StealthEX İncelemesi: Kripto, Anında Takas ve Ücretler

Farklı kripto para birimi ticaret platformlarıyla birden fazla hesap oluşturmak, altcoin ticareti yapmak için zor olabilir. Daha iyi bir çözüm, çok sayıda borsa ile entegre olan bir anında takas hizmeti kullanmaktır..

En popüler gözetim dışı takas platformlarından biri StealthEX.

StealthEx’i ziyaret edin

Bu StealthEX incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, kesinlikle Web sitesini ziyaret et daha sonra meydana gelebilecek herhangi bir değişiklik ile güncel tutmak için.

Ana Özellikler:

  • Bir hesap açmadan kullanmak ücretsiz
  • KYC gerekmez
  • En iyi fiyatları elde etmek için yüksek likiditeli ortaklar
  • 300’den fazla desteklenen varlık
  • Gözetim dışı değişim
  • Maksimum limit yok
  • Doğrudan bir donanım cüzdanına gönderilen takas kripto
  • Ek ticaret ücreti veya masrafı yok

genel

4/5 StealthEX’i ziyaret edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Bu incelemeye girmeden önce, Ledger Nano X gibi bir donanım cüzdanı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir kripto para birimlerini değiştirirken. Kriptonun mülkiyeti, borsada değil yatırımcının elinde ve kontrolünde kalır. Daha fazla bilgi için en iyi kripto cüzdanları hakkındaki rehberimizi okuyun.

StealthEX nedir?

StealthEX.io bir gözetim dışı anında takas hizmeti bireylerin bir kriptoyu diğerine anonim olarak takas etmesine izin vermek için 2018 yılında kurulmuştur. Platform, 300’den fazla desteklenen jetonu destekler ve en iyi fiyatları ve oranları elde etmek için dünyanın en iyi kripto para birimi alım satım borsalarıyla entegre olur. StealthEX, sınırları olmayacak şekilde tasarlanmıştır; bu, kullanıcılarının yeni başlayanlar için uygun kullanıcı arayüzü aracılığıyla herhangi bir miktarda kripto takas edebileceği anlamına gelir..

stealthex web sitesi


StealthEX Karşılaştırıldı

Başlangıç ​​dostu olma ve çok çeşitli desteklenen coin’ler StealthEX’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu diğer en iyi anında takas kripto platformlarını listeler.

Özellikleri & Hizmetler

Kullanım kolaylığı

StealthEX, kullanıcıların kripto para birimlerini takas etmek için basit ve minimal bir web arayüzü kullanarak kriptoyu dönüştürmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Dijital varlıkların takası, herhangi bir kafa karıştırıcı fiyat çizelgesi ve sipariş türü olmadan dakikalar içinde tamamlanabilir.

stealthex özellikleri

Gözetimsiz

StealthEX, herhangi bir kişisel bilgi vermeden kripto para birimlerinin anında takas edilmesini sağlayan, gözetim dışı bir borsadır. Bir hesap oluşturmaya veya KYC’yi tamamlamaya gerek yoktur. Değiştirildi fonlar doğrudan bir donanım cüzdanına gönderilir ve borsada depolanmaz.

Desteklenen Paralar

StealthEX, sunmak için Binance, KuCoin ve Okex gibi dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarıyla entegre olur 300+ kripto para birimi varlığı. Platform, her borsada en iyi fiyatları ve oranları bulabilir.

StealthEX Nasıl Çalışır?

Bir kullanıcı, açılır listede takas etmek için varlığa girdiğinde ve alacağı jetona girdiğinde, platform birden fazla değişim ortağına bağlanacak ve arama yapacaktır. StealthEX’in algoritmaları, alım satım çifti için en iyi fiyatı ve oranları bulacak ve kripto-kripto ticareti için en iyi dönüşüm oranını gösterecektir. Sipariş onaylandıktan sonra takas, borsa ile gerçekleştirilir. Müşteriler varlıklarını StealthEX’e aktarmalarına gerek yoktur.

Takas hızı 5 ila 30 dakika arası sürer işlem sırasında kripto para birimine ve blok zinciri ağ kullanımına bağlı olarak. Tamamlandığında, madeni paralar doğrudan sağlanan donanım cüzdanı adresine gönderilir..

StealthEX Güvenli mi?

StealthEX gibi gözetim dışı anlık takas platformları, Bitcoin, Ethereum ve XRP gibi dijital varlıkları diğer kripto paralara dönüştürmek için kullanılan en güvenli borsalardan biridir. Değişim, herhangi bir kişisel bilgi toplamaz veya varlıkları saklamaz, bu nedenle neredeyse sıfır kimlik dolandırıcılığı ve fon hırsızlığı riski StealthEX kullanarak.

Desteklenen Borsalar

StealthEX, aşağıdakileri içeren 6 kripto para birimi ticaret platformuyla entegre olur Binance, Bitfinex, Bittrex, HitBTC, KuCoin ve OKEX. Her bir borsa kendi haklarına göre en iyi likidite sağlayıcılarıdır ve şu anda trafik, likidite, ticaret hacimleri için dünyanın en iyi 15 borsasında yer almaktadır Coinmarketcap. StealthEX kullanıcıları bu nedenle, her borsada birden fazla ticaret hesabı oluşturmak zorunda kalmadan kriptodan kriptoya takas etmek için en iyi fiyatlandırmayı ve oranları elde edebilir..

stealthex borsaları

Kullanıcı arayüzü

Bir kripto para borsasının tasarımı, bir tüccarın zamanının çoğunun harcanacağı yer olduğu için önemli bir husustur. StealthEX’i diğer takas platformlarına kıyasla kullanmanın bir avantajı, amaca yönelik oluşturulmuş kullanıcı arabirimidir. tüm bireylere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kripto para birimlerini değiştirme süreci basittir ve dört adımda tamamlanabilir.

Başlamak için, işlem açılır menüyü kullanarak ve karşılığında aktarılacak ve alınacak jetonu seçerek başlar. Miktar girildikten sonra, StealthEX kendi algoritmasını kullanarak dönüşüm oranını hesaplayacak ve oranı önizleyecektir..

Stealthex

Stealthex ayrıca şunları sunar: sabit oranlar işlem süreci boyunca bir dönüşüm fiyatını kilitlemek için. Bu, oranın teklif edildiği gibi kalacağı ve fonlar cüzdana aktarıldığında görüntülenen fiyat olarak dönüştürüleceği anlamına gelir..

stealthex siparişi onayla

Değişim Ücretleri

StealthEX kullanarak anında takas etmenin maliyeti, likidite ortakları tarafından alınan ücretlere ek olarak ağ işlem ücreti. Toplam ücret bu nedenle seçilen jeton arasında değişebilir. Örneğin, bir kullanıcı Bitcoin’i Ethereum’a dönüştürmek istiyorsa ve işlem Binance tarafından gerçekleştiriliyorsa, işlem ücreti, işlem yapılan miktara bağlı olarak yaklaşık% 0,1 olacaktır..

Son işlem ücreti, işlem tamamlanmadan önce gösterilir. Kullanıcılar, StealthEX’in, gerçek kripto para birimi değişimini kullanırken normalde geçerli olacak herhangi bir sadakat programı ücret indirimi veya ticaret iadesini devretmediğini bilmelidir..

Takas Limitleri

StealthEX, işlemin madenci ücretleri dahil olmak üzere blok zinciri ağında işlenmesini sağlamak için minimum bir takas miktarına sahiptir. Minimum miktar her jeton için değişir ve arayüzde görüntülenecektir. Var maksimum limit yok kriptoyu anında kripto ile değiştirmek için.

Sıkça Sorulan Sorular

StealthEX Yasal mı?

StealthEX, gözetim altında olmayan bir kripto para birimi hizmetidir. meşru bir platform sunuyor yatırımcıların dijital varlıkları anında diğer paralara dönüştürmeleri için. Borsa, kimlik dolandırıcılığı ve bilgisayar korsanlarından fon çalınması gibi merkezi borsalarla aynı risklerle karşı karşıya değildir..

StealthEX’i Kullanmak İçin Donanım Cüzdanına İhtiyacım Var mı?

Müşterilerin StealthEX kullanarak kripto para göndermek ve almak için bir cüzdan adresi sağlamaları gerekecektir. Platform, kripto para varlıklarını işlemez veya depolamaz. En iyi yöntem, takas işlemini gerçekleştirmek için saygın bir donanım cüzdanı kullanmaktır..

Sonuç

StealthEX incelememizi tamamlamak için borsa, bir anında, güvenli ve emniyetli hizmet altcoin yatırımcıları ve tüccarları için. Belirli bir madeni parayı dönüştürmek için birden fazla kripto ticaret platformunda hesap oluşturmak zorunda kalmadan hızlıca para takas etme yeteneği büyük bir avantajdır..

StealthEX’i ziyaret edin

Düşük işlem ücretleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – alım satım alım satımı için düşük işlem maliyetleri sağlar:

StealthEX’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map