Bir Blockchain Geliştirici İşi Nasıl Kazanılır?

Bu makalede, bir blockchain geliştiricisinin kapsamları ve rollerinin yanı sıra bir blockchain geliştirici işi elde etmek için gereken gerekli beceriler ve kurslar hakkında bilgi edinebilirsiniz..

Becerilere sahipseniz, bir blockchain geliştirici işi yapmak sizin için kolay bir iş olmalıdır. Bununla birlikte, blockchain geliştiricisi için iş piyasası değişmeye devam ettikçe, birçoğunuz bir olmak için ihtiyaç duyduğunuz beceriler konusunda kafanız karıştı..

Gerçekte, blockchain teknolojisiyle ilgileniyorsanız, blockchain geliştirici işleri sizin için mükemmel bir kariyer yolu olabilir. Maaş çok büyük ve pozisyonla birlikte gelen tesisler inanılmaz!

Ancak becerilere sahip olsanız bile, bir blockchain geliştirici kursu ile bir desteğe ihtiyacınız olabilir. Gerçekte, bu kurslar sertifikalı bir blockchain geliştiricisi olmak ve röportajda sergilemek için mükemmeldir..

Bu nedenle bugün, blockchain geliştirici işi hakkında bilmeniz gereken her şeye odaklanacağım ve hayalinizdeki kariyeri oluşturmanıza yardımcı olacağım..

Kaydolşimdi:Sertifikalı Kurumsal Blockchain Professional (CEBP) Kursu

Contents

Neden Blockchain Geliştirici İşlerini Tercih Etmelisiniz??

Birçoğunuzun blockchain geliştirici kariyer yolunu seçmeniz için belirli nedenler var. Bunlar –

Entelektüel Olarak Uyarıcı

Bir blockchain geliştirici işinin temel nedenlerinden biri, bu sektörün entelektüel olarak uyarıcı olmasıdır. Hepimiz işimizin çeşitliliğinin sonuçlarımızı nasıl olumlu etkileyebileceğini biliyoruz. Ve blok zinciri endüstrisi çeşitli olasılıklarla doludur.

Dahası, kariyer yolunuzda seçebileceğiniz heyecan verici iş sektörlerinden biri olur. Dahası, pratikte sınır yoktur ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her sektörde blockchain kullanabilirsiniz..

Daha Fazla Ödeme

Bir başka harika neden ise yüksek maaşla gelmesi. Gerçekte, blockchain geliştirici işi size 150.000 $ veya daha fazlasını verebilir. Açıkçası, işletme maaşınızı belirleyecek ve bu sizin beceri seviyenize bağlı olacaktır..


Ama olasılıkları bir düşünün. Yeni başlayan biri olsanız ve çok fazla deneyime sahip olmasanız bile, maaşınız en azından 60.000-70.000 $ ‘dan başlayacak!

Trendler, blockchain geliştirici maaşının yükseldiğini gösteriyor. Daha yeni veya giriş seviyesi blockchain geliştirici işleri için blockchain geliştirici işleri bile ilgi çekiyor.

Gelişmekte olan teknoloji

Blockchain, 2009’dan beri oldukça uzun bir süredir piyasada. O zamanlar, çoğu kişi bu teknolojinin gizli değerinin farkına varmamıştı. Ancak şu anda insanlar hala teknolojiyi mükemmelleştirmeye çalışıyor.

Sonuç olarak, blockchain geliştirici işlerine gidebilecek çok fazla profesyonel yok. Bu nedenle, rekabet oldukça düşüktür ve uygun becerilerle kolayca bir blockchain geliştirici işi alabilirsiniz..

Geleceğin Teknolojisi

Bir blockchain geliştirici işinde çalışırken, yalnızca bir geliştirici olmayacak, aynı zamanda geleceğin kendisini inşa etmeye de yardımcı olacaksınız. Evet, blockchain gelecektir ve siz de bunun bir parçası olacaksınız. Gerçekte, bir fark yarattığınız duygusu iş dünyamızda çok büyük bir rol oynamaktadır..

Böylece, bu konuda ne kadar tutkulu hissederseniz, çıktınız o kadar iyi olacaktır. İşte bu nedenle, bir blockchain geliştirici işi almak sizin için mükemmeldir.

Yakın tarihli bir ankete göre, geliştiricilerin% 68’inden fazlası blockchain’i pozitif bir teknoloji olarak görüyor ve neredeyse% 30’u bu teknolojinin geleceği değiştirdiğini düşünüyor..

Uzaktan çalışma

Dünya eski sıkıcı 9’dan 5’e doğru iş yapıyor. Gerçekte, birçok geliştirici artık sıkı bir günlük zaman çizelgesi sürdürmek yerine evden çalışmayı seviyor..

Bu nedenle, birçok kurumsal şirket artık blockchain geliştiricilerini işe alıyor ve onları şirkette tutmak için onlara blockchain uzaktan işler sunuyor..

Ayrıca, geliştiricilerin arzı oldukça düşük olduğundan, kurumsal şirketler kendinizi rahat hissetmeniz için birçok kuralı esnetmeye isteklidir..

Ve dürüst olmak gerekirse, bu şu anda çok büyük bir artı nokta..

Blockchain Geliştirici İşi Nasıl Elde Edilir?

Blockchain Geliştirici İşi

Blockchain Geliştirici İşi: Kullanmanız Gereken Beceriler

Bir blockchain geliştirici işi yapmak için ihtiyacınız olan bazı beceriler var. Bu nedenle sizler için bir liste hazırladık. Aşağıdan kontrol edin –

Kurumsal İşletme ve Teknolojide Kalibre Sahibi

Blockchain geliştirici işleri, her zaman kurumsal iş ve teknolojide yüksek bir kalibreye sahip olmayı gerektirecektir. Teknik becerilere sahip olabilirsiniz, ancak kurumsal işi doğru bir şekilde anlamadan, şirketlerin istediği maksimum çıktıyı sunamazsınız..

Gerçekte, şirketler gelir getirmeyecekse yeni teknolojiye yatırım yapmayacaklar. Nitekim, blockchain işlerinin tüm noktası buna dayanmaktadır..

Dolayısıyla, CV’niz için de son derece gerekli.

Merkezi Olmayan ve Dağıtık Defterleri Anlayın

Ardından, sahip olmanız gereken teknik beceriler gelir. Her şeyden önce, diğer dağıtılmış defter teknolojisinin ve merkezi olmayan platformların nasıl çalıştığını anlamalısınız. Gerçekte, blockchain güvenilmez bir ortam sunabilen tek teknoloji değildir..

Bu nedenle, diğer defterlerin nasıl çalıştığını incelerseniz, blok zinciri kavramını çok daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, blockchain ile dağıtılmış defter teknolojisi arasındaki temel farkları anlamalısınız..

Tipik olarak, blockchain geliştiricisinin işi, bu konuda bilgi sahibi olmanızı gerektirecektir..

Çeşitli Programlama Dillerinde Uzman Olun

Programlama dilleri hakkında hiçbir şey bilmeden bir blockchain geliştiricisi olmayı bekleyemezsiniz. Bunlar başarınızın temel direğidir. Dahası, yalnızca bir programlama dili öğrenmek, üst düzey şirketlerde kariyer yapmak için yeterli değildir..

Bu nedenle, birden çok dil öğrenmeyi tercih edin ve bu dillerdeki yeterliliğinizi artırın. Gerçekte, Python, Solidity, Java, C ++ bilmek işe yaramalı.

Bununla birlikte, diğer dilleri öğrenmek de size yardımcı olabilir..

Disiplinler Arası Geniş Becerileri Geliştirin

Biliyorsunuz, sadece teknik veya iş temelli bilgiye sahip olmak şu anda hala yeterli değil. Neden biliyor musun? Çünkü bugün, şirketler alakalı kalmak için çok rekabetçi bir oyuna katılıyor.

Bu nedenle, blockchain geliştiricisi için bir iş, esas olarak pazarda alakalı kalmaya yardımcı olacak ekstra disiplinler arası beceriler gerektirir..

Bunlar esas olarak çeviklik, yaratıcı düşünme, analiz becerileri, eleştirel düşünme, uyarlanabilirlik, DevOps vb..

Farklı Blockchain Platformlarını Anlayın

Farklı blockchain platformlarını anlamanın, bir blockchain geliştirici işi için çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Gerçekte, bir çözüm üzerinde çalışmaya başlamadan önce, hangi platformun çözümünüzün temeli olması gerektiğine karar vermelisiniz..

Çoğu durumda, şirketler karar verme aşamasında birçok hata yapma eğilimindedir. Sonuç olarak, çözümlerin çoğu sonunda işe yaramıyor.

Ancak her blockchain platformunun nasıl çalıştığını biliyorsanız, çözümlerinizi kolayca stratejiye geçirebilirsiniz..

Kurumsal İş Süreçlerinde Yeterli Olun

Kurumsal bir ortamda çalışmak istiyorum, değil mi?

Kim yapmaz!?

Ancak bunu gerçekten yapmayı planlıyorsanız, bu şirketlerin süreçlerini nasıl yürüttüğünü bildiğinizden emin olun. Bu konuda herhangi bir deneyiminiz veya bilgi tabanınız yoksa, göz alıcı iş fikirleri üretemezsiniz..

Sonuç olarak, bu şirketlerde parlamak ve daha iyi kurumsal blockchain çözümleri uygulamak zor olacak..

Blockchain Kurumsal Sorunlarını Hızlı Çözme Know-How

Bir blok zinciri kuruluşunda bir çözümü daha hızlı çözmek, blok zinciri geliştirici işinizi güvence altına alır. Gerçekte, sadece bir avuç profesyonel, yollarına çıkan sorunları daha hızlı çözebilir. Onların ayakkabısıyla da yürümek zorundasın.

Bunun zor bir görev olduğunu biliyoruz, ancak herhangi bir sorunu basitleştirmek işinizde size bir avantaj sağlayacaktır. Ek olarak, çözümlerinizi ne kadar karmaşık hale getirirseniz, sorunları bulmanız o kadar fazla zaman alır..

Her neyse, bu nasıl blockchain geliştirici olunur kılavuzunda bir sonraki beceriye geçelim.

Blockchain Mimari Modellerini İnceleyebilme

Blockchain mimari modellerini incelemek, blockchain geliştirici iş yolculuğunuz için bir sonraki adımdır. Mutlaka bir blockchain mimarı olmanız gerekmez, ancak öğrenmeniz gereken çok büyük bir beceridir. Ancak, onları incelemek için şiddetle vaka çalışmalarından geçmelisiniz..

Her neyse, kurumsal şirketler her zaman ne ile veya neyle çalıştığını bilen profesyoneller ararlar..

Bu nedenle, onlar hakkında bilgi edinmek için çok çalıştığınızdan veya bir kursa katıldığınızdan emin olun..

Blockchain mimarisi ile ilgili bir sertifika arıyorsanız, Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Mimarı (CEBA) Kursumuza göz atmalısınız.

Blockchain Ekosistemlerini ve Standartlarını Anlayın

Size bir blockchain geliştirici işi kazandırmak için başka bir beceri, blockchain ekosistemleri ve standartları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Temel olarak, blok zincirinde birçok farklı ekosistem var. Dahası, bu ekosistemler birbirinden çok farklı görünüyor..

Bu nedenle, tüm platformlar da farklı standartlar kullanma eğilimindedir. Dolayısıyla, çözümünüz için hangi ekosistemi veya standardı kullanacağınız konusunda kafa karıştırıcı olabilir..

Ama onları mükemmel anlarsan, o zaman senin için kolay olmalı.

Ön Uç ve Arka Uç Web Geliştirmeyi Öğrenin

Herhangi bir geliştiriciyseniz, ön uç ve arka uç web geliştirmeyi öğrenmeniz gerekir. Dahası, bu beceri olmadan pozisyon için bile değerlendirilmeyeceksiniz. Tüm şirketler bunu birincil gereksinim olarak görüyor.

Bu nedenle, ön uç ve arka uç web geliştirmeyi bilmek sizin için son derece gereklidir. Burada çoğunlukla istek işleme, kullanıcı arayüzleri, API’ler vb. Üzerinde çalışacaksınız..

Her neyse, bu nasıl blockchain geliştirici olunur kılavuzunda bir sonraki beceriye geçelim.

Geliştirme Araçları Hakkında Sağlam Bilgi

Bir blockchain geliştirici işi için farklı blockchain araçlarını kullanmayı öğrenmelisiniz. Neden? Eh, çünkü bu araçlar son derece uygundur ve herhangi bir projeyi uygularken zamanlamanızı kısaltabilir..

Gerçekte, birçok geliştirici bu geliştirici araçlarını sever. Bu nedenle, şirketler de onlar hakkında bilgi sahibi olmanızı bekler. Her neyse, hala geliştirme araçlarını kullanmıyorsanız, onlara bir şans vermenizi kesinlikle öneririz..

Bir Blockchain Kursuna Kaydolun

Sertifikalı bir blockchain geliştiricisi olmak, şu anda kariyeriniz için en iyi şey olabilir. Bu nedenle, CV’nizi büyük ölçüde artırabilecek blockchain geliştirici kurslarına kesinlikle kaydolmalısınız..

Ancak, CV’nizi zenginleştirmek yerine engelleyebilecek sahte veya yetersiz kursların farkında olmanız gerekir..

Size yardımcı olmak için deneyebileceğiniz geniş bir kurs koleksiyonumuz var. Bu kursların sertifikalı bir blockchain geliştiricisi olmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Bu nedenle, kursu bitirdikten sonra, kolayca bir blockchain geliştirici işi alabilirsiniz..

Kariyerinizi Geliştirmenize Yardımcı Olacak Blockchain Kursları

Blockchain geliştirici kurslarımız kesinlikle kısa sürede kariyerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Buna göre blok zinciri geliştirici kariyer yolundaki yönergelerimizi takip ettiğinizden emin olun. Her neyse, şu anda sizin için kurslarımızdan hangisini görelim –

Sertifikalar

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

Sertifikalar istiyorsanız, kesinlikle sertifikalı kurumsal blockchain profesyonel kursumuzla başlamalısınız. Gerçekte, bu, size genel blockchain ekosistemi boyunca rehberlik edecek olan blockchain geliştirici kurslarından biridir..

Yani, sadece bu sertifika programını kullanarak, blockchain geliştiricisi için kolayca bir iş bulabilirsin. Ayrıca bu program, sertifikalı bir blockchain geliştiricisi olmanıza yardımcı olacaktır. Birçok kurumsal şirket şu anda işe alırken bu niteliği arıyor..

Genel Bakış

Blockchain sertifikasyon kursumuz, blockchain teknolojisinin farklı yönlerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Gerçekte, bu kurs esas olarak blok zincirlerinin kurumsal iş üzerindeki etkisine odaklanacaktır. Yani, kursumuzu bitirdikten sonra, bu teknolojiyi şirketinizde nasıl kullanabileceğinizi yakında öğreneceksiniz..

Ayrıca kursumuz, müşterileriniz için alakalı kalmak ve bir standardı korumak için kullanabileceğiniz taktiklere odaklanmaktadır. Gerçekte, teoride birçok kullanım durumu vardır, ancak bunun gerçek örneklerini ele alacağız ve bir yol haritası oluşturmanıza yardımcı olacağız..

Kısacası, tüm kurs, bir blockchain geliştirici işi edinmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır..

Kaydol şimdi: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı (CEBP) Sertifikasyonu

Ne İçerecek?
 1. Blockchain Teknolojisinin Temelleri
 • Blok zincirinin temelleri
 • Nasıl bloklar oluşturabilirsiniz?
 • Özel ve genel blok zincirleri
 • İşin kanıtı
 • Akıllı sözleşme
 1. Farklı Kurumsal Blok Zinciri Platformlarının Temelleri
 • Hyperledger Kumaş
 • Ethereum
 • Corda
 1. Ticaret Finansmanında Blockchain
 • Ticaret finansmanında blockchain çözümleri
 • Ripple temelleri
 • Kripto para birimleri ve kripto varlıkları
 1. Kurumsal Sektör Tabanlı Blockchain Uygulamaları
 • tedarik zinciri yönetimi ve blok zinciri
 • Gerçek dünya kullanım senaryoları blockchain tedarik zinciri yönetimi
 • Blockchain dijital dönüşümü
 1. Blockchain Kullanım Durumları

Size özel bonus malzemeler de var.

Dersler

Kurumsal Blok Zincirler ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik zinciri yönetimi, şu anda ortaya çıkan blockchain geliştirici iş gereksinimlerinden biridir. Gerçekte, blockchain’in tedarik zinciri ve tedarik zinciri yönetimi üzerinde oldukça güçlü bir etkisi var gibi görünüyor..

Bu nedenle, kesinlikle sizin için yalnızca blok zinciri ve tedarik zinciri yönetimine odaklanacak bir kursumuz var..

Gerçekte, bu, denenecek popüler blockchain geliştirici kurslarımızdan biridir. Bu kursun nasıl bir blockchain geliştiricisi olacağınızı anlamanıza kesinlikle yardımcı olacağından emin olabiliriz..

Her neyse, bu kurs size tedarik zinciri endüstrilerinde blockchain geliştiricisi için bir iş kazandırmaktan daha fazlasını sunuyor.

Genel Bakış

Gerçekte, bu kurs sadece tedarik zinciri yönetimi sektörü çalışanları içindir. Bu sektörde çalışmakla ilgileniyorsanız, bu kursu almak hayatınızın en iyi kararı olabilir. Her neyse, derste, blockchain’in tedarik değişikliği yönetiminin çalışma şeklini nasıl değiştirdiğini öğreneceksiniz..

Dahası, herhangi bir tedarik zinciri sürecinin kurumsal ortamda nasıl çalıştığını anlayacaksınız. Bu bilgi tabanı, blockchain geliştiricisi için bir iş bulmanıza yardımcı olacaktır..

Kurs, esas olarak bu endüstrinin sorunlarına ve blockchain’in bunları nasıl çözdüğüne odaklanacaktır. Dahası, tedarik zincirlerine uygun birçok platform var, bunları da ele alacağız.

Bu nedenle, blockchain geliştirici işiniz için birçok bilgi öğrenmeyi bekleyebilirsiniz..

Kaydol Şimdiki: Kurumsal Blok Zincirleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi Kursu

Ne İçerecek?
 1. Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri
 • Tedarik zinciri nedir?
 • Tedarik zinciri yöneticisinin sorumlulukları ve becerileri
 1. TZY’de Değer Yaratma
 • İşletme değerinizi işletme sermayesi ile değerlendirmek
 • SCM modellerinizi ekonomik katma değer (EVA) modeli ile değerlendirme
 • İşletme sermayesini etkileyen tedarik zinciri yönetimi
 1. Tedarik Zinciri Kullanım Durumları için Blok Zinciri
 • Tedarik zinciri yönetiminde blok zincirinin etkisi
 • Blockchain kullanan tedarik zinciri uygulamaları
 1. Tedarik Zinciri Tabanlı Blok Zinciri Çözümleri Nasıl Uygulanır?

Size özel bonus malzemeler de var.

Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı

Blockchain geliştirici kursları listemizdeki popüler seçimlerden bir diğeri de “kurumsal blok zincirleri ve ticaret finansmanı kursu” dur. Gerçekte, bu kurs aynı zamanda belirli bir endüstri içindir – Ticaret Finansmanı.

Tedarik zinciri sektörü gibi bu sektör de blockchain sayesinde yavaş yavaş çiçek açıyor. Bu nedenle, bu nişteki şirketlerin çoğu, blockchain geliştirici işleri yayınlıyor. Dolayısıyla, bu sektörde de birçok fırsat elde etmeyi bekleyebilirsiniz..

Her neyse, bu sektörde gelişmenize yardımcı olmak için bilmeniz gereken her şeyi bu kursa dahil etmeyi başardık..

Bu nedenle, bir blockchain geliştirici işi almak istiyorsanız kontrol ettiğinizden emin olun..

Genel Bakış

Bu kursu kesinlikle seveceksiniz. İlk derste çeşitli ticaret finansmanı senaryoları etrafında döner. Daha sonra bu sektörün şu anda uğraştığı temel sorunları ele alıyor. Ardından, blockchain’in tüm sorunları nasıl kolayca çözebileceğini ele alacağız..

Dahası, hedeflerine ulaşmak için blockchain’i farklı şekillerde kullanan şirketler hakkında da bilgi edineceksiniz. Bu, standartları korurken kendi stratejinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır..

Kaydol Şimdiki: Kurumsal Blok Zincirleri ve Ticaret Finansmanı Kursu

Ne İçerecek?
 1. Ticaret Finansmanı Süreçlerinin Temelleri
 • Ticaret-finans-temelleri
 • Ticaret-finans-sanayi-sorunları
 1. Blokzincirlerin Ticaret Finansmanı Sürecine Etkisi
 • Ticaret finansmanı blockchain’den nasıl yararlanabilir??
 • Blockchain tabanlı girişimlerin analizi
 • Ticaret finansmanında farklı blok zinciri platformlarının temelleri
 1. Ticaret Finansmanı İçin Blockchain Kullanım Örnekleri
 • Sınır ötesi ödemeler
 • Akreditif (LC)
 • Konşimento (BoL)
 1. Farklı Blockchain Tabanlı Ticari Finansman Platformları
 • TradeLens
 • Kontur
 • Marco Polo
 • Ticaret
 1. Blockchain Tabanlı Ticaret Finansmanındaki Diğer Gelişmeler
 • TradeTrust
 • Dijital Standartlar Girişimi

Şablonlar

Kurumsal Blok Zincirleri Şablonları

Blockchain geliştirici işinizde, işleri daha hızlı halletmek için birçok araç kullanmanız gerekir. Böylece, eyleme geçirilebilir blok zinciri şablonlarımızla size yardımcı olacağız. Gerçekte, tüm şablonlarımız yalnızca girdilerinize göre çıktı verecektir..

Bu nedenle, doğru çıktıyı almak için seçenekleri doldurduğunuzdan emin olun. Örneğin, bir blockchain şablonuna ihtiyacınız varsa, belirli stratejik seçenekler olacaktır. Şirketinizin gereksinimlerini analiz ettikten sonra blok zincirine ihtiyacınız olmadığını anlarsa, size şunu gösterecektir:.

Gördüğünüz gibi, ihtiyacı olmasa bile kimseyi blockchain kullanmaya zorlamıyoruz..

Bununla birlikte, çoğu durumda, çözümünüzü oluşturmak için uygun bir stratejiye ihtiyacınız olabilir. Bu durumda, ter dökmeden anlamak için diğer şablonlarımızı kullanabilirsiniz..

Kaydol Şimdiki: Kurumsal Blok Zinciri Şablonları Kursu

Hangi Şablonları Alacaksınız?
 • Bir blockchain’e ihtiyacınız var mı? – Bu, blockchain’e ihtiyacınız olup olmadığı konusunda arama yapmanıza yardımcı olacaktır..
 • Blockchain Proje Hazırlığı – Bu, projenizin lansmana ne zaman hazır olduğunu bilmenize ve altta yatan sorunları çözmenize yardımcı olacaktır..
 • Bir Kurumsal Blok Zinciri Projesi Sunma – Bu şablonu kullanarak sunumunuzu müşterileriniz için daha kazançlı hale getirebilirsiniz..
 • Tedarik Zinciri İşletme Vs. Haritalama Kurumsal Blok Zinciri – Bu şablonu kullanarak, tedarik zinciri modellerinizi kurumsal blok zinciri platformlarıyla eşleştirebilirsiniz..

Size özel bonus malzemeler de var.

Blockchain Kurslarımız Blockchain Kariyerinize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Blockchain kurslarımızın, blockchain geliştirici kariyer yolunuz için ihtiyacınız olan her şeyi kapsamasını sağlıyoruz. Daha da önemlisi, bunlar kurumsal görüşmelerinize sorunsuz bir şekilde hazırlanmanıza yardımcı olacaktır..

Gerçekte, kurslarımız piyasadaki diğer sertifika programlarından farklıdır. Her şeyden önce kurslarımız blockchain ile kurumsal süreçlerin kombinasyonuna odaklanacaktır. Şu anda kurumsal şirketler, blockchain’i işletmelerle birleştirebilecek profesyoneller arıyor..

Bu nedenle şirketler, gelirlerini artırmak ve süreçleri basitleştirmek için bu teknolojiyi kullanmak istiyor. Sonuç olarak, kurumsal iş modelleri hakkında bilgi edinmeniz de çok önemlidir. Ayrıca, blok zincirinin belirli bölümlerinin bu modelleri nasıl etkilediğini anlamalısınız..

Bu nedenle kurslarımız, iş sonuçlarını öğrenmenize yardımcı olmak için tam donanımlıdır. Böylece, şirketiniz için strateji oluşturmanıza ve hızlı kararlar almanıza yardımcı olacaktır..

İkincisi, tüm derslerimizi mevcut piyasa sonuçlarına göre tasarlıyoruz. Dolayısıyla, piyasada bir şey değişirse, derslerimizi buna göre güncellediğimizden emin olacağız. Bu, piyasadaki diğer kursların eksik göründüğü özelliklerden biridir..

Böylelikle, blockchain geliştirici kariyer yolunuz her zaman sorunsuz bir yolculuk haline gelecektir.!

Son Düşünceler

Blockchain geliştirici işi, web geliştirme ve blockchain ile ilgilenen herhangi bir kişi için gerçekten kazançlı bir kariyer seçimidir. Gerçekte, blockchain geliştiricilerine olan talep tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Böylece, birçok şirket şu anda blockchain geliştiricisi için bir iş teklif ettiği için birçok fırsat elde edeceksiniz..

Maaş ve kurumsal bir ortamda çalışma şansı gerçekten olağanüstü..

Şimdiye kadar, nasıl bir blockchain geliştiricisi olunacağını açıkladık. Umarım artık hangi adımları atmanız gerektiğini ve ne kadar hızlı becerilerinizi geliştirebileceğinizi biliyorsunuzdur. İlk aşamada biraz karmaşık görünebilir, ancak ilerledikçe daha kolay hale gelecektir..

En önemlisi, blockchain profesyonel sertifikamıza göz atmayı ve bunu görüşmecinize göstermeyi unutmayın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map