Zipmex, perakende ve kurumsal yatırımcılara kripto para birimlerine güvenli bir şekilde yatırım yapma yeteneği sağlamaya odaklanan bir dijital varlık borsasıdır. Borsa, Avustralya’daki Bitcoin kullanıcıları için ve Singapur gibi daha geniş Asya Pasifik Bölgesi için küresel kripto para birimi endüstrisinin büyümesini destekleyen bir platform sağlar..

Zipmex’i ziyaret edin

Bu Zipmex incelemesinde size en doğru bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için zaman zaman web sitelerini ziyaret etmenizi öneririz..

ZipMEX nedir?

Zipmex bir düzenlenmiş dijital para birimi değişimi sağlayıcısı hızlı alım satım, yüksek likidite ve geniş bir kripto varlık seçeneği sunarak pazar lideri olmayı hedefleyen. Borsa, kullanıcılarına 7 gün 24 saat alınıp satılabilen çok çeşitli kripto para birimlerinin grafiğini çizmek için kullanılabilecek bir dizi gelişmiş ticaret özellikleri ve grafik araçları sunar..

zipmex

Zipmex Karşılaştırıldı

Düşük ücretler, AUD kullanarak Bitcoin satın almak için bir borsa arayan yatırımcılar için ortak bir faktördür. Bu karşılaştırma tablosu diğerlerini listeler en iyi Avustralya kripto para birimi borsaları düşük işlem ücretleri sunan.

Zipmex’e Genel Bakış

Zipmex bir lisanslı ve düzenlenmiş Singapur merkezli kripto para birimi değişimi kripto para birimi tüccarları ve likidite sağlayıcıları için bir dizi gelişmiş ticaret özellikleri ve grafik araçları sağlamayı amaçlamaktadır. Platform, zarif bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve kullanıcıların zahmetsizce varlık alıp satması için sorunsuz bir deneyimle işlemlere güç sağlar..

zipmex özellikleri

ZipMEX Nasıl Çalışır??

Zipmex geleneksel bir değişim değildir ve dünyanın en büyük borsalarından ve OTC masalarından bazılarının hacmini toplayarak en iyi BTC fiyatlarını bulmak için bir komisyoncu gibi çalışır önemli ölçüde daha yüksek likidite sağlamak. Bu, Zipmex’in büyük hacimli alım satımlarla ilgilenmesine olanak tanır ve bu nedenle müşterilerine alıcılar arasında daha düşük spreadler sunabilir. & Avustralya’daki diğer kripto borsalarına kıyasla satıcılar ve daha az kayma.

Zipmex’e Başlarken

Adım 1 – Kaydolun & E-mail’i doğrula

Zipmex’e kaydolma süreci inanılmaz derecede basittir. Tek yapmanız gereken web sitesini ziyaret etmek, ‘Kaydol’ ardından kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi doldurmaya ve bir şifre belirlemeye devam edin.


zipmex kaydı

Adım 2 – İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Etkinleştirin

Dijital paralarınızın güvenliği en öncelikli olmalı ve ilk oturum açtığınızda 2 Faktörlü Kimlik Doğrulamayı etkinleştirmenizi önermelidir. Git “Ayarlar” üst menü çubuğunda ve 2FA’yı açın. Telefonunuza Authy veya Google Authenticator gibi bir İki Faktörlü Kimlik Doğrulama uygulaması indirmeniz gerekecektir. Bunu yaptıktan sonra, Zipmex’te görüntülenen QR kodunu taramak için uygulamayı kullanın ve telefonunuzdan kodu yazın..

Adım 3 – Para Yatırma

Hesabınıza para yatırmak için şu adrese gidin: “Hesap”, sonra seçin ‘Finansman’ ve sonra git ‘Depozito’ ve tercih ettiğiniz para yatırma yöntemini seçin.

Adım 4 – Satın Alın, Takas Edin & Cryptocurrency Ticareti

Paranız hesaba yatırıldıktan sonra Zipmex ile işlem yapmaya başlayabilirsiniz..

Zipmex Doğrulaması

Bir hesaba kaydolduktan sonra, para yatırma yöntemlerini kullanmadan veya ticarete başlamadan önce doğrulama sağlamanız istenecektir. Yasalar ve düzenlemeler, Zipmex’in sahtekarlığı önlemek için ticaret hesabını doğrulamasını ve dijital varlıkların ticareti için KYC ve AML düzenlemelerine tam olarak uymasını gerektirir..

Temel doğrulama, web sitesine göre 1 saatten az sürer. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: SSS bölümü. Kriptodan kripto para yatırma ve ticaret sadece e-posta onayı gerektirir.

KYC sürecini tamamlamak için Zipmex şunları gerektirir:

 • Kimlik kanıtı – devlet tarafından verilmiş geçerli kimliğiniz
 • Sürücü belgesi VEYA Pasaport

Zipmex Kullanıcı Arayüzü

Zipmex borsa ticareti panosu basit, temiz ve gezinmesi kolay. Üst çubuk boyunca AUD cinsinden Bitcoin canlı fiyatı, alış ve satış BTC fiyatı ve varlık için 24 saatlik hacim. Soldaki grafik alanı ve menü, ciddi kripto tüccarlarına tanıdık gelecektir..

Zipmex grafik arayüzü, sorunsuz, sezgisel ve temiz grafikler ile tanınan Tradingview tarafından sağlanmaktadır..

Yatırımcılar, karları en üst düzeye çıkarmak ve riski en aza indirmek için ticaret avantajlarını iyileştirmek için TradingView tarafından sağlanan gelişmiş ticaret araçlarını ve göstergelerini kullanabilecekler. Zipmex grafikleri, bir piyasa, limit veya stop emri kullanarak bir ticaret emrini mükemmel şekilde zamanlamak için trend çizgileri çizmek, göstergeler ve grafik desenleri eklemek için çok çeşitli zaman dilimleri ve araçlar sunar..

zipmex tablosu

Kripto para birimi satın almak veya satmak için, 1 BTC – AUD fiyatı ve karşılığında ödenecek tutarı tahmin eden basit bir emir giriş formu vardır. Harika bir özellik, mevcut olan farklı sipariş türleridir:

 • Market
 • Sınırı
 • Limit: İptal Edilinceye Kadar İyi (GTC)
 • Sınır: Hemen veya İptal (IOC)
 • Limit: Doldur veya Öldür (FOK)

Zipmex’e harika bir katkı, One Cancel the Other (OCO) siparişleri ve kar ve zarar hesaplayıcısı olacaktır..

İlan

bozuk para

BİTCOİN ALIN Avustralya’nın favorisi kripto değişimi

DEĞERLENDİRME

4.3 / 5

Coinspot’u ziyaret edin

Zipmex Ticaret Varlıkları

Zipmex, AUD veya BTC’ye karşı alınıp satılabilen bir dizi kripto para birimi varlığını destekler:

Fiat’tan kripto çiftlerine:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • LTC / USD
 • XRP / USD
 • EOS / USD

Kripto para birimi çiftleri:

 • ETH / BTC
 • LTC / BTC
 • XRP / BTC
 • EOS / BTC
 • EOS / ETH

Para Yatırma Yöntemleri

Zipmex destekler banka havalesi, POLi ve kripto para birimi mevduat. Para yatırma yönteminin hızı, kripto paraya ve seçilen bankaya bağlı olacaktır. Tipik olarak banka havaleleri 1-3 iş günü sürebilirken, kripto para yatırma işlemleri yalnızca birkaç dakika sürebilir..

Banka havaleleri için, aşağıdaki fiat para birimleri Zipmex tarafından desteklenmektedir:

 • Singapur doları
 • Amerikan Doları
 • Avustralya doları
 • Endonezya Rupiahı

Zipmex Ücretleri

Bir kripto para birimi alım satım borsası seçerken borsa ücretleri önemli bir husustur. Daha büyük pozisyonlarda alım satım yaparken ve marjınızdan çok daha büyük pozisyonlar için ücret ödediğiniz kaldıraçlı bir borsada daha da kritik hale gelir..

Zipmex, web sitesinde listelenen ücretleri ile şeffaftır..

Ticaret Ücretleri

Zipmex sabit bir işlem ücreti alıyor Alım satım işlemleri için% 0,2. Bu pazarda çok rekabetçi.

Depozito Ücretleri

Fiat Para Çekme Ücretleri

Kripto Para Çekme Ücretleri

Zipmex Cüzdan

Zipmex borsası, üst menüdeki ‘Cüzdanlar’a giderek müşterilerinin kripto para birimlerini saklamak için kendi çevrimiçi cüzdanına sahiptir. Bu sayfa, Zipmex’ten para yatırmanıza ve çekmenize olanak tanır.

Kripto para birimlerinin Zipmex hesabınızdan harici bir cüzdana veya borsaya aktarılması yalnızca hesap sahibi tarafından başlatılabilir. Başladıktan sonra, sizden bir "Varış noktası" (bu, harici donanım cüzdanınız veya takasınız tarafından sağlanır) ve çekmek istediğiniz tutar. BTC’yi geri çekmek için başka bir BTC adresi girdiğinizden emin olmanız gerekir..

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

ZIPMEX’i DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Zipmex Güvenli mi?

Zipmex, kullanıcı bilgilerini ve aşağıdakileri içeren fonları korumak için çeşitli güvenlik ve güvenlik önlemleri içerir:

 • Yönetmelik. Zipmex exchange, AUSTRAC’a kayıtlıdır ve AML / KYC gerekliliklerine uygundur.
 • Doğrulama süreci. Yönetmeliklere uygun olarak KYC süreçlerine uyar itibari para yatırma, çekme ve ticaret için. Kriptodan kripto para yatırma, çekme ve alım satım işlemleri yalnızca temel e-posta doğrulaması ile gerçekleştirilebilir.
 • Güvenlik özellikleri. Zipmex, hesaba bağlı doğrulanmış bir e-posta adresine ek olarak 2 faktörlü kimlik doğrulama içerir. Bu, hesaba, siber suçluların müşteri hesaplarını tehlikeye atmasını ve para çekmesini çok zorlaştıran ek bir güvenlik katmanı ekler. Giriş bilgilerinizi bilmeleri ve cep telefonunuza sahip olmaları (ve kilidini açabilmeleri) gerekir.
 • Çalınması & hacklemek. Zipmex’in saldırıya uğradığı bilinen hiçbir örnek yok.

Zipmex Alternatifleri

Swyftx

Swyftx

Swyftx, kripto para birimlerini hızlı ve kolay bir şekilde satın almanızı sağlayan son teknoloji bir platformdur. Hızlı kayıt ve iki dakikadan kısa süren doğrulama ile kayıt süreci inanılmaz derecede basittir..

Siteyi ziyaret et bağımsız rezerv

Bağımsız Rezerv

Bağımsız Rezerv, Avustralya Doları, Yeni Zelanda Doları ve ABD Doları gibi geleneksel fiat para birimleri için alım satım rekabetçi ücretler ve destek sunan, dünyadaki kripto para tüccarları arasında popüler bir borsadır..

Siteyi ziyaret et bozuk para

Coinpot

CoinSpot borsası, yerel Bitcoin topluluğunda saygın bir yere sahiptir ve Avustralya’da yeni gelenlerin Avustralya Doları ile Bitcoin ve kripto para satın almalarına yardımcı olmaya odaklanmıştır..

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

Zipmex Kripto Para Birimlerini Nasıl Fiyatlandırır??

Her bir kripto para biriminin (Bitcoin, Ether, Litecoin, EOS, XRP) değeri, ilgili eşleştirme motoru tarafından gerçekleştirilen en son işlem (“son fiyat”) tarafından belirlenir. Zipmex’teki tüm hesap bakiyeleri bu şekilde fiyatlandırılır, “pazar için işaretleme” adı verilen bir kural.

Zipmex’in Mobil İşlem Uygulaması Var mı?

Zipmex şu anda kullanıcılarına Android veya iOS cihazlar için bir mobil ticaret telefonu uygulaması sunmamaktadır. Web sitesinin masaüstü versiyonu mobil uyumludur ve akıllı cihazlarda duyarlıdır.

Zipmex, Marj Ticareti Sunuyor mu?

Zipmex, kripto para birimi kaldıraç ticareti sunmamaktadır, ancak web sitesine göre Zipmex ekibi bu özelliği geliştirmektedir..

Zipmex Yasal mı?

Zipmex, kayıtlı bir raporlama borsasıdır. AVUSTRALYA Kara para aklama, terörizmin finansmanı ve siber suçlar için kripto para birimi borsalarını kullanan suçluların riskini en aza indirmek için mali yasaları uygulayan.

Kara Para Aklama ve Terörle Mücadele Finansman Yasası 2006 Düzenlenen kuruluşların bir müşterinin kimliğini oluşturmak, işlem faaliyetlerini izlemek ve şüpheli veya 10.000 $ ‘ın üzerinde büyük miktarlarda nakit içeren AUSTRAC işlemlerine veya faaliyetlerine rapor vermek için bilgi toplamasını gerektirir.

Zipmex Hesabımı USD Çekebilir miyim?

Hesabınızda çekilebilecek bir USD varsa, adınıza bağlı banka hesabınıza bir banka havalesi başlatabilirsiniz..

Sonuç

Zipmex incelememizi sonuçlandırmak için, borsa, dünyanın en büyük borsalarını ve OTC masalarını toplayarak en iyi BTC fiyatlarını bularak çok düşük işlem ücretleri sunan güvenilir bir borsa gibi görünüyor..

Zipmex’i ziyaret edin

Birden fazla fiat para birimini destekleyen, basit ve basit bir kripto para platformudur. Genel olarak, aşağıdaki durumlarda ZipMEX ile ticaret yapmayı düşünmelisiniz:

 • Lisanslı ve düzenlenmiş bir borsayı seviyorsunuz
 • Düşük depozito ve anında alım satım ücreti istiyorsunuz
 • Çeşitli para yatırma yöntemleri arasından seçim yapmak istiyorsunuz
 • Kullanımı basit ve yeni başlayanlar için uygun bir değişimi seviyorsunuz
 • En iyi fiyatları almak için likiditesi yüksek bir borsa istiyorsunuz

Ayrıca şunlarla da ilgilenebilirsiniz:

 • Plus500 İncelemesi: İşlem CFD’leri, Özellikler & Ücretler (2020)
 • Avustralya’da Ethereum (ETH) Nasıl Satın Alınır [Yeni Başlayanlar İçin]
 • Avustralya’da Kripto Vergisiyle İlgili En İyi 10 SSS (Paradan Tasarruf Edebilir)
 • Avustralya’da Bitcoin Satın Almanın 7 Yolu
 • ChangeNOW İncelemesi: Kripto Takasları, Ticaret Ücretleri & Daha

dijital dalgalanma

Kripto para birimi yatırımcıları için değişim ücretleri çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri sağlar..

ZipMex’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me