Blockchain öğrenmek için yüz yüze eğitim almak için nedenler mi arıyorsunuz? Eğer yaparsan, o zaman doğru yere geldiniz.

Öğrenim endüstrisi hızlı bir şekilde gelişiyor. Teknolojiyle, her şey kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve erişilebilirlik ile ilgilidir. Ancak, yüz yüze eğitimin kaldırılmasıyla birlikte birçok sınırlama getiriyor..

Bununla, her durumda çevrimiçi eğitimin iyi bir fikir olabileceğini kastediyoruz. Blockchain için yüz yüze eğitim söz konusu olduğunda aynı şey söylenebilir. Blockchain hakkında bilgi edinmek isteyen bir yöneticiyseniz, yüz yüze eğitimi seçmek her zaman iyi bir fikirdir. Bunu yaparak, son derece faydalanıyorsunuz.

Bu nedenle makale, yöneticilerin yüz yüze blockchain eğitimine ihtiyaç duymasının on nedenine odaklanacak. Listeyi gözden geçirerek, blok zincirine sınırlı maruz kalmanızı sağlayan çevrimiçi bir kurs almak yerine, önemini öğrenecek ve bu nedenle şahsen blok zinciri eğitimi alacaksınız..


Göz atın, İşletmeler İçin Blockchain ve Yöneticiler için Blockchain

Yöneticilerin yüz yüze bir Blockchain Eğitimine İhtiyaç Duymasının 10 Nedeni

1. Katılım ve Odaklanma

Neden çevrimiçi ortamda dikkatinizin dağıldığını hiç merak ettiniz mi? Şey, sadece sen değilsin. Ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sitesi dikkat dağıtıcı şeylerle doludur. Aynısı çevrimiçi öğrenme için de doğru söylenebilir. Eğer sen olsan önemli değil bir video izlemek veya bir makale okumak.

Dikkat dağıtıcı şeyler gerçektir ve öğrenme deneyiminize uygun değildir. Bunun üstesinden gelmek için öz disiplinli ve odaklanmış olmanız gerekir. Bunu yaptığınızda bile, ara sıra dikkatiniz dağılmaya mahkumsunuz.

Yüz yüze eğitimle, aynı zamanda yüz yüze eğitim, Bağlılık ve odaklanma sorununun üstesinden gelebilir ve zamanınızı değerlendirmenizi sağlayabilirsiniz. Yüz yüze etkileşim söz konusu olduğunda, dikkatinizin dağılmasını göze alamazsınız. Ayrıca, eğitmenler odaklanmanızı ve meşgul olmanızı sağlamak için birçok yaratıcı yol kullanır. Bu stratejiler, bir çağda yaşadığımızı göz önünde bulundurarak önemlidir. dikkat aralığı kıt bir kaynaktır.

Sonunda, blockchain’i daha iyi anlamaya ve daha iyi sonuçlara sahip olacaksınız..

2. Bir sorun ortaya çıktığında 1’e 1 yapın

Çevrimiçi öğrenme, bir problemle sıkışıp kalana kadar etkileyicidir. Her öğrenci aynı değil, ve bu, çevrimiçi öğrenmeyi dışarıdaki herkes için ideal bir çözüm haline getirmiyor.

Çevrimiçi bir öğreniciyseniz, eldeki konuyu anlamlandırmak için bir öğrenme oturumu sırasında birçok kez araştırma yapmanız gerekebileceğini bilirsiniz. Bu, karşılaştırmaya gelince yapacağınızdan daha fazla zaman harcamak anlamına gelir. yüz yüze eğitim. Araştırma kısmını ortadan kaldırır. Ayrıca, önceki kavramları net bir şekilde anlamadan öğrenmeye devam etme şansınızı da ortadan kaldırır..

Çevrimiçi kurslardaki veya yazılı kılavuzlardaki eğitmenler, konuyu açıklamak için ellerinden geleni yaparlar. Ancak bu açıklama sizin için yeterli olmayabilir. Blockchain’in karmaşık bir konu olduğu düşünüldüğünde, birinin kafasının karışabileceği birçok örnek olabilir..

Yapıyor yüz yüze blockchain eğitimi çok daha iyidir ve bir sorun çıkarsa her zaman eğitmene sorabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey eğiticinin sözünü kesmek veya konuyu açıklamayı bitirdiğinde bir soru sormak..

3. Tartışma

Çevrimiçi kurslar veya web siteleri tartışmanız için bir yol sunsa da, marifet, faiz, ve coşku konu etrafında. Bazen bir yanıt alabilirsiniz ve diğer zamanlarda tamamen yalnızsınız. Konuları tartışmak için çevrimiçi forumlara katılmış olabilirsiniz.

İnsan etkileşimi önemlidir ve bir öğrenci olarak asla onun yerini alamaz. Konuyu eğitmeninizle tartışabilirsiniz veya iki veya daha fazla grup halinde öğreniyorsanız, başkalarıyla tartışabilirsiniz. Bu açılıyor Yaratıcı fikirler Ve yeni sorular. Ayrıca diğer insanların bakış açıları hakkında bilgi edinebilir ve farklı bakış açıları öğrenebilirsiniz. Bunu yaparak, daha iyisini elde edersiniz konunun anlaşılması.

Yüz yüze eğitim size sadece odaklanma, konunun tadını çıkarma, aynı zamanda yeni bakış açıları öğrenmek ve konuyu anlamlandırmak için tartışma yeteneği verir.

4. Dikkat dağıtıcı yok

Dikkat süremiz her geçen gün azalıyor. Sosyal medya platformlarını açmadan veya telefonunuzu kontrol etmeden en son ne zaman çalıştığınızı hatırlıyor musunuz? Evet, zor ve çok zaman alıyor öz disiplin dikkat dağıtmadan çalışmak.

Bazen dikkat dağıtıcı şeyler kontrolünüzde değildir. Acil olarak ilgilenmeniz gereken bir çağrı alırsınız veya birisi kapılarınızı bilir. Her durumda, kaybedersiniz akış alışkın olduğun Bu, Blockchain gibi karmaşık konuları öğrenirken önemli bir sorun olabilir..

Blockchain, dışarıdan bakıldığında basit bir kavramdır, ancak nasıl olduğunu anlamak için dikkatli öğrenmek gerekir. gerçekten İşler.

Yüz yüze blockchain eğitimi, size alan ve dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulup öğrenebileceğiniz bir ortam sağlar. Düşünceli bir şekilde.

Dikkatiniz dağılmadan öğrenme kapasiteniz artar ve daha fazla fikir elde edebilirsiniz..

5. Blockchain kullanım durumlarını derinlemesine öğrenin

Google, “blockchain kullanım durumları,”Ve kullanım örneklerini listeleyen tonlarca makale, video ve kurs keşfedeceksiniz. Ancak çoğu zaman derine dalmak kullanım durumlarına.

Kullanım durumları doğası gereği pratiktir ve derinlemesine anlaşılması gerekir. Bu şekilde, uygulama amaçları sırasında kullanabilirsiniz. Bu kullanım durumları aynı zamanda size blok zinciri kapasitesinin ne olduğuna dair daha iyi bir bakış açısı sağlar..

Çoğu zaman, çevrimiçi kaynaklar kullanım durumlarını ayrıntılı olarak açıklamayı umursamıyor. Odaklanmaları, tek bir kullanım durumuna odaklanmadan, olabildiğince çok sayıda listeyi listelemektir. Bir okuyucu olarak, bir çok kullanım senaryolarından, tek bir kullanım durumunu asla derinlemesine öğrenemezsiniz..

Yüz yüze eğitim burada devreye giriyor. Yüz yüze blockchain eğitimini yaparak, kullanım durumlarıyla ilgili daha iyi içeriğe açıksınız. Öğretmene kullanım durumunu bile sorabilir ve içinde çalıştığınız sektörden anlamaya çalışabilirsiniz. Süreç, pratik öğrenme.

6. Blockchain’in nasıl çalıştığı konusunda uzmanlaşın

Yüzeyden, blockchain basit bir kavramdır. Herhangi bir merkezi otorite olmadan etkileşime girebilen, ticaret yapabilen ve iletişim kurabilen eşler arası bir ağ olarak tanımlanır. Daha basit bir deyişle, blockchain’i “internet” in en üst katmanı veya daha iyisi uygulamaları, hizmetleri veya çözümleri çalıştırmanın bir yolunu sunan bir “işletim sistemi” olarak görebiliriz..

Ancak konunun derinliklerine indiğinizde, aşağıdaki gibi konularla karşılaşacaksınız. akıllı sözleşmeler, kriptografi, merkezi olmayan uygulamalar, fikir birliği algoritmaları, ve bunun gibi. Açıkçası, blockchain göründüğünden daha karmaşık. Ayrıca, kurumsal bir bakış açısıyla baktığınızda, işler büyük ölçüde daha karmaşık hale gelir. Orada ölçeklendirme, entegrasyon, uygulama vb. Şeyler var..

Hem yasal hem de uygulama gibi riskler dahil olmak üzere blok zinciriyle ilgili başka karmaşıklıklar da vardır. Hemen hemen her ülkenin farklı yasaları vardır, bu da blok zincirine karşı tek bir yasal yapıya sahip olmayı zorlaştırır..

Bütün bunlar blockchain öğrenmeyi ezici hale getirebilir. Ancak yüz yüze eğitimi tercih ederseniz, kavramları çok daha iyi bir şekilde anlama şansınız artar..

Blockchain her geçen gün gelişiyor – yeni araştırmalar, blockchain’in nasıl çalıştığına dair yeni yöntemlerle sonuçlanıyor. Yüz yüze öğrenmek, öğrenmenizi daha iyi hale getirmeniz için yeni yollar açabilir ve blok zincirinde doğru şekilde ustalaşabilir..

7. Uzman Öğretmenler / Eğitmenler

Yüz yüze eğitim yaparak, şunlara erişim elde edersiniz: uzman öğretmenler / eğitmenler. Eğitmenler, yüz yüze beceriler, bu, farklı gereksinimleri ve ihtiyaçları olan öğrencilerle nasıl başa çıkacaklarını bildikleri anlamına gelir.

Çevrimiçi kurslarla karşılaştırdığınızda, mükemmel öğretmenler ve eğitmenler de elde edersiniz, ancak yaklaşımları daha geneldir. Ne tür bir öğrenci olduğunuz konusunda belirsiz bir fikirleri var ve bu, genel izleyici kitlesi için daha özelleştirilmiş derslerden geçmeniz gerektiği anlamına geliyor..

Yüz yüze eğitim alırsanız, bir özelleştirilmiş öğrenme deneyimi. Yüz yüze öğretmenler, öğrencilere nasıl yaklaşılacağı konusunda gerçek dünya becerilerine sahiptir. Öğrencilerin neye ihtiyacı olduğunu hissedebilir ve içeriği buna göre sunabilirler. Bu nedenle, yüz yüze eğitim alırsanız, eğitmenin deneyimi.

Kısacası, uzman öğretmenlerin yardımıyla gerçek dünyada daha iyi uygulama rehberliği elde edersiniz.

8. Pratik Bilgi

Çevrimiçi kurslar veya materyaller, söz konusu olduğunda uygun bir vizyondan yoksundur. pratik bilgi. Pek çok şey okur ve izlersiniz, ancak bu mutlaka kullanılabilir bilgiye dönüştürülebileceği anlamına gelmez. Bunun için okumalısın durum çalışmaları.

Ayrıca, rehberlik olmadan öğrenmek ve uygulamak zordur. Yüz yüze eğitim, pratik bilgi söz konusu olduğunda yeni mekanlar açabilir. Uzman öğretmenler size vaka çalışmalarını açıklayabilir ve bunu yaparken daha iyi anlamlandırabilir. Yüz yüze blok zinciri eğitimi, pratik bilgi söz konusu olduğunda değer sağlamayı ve vaka çalışmalarının temel noktalarını ve neleri öğrenmenizi sağlamayı amaçlamaktadır. onları başarılı kılar.

Bir yönetici olarak pratik bilgi sizin için daha mantıklı. Projelerin üstesinden gelmenize yardımcı olabilir bağımsız ve kendine güvenerek.

9. Rekabet Avantajı

Dünya rekabetçi bir yerdir. Blockchain’i düşünen veya öğrenen tek kişi siz değilsiniz. İçin çalışan binlerce yönetici var hedeflerine ulaşmak ve kariyerlerinde büyürler. Bu nedenle birçok çevrimiçi kurs, video veya makale bulacaksınız. Ancak, daha önce de belirttiğimiz gibi, çevrimiçi kaynaklar, blok zinciri dahil herhangi bir şeyi öğrenmeye yönelik özelleştirilmiş olmayan, daha genel bir yaklaşım sağlar.

Yüz yüze eğitim alırsanız, rekabetin ötesine geçmeniz kaçınılmazdır. Tartışma yeteneği de dahil olmak üzere tonlarca avantaj elde edersiniz, Kullanım durumlarını derinlemesine anlayın ve daha fazlası. Zamanla, blockchain projelerinin üstesinden gelmeye hazır olursunuz; rekabetiniz hala blockchain’in temellerini öğrenmek için mücadele ediyor olabilir.

Burada bir tercihler kanunu var. ne kadar çok seçeneğiniz varsa, seçmek o kadar zorlaşır ve başla. Bu blockchain’e benzer. Çok fazla seçenek sizi sakatlayabilir ve bu yüzden yüz yüze bir blok zinciri eğitimine bağlı kalmak daha iyidir.

Ayrıca ölçeklendirme, güvenlik, uygulama vb. Dahil olmak üzere blok zinciri hakkında temel kavramları öğrenmek zorundasınız..

10. Ötesine Geçin

Öğrenme bir kesintisiz süreç. Sadece bir kursla veya bir video veya bir makale seyretmekle sınırlı değil. Blockchain kadar derin bir şeyle, ona bağlı kalmanız ve öğrenmeyi asla bırakmanız gerekir..

Çoğu durumda, rehberlik eksikliği veya öğrenmeyi zorlaştıran yapı. Bundan sonra ne okuyacağınızı veya öğreneceğinizi bilmiyorsunuz. Tüm bu sorunlar yüz yüze bir eğitmen yardımı ile çözülebilir. Öğrenme deneyiminize göre bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiği konusunda size rehberlik edebilir. Dışarıdaki herkes için bu her zaman farklı bir öğrenme yoludur ve özelleştirme önemlidir. Çevrimiçi öğrenim bunu sağlamaz – bu da denemek için çok zaman harcayabileceğiniz anlamına gelir bir sonraki adımını bul.

Sonuç

Bu bizi yöneticilerin yüz yüze bir blockchain eğitmenine ihtiyaç duymasının on nedeninin sonuna götürüyor. Her bir nedeni derinlemesine araştırmaya ve açıklamaya çalıştık ve ne öğrenmeye çalıştığınıza bakılmaksızın yüz yüze bir eğitmene sahip olmanın önemini anlayabileceğinizi umuyoruz..

Peki, kuruluşunuz için blockchain üzerine yüz yüze eğitim yapmaya hazır mısınız? Yönetici için Blockchain’e göz atın

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me