Blockchain şablonları, blockchain dönüşümü söz konusu olduğunda bir cankurtarandır. Ama nasıl? Blok zinciri şablonları, blok zinciri yolculuğunuzdaki tüm gereklilikleri özetlemeye yardımcı olan özel modellerdir..

Bunları, projenizi büyük bir başarıya dönüştürmek için kullanabileceğiniz araçlar olarak düşünün. Ancak, iddia ettikleri kadar etkili olmayan birçok ücretsiz sürüm vardır. Ancak otantik blockchain şablonlarını nerede bulabilirsiniz??

Görevinizde size yardımcı olmak için, bu kılavuzdaki kurumsal blok zinciri şablonları koleksiyonumuza odaklanacağım. Bu yüzden daha fazla zaman kaybetmeyin ve okumaya devam edin!


Neden Blockchain Şablonları Kullanmalı??

Blockchain şablonları, blockchain projenizi çok daha basit bir şekilde geliştirmenize yardımcı olabilir. Gerçekte, blok zincirinin popülerliğinden sonra, birçoğunuz ona ihtiyacınız olup olmadığı veya onu nasıl kullanacağınız konusunda kafanız karıştı..

Bu bağlamda blockchain şablonu, stratejinizi doğru bir şekilde belirlemenize yardımcı olacaktır. Blockchain yolculuğunuz, bir strateji geliştirmeyi ve bir Kanıt Kanıtı geliştirmeyi bilmekle başlayacağından, blok zinciri şablonları kullanışlı olacaktır..

blok zinciri şablonları

Ücretsiz Blockchain Şablonları: Bunlar Gerçekten Çalışıyor?

Ne yazık ki, web’deki ücretsiz blok zinciri şablonlarının size bir faydası olmayacak. Blockchain tavsiyesi almak için mükemmel bir kaynak gibi görünebilirler; ancak sınırlıdırlar. Çoğu, farklı endüstriler arasında anlaşılması veya farklılaşması gibi ilk bağlantılardan yoksundur..

Sonuç olarak, şirketinize veya sektörünüze rağmen yalnızca jenerik bir çıktı alacaksınız..

Ayrıca, bu ücretsiz blok zinciri şablonları, projenizi genişletme seçeneğinizi sınırlayan yalnızca birkaç seçili girdiye sahip olacaktır. Gerçekte, şirketinizin büyüklüğü, çalıştığınız sektör, döviz piyasası değerlendirmesi ve genel blok zinciri özellikleri, göz önünde bulundurmanız gereken unsurlardan birkaçıdır..

Ancak bu ücretsiz sürümler, şablonlarımızda yaptığımız gibi size esneklik sağlamaz. Kısacası, bu ücretsiz araçları kullanmaktan kaçınmanızı öneririm..

Kurumsal Blok Zinciri Şablonlarımız

Blockchain Şablonuna Genel Bakış

101Blockchains, kurumsal blok zinciri uygulama yolculuğunuz için her zaman en iyi ekipmanı aldığınızdan emin olacaktır. Bu nedenle kurumsal blok zinciri şablonlarımız günü kurtarmak için buradalar!

Gerçekte, birincil hedefimiz tüm öğrencilerimize blok zinciri tabanlı projelerinde kullanabilecekleri en yeni blok zinciri şablonlarını sunmaktır. Ama neden bu blockchain şablon koleksiyonunu oluşturduk?

Zaten sizin gibi blockchain, sofistike tabiatlı bir teknolojidir. Sonuç olarak, çoğunuz bu sektörü nasıl kullanacağınızı bilmiyorsunuz. Bu nedenle, kaynak ve zaman kaybına neden olan hatalar yapma eğilimindedirler..

Bu nedenle, kurumsal çözümler ve diğer projeler hakkında hızlı bir şekilde karar vermenize yardımcı olmak için bu blockchain teknolojisi şablonlarını sizin için oluşturduk..

Dahası, blockchain teknolojisi şablonlarımızla, blockchain çözümleriniz için ihtiyaç duyduğunuz özelliklerden hangilerini kolayca belirleyeceksiniz. Öncelikle blockchain teknolojisine ihtiyacınız olup olmadığını da bileceksiniz..

Dolayısıyla, kurumsal blok zinciri uygulamalarını uyguladığınızda, tam olarak ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz..

Ayrıca, blok zinciri teknolojisi şablonları, uygulama stratejisi aşamanız boyunca size kesinlikle yardımcı olacaktır..

Aşağıdaki durumlarda şablonları edinin:

 • Blockchain tabanlı bir kurumsal çözüm üzerinde çalışmak istiyorum
 • Şirketinizin blockchain’e hazır olup olmadığını kontrol etmeye hevesli misiniz?
 • Fikirlerinizi kazançlı bir şekilde kurumsal bir müşteriye sunmak istiyorsanız

Kurumsal Kurs için Blockchain Şablonlarında Neler Öğreneceksiniz??

Temel olarak, blockchain şemasını oluşturmaya veya bu şemaya girmeye çalışırken, elinizin altındaki tüm verileri anlamanız gerekir. Bu nedenle, yeterli miktarda veriye sahip değilseniz, akıllara durgunluk veren bir çözüm fikri bulamazsınız..

Profesyonellerin çoğunun hata yaptığı yer burasıdır. Önce teknolojiyi öğrenmeden, kendi başlarına uygulamaya çalışırlar. Sonuç olarak, çok fazla zaman ve para israfına neden olursunuz.

Ancak kurumsal blok zinciri şablonlarımızla, bu kritik veriler hakkında bilgi edineceksiniz. Dahası, bu bilgileri nasıl inceleyeceğinizi ve kendi avantajınıza nasıl kullanacağınızı tam olarak bileceksiniz..

Varsayılan olarak, her bir blok zinciri şablonunun kavramlarını tam olarak anlamak için izlemeniz gereken yapılandırılmış bir plan sunuyoruz..

İşletmeler için blok zinciri şablonları, girdinize ve şirketinizin geçmişine dayalı olarak size mükemmel bir strateji sağlayacaktır. Böylece, yalnızca mevcut ihtiyaçlara değil, aynı zamanda gelecekteki gereksinimlere de dayalı bir çözüm uygulayabileceksiniz..

Güçlü Özellikler

Öğreneceğiniz başka bir şey de, blockchain’i ne zaman kullanacağınızı ve ona nerede ihtiyacınız olduğunu tam olarak anlamaktır. Gerçekte, şirketinizin her bir parçasını işlemek için blockchain kullanamazsınız. Hayır, ilk başta iyi bir fikir gibi görünebilir, ancak bunu şirketinizin tüm bölümlerine entegre etmeniz gerekmez.

Bunu yaparsan, sadece para ve zaman israf edeceksin. Örneğin, eski modeli takip etmenize rağmen bölümünüzden birinin harika çalıştığını varsayalım. Ancak başka bir bölüm o kadar iyi çalışmıyor ve bu departmandaki gelirinizi artırmanız gerekiyor.

Bu nedenle, blockchain’i yalnızca bu bölümde kullanın. Şu anda onu toplu olarak entegre etmenize gerek yok.

Bunlar, genel akışınızı bozabilecek çok az sayıda küçük hatadan bazılarıdır. Her neyse, endişelenme.

Bu tür bir hata yapmamak için buradayız.

İşletmeler için blok zinciri şablonlarımız, bu tür sorunları ele almak için mükemmel şekilde uygundur. Yapmanız gereken tek şey, tüm doğru bilgileri istediğinizden emin olmaktır..

Dahası, bir profesyonel olarak bir blockchain röportajına da hazırlanmak istiyorsanız, kurumsal blok zinciri şablonlarımız da uygun bir bilgi tabanı oluşturacaktır..

Temel Unsurları Yansıtır

101Blockchain’in kurumsal blok zinciri şablonları, blok zincirinin temel unsurlarını yansıtmalarını ve takip etmelerini sağlar. Bu olmadan, size% 100 çalışan uygulanabilir bir şablon sunmak bizim için bile zor..

Her neyse, blockchain’in üç temel özelliğine odaklanma eğilimindeyiz –

Merkezi olmayan

Tüm kurumsal blok zinciri şablonları teknolojiden bağımsızdır. Bu nedenle, blok zinciri teknolojisi şablonlarımızın uygulanması, size en iyi stratejiyi sunmak için bir dizi işletme ve çözüm içerecektir. Bu nedenle, kısaca, kendi şablonumuz yalnızca bir sektöre değil, hepsine odaklanıyor.

Dağıtılmış

Blockchain teknolojisi şablonlarımızı her türlü şirket büyüklüğüne ve müşterisine uygulayabilirsiniz. Dolayısıyla, sadece bir başlangıç ​​olsanız bile, blok zinciri diyagram şablonlarımızı kullanabilirsiniz. Öte yandan, kurumsal bir şirketiniz varsa, blockchain diyagram şablonlarımızdan da yararlanabilirsiniz..

Değişmez

Eyleme geçirilebilir tüm blok zinciri diyagram şablonlarımız, herhangi bir kurumsal blockchain profesyonelinin çözümleri ve entegrasyonlarıyla sabit kalmasını sağlar. Ayrıca, fikirlerinizi meslektaşlarınıza ve müşterilerinize daha verimli bir şekilde aktarabilmenizi sağlayacaktır..

Blockchain Şablonumuz Ne Sunacak??

Kurumsal blockchain profesyonel şablonlarımız, şirketiniz için farklı türde eyleme dönüştürülebilir blockchain şablonu sunar. Şimdilik 17 derste bunları nasıl kullanacağımızı anlattık. Ancak gelecekte daha fazla ders de vereceğiz. Bakalım ne alacaksın.

Şablon – Blockchain’e İhtiyacınız Var Mı??

Bu, şirketiniz için kullanacağınız ilk blok zinciri şablonu. Tipik olarak, blok zincirine ihtiyacınız olup olmadığına odaklanan ücretsiz tipik blok zinciri şablonları oldukça sınırlıdır..

Sonuç olarak, çoğunuz ihtiyacınız olan premium ve somut sonuçları alamayacaksınız. İşte bu nedenle size en iyi karar verme aracını sunuyoruz. Gerçekte, aracımız girdilerinize dayalı olarak size mükemmel sonucu verecektir..

Ayrıca, kullanıcı arayüzünün ekstra özelliklerle karmaşıklaştırmadan anlaşılmasının çok basit olmasını sağladık..

Şirketinize veya projenize göre her bir kriteri seçmek için açılır menüleri kullanabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Ancak, seçtiğiniz girdilerin doğrudan çözüm hedefinize karşılık geldiğinden emin olun.

Tüm verilerin modelde olduğundan emin olduktan sonra, gereksinimlerinize göre size blok zinciri özellik kombinasyonu önerecektir. Örneğin, izinsiz veya izinli gibi sizin için hangi tür blok zincirinin uygun olduğunu bileceksiniz..

Dahası, blockchain satmamaya çalıştığımızdan, ancak bunun önemini anlamanıza yardımcı olduğumuzdan, “blockchain gerekmeyen” bir sonuç da alabilirsiniz.

Yani, aracımız bu sonucu verirse, şimdilik blockchain olmadan gitmeniz iyi olur demektir..

Her neyse, şablon aynı zamanda bir ayar seçeneği de sunuyor. Buradan hem izinsiz hem de izinli blockchain teknolojisi için herhangi bir parametreyi değiştirebilirsiniz..

Şablon – Blockchain Proje Hazırlığı

Bu deneyebileceğiniz başka bir eyleme geçirilebilir şablondur. Temel olarak, bu araç, blockchain projenizde herhangi bir temel iş sorunu olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Dahası, araçla projenizin ne zaman hazır olduğunu çabucak anlayacaksınız..

Gerçekte, birçok şirket, test sürecini düzgün bir şekilde bitirmeden ürünü pazarlamaya eğilimlidir. Bu yüzden kitle insanları onu kullanmaya başladığında sefil bir şekilde başarısız oluyorlar..

Ve sonunda, blockchain bir şekilde suçlu oluyor. Ama buradaki daha büyük sahne bu değil. Tüm proje kriterlerinizin bir lansman için hazır olup olmadığını gerçekten bilmiyorsanız, altta yatan herhangi bir sorunu çözemezsiniz..

Bu nedenle, şablonumuz bunu düzeltmenize yardımcı olabilir.

Şablonumuzda, başarılarınızı tam olarak ölçmek için uygulama hedeflerinizi belirlemeniz gerekir. Blok zinciri proje hedefleri birbirinden farklı olduğundan, en başından itibaren herhangi bir önceliği düzeltmememiz önemlidir..

Her neyse, onlarla tanışıp tanışmadığınızı kontrol etmek için projenizin temel eylemlerini de düzeltmeniz gerekir..

Şablondaki her şeyi ayarladığınızda, projenizin hazır olup olmadığını size bildiren bir öz değerlendirme raporu oluşturacaktır..

Büyük resmi elde etmenize ve Kavram Kanıtı’nızdaki tüm gereksinimleri karşılamanıza yardımcı olacağına inanıyoruz..

Değerlendirmeden sonra, PoC sonrası geliştirme ve ölçeklendirme bölümünde projenizin şu anda sahip olduğu hazırlık düzeyinin bir sonucunu alacaksınız..

Böylece, neyi değiştireceğinizi veya projenizin hangi bölümünde eksik olduğunu bileceksiniz. Bu nedenle, tüm eksikliklerinizi gidermek, üstesinden gelmek çok daha kolay olacaktır..

Şablon – Kurumsal Blockchain Proje Sunumu

Proje fikirlerinizi gerçekten basit ve anlaşılır bir şekilde müşterilerinize sunmak ister misiniz? Blok zinciri karmaşık bir konudur ve çoğu durumda süreci basitleştiremezseniz müşterileriniz sizin gibi doğru sonuca ulaşamayabilir..

Bu nedenle, elinizden gelen her şekilde yardım almanız gerekir. İşte burada devreye giriyoruz. Aracımızı kullanarak tüm fikirlerinizi potansiyel müşterilerinize veya hissedarlarınıza sunarak onlardan onaylarını alabilirsiniz..

Dahası, projenin daha iyi onaylanmasını sağlamak için tüm önemli noktalarınızı tek bir sunumda özetlemenize yardımcı olacaktır..

Sorun şu ki, sunumunuzu çok fazla teknik hale getiremiyorsunuz. Çok fazla teknik ayrıntı yalnızca müşterilerinizin kafasını karıştırır ve projenizin onlara nasıl fayda sağlayacağını anlamazlar.

Ancak endişelenmeyin, şablonlarımız yalnızca size yardımcı olmak için buradadır. Ancak, aracımızın fikirlerinizi daha iyi bir şekilde sunmanıza yardımcı olabileceğini ve fikirlerinizde herhangi bir değişiklik önermeyeceğini unutmayın..

Bu nedenle, içeriğinize daha fazla odaklanmanız gerekecek. Projeniz hakkında hala şüpheleriniz varsa, proje fikrinizin şirketinize nasıl fayda sağlayacağını görmek için önceki iki şablonu kontrol edebilirsiniz..

Şablon – Kurumsal Blok Zinciri ile Tedarik Zinciri İş Sürecinin Haritalanması

Bu şablon esas olarak tedarik zincirine odaklanmıştır. Tedarik zinciri endüstrisindeyseniz, bu şablon kesinlikle kullanışlı olacaktır..

Kapsamlı bir araştırmadan sonra ve üyelerin uzmanlığına dayanarak, tedarik zinciri üzerindeki blok zincirlerinin etkisini değerlendirmenize yardımcı olmak için bu şablonu oluşturuyoruz..

Her neyse, şablonumuz, tedarik zinciri sürecinizin hangi bölümünün blok zincirine ihtiyaç duyduğunu anlamaya çalışırken size yol gösterecektir..

Temel olarak, daha önce değerlendirmezseniz, hiç ihtiyaç duyulmayan süreçlerde gereksiz yere blockchain uygularsınız..

Bu nedenle çok fazla zaman ve kaynak israf edeceksiniz.

Her neyse, girdilerinizi gereksinimlerinize göre seçme seçeneği sunuyoruz. Onları seçtikten sonra, model onları işleyecek ve size nihai sonuçları sunacaktır..

Ayrıca, değişikliğin uzun vadede işinizi nasıl etkileyebileceğini şablonumuzdan da görebilirsiniz. Sevebileceğiniz bir başka harika özellik de, modelin zorluk düzeyini ana hatlarıyla belirtmesidir..

Bunu kullanarak, ihtiyaçlarınıza göre uygulamanın tam olarak ne kadar zor olabileceğini göreceksiniz. Böylece, ekibinizi en başından itibaren bunlarla başa çıkmak için tam olarak hazırlayabilirsiniz..

Piyasadaki tüm ücretsiz blok zinciri şablonlarının, ihtiyacınız olanı tam olarak değerlendiremeyeceğini söylemeliyiz. Dahası, tüm şablonlarımız pazar durumuna göre her zaman tamamen güncellendiğinden, yalnızca aracımızdan en mükemmel yanıtı alacaksınız..

Kurumsal Blok Zinciri Şablonlarımızı Kimler Kullanmalı??

Şablonlarımız, bir blockchain projesi üzerinde çalışan veya üzerinde çalışmaya başlamak isteyen herkese açıktır. Ancak, halihazırda bir blockchain profesyoneli değilseniz veya blockchain hakkında bilgi tabanına sahip değilseniz, onları anlamak biraz zor olabilir..

Bu nedenle, teknolojiyi daha iyi anlamak için diğer kurslarımıza göz atmanızı ve ardından şablonları kullanmaya başlamanızı öneririz..

Her neyse, şablonlarımız piyasadaki diğer tüm ücretsiz blockchain şablonlarına benzemiyor. Bu nedenle, herhangi bir kurumsal profesyonelin şablonlarımızı denemesini bekliyoruz..

Temel olarak, eğer siz –

 • Danışman
 • Girişimci
 • İş lideri
 • Program ve Ürün Müdürü
 • Endüstri Uzmanı
 • Pazarlama Uzmanı
 • İnovasyon Müdürü
 • İş analisti
 • Karar verici

Ardından şablonlarımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, blockchain teknolojisini öğrenme konusunda hevesli olan hiç kimse için de herhangi bir kısıtlamamız yok. Profesyonel olmamanıza rağmen kariyer yapmak istiyor olsanız da, şablonlarımızı da inceleyebilirsiniz..

Kurumsal Blok Zinciri Şablonlarımızla İlgili SSS

SSS-1: Şablonları Herkes Kullanabilir mi??

Evet, şablonlarımızı herkes kullanabilir! Blockchain’in size uygun olup olmadığını veya halihazırda blockchain tabanlı bir proje üzerinde çalışıp çalışmadığını merak ediyorsanız, şablonlarımızı kesinlikle incelemelisiniz. Şablonumuzun en iyi yanı, projenizi geliştirmenize ve onu tamamen başka bir seviyeye taşımanıza kesinlikle yardımcı olacağıdır..

Blockchain hakkında bilgi edinmek isteyen herkesin şablonları kullanabileceğinden çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, hemen şablonlarımızı incelemenizi öneririz..

SSS-2: Şablonları İndirebilecek miyim??

Büyük bir evet! Tüm derslerimiz şablonları indirmenizle başlayacak. Tüm şablonlarımızı kullanırken uygulamalı deneyim elde etmenizi sağlıyoruz. Bu yüzden, şablonları indirdikten sonra, video derslerimizde nasıl kullanacağınızı göstereceğiz..

Böylelikle çok kısa sürede ustalaşacaksınız. Ayrıca, şablonları indirirken herhangi bir sorun yaşarsanız bize bildirin, hemen çözelim.

SSS-3: Bunları Kullanmayı Nasıl Öğreneceğim?

Önde gelen eğitmenlerimiz, tüm şablonları kullanma sürecinde size rehberlik edecektir. Blok zinciri hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmak için her zaman hazır olan şirket içi uzman ekip üyelerimiz var..

Böylece, size her birinin nasıl kullanılacağına dair video derslerimizi gösterecekler. Bu nedenle, aracın nasıl kullanılacağını hafife almama konusunda endişelenmeyin.

Ancak, videolarımızı izlediğinizden emin olun, çünkü bunlar olmadan onları anlamanız zorlaşabilir..

SSS-4: Başka Blockchain Şablonları Olacak mı?

Açıkçası! Denemeniz için her zaman yeni şablonlar sunmak için çalışıyoruz. Ekibimiz şu anda gece gündüz çalışıyor ve yakında daha fazla şablon sunacağız. Bu nedenle, en güncel sürümleri almak için her zaman kurslarımızda bizi izlemeye devam edin.

Dilediğiniz zaman diğer kurslarımıza da göz atabilirsiniz. Her neyse, daha geniş yelpazeyi gerçekten görmek istiyorsanız, diğer kurslara kaydolmanız gerekir..

SSS-5: Blockchain Şablonlarınız Pazardaki Diğerlerinden Nasıl Farklıdır??

Tüm blok zinciri şablonlarımızın piyasadaki diğer tüm ücretsiz blok zinciri şablonlarından farklı olduğunu güvenle size bildirebiliriz. Her şeyden önce, internette ücretsiz olarak sunulan blockchain şablonları size ihtiyacınız olan belirli kriterleri sunmayacaktır. Gerçekte, bu şablonlar nispeten sınırlıdır.

Bu nedenle, bunları hiçbir zaman tamamen kendi çıkarınız için kullanamazsınız. Çoğu durumda, bu ücretsiz sürümler aslında çok zayıf bir araştırma çıktısının sonucudur. Dolayısıyla, araçlarını da güncellemelerini bekleyemezsiniz.

Öte yandan, konuyla ilgili kapsamlı araştırmalar yapıyoruz ve bu şablonları oluşturmak için ekibimizden profesyonel yardım alıyoruz..

Sonuç olarak, tüm şablonlarımız A sınıfındadır ve her gün daha iyi değer sunar.

Ayrıca pazarlama bizim ana hedefimiz değil. Gerçekte, öğrencilerimizin blok zinciri projelerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle, ihtiyacınız olmasa bile blok zinciri uygulamanızı sağlamak için sonuçları değiştirmeden araçlarımızı orijinal tutuyoruz..

Ve biz diğerlerinden bu şekilde farklıyız.

Son Düşünceler

Bir blockchain projesi üzerinde çalışıyorsanız, blockchain şablonları sizin için son derece gereklidir. Çalışmak ve hatta blockchain hakkında bilgi edinmek isteyen herkesin bu şablonları kullanması gerekir..

Bu şablonlar yalnızca bir cankurtaran olmakla kalmaz, aynı zamanda size çok fazla zaman ve kaynak kazandırır.

Tüm şablonlarımız yolculuğunuz boyunca size rehberlik etmek için tasarlanmıştır. Bu nedenle, kurumsal çözümler ve diğer projeler hakkında hızlı bir şekilde karar vermenize yardımcı olmak için bu blockchain teknolojisi şablonlarını sizin için oluşturduk..

Ayrıca kontrol etmeniz için başka kurslarımız da var. Dahası, onları da denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Tüm kurslarımız, blockchain’i işle birleştirmeye odaklanır. Bu nedenle, bunlara kaydolmak kesinlikle uzun vadede size fayda sağlayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me