2018’de Bitcoin’e Yatırım Yapmalısınız?

Yani, “yeni para” ile oldukça ilgileniyor gibisiniz! Fikirler, düşünme içinde zihninizi şaşırtmalı – Bitcoin ile para kazanabilir miyim? Bir para birimi değeri 19.000 $ ‘a yükseldiğinde, insanlar çekilmeli. Bitcoin, 2009’dan beri harikalar yaratıyor ve sıradan insanların tekrar tekrar merak ettiklerini tekrar ediyor – Bitcoin gelecekteki para mı??

Ancak sıradan insanlar başka bir hata yapar, Bitcoin ile kripto para birimini karıştırırlar. Ders kitaplarındaki sinir bozucu satır gibi – Tüm Bitcoin kripto para birimleridir, ancak tüm kripto para birimleri Bitcoin değildir! Tanrım, her zaman kafa karıştırıcı geliyor!

Ödevinizi Yapın: Bitcoin’e Yatırım Yapmadan Önce Öğrenin

Diyelim ki – Bitcoin bir tür kripto para birimidir. Bitcoin blok zincirine ve eşler arası çevrimiçi para sistemine dayalıdır ve federal banka gibi bir yönetim organı yoktur..

Dışarıda bir sürü kripto para birimi var. Ethereum’u bir düşünün. Değeri% 10.000 artarken, Bitcoin’in artışı% 1.000 arttı. Dahası, geçen yılın Aralık ayından sonraki şiddetli fiyat düşüşü, genel insanları yoruyor.

Mayıs 2018 itibarıyla Bitcoin’in değeri 7.300 dolar. Yani, görüyorsunuz, Bitcoin son derece değişken. Ancak yine de en değerli kripto para birimidir. Yani, büyük soru aklımıza geliyor – mevcut Bitcoin zorluğunu göz önünde bulundurarak 2018’de hala Bitcoin’e yatırım yapabilir miyiz??

Cevap hem evet hem de hayır. Bitcoin ile ilgili bir numaralı sorun, değişken olmasıdır. Tüm rekorları kırmak için ne zaman tırmanacağını veya çığ gibi ne zaman değer kaybedeceğini söyleyemezsiniz. Bir kalem ve bir kağıt alın, herhangi bir karar vermeden önce artı-eksiler listesini yapmak için ona ihtiyacınız olacak.

Daha Parlak Taraf: Neden Bitcoin’e Yatırım Yapmalısınız??

  • Pazar Lideri

Bitcoin, dünyanın tanıdığı ilk kripto para birimidir. Yolculuk boyunca daha küçük inişler ve çıkışlar vardı, ancak daha büyük resmi görürseniz, büyüdüğünü göreceksiniz. Diğer kripto para birimlerini satın almakla ilgili pek çok tavsiye duyacaksınız. Evet, bu iyi bir tavsiye ama hey, Bitcoin şu anda dünyanın en değerli para birimi ve kripto para birimlerinin başlangıcından beri şampiyon unvanını elinde tutuyor.

  • Hey Nefret edenler! Bu Bubble-Burst nerede?

Klişeler her zaman Bitcoin’lerle alay ederek değişken bir para biriminin her an yere vurabileceğini söyler. Son birkaç yıldır, falcıların sesindeki birçok insan bize her an patlayacağını söyledi. Bitcoin her seferinde bir nakavt yumruğu ile yüzlerini çarptı. Örneğin, fiyat 2013’ün sonlarında büyük ölçüde düştü ve yine de Bitcoin kral olarak geri döndü..

  • Gerçek Dünyadan Satın Alımlar – Kontrol Edildi!

Şimdi bu sanal parayla kendinize mükemmel küçük casa satın alabilirsiniz. İnsanların ilk günlerde düşündüğü herhangi bir “Fugazi” değil. İnsanlar yeni parayı kabul ediyor ve benimsiyor.

Bekle! Ayın Bile Yaraları Var!

Başka bir yere yatırım yapmanız için birkaç neden olabilir. Diğer birkaç kripto para birimi Bitcoin’den çok daha akıllı. Zor kazandığınız parayı harcamadan önce neden iki kez düşünmeniz gerektiği –

  • Savaş Artık Daha Zor

Artık 2010’da yaşamıyorsunuz. Basit bir ev bilgisayarı artık size Bitcoin yapamaz. Dışarıda işler daha zor ve kendinize verimli bir madencilik aracı edinmeli veya Bitcoin madencilik şirketine yatırım yapmalısınız. Yani, Bitcoin üretmenin artık bir çocuk olmadığını ve aylar içinde milyoner olamayacağınızı görüyorsunuz. Ücretsiz bulut madenciliği siteleri buna bir çözüm olamaz. Pazar şimdi çok zor.


  • Spekülasyon Yakıttır

Öyleyse, Bitcoin’in fiyatı neden bu kadar yükseldi? Basit, insanlar satın alıyor. Bitcoin’in yakında bilgi çağının “ALTIN” olacağına inanıyorlar. Ancak senaryo her an değişebilir. Oynaklık burada korkudur. Pazar çok fazla istikrarsız. Yani, gerçekten yatırım yapmak istiyorsanız, tamamen kaybetmeyi düşünün. Tek gelir kaynağınız olamaz.

  • Rakipler Daha Hızlı Takip Ediyor

Yeni teknolojiler her zaman eskileri yutacak. Bitcoin’in hatalardan adil payı var – kimse bunu inkar edemez. Daha yeni kripto para birimleri daha taze ve Bitcoin’in sahip olduğu kusurlara sahip değiller. Ethereum ve Litecoin’in muazzam büyümesinden sonra, birçok yatırımcı yenilerinin daha iyi olduğunu ve daha iyi büyüme oranına sahip olduğunu düşünüyor..

Dolayısıyla, Bitcoin’e yatırım yapıp yapmama kararı tamamen size kalmış. Ancak ne yaparsanız yapın, kripto dünyası hala büyümekte ve değişken olduğundan en kötüsüne hazır ve hazır olduğunuzdan emin olun..

Bu makaleyi beğendin mi? NEO’nun 2018’in neden en güçlü kripto para birimi olabileceğini kontrol edin?

Bu dünyada yeni misiniz? Kriptoya nasıl yatırım yapılacağına dair başlangıç ​​kılavuzunun tamamına bir göz atın.

* Sorumluluk Reddi: Makale, herhangi bir yatırım tavsiyesi sağlama amacı taşımaz ve bu şekilde alınmamalıdır. Bu maddede yapılan iddialar yatırım tavsiyesi oluşturmaz ve bu şekilde alınmamalıdır. Kendi araştırmanızı yapın ve Feragatnamemizin tamamını okuduğunuzdan emin olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map