak Nasıl İşlem Yapılır

Primebit ile bir takasa girmek için şuraya gidin: ‘Hesap makinesi ticaret penceresinin sağ üst köşesindeki simgesi. Bu, birkaç farklı seçeneği ortaya çıkaracaktır:

 • Sözleşme: Son fiyat, fonlama oranları ve 24 saatlik hacim gibi seçilen varlığın sözleşme bilgilerini görüntüleyin
 • Durum: Tüm açık pozisyonları ve bekleyen emirleri görüntüleyin (limit)
 • Yeni sipariş: Yeni bir pozisyon girmek veya bekleyen bir emir ayarlamak için

primebit calc

Yeni Sipariş penceresi aracılığıyla kullanıcılar ticaret yapılacak kripto varlığını seçebilir, AL veya SAT seçeneğini seçebilir, piyasa emri türünü seçebilir ve pozisyon boyutunu ayarlayabilir. PrimeBit, tahmini likidasyon fiyatını başlangıç ​​teminatına göre hesaplayacak ve işlem yapılırsa kalan kullanılabilir bakiyeyi gösterecektir..

PrimeBit’te bulunan iki farklı piyasa emri türü şunlardır:

 • Bir Sınırı Sipariş bir varlığı belirli bir fiyattan satın almanıza veya satmanıza olanak tanır. Örneğin, 200 $ veya daha düşük bir fiyattan BTC sözleşmeleri satın almak istiyorsanız, piyasa belirttiğiniz fiyata ulaşmadıkça doldurulmayacak bir limit satın alma emri belirleyebilirsiniz..
 • Bir Market siparişi o çiftler emir defterinde mevcut en iyi fiyattan bir varlığı satın almanızı veya satmanızı sağlar. Bu tür bir emir, daha az likit çiftlerinde potansiyel hatalı dolum fiyatlarına yol açabileceğinden dikkatli kullanılmalıdır..

PrimeBit Ticaret Varlıkları

Primebit, bir varlığın fiyatının kaldıraç kullanarak ve varlığa sahip olmak zorunda kalmadan yukarı veya aşağı hareket edip etmeyeceği konusunda spekülasyon yapmanızı sağlayan kalıcı sözleşmeler sunar. Her kalıcı sözleşmenin son kullanma tarihi yoktur, bu da karınızın sınırı olmadığı anlamına gelir..

Primebit, aşağıdakiler için kalıcı sözleşmeler sunar:

 • Bitcoin (BTC / USD)
 • Ether (ETH / USD)
 • Litecoin (LTC / USD)

primebit kaldıraç

Primebit Kaldıraç

Primebit teklifleri Bitcoin, Ethereum ve Litecoin sözleşmelerinde 200 kata kadar kaldıraç. Mevcut marj, pozisyonun büyüklüğüne ve döviz çiftine bağlı olacaktır. 1x, 2x, 5x, 10x, 25x, 50x, 100x, 150x ve 200x olan alım satım sözleşmeleri için işlem yapabileceğiniz 9 farklı kaldıraç ayarı vardır. Görünmedi çapraz kenar boşluğu Primebit’te.

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar Bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

Kaldıraçlı ticaretin bir tüccar için güçlü bir araç olabileceği konusunda uyarmalıyız. Bunu yapmak için kullanabilirsiniz tNispeten küçük fiyat hareketlerinin avantajı dengenizi daha hızlı büyütmek için.

İşleminizin tam değerinin bir kısmını aşağıya indirerek çalışır – ve takas, sermayenizi bağlamadan çok daha büyük bir pozisyon boyutunu kolaylaştırmak için mevduatın geri kalanını sağlar. Ayrıca tam tersi bir etkiye sahip olabilir ve kayıplarınızın boyutunu artırabilir..

Primebit Ücretleri

Bir kripto para birimi alım satım borsası seçerken borsa ücretleri önemli bir husustur. Daha büyük pozisyonlarda alım satım yaparken ve marjınızdan çok daha büyük pozisyonlar için ücret ödediğiniz kaldıraçlı bir borsada daha da kritik hale gelir..

Para Yatırma / Çekme

Primebit yapar depozito veya para çekme ücreti talep etmemek. Bitcoin’i Primebit’ten çektiğinizde alınan ve blockchain yüküne göre belirlenen minimum bir Bitcoin ağ ücreti vardır. Blockchain ücreti 0.0005 BTC’dir.

Ticaret Ücretleri

Primebit alım satım ücretleri, kripto para birimi alım satım endüstrisindeki diğer borsalara kıyasla adil. Değişim bir yapıcı ve alıcı modeli BTC, ETH ve LTC için aynı olan işlem ücretlerini belirlemek için. Verilen siparişin türüne bağlı olarak, Primebit uygulanacak işlem ücretini belirleyecektir..

Primebit’ler işlem ücreti% 0.075 (alıcı) ve% -0.025 (üretici). İşlem ücreti hesap bakiyesinden düşülür ve siparişin başlangıç ​​marjını etkilemez..

Farklı Primebit ücretlerini ve ne zaman uygulanacaklarını açıklamaya yardımcı olmak için:

 • Bir yapıcı biri kim limit emri veya şartlı emir verir Bu, sipariş defterine gider ve tüccarın uzun ya da kısa gitmeyi seçmesine bakılmaksızın, pazar derinliğini arttırır. Bu tüccarlar piyasayı oluşturmaya yardımcı olurlar ve bu nedenle üreticiler olarak adlandırılırlar..
 • Bir alıcı biri kim piyasa emirleri verir sipariş defterine gitmeden hemen önce yerine getirilen ve sipariş defterinden sipariş alarak pazar derinliğini azaltan.

Primebit Güvenliği

Primebit, kullanıcılarının ve web sitesinin fonlarını korumak için bir dizi güvenlik özelliğini devreye aldı. Bugüne kadar, türev kripto borsasında ciddi bir korsanlık veya fon hırsızlığı olmadı..

Primebit Yazılımı

PrimeBit’in sunucusu şurada barındırılıyor: Amazon Web Hizmetleri (AWS) dünyanın en kapsamlı ve en yaygın şekilde benimsenen bulut platformu.

Primebit Cüzdan

Platform bir soğuk cüzdan sistemi tüm dijital varlıkların% 99’unu depolamak kullanıcı. Bu, müşterinin parasının büyük miktarlarının çevrimdışı bir donanım cüzdanında saklandığı ve kullanıcılara atanan her para yatırma adresinin aslında bir soğuk cüzdan adresi olduğu anlamına gelir..

Sistemin tehlikeye atılması durumunda, bir saldırgan yine de fonları çalmak için gerekli tüm anahtarlara tam erişime sahip olamaz. Bilgisayar korsanları gibi siber riskleri büyük ölçüde azaltan hiçbir bulut sunucusunda özel anahtar tutulmaz.

Primebit Para Çekme

Primebit para çekme işlemleri, kullanıcı doğrulamasından sonra manuel olarak işlenir. Bu, Primebit ekibinin, işlemin meşru olduğundan ve varlığın hak sahibi olduğundan emin olmak için para çekme bilgilerini dikkatlice kontrol etmesine olanak tanır..

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

Diğer önemli güvenlik önlemi İki Faktörlü Kimlik Doğrulama. Primebit kullanıcılarının, MT5’ten para çekmeden önce Primebit uygulaması için 2FA kurmaları gerekir. Bu, kullanıcıların bir şifre VE kayıtlı bir cep telefonu Girişte hesabın kimliğini doğrulamak ve borsadan para çekmek için.

Primebit Yorumları & Müşteri desteği

Oldukça yeni bir borsa olarak, internette veya Reddit’te çok fazla Primebit müşteri yorumu yok. Sosyal medya profilleriyle ilgili geri bildirim olumlu.

Gerçekten öne çıkan bir şey, Primebit Destek bölümündeki kapsamlı kılavuzlar ve makaleler paketi. Aşağıdakiler gibi kesinlikle her şeyi kapsar:

 • Primebit Ortaklık Programı
 • Primebit Web Trader
 • Primebit Metatrader 5 Uygulaması
 • Primebit Sürekli Sözleşmeleri
 • Primebit Transferi / Ödemeler

Destek sayfasındaki bir sorunun cevabını bulamayan borsaya yeni kullanıcılar için, kullanıcılar şurayı kullanarak Primebit ekibiyle iletişime geçebilirler. zendesk canlı sohbet botu. Sol alt köşede bulunabilir ve birçok dilde 7/24 mevcuttur. Test ettik ve hemen yanıt aldık. Temasa geçmek için diğer ortamlar e-posta veya sosyal medya kanallarıdır.

Primebit Alternatifleri

BYBIT

Bybit

ByBit, Bitcoin ve Etherium alım satım çiftlerinde 100 kata kadar kaldıraçla kaldıraç ticaretine vurgu yapan bir türev kripto para alım satım platformudur. Bybit, dünyanın en iyi kripto borsalarından biri haline geldi.

Siteyi ziyaret et artı500

Plus500

Plus500, devasa müşteri tabanını Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ve Monero gibi 30 kata kadar kaldıraçla dünyanın en popüler kripto varlıklarının ticaretini yapmak için sunan bir CFD sağlayıcısıdır..

Feragatname: sermayeniz risk altında

Siteyi ziyaret et Binance

Binance

Binance, ticaret hacmine göre en büyük kripto para borsası ve blockchain ekosistemi için en hızlı ticaret hizmeti sağlayıcılarından biridir. Borsa astronomik bir büyüme gördü ve birinci sınıf bir kripto ticaret platformudur.

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

Ticaret Kripto Para Birimi Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Kâr, sabrınıza, ticaret kararlarınıza ve ticaret stratejilerinizin başarısına bağlı olacaktır. Piyasalarda ticaret yapmaktan kâr elde etmenin kutsal kâse ticaret stratejileri veya garantileri yoktur..

PrimeBit Nerede Bulunur??

PrimeBit, Saint Vincent ve Grenadinler’de kayıtlıdır.

Ticarete Başlamak İçin KYC Belgelerini Göndermem Gerekiyor mu?

Hayır, KYC prosedürü yoktur veya Primebit ile ticarete başlamak için personel bilgilerini yüklemeye gerek yoktur.

Primebit’in Testnet / Demo / Kağıt İşlem Hesabı Var mı?

Evet, Primebit, Primebit webtrader veya MT5 kullanımına aşina olmak için bir demo sitesi kullanarak risksiz kripto ticaretine izin veren bir testnet sunar. Testnet kripto fiyatları, canlı piyasayı kopyalamaya yöneliktir..

PrimeBit Mobil Uygulaması Var mı?

Primebit, kullanıcıların Primebit hesaplarını MT5 uygulamasına bağlamalarına ve canlı veya demo hesaplarında işlem yapmalarına izin vermek için Metatrader 5 ile entegre edilmiştir..

PrimeBit’in Satış Ortaklığı Programı Var mı??

Evet, PrimeBit, ömür boyu gelir payına sahip bir ortaklık programı sunuyor. PrimeBit geliri, alıcının ücretinden gelir. Yapabilirsin % 20’ye kadar kazan referans bağlantınız aracılığıyla kaydedilen hesap tarafından üretilen tüm Taker Ücreti. Satış ortağı programı çok düzeylidir, bu da satış ortağınızın yönlendirme bağlantıları aracılığıyla kaydedilen her hesaptan bir gelir payı kazanabileceğiniz anlamına gelir..

ABD Müşterileri Primebit ile Ticaret Yapabilir mi??

ABD müşterilerinin, borsanın kontrolü dışındaki katı düzenlemeler nedeniyle Primebit ile ticaret yapmalarına izin verilmiyor. Sakinlerin ABD’de yerel yasalar ve düzenlemeler kapsamında düzenlenen bir kripto para birimi değişimi bulmaları gerekecektir..

Primebit’te Hangi Ülkeler Destekleniyor??

Primebit, müşterilerin hizmetlerini dünyanın her yerinden kullanmalarına olanak tanıyan bir kripto para birimi ticaret platformudur. İngiltere, Kanada, Singapur, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi desteklenen ülkelerden gelen bireyler, borsada kripto para birimi alıp satabilir. Bununla birlikte, kripto para birimleri üzerindeki yargı yetkisi kısıtlamaları nedeniyle seçilmiş bir grup ülke vardır. Primebit’te işlem yapamayacak ülkeler şunları içerir:

 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Küba
 • Kırım ve Sivastopol
 • İran
 • Suriye
 • Pakistan
 • Kuzey Kore
 • Sudan
 • Gana
 • Etiyopya
 • Tunus
 • Yemen

Sonuç

Primebit incelememizi tamamlamak için ticaret borsası eşler arası ticaret platformundan biri bu, yatırımcıların diğer kaldıraçlı kripto borsalarına kıyasla daha yüksek kaldıraç seçenekleriyle Bitcoin, Ethereum ve Litecoin üzerinde spekülasyon yapmasına olanak tanır.

MetaTrader 5 tablolarıyla entegrasyon, perakende ve kurumsal müşterilere uyacak harika bir özelliktir. Webtrader ve mobil uygulama, kullanıcıların hareket halindeyken işlem yapmasına ve pozisyonları izlemesine olanak tanır. Son derece acemi dostudur ve kripto tüccarları için tüm grafik araçlarını sağlar.

Aşağıdaki durumlarda Primebit ile ticaret yapmalısınız:

 • Diğer kaldıraçlı borsalarda aşırı alım satım ücreti ödemekten bıktınız
 • Bir …… istiyorsun güvenli kripto platformu müşteri fonlarının% 99’u soğuk hava deposunda
 • Gelişmiş ticaret araçlarıyla yanıt veren bir grafik platformunu seviyorsunuz
 • Bir borsada ticaret yapmak istiyorsunuz 200x’e kadar yüksek kaldıraç
 • Takas yapabileceğiniz beğenirsiniz ve takas edebilirsiniz masaüstü veya mobil uygulama

Primebit’i ziyaret edin

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me