Bunda Zebpay incelendiğinde, yeni başlayanlar için Bitcoin ve kripto para birimleri kullanmaya başlamanın uygun olup olmadığını görmek için değişimi değerlendireceğiz. ZebPay, basitlik ve kullanım kolaylığına odaklanmak üzere tasarlanmış Avustralya da dahil olmak üzere dünya çapında çeşitli bölgelerde bulunan düzenlenmiş bir kripto borsasıdır..

Zebpay’i ziyaret edin

Bu incelemede size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, her zaman en iyisi düzenli olarak siteyi ziyaret et daha sonra meydana gelebilecek herhangi bir değişiklik ile güncel tutmak için.

Zebpay

ZebPay nedir?

Zebpay bir yatırımcıların kripto para birimleri satın almasına olanak tanıyan basit bir rampa sağlayan fiat’tan kripto değişimine masaüstü ve mobil ticaret uygulamaları aracılığıyla. Değişim, 2014 yılında kurulmuştur ve merkezi Singapur’dadır. Popüler bir dijital para platformudur ve dünya çapında 3 Milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermiştir..

Aşağıdaki durumlarda Zebpay ile ticaret yapmalısınız:

 • Yeni başlayan birisiniz ve kullanımı kolay bir platform arıyorsunuz
 • Birkaç fiat / kripto çifti ticareti yapmak istiyorsunuz
 • Anında kripto alıp satmanıza izin veren bir borsadan hoşlanıyorsunuz
 • Rekabetçi ticaret ücretleri arıyorsunuz
 • Yerleşik ve güvenilir bir kripto borsası kullanmak istiyorsunuz

ZebPay Karşılaştırıldı

Banka havalesi, ZebPay’de AUD yatırmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Bu karşılaştırma tablosu, banka transferleri sunan diğer popüler Avustralya kripto para birimi değişimlerini listeler..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Avustralya’da Altcoin Nasıl Satın Alınır [Hızlı & Kolay]
 • Değişken İnceleme: Hala Güvenli mi & Nasıl çalışır
 • Avustralya’da Bitcoin Satın Almanın 7 Yolu
 • Düşük İşlem Ücretli 5 Jetonlu Alternatif
 • Altcoin Tüccarları İçin En İyi 4 Kripto Grafik Sitesi

ZebPay Yasal mı?

2014’teki lansmanından bu yana, Zebpay milyarlarca müşteri varlığını ele aldı ve yasal bir kripto borsası olarak kabul etti. Zebpay’de bildirilen önemli bir güvenlik olayı, korsanlık veya kullanıcı varlıklarının kaybı olmadı ve kullanıcıların fonlarını güvende tuttu. ZebPay aynı zamanda ADCA üyesidir ve AUSTRAC uyumlu.

Zebpay’e Nasıl Kayıt Olunur?

Bir Zebpay hesabına kaydolma süreci gerçekten kolaydır. Başlamak için web sitesini ziyaret edin ve sağ üst köşedeki ‘Kaydol’ bağlantısını tıklayın. Bu sizi aşağıda gösterildiği gibi hesap kayıt sayfasına götürecektir..

zebpay kayıt


Buraya cep telefonu numaranızı ve ülke kodunuzu, adınızı girin ve 4 haneli bir PIN belirleyin. Bu, giriş yapmanız gereken PIN kodudur. Bunu yaptıktan sonra, Zebpay doğrulama kodunu içeren bir SMS almak için devam et’i tıklayın..

Kodunuzu girin ve neredeyse oradasınız.

Zebpay Hesabınızı Doğrulama

Sonraki adım, Zebpay hesabınızı doğrulamaktır. Yerel düzenlemelere uymak ve aşağıdakileri kanıtlamak için kimliğinizi (KYC) doğrulamak için personel belgeleri göndermeniz gerekecektir:

 • Kimliğiniz: Bu, fotoğrafınızı, doğum tarihinizi ve adresinizi gösteren bir pasaport veya ehliyet olabilir..
 • Güncel adresiniz: Bu, su veya elektrik faturası gibi mevcut adresinizi gösteren bir hizmet belgesi olabilir..

Yüklemeye hazır belgeleriniz varsa genel KYC süreci yaklaşık 5 dakika ve Zebpay’in onaylaması için birkaç saat sürer..

Zebpay Hesabınıza Para Yatırma

Kripto borsası, Zebpay cüzdanına hızlı bir şekilde para yatırmak için sıradan kişiler tarafından erişilebilen iki para yatırma yöntemi sunar:

Banka Havalesi (EFT)

Zebpay, kullanıcıların Banka Transferi (Elektronik Fon Transferi) yoluyla para yatırmalarına olanak tanır. Zebpay hesabınıza ilk kez giriş yaptığınızda, banka havalesini etkinleştirmek için banka hesabı ayrıntılarınızı kaydetmeniz gerekecektir. Para yatırmadan ve kripto satın almadan önce banka bilgilerinin onaylanması gerekir.

Zebpay’e yapılan banka havalelerinin, depozitonun işleme koyulması genellikle 1-2 iş günü sürer. Hesabınızda paranın bulunduğunu bildiren bir e-posta gönderilecektir..

POLi Mevduatı

Kullanıcılar şu yolla para yatırabilir: POLi. POLi para yatırma limiti, 24 saatlik bir süre içinde 2.000.00 $ ‘dan başlar ve alım satım faaliyetine bağlı olarak artırılabilir. Mevduatlar genellikle hemen işlenir ve anında hesabınıza yatırılır (Zebpay, web sitelerinde ilk kez para yatırmanın işleme koyulması 1 gün kadar sürebileceğini not eder).

Para yatırma işlemi tamamlandıktan sonra, paranın hesabınızda bulunduğunu bildiren bir e-posta gönderilecektir..

Zebpay Kullanıcı Arayüzü

Zebpay kullanıcı arayüzü basit ve temizdir. Dağınıklığı azaltmak ve yeni başlayan tüccarlar için uygun, stressiz bir kripto deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır..

İlk giriş yaptığınızda, kripto portföyü varlıklarınızı ve mevcut bakiyenizi gösteren kullanıcı kontrol paneli gösterilir. Buradan Zebpay hesabınızdan para yatırabilir ve çekebilirsiniz..

zebpay kontrol paneli

Kripto satın almak için üst çubuktaki ‘Al / Sat’ menüsüne gidin.

Yine, arayüz minimalist, sezgisel ve gezinmesi kolay, yeni başlayanlar için mükemmel. Tüm kripto varlıklar solda AUD veya BTC’ye karşı listelenmiştir..

Zebpay ile anında kripto satın almak için şu adımları izleyin:

zebpay bitcoin satın al

Kripto para birimlerine yatırım yapmaya veya ticaret yapmaya zaten aşinaysanız, Zebpay’in canlı bir fiyat grafiği ekranına sahip olmadığını fark edeceksiniz. Bu bir sürpriz olabilir, ancak borsa, günlük yatırımcıların Bitcoin ve diğer altcoinleri satın alması için basitliğe odaklanıyor..

Zamana ve pozisyon satın almak için tablolara güvenen yatırımcıların Zebpay ile bir kripto grafik sitesi kullanmaları gerekecektir. Trend çizgileri vb. Çizmek için TradingView gibi başka bir grafik paketi kullanmanızı öneririz, çünkü kripto borsalarının genellikle oturumunuzu kapattıktan sonra grafik analizinizi kaydetmediğini göreceksiniz..

Zebpay, üstteki ‘Cüzdan’ı tıklayarak bulabileceğiniz kendi çevrimiçi cüzdanıyla birlikte gelir. Cüzdan, güvenli bir şekilde kripto gönderip almanıza olanak tanır.

zebpay cüzdan

Mevcut kripto varlıkları, gösterilen mevcut bakiye ve ticaret geçmişinizi görüntüleme seçeneği ile solda listelenir. Yine, yeni başlayanlar için hiç kolay olmuyor. İyi düzenlenmiş, temiz ve kullanımı basit.

Zebpay Kripto Varlıkları

Zebpay, kullanıcılarının AUD’yi aşağıdakiler gibi kripto paralara dönüştürmesine izin verir:

 • Bitcoin
 • Dalgalanma
 • Eter
 • EOS
 • Bitcoin Cash
 • Litecoin

Her kripto para, AUD veya Bitcoin (BTC) ile alınıp satılabilir.

Zebpay Ücretleri

Ticaret Ücretleri

Zebpay bir sabit% 0,4 ücret tüm ticaret varlıkları arasında. Avustralya’daki diğer kripto borsalarıyla karşılaştırıldığında, Zebpay ücretlerinin kripto pazarında rekabetçi ve ülkedeki en düşük ücretlerden biri olduğunu göreceksiniz..

zebpay ücretleri

Depozito Ücretleri

Zebpay cüzdanınıza Avustralya Doları veya kripto transfer etmek için para yatırma ücreti YOKTUR.

Para Çekme Ücretleri

Zebpay cüzdanınızdan Avustralya Doları veya kripto transfer etmek için HİÇBİR para çekme ücreti yoktur. Zebpay tarafından değil, coin tarafından belirlenen blok zinciri tarafından küçük bir ağ ücreti alınır. Ağ ücretlerinin listesi için, buraya tıklayın.

Zebpay Güvenliği

Site Güvenliği

Göre İnternet sitesi, Zebpay değişimi, hataları ve güvenlik açıklarını aramak için Zebpay’in hem içinde hem de dışında güvenlik uzmanları tarafından sürekli olarak test edilir..

Zebpay Australia’nın altyapısı güvenlik duvarlarıyla güvence altına alınmıştır ve çalışanları, kripto şirketindeki rollerine bağlı olarak arka plan doğrulamasından ve kontrollü ağ erişiminden geçer..

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

ZEBPAY’İ DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştır!

Cüzdan Güvenliği

Zebpay, kullanıcıların dijital varlıklarının% 98’ini depolamak için bir donanım cüzdanı çözümü kullandığını belirtiyor. Bu, cüzdanların hava boşluklu olduğu ve farklı konumlarda bulunan kasalarda fiziksel olarak depolandığı anlamına gelir. Bu nedenle, Zebpay cüzdanında depolanan kullanıcıların coinlerine tek bir coğrafi konumdan veya tek bir kişi tarafından erişilemez..

Borsadaki işlemlerin farklı bulut platformlarındaki sistemler kullanılarak imzalanması gerekecektir. Bu, çevrimiçi bilgisayar korsanları tarafından kullanıcı hesaplarının tehlikeye atılmasını önlemek için herhangi bir başarısızlık noktasından kaçınmayı amaçlamaktadır..

Zebpay web sitesi, soğuk ve sıcak depolama cüzdanları arasındaki tüm işlemleri koruyan tescilli bir güvenlik protokolü uyguladığını belirtiyor..

ZebPay Alternatifleri

Aşağıdaki Zebpay alternatifleri, Avustralya’da saygın ve güvenilir kripto para birimi borsalarıdır..

Swyftx

Swyftx

Swyftx, hızlı ve kolay bir şekilde kripto para satın almanıza olanak tanıyan son teknoloji bir platformdur. Hızlı kayıt ve iki dakikadan kısa süren doğrulama ile kayıt süreci inanılmaz derecede basittir..

Siteyi ziyaret et bağımsız rezerv

Bağımsız Rezerv

Bağımsız Rezerv, Avustralya Doları, Yeni Zelanda Doları ve ABD Doları gibi geleneksel fiat para birimleri için alım satım rekabetçi ücretler ve destek sunan, dünyadaki kripto para tüccarları arasında popüler bir borsadır..

Siteyi ziyaret et coinjar değişimi

CoinJar

CoinJar, Avustralya’da kullanıcıların dijital varlıkları satın almasına, satmasına, depolamasına ve harcamasına olanak tanıyan güvenilir bir kripto borsasıdır. 400.000’den fazla kullanıcısı ve sayımı ile CoinJar borsası, Avustralya’da Bitcoin satın almak için en iyi yerlerden biridir..

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

ZebPay KYC Gerektirir mi?

Kullanıcıların kripto satın alabilmek ve Zebpay’den para çekebilmek için bir KYC prosedürünü tamamlaması gerekir. Kimliği kanıtlamak ve yerel düzenlemelere uymak için kişisel kimlik belgeleri gereklidir..

ZebPay’in Fon Sigortası Var mı?

ZebPay, kullanıcıları borsanın fiziksel güvenlik önlemlerinin ihlaline, çalışanların çalınmasına veya Zebpay cüzdanında tutulan herhangi bir kripto kaybına karşı korumak için bir sigorta fonu olup olmadığını web sitesinde belirtmez..

ZebPay’in Mobil Uygulaması Var mı?

Zebpay’de iOS ve Android cihazlar için cep telefonu uygulaması Bu, İnternet bağlantısı ile istediğiniz yerden anında kripto alıp satmanıza olanak tanır. Çevrimiçi sürüm gibi, Zebpay’in mobil uygulama sürümü de kullanıcı dostu ve sezgiseldir. Platformun web versiyonu da mobil uyumludur ve akıllı telefonlarda kullanılabilir..

ZebPay’in Yönlendirme Programı Var mı?

Zebpay, platforma yeni kullanıcılar kazandırmak için ödül olarak bir tavsiye programı sunar. Arkadaşlarınızı Zebpay ile kripto dünyasıyla tanıştırdığınızda, ikiniz de 10 $ değerinde bir kredi alacaksınız. Tavsiye bonusunu talep etmek için tavsiye kodunuzu yeni kullanıcılarla paylaşın. Kayıt ve KYC sürecini tamamlamaları gerekecek.

Sonuç

ZebPay incelememizi tamamlamak için şunu söyleyebiliriz: Zebpay Avustralya’da yeni başlayanlar için kripto kullanmaya başlamak için mükemmel bir kripto borsası.

Zebpay’i ziyaret edin

Kolaylık, rekabetçi ücret yapıları, stressiz bir deneyim ve kolaylık ve gönül rahatlığı ile ticaret yapmanızı sağlamak için güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Anında kripto alıp satmanın genel süreci son derece hızlı ve yeni başlayanlar için uygundur.

Zebpay’i daha da iyi hale getirecek bazı iyileştirmeler var:

 • Teknik analiz yapmak için gelişmiş araçlar ve özellikler içeren canlı kripto fiyat tabloları
 • Bir takas saldırısı durumunda kullanıcıları korumak için sigorta fonu

Yukarıdakilerin yanı sıra, rekabetçi ticaret ücretleri ve kullanımı kolay arayüz, Zebpay’i kripto para birimine başlamak isteyen yeni başlayanlar için uygun hale getiriyor..

Faydalı bulursanız lütfen bu makaleyi ağınızla paylaşın!

dijital dalgalanma

Değişim ücretleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

Zebpay’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me