Bir itibari para biriminden kripto para borsasına seçmek zor bir görev olabilir. Mevcut özellikler, desteklenen itibari para birimleri ve para yatırma yöntemleri, alım satım çiftleri, ücretler, güvenlik ve müşteri desteği gibi çeşitli hususlar vardır..

Singapur’da satın almak, ticaret yapmak ve satmak için çok çeşitli kripto para birimleri sunan heyecan verici bir dijital varlık platformu Tokenize Değişimi.

Tokenize Exchange’i ziyaret edin

Bu Tokenize incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, kesinlikle Web sitesini ziyaret et daha sonra meydana gelebilecek herhangi bir değişiklik ile güncel tutmak için.

Ana Özellikler:

  • Hızlı ve kolay bir hesap oluşturun
  • Satın alınacak / satılacak 20 kripto para birimi varlığı
  • Sipariş başına% 0.1 kadar düşük rekabetçi ticaret ücretleri
  • Xfers ve banka havalesi kullanarak SGD yatırın
  • Kripto üzerinde faiz kazanma yeteneği
  • 100 milyon ABD Dolarına kadar sigorta
  • Token ölçümleri ve detaylı analiz

genel

3.9 / 5 Tokenize Exchange’i ziyaret edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Bu incelemeye girmeden önce, aşağıdaki gibi bir donanım cüzdanı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Ledger Nano X kripto para satın alırken. Kripto mülkiyeti, borsada değil yatırımcının elinde ve kontrolünde kalır. Daha fazla bilgi için en popüler kripto cüzdanları hakkındaki rehberimizi okuyun.

Tokenize Değişimi Nedir?

Tokenize Değişimi 2018’in başlarında başlatılan, Singapur merkezli bir kripto para birimi platformudur. Borsa, kullanımı kolay ve basit kullanıcı arayüzü bireylerin Xfers kullanarak Singapur Doları (SGD) ile Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkları satın almaları için. Tokenize Borsası kurulduğundan bu yana, Ürün ve hizmetlerini kullanan 100.000’den fazla müşteri.

Tokenize Değişimi Karşılaştırıldı

Son teknoloji güvenlik önlemleri, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması, Tokenize Exchange’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, Tokenize Exchange gibi alternatif kripto ticaret platformlarını listeler.


Ana Özellikler & Hizmetler

Kullanılabilir Kripto Para Birimi

Tokenize Borsası, müşterilerine 20 tanesine yatırım yapma fırsatı sunmaktadır. en popüler ve likit dijital varlıklar ve ticaret çiftleri. Her jeton, borsa kullanılarak SGD, USD, BTC ve ETH’ye karşı takas edilebilir..

borsa paralarını belirtmek

Rekabetçi Fiyatlandırma

Kripto satın almak için bir borsa kullanırken düşük işlem ücretleri önemli bir husustur. Tokenize Exchange, katmanlara göre ücretler sunar: Premium üyeler için% 0,1 kadar düşük ücretler, Singapur merkezli kripto para borsaları için oldukça rekabetçi olan.

Sigorta Koruması

Tokenize Exchange sıcak cüzdanlarında tutulan fonlar 100 milyon dolara kadar sigortalı dünyaca ünlü bekçi tarafından BitGo. Kripto para birimlerinin bir donanım cüzdanına aktarılması da tavsiye edilirken, sigorta programı platformu kullanan müşteriler için biraz gönül rahatlığı sağlar..

Token Mağazası

Tokenize borsası, kripto para birimi alanında yeni yatırımcılara rehberlik edecek kapsamlı kılavuzlar ve bilgiler sunar. Platformdaki kullanıcılar, aşağıdakileri sağlayan ‘Token Store’a erişebilir: derinlemesine analiz ve ölçümler desteklenen her jetonda. Yatırımcılar için faydalı olabilecek piyasa duyarlılığının bir özeti de var..

değişim sinyallerini belirtmek

Aylık Faiz Kazanın

BlockFi ve Nexo gibi popüler borç verme ve ödünç alma platformlarına benzer şekilde, kripto para birimi varlıklarını Tokenize cüzdanında depolayan kullanıcılar şunları yapabilir: % 4’ten% 12’ye kadar faiz ödemeleri kazanın APY 18 dijital para biriminde.

değişim faizini belirtmek

Tokenize Borsası Güvenli mi?

Bir kripto para birimi borsası seçerken bir borsadaki fonların güvenliği ve güvenliği önemlidir. Tokenize Exchange güvenlik sayfasının incelenmesi üzerine, platform yerel düzenlemelere göre katı KYC prosedürleri uyguladı.

Var hiçbir bilgi endüstri standardı güvenlik önlemleri sağlamadı Çevrimdışı soğuk cüzdan saklama, adres beyaz listeye alma ve çoklu imza çekme gibi uygulamalar uygulanır. Hesap güvenliği açısından, kullanıcılar yetkisiz erişim riskini en aza indirmek için İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı etkinleştirebilir..

Hangi Ülkeler Destekleniyor?

Tokenize Exchange, kullanıcıların dijital para birimlerini diğer varlıklarla takas etmeleri için dünya çapında bir kripto para birimi ticaret platformudur. Fiat-kripto değişimleri yalnızca SGD kullanan Singapur sakinleri tarafından kullanılabilir. Desteklenen diğer bölgelerden ve yargı alanlarından kullanıcılar, diğer kriptolarla ticaret yapmak için kripto para birimlerini borsaya aktarabilir..

Bir Hesap Oluşturmak

Tokenize Exchange ile bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların en az 18 yaşında. Bir hesap açma işlemi basittir ve birkaç dakika sürer. Bir Tokenize Exchange hesabı veya cüzdanı oluşturmak veya sürdürmek için herhangi bir ücret yoktur. Kayıt sürecini başlatmak için geçerli bir e-posta adresi gerekecektir..

Kimlik Doğrulama

Tokenize Borsasında işlem yapmadan önce kullanıcılar bir kimlik doğrulama sürecini tamamlamalıdır. Bu gereklilik, Singapur Para Otoritesi (MAS) tarafından belirlenen Müşterini Tanı (KYC), Kara Para Aklamayı Önleme ve Terörizmin Finansmanına Karşı Mücadele (AML / CTF) kurallarına uymaktır. Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin. KYC doğrulaması.

Para Yatırma Yöntemleri

Tokenize Exchange temel hesabı (ücretsiz), Singapur sakinlerinin para yatırması ve Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital para birimlerini satın alması için üç seçenek içerir. Tokenize Exchange’de desteklenen yatırılan yöntemler şunları içerir: transfer ederek para yatırma, XSGD cüzdanından takas ve banka yoluyla para yatırma.

döviz depozitosunu belirtmek

Kripto satın almak için bir Xfers hesabını nasıl bağlayacağınız hakkında bilgi için, bu makaleyi oku. Xfers’a kayıtlı olmayan müşteriler, banka depozitosu kullanarak para yatırmayı seçebilirler. Bu, bir banka havalesi talep formunu doldurmayı ve SWIFT Kodu, Banka Adı ve Hesap Numarası gibi bilgileri doldurmayı içerir. Depozito olacak Doldurulmuş bir banka havalesi formu aldıktan sonra birkaç dakika içinde işlenir.

Premium ve Platinum Üyeler şunları yapabilir: fiat yatırmak SGD Tokenize Değişim cüzdanını finanse etmek için. Ödeme yöntemleri Temel hesap ile aynıdır. Hesap itibari para ile finanse edildiğinde, kullanıcılar alış / satış siparişleri vermek için ‘Pazar’ sekmesine geçebilirler..

Cryptocurrency Satın Alma

Şifrelenme değişimi sağlar Singapur sakinleri kripto para birimi elde edecek Singapur Doları (SGD) kullanarak. Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP gibi büyük kripto paraları içeren 20 farklı kripto para birimi var. Borsa ayrıca, itibari para birimi ile elde etmek için COMP, AAVA ve Sushi gibi popüler DeFi jetonlarını da destekler..

tokenize exchange kripto satın al

Her varlık, satın almadan önce geçmiş fiyatı görüntülemek için tam ekran bir mum çubuğuna genişletilebilen bir listede gösterilir. Grafikler, gelişmiş kripto grafik özellikleri, çizim araçları ve göstergeler sağlamasıyla ünlü TradingView tarafından desteklenmektedir. Siparişler, kripto para birimi ticaret platformuna benzer bir giriş kutusu kullanılarak verilebilir.

Örneğin, kullanıcı şunları yapabilir: bir piyasa veya limit emri kullanın SGD ile Bitcoin satın almak için. İtibari olarak ödenecek toplam ücret, siparişi onaylamadan önce altta gösterilir. Aynı süreç Bitcoin’i SGD’ye geri satmak için de geçerlidir.

değişim sipariş kutusunu belirtmek

Bize göre yukarıdaki emir giriş penceresi, limit emri, piyasa emri terimlerini anlayan ve bir fiyat grafiğinin nasıl okunacağını anlayan orta ve deneyimli tüccarlar için daha uygundur. Fiat’ı kripto para birimine dönüştürmek için gösterge tablosunda veya ana sayfada basit bir widget veya anında takas özelliği yeni başlayanlara fayda sağlayacaktır..

Üyelik Fiyatları

Tokenize Exchange, temel, premium ve platin kullanıcılar için bir üyelik programı sunar. Tokenize ile bir hesap oluşturan yeni kullanıcılara otomatik olarak temel ücretsiz hesap atanacaktır. Premium ve Platinum üyeliğe yükseltme teşvikleri şunları içerir: işlem ücreti indirimleri ve düşük para çekme ücretleri.

Ücretler

Dijital para birimleri ticareti için Tokenize Exchange ücretleri üyelik düzeyine göre değişir. Ücretsiz bir temel hesap kullanarak fiat para birimi ile kripto satın alan kullanıcı, işlem başına% 0,8 ücret ödeyecektir. ücret % 0,5 ve% 0,1’e düşürülebilir sırasıyla Premium ve Platinum üyeliğe yükselterek.

Kripto ile kripto ticareti, işlem başına% 0,25’ten başlayan benzer bir ücret modeli kullanır ve bu, üyeliği yükselterek% 0,2 ve% 0,1’e düşürülebilir. Ücretsiz hesaptaki yeni kullanıcılar için, kripto satın almak, takas etmek ve satmak için başlangıç ​​ücreti diğer popüler ticaret platformlarına kıyasla daha yüksektir. Platinum programına yükseltme yaparak % 0,1, piyasadaki en düşük ücretlerden biridir.

Güvenlik

Tokenize Exchange, kullanıcı hesaplarını korumak için güvenlik ölçütü olan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama’yı (2FA) içerir. Başkalarından bahsediliyor yerinde güvenlik önlemleri en güvenli müşteri fonlarını veya bilgilerini sağlamak için, ancak bunlar, borsa için en önemli öncelik güvenlik ise ifşa edilmemelidir (ve olmalıdır)..

Sıkça Sorulan Sorular

Tokenize Borsası Yasal mı?

Tokenize Exchange, Singapur’da düzenlenen yasal bir kripto para birimi değişimi gibi görünüyor. Platform KYC / AML yasalarına uygundur Singapur Para Otoritesi (MAS) tarafından belirlenen. Sıkı kimlik doğrulama süreçleri Dolandırıcılık faaliyetleri ve terörizmin yasadışı finansmanı riskini azaltmak ilgili aktiviteler.

Fonlar Tokenize Borsasında Güvenli mi Depolanır??

Web sitesi şunu belirtir: Premium Üyelerin fonlarının güvenli bir şekilde çekileceği garanti edilir Örneğin yönetmelikteki bir değişiklik nedeniyle banka hesaplarının beklenmedik bir şekilde kapatılması durumunda. Bununla ilgili daha fazla bilgi için, Web sitesini ziyaret et.

Sonuç

İncelememizi tamamlamak için Tokenize Değişimi, platform, Singapur’da bulunan kişilerin yerel fiat parayı kullanarak kripto para satın almaları ve satmaları için kullanımı kolay ve sezgisel bir değişim sağlar. Borsa, Bitcoin ve Ethereum gibi yerel sakinlere uygun Xfers kullanılarak elde edilebilen en popüler dijital para birimlerini destekler..

Tokenize Exchange’i ziyaret edin

Rekabetçi ticaret ücretleri ile birleştiğinde, Token Mağazasında desteklenen her bir kripto paranın faizini ve detaylı analizini kazanma yeteneği, Singapur’daki diğer kripto borsalarına kıyasla benzersiz bir satış noktası sunuyor. Genel olarak, Tokenize Borsası, SGD ile kripto satın almak için sağlam bir seçimdir.

Alım satım ücretleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – her tür kripto para birimi yatırımcısına uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

Tokenize Exchange’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me