2017’yi, kripto para birimlerinin patladığı ve ana akımın dikkatini çektiği bir yıl olarak hatırlayacağız. 2018’e gelindiğinde, giderek daha fazla insan kripto alanında biraz harekete geçmeye çalışıyor. Bu çoğunlukla, temel teknoloji hakkında hiçbir fikri olmayan ve sadece biraz para kazanmak isteyen kişileri içerir. İnsanların anlayamadığı şey, diğer herhangi bir yatırım gibi, kripto para birimlerinin de sabır ve iyi uygulanmış bir plan gerektirmesidir. Bu yazıda, göz atmanız gereken en iyi 10 Kripto para birimini öneriyoruz..

Bitcoin

Kripto para birimleri söz konusu olduğunda iki ana yatırım stratejisi vardır – uzun vadeli ve kısa vadeli yatırım planları. Uzun vadeli bir yatırımda, insanlar kriptolarını en az altı ay veya bir yıl tutma eğilimindedir. Öte yandan, kısa vadeli yatırım yapan insanlar çoğunlukla hızlı kar arıyorlar. Bu en iyi 10 kripto para birimindeki stratejilerden herhangi birine yatırım yapmadan önce, en fazla potansiyele sahip para birimleri ve bunların altında yatan teknolojiler hakkında araştırma yapmalısınız. Kripto haberlerine derinlemesine dalın ve bir şirketin gelecekte ne yapmayı planladığını öğrenin. İşbirliği yaptıkları insanlar hakkında ve ayrıca gerçek dünyadaki herhangi bir sorunu çözmeyi planlayıp planlamadıklarını öğrenin..

2018’de İzlenecek En İyi 10 Kripto Para Birimi:

Bitcoin (BTC)


En eski kripto para birimi hala% 40 pazar payıyla pazara hakim durumda. Bitcoin, 2018’in en iyi 10 kripto para biriminden biri olmaya devam ediyor. Halen kendisi için, özellikle de ilk kez kripto yatırımcıları için güçlü bir durum oluşturuyor. Bitcoin’e yatırım yapmak, dinamik fiyat dalgalanmaları göz önüne alındığında zor olabilir. Yatırımcılar, ellerini daha düşük bir fiyata almak için fiyatlarda keskin düşüşler beklemek isteyebilirler. Ek olarak, haberleri okuyun ve şirketin teknolojisine herhangi bir teknik iyileştirme getirip getirmediğini öğrenin. Bu, fiyatı önemli ölçüde artırabilir.

Ethereum (ETH)

ETHEREUM

Tabii ki, Ethereum 2018’de en iyi 10 kripto para birimi listesinde yer almalı. Son zamanlarda daha iyi beklentilere dönüşebilecek birçok etkili insanın dikkatini çekti. Ethereum bir kripto para biriminden daha fazlasıdır, aynı zamanda diğer geliştiricilerin kendi blok zincirlerini oluşturmaları için bir platformdur. Bu, yatırımlar için ETH getirme şansının çok yüksek olduğu anlamına gelir. Ethereum ayrıca bu yıl teknolojisine devrim niteliğinde değişiklikler getirmek istiyor. Bu, neredeyse hazır olan yeni protokollerin uygulanmasını içerir..

Dalgalanma (XRP)

RIPPLE

Ripple, 2017 yılında% 36000 büyüme kaydeden bir başka gelecek vaat eden kripto para birimidir. Geçen yıl Ripple’a en iyi yatırım yapma şansını kaçırmış olabilirsiniz. Bununla birlikte, 2018’de hala akıllıca bir seçimi telafi ediyor ve bu nedenle onu en iyi 10 kripto para birimi listesine alıyor. Geleneksel ödeme sistemini kullanan uluslararası bir işlem 2-10 iş günü arasında sürebilir. Bu arada, Ripple bunu birkaç saniye içinde yapabilir. American Express, JP Morgan ve Santander gibi birçok ödeme kurumunun Ripple teknolojisini halihazırda uygulamasının nedeni budur..

Ayrıca Ethereum ve Ripple’ı okuyun: Derinlemesine Karşılaştırma.

Litecoin (LTC)

Litecoin

Yukarıda bahsedilen diğer kripto paralar gibi Litecoin de 2017 yılında% 8000 büyüme gösterdi. Ocak ayında 4 dolardan Aralık ayında 358 dolara, erken yatırımcılar için muazzam karlar elde etti. Bu insanlar, önemli büyümeden önce potansiyelini görebildiler. İlk 10 kripto para biriminden biri olan Bitcoin teknolojisini geliştirmeyi hedefleyen şirket, ilk yıldırım ağı işlemini Mayıs 2017’de tamamladı. İşlem, 0,00000001 Litecoin’i Zürih’ten San Francisco’ya bir saniyenin altında bir sürede göndermeyi mümkün kıldı. Teknoloji tamamen para birimine uygulandığında, fiyatlarda başka bir önemli sıçrama olabilir..

Kısa çizgi

Kısa çizgi

2018 yılı için gelecek vaat eden bir diğer Altcoin ise Dash (Dijital Nakit). 4,8 Milyar Dolarlık bir piyasa değerine sahip ve platformda her gün 100 Milyon Dolar değerinde işlem yapılıyor. 2015 yılında piyasaya sürülen Dash, Bitcoin projesine dayalı bir para birimidir. Dünyanın en kullanıcı dostu ve ölçeklenebilir ödeme sistemi olmayı hedefliyor. Şu anda var olan en “merkezi olmayan” para birimlerinden biridir, bu nedenle Dash’e para yatırmak verimli olabilir.

Zcash (ZEC)

ZCASH

Zcash, kripto para birimi alanına yeni girenlerden biri ve şu anda dolaşımda 21 Milyon Dolar var. İşlemleri halka açık bir blok zincirinde olmasına rağmen, kullanıcılara tam bir anonimlik seçeneği sunar. Alıcının yanı sıra alacaklının ayrıntılarını da gizleyebilir. Ancak yine de kullanıcıların yaptıkları işlemlerin kayıtlarının bir kopyasını almalarına izin verir. ZEC ile insanlar, kripto para birimlerini kullanmaya devam ederken dünya çapında kara para aklama ve vergi yasalarına uyabilirler. Bitcoin çekirdeği üzerine inşa edilmiştir, ancak şu anda diğer dijital para birimlerinden daha iyi kullanıcı gizliliği ve anonimlik vaat etmektedir. Kripto meraklıları, gizlilik odaklı kripto para birimlerine daha fazla önem verme eğilimindedir. Bu, 2018’de yatırım yapmak söz konusu olduğunda Zcash’in oldukça güvenli bir bahis olduğu anlamına gelir..

Monero (XMR)

Monero

Kullanıcı gizliliğinin savunucusuysanız, Monero 2018 için en iyi 10 kripto para birimi listesinde paranızı hak eden başka bir katılımcıdır. Monero blok zincirindeki işlemler, gizli adreslerin ve halka yapılarının birleşik kullanımının tamamen izlenemez bir nezaketidir. Monero, 2014 yılındaki başlangıcından bu yana% 13000’lik bir büyümeye tanık oldu. Bu yıl da büyümeye devam etme şansı çok yüksek. Dahası, IP adreslerinizi ve Coğrafi Konumunuzu kimsenin izleyememesini de sağlar. Tüm bu nedenler, onu 2018 için yatırım yapmak için mükemmel bir kripto yapıyor.

IOTA (MIOTA)

IOTA

2015 yılında inanılmaz yetenekli insanlardan oluşan bir ekip tarafından başlatılan IOTA, kripto para birimi alanını bozmayı planlıyor. Bunu dijital işlemlere benzersiz yaklaşımı ile yapmayı planlıyor. Hemen hemen her diğer kripto, diğerlerinden daha ademi merkeziyetçi olma sözü verdi. Bu arada, IOTA’nın ağında ücretsiz işlemler (bilet boyutuna bakılmaksızın) sağlama ideolojisi, yatırımcıların ilgisini çekti. Zaten Deutsche Telekom, Fujitsu ve Microsoft gibi şirketlerle bağlantı kurdu. Hem girişimler hem de şirketler tarafından kabul edilen standart ödeme sistemi olmayı planlıyor. Nesnelerin İnternetinde varsayılan ödeme sistemi haline gelirse şaşırmayın. Bu, yol haritalarında bir başka önemli şeydi.

Power Ledger $ POWR

PowerLedger

Power Ledger, bir süredir kripto alanında şahit olduğumuz en eşsiz konsept. Avustralya blok zinciri kripto para birimi, platformunda yenilenebilir enerjinin merkezi olmayan ticaretine izin veriyor. Evler ve işletmeler ekstra güneş enerjilerini mikro şebekelere satabilir. Karşılığında, geleneksel kaynakların sunduğundan daha ucuza enerji satın alabilirler. Gerçek dünyada bir fark yaratacak olan kripto para birimlerinden biridir. Bu nedenle, muazzam bir potansiyele sahip olduğunu ve bu nedenle 2018 için en iyi 10 kripto para listesine girdiğini iddia edemeyiz..

VeChain (VEN)

vechain

2018’de dikkat edilmesi gereken bir başka heyecan verici kripto para birimi VeChain. Başkanlığını dünyanın en iyi Fortune 500 şirketlerinde C düzeyinde yönetici olan yetenekli Sunny Liu yönetiyor. Nispeten daha yeni bir para birimi olarak, Çinli kurumsal şirketlerin tedarik zincirini modernize etmeyi hedefliyor. Aslında, zaten Çin’in Bright Foods ile ortaklık kurdu. Büyük şirketler, VeChain ile zaten ortaklık kurduğundan, daha fazla şirket bunu takip edebilir. Bu, hem şirket hem de yatırımcılar için daha iyi bir olasılığa dönüşebilir..

Ayrıca oku,

  • 2018’de Takip Edilecek En İyi 5 Blockchain Protokolü

  • 2018’de İzlenecek En İyi 10 Gelecek Vaat Eden Kripto Para Birimi

Araştırma Her Şeyin Anahtarıdır:

Tüm bunların yanı sıra, kripto para birimlerinin inanılmaz derecede değişken olduğunu ve tahminlerin her zaman yanlış çıktığını unutmayın. Dijital para birimlerine yatırım yaparak milyoner olmak istiyorsanız, paranızı da kaybetmeye hazır olmalısınız. Koddaki küçük bir hata bile bir kripto para biriminin fiyatında önemli bir değişikliğe dönüşebilir. Bu yüzden kripto para birimlerine derinlemesine dalmanız ve onun dünyasında olan her şeyi günlük olarak bilmeniz gerekir..

Kripto para birimlerinde kendi yatırımlarınıza nasıl devam etmek istediğinizi seçin. Uzun vadeli bir yatırım planı için, kripto paranızı daha uzun süre tutmanız gerekebilir. Öte yandan, kısa vadeli yatırımlar hızlı paraya dönüşür. Kripto para birimi uzmanlarının her zaman söylediklerini hatırlayın. Bir kişinin yapabileceği en kötü ikinci hata, kaybetmeyi göze alabileceğinden daha fazla yatırım yapmaktır. Ancak, ilki hiçbir yatırım yapmıyor..

* Sorumluluk Reddi: Makale, herhangi bir yatırım tavsiyesi sağlama amacı taşımaz ve bu şekilde alınmamalıdır. Bu maddede yapılan iddialar yatırım tavsiyesi oluşturmaz ve bu şekilde alınmamalıdır. Kendi araştırmanızı yapın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me