Blockchain’de kariyer yapmak mı istiyorsunuz? Blok zinciri teknolojisinde nasıl başarılı bir kariyer inşa edebileceğinize dair her adımda ilerlerken not alın..

Blockchain’de bir kariyer inşa etmek, şu anda verebileceğiniz en iyi kararlardan biridir. Blockchain teknolojisi, endüstrileri daha verimli ve güvenilir hale getirmek için şekillendiriyor. Teknoloji yeni olduğu için, çözümleri geliştirmek için çevrede çok kalifiye personel yok.

Sonuç olarak, büyük endüstriler ve işletmeler, blok zinciri uzmanları bulmak için hiçbir taş bırakmıyor. Söylemeye gerek yok, blockchain geliştirici maaşı inanılmaz! Öyleyse, böyle bir yeteneğe ciddi bir ihtiyaç olduğunda ve hala hangi kariyer yolunu seçeceğinizi merak ediyorsanız, blockchain listenizin başında olmamalı?

Bizim gibi bir blockchain meraklısıysanız, teknoloji ile çalışmak hayalinizdeki iş olabilir. Kodlama veya programlama konusunda yetenekli olmamanız önemli değildir; diğer blok zinciri konularında da uzmanlık gerektiren birçok iş var.


Blockchain alanında kariyer yapmaya kararlıysanız, bu rehber kesinlikle tam size göre. Bugün, blockchain’de nasıl bir kariyer inşa edeceğinizi size bildireceğiz.

Şimdi kayıt:Enterprise Blockchain Kursunda Kariyerinizi Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Blockchain’de Kariyer Oluşturmanın Yolu

Blockchain’de kariyer oluşturmak kolay bir iş olmayacak. Ancak uygun bir kılavuzla, geleceğinizi nasıl sonsuza dek mühürleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip edin ve blockchain kariyer yolunuza başlayın.

Blockchain'de Kariyer Nasıl Oluşturulur

Temelleri ve Temelleri Öğrenin

Öncelikle blockchain teknolojisinin temellerini öğrenmeniz gerekiyor. Acemiyseniz, bu çok önemli bir adımdır. Temelleri bilmeden blockchain’in teknik yönüne dalamazsınız. Anahtar, teknolojinin nasıl çalıştığını, tarihini, fikir birliği ve akıllı sözleşmeler gibi farklı noktaları, olası kullanım durumlarını vb. Öğrenmektir..

Gerçekte, her biri için uygun tanıma hızlıca göz atmak için blok zinciri sözlüğüne göz atabilirsiniz..

Disiplinler Arası Geniş Becerilerinizi Geliştirmeye Başlayın

Disiplinler arası beceriler, blok zinciri için olası kariyer fırsatları için bir zorunluluktur. Bir blockchain geliştiricisi kariyer yolunda olsanız bile, yine de yeteneklerinizi keskinleştirmeniz gerekir. Günümüzde işletmeler yalnızca nasıl programlanacağını bilen birini aramıyor; ayrıca kritik sorunları kısa sürede çözebilecek yetenekler arıyorlar.

Bu nedenle tasarım odaklı düşünme, analiz etme, çeviklik, DevOps, uyarlanabilirlik, yönetim ve pazar tahminleri gibi beceriler çok önemlidir. Bunları teknik yeteneklerinizle birleştirirseniz, kesinlikle istikrarlı bir blockchain kariyeri elde edersiniz..

Farklı Blockchain Platformunun Nasıl Çalıştığını Anlayın

Bu adım hem teknik hem de teknik olmayan iş pozisyonları içindir. Teknik açıdan, birden çok platformun nasıl çalıştığını tam olarak anlamanız gerekir. Tüm blok zincirleri aynı şekilde çalışmadığından, gerekli pateni bulmak çok önemlidir..

Yapamazsanız, çözüm üretmek oldukça zor hale gelebilir. Pazarlama veya kanun yaptırımlarında, çözümü potansiyel müşterilere sunmak için konsepti tam olarak anlamanız gerekir. Dahası, bir ülkenin düzenlemeleriyle kesinlikle çelişmek istemezsiniz. Corda, Quorum, Hyperledger ve Ethereum gibi platformlar odaklanmanız gereken şeylerdir.

Teknoloji ve İş Zekası Olun

Bir işi tamamen yeni bir çözüm türünden çıkarmak zor bir iştir. Kurumsal bir ortamda blok zincirinde kariyer fırsatları elde etmek istediğinizde, daha yüksek bir iş perspektifine sahip olmanız gerekir. Yeni bir çözüm olsa da, tüm şirket yalnızca bu çözüme bağlı olmayacak.

Bu şirketin diğer yönlerini de dikkate almanız gerekir. Bu nedenle, tasarladığınız her çözümden veya ekip tasarımlarından elde edilen iş sonuçlarının alakalı kalması için olumlu olması gerekir.

Bu nedenle, iş fonksiyonlarının nasıl olduğunu öğrenmek de önceliğiniz olmalıdır.

Ücretsiz Blockchain Temel Kursu ile Şimdi Başlayın!

Merkezi Olmayan ve Dağıtık Defterler Hakkında Bilgi Edinme

Blockchain, bir tür Dağıtılmış defterdir. Gerçekte, mutlaka blok zinciri olmayan başka dağıtılmış defterler vardır. Mesele şu ki, blockchain mükemmel değildir ve diğer dağıtım platformları hakkındaki bilgilerinizi onlar hakkında bilgi edinmek ve teknolojinin kendisini daha iyi hale getirmek için kullanmak için kullanabilirsiniz.

Popüler merkezi olmayan platformları incelemek söz konusu olduğunda bir uzmana ihtiyacınız var. Her neyse, temelde blockchain geliştirici kariyer yolu için uygundur. Yani, bu adım oldukça tekniktir. Bunun için, becerilerinizi geliştirmek için bir programlama kursuna katılabilir veya tanınmış kurumlardan bir derece alabilirsiniz..

Kurumsal İş Süreçleri Hakkında Bilgi Edinin

Kurumsal iş süreçleri hakkında bilgi edinmek, blockchain alanında kariyer edinmenin başka bir adımıdır. Karışımda blockchain ile bir yol haritası oluştururken strateji oluşturmanıza yardımcı olacağı için bu beceriler kesinlikle gereklidir..

Gerçekte, lojistik, satın alma, dağıtım, hazine operasyonları ve daha pek çok şeyin daha fazla anlaşılması bir zorunluluktur. Bir iş sözcüsü gibi konuşarak şirketinizin potansiyel müşterilerini daha iyi değerlendirebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, bunlar şu anda yüksek talep görüyor, bu nedenle blockchain kariyer yolunuzda artı bir nokta olabilir. Blockchain kariyer fırsatları elde etmek istiyorsanız, bilemek harika bir beceridir..

Basitleştirmeyi Öğrenin

Bu adım hem teknik hem de teknik olmayan pozisyonlar içindir. Bir blockchain geliştiricisi kariyer yolundaysanız, karmaşık olmayan bir çözüm geliştirmelisiniz. Çok fazla özellik sadece şu anda insanların kafasını karıştırır.

Her zaman çözümleri minimumda tutmaya çalışın, ancak en verimli çıktıyı sunun. Bunu yapabilirseniz, kaderiniz bir blockchain kariyer yolunda mühürlenmiştir..

Teknik olmayan pozisyonlara gelince, kalıpların dışında düşünmeyi öğrenmeli ve şirketiniz için gelecekteki engellere çözüm bulmalısınız..

Yeni başlayan biriyseniz, kariyerinize Yeni Başlayanlar için Blockchain kılavuzu ile başlamalısınız..

Bir Blockchain Topluluğuna Katılın

Bir blockchain topluluğuna katılmak sizin için isteğe bağlı bir adımdır. Ama birçok faydası var. Blockchain yutturmaca ile, insanların teknolojiyi öğrenmesine yardımcı olmak için birçok topluluk oluşmaya başladı. Dahası, bu topluluklar hakkında bilgi edinebileceğiniz üst düzey programlama becerisine sahip kişiler bile var..

Böylece liderlik becerileriniz, etkinlik organizasyonlarınız, uygulama geliştirme vb. Konularda size yardımcı olabilirler. Dahası, niş içindeki insanlarla ağ kurmak için de harika bir fırsat olabilir. Bir topluluğa katılmak için fazladan paraya ihtiyacınız yok; daha ziyade, kullanmanız için her şey açık kaynaktır.

Blockchain Mimari Modellerini, Ekosistemlerini ve Standartlarını Anlayın

Bir blockchain geliştiricisi kariyer yolundaysanız, farklı blockchain mimari modellerini, standartlarını ve ekosistemini anlamak bir zorunluluktur. Dahası, bir çözüme başlamadan önce mimarileri incelemek çok büyük bir beceridir. Bunun için sektörün her yerinden farklı vakaları inceleyebilirsiniz..

Daha derin bir kavrayış elde etmek için mevcut teknik incelemeleri şiddetle incelemenizi, standartlar ve ekosistemlerle oynamanızı öneririz. Burası çoğu insanın eksik olduğu yerdir ve bunu kariyerinizi blockchain teknolojisinde güvence altına almak için kullanabilirsiniz. Blockchain kariyer fırsatları elde etmek istiyorsanız, bilemek harika bir beceridir..

Değeri Anlatmayı Öğrenin

Belki tüm teknik unsurları biliyorsunuzdur, hatta blok zinciri çözümlerini rakiplerinizden daha hızlı kodlayabilir veya uygulayabilirsiniz, ancak söylediklerinizi aktaramazsanız, kimsenin sizi işe alması mümkün değildir. Gerçekte, işletmeler artık akıllıca ve zarif bir şekilde konuşabilen insanlar arıyor.

Çözümlerinizi müşterilerinize veya iş arkadaşlarınıza daha iyi aktarmanıza yardımcı olacak ve insanlar çözümünüzü takdir edeceklerdir. Ayrıca, teknik olmayan pozisyonlar için iletişim becerileri bir zorunluluktur. Bir problemin etrafında ne kadar çok çalışabilirseniz, kariyerinizi blockchain teknolojisinde güvence altına alma şansınız o kadar artar..

Bir Blockchain profesyoneli olmak mı istiyorsunuz? Uzmanlar tarafından bir Blockchain kariyerine başlamak için en iyi ipuçlarına göz atın.

Farklı Geliştirme Araçları Hakkında Bilgi Edinin

Blockchain’de iyi kariyer fırsatları elde etmek için farklı geliştirme araçları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Temel olarak, her geliştirici veya mühendis, süreci basitleştirmek için geliştirme araçlarını kullanır. Dahası, bu geliştirme araçları aynı zamanda sıfırdan bir çözüm oluştururken zamandan tasarruf etmenizi sağlar..

Daha sürdürülebilir bir çıktı elde etmek için bu araçları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, blok zinciri geliştirici kariyer yolunuzu güvence altına almak sorunlu olabilir..

Teknoloji Hakkında Bilgi Almak için Kurumsal Blok Zinciri Sertifika Kursuna Katılın

Blockchain dünyasında yeni başlayan biriyseniz ancak bu konuda tutkuluysanız veya blockchain teknolojisinde kariyer fırsatları arıyorsanız, kurumsal bir blockchain sertifikasyon kursuna gitmek en iyi adım olacaktır..

Gerçekte, blockchain’in temelleri ve iş dünyası üzerindeki etkisi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, bir kurs size büyük fayda sağlayacaktır..

Bu kurslar, mimariyi anlamada başlangıç ​​noktanız olabilecek blok zinciri platformları hakkında bilgi edinmenize yardımcı olur..

Ek olarak, zengin özelliklere sahip bir çözüm bulmanıza yardımcı olacak farklı araçlar ve kullanım örnekleri hakkında da bilgi edineceksiniz. Ayrıca kurs, Ethereum, Hyperledger ve Corda gibi popüler platformları kapsamakla birlikte size özel, genel ve federe blok zincirleri arasında bir fark sağlar..

Profesyonel kurslarımız, uygulamalarını net bir şekilde görmenizi sağlamak için size değerli blok zinciri dersleri ve ipuçları sunacaktır. Blok zincirinde ne tür bir kariyer elde ederseniz edin, en azından bu konuda teorik bilgiye sahip olmanız gerektiği açıktır..

İnternette bu kadar çok ücretsiz bilgi varken neden bir kursa katılacağınızı düşünüyor olmalısınız. İnternette aldığınız tüm bilgiler doğru değil. Ve birçok ücretsiz içerik ihtiyacınız olan premium kılavuzu sunmuyor.

Yani, bu ücretsiz içeriğe gitseniz bile, yarı pişmiş bir bilgi tabanına sahip olacaksınız. Ancak endişelenmeyin; kurslarımız ve programlarımız, blockchain kariyer yolunuz için sağlam ve derin bir temel oluşturmanıza yardımcı olabilir. Diğer tüm şeylerin yanı sıra, kurs, olası blok zinciri kullanım durumlarının da tam bir incelemesini sunar. Daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir şirkete veya teknoloji şirketine blockchain stajyeri olarak da katılabilirsiniz. Bir stajyer olarak, aslında blockchain teknolojisi hakkında çok şey öğrenebilirsiniz..

Sertifikasyon, becerilerinizin doğrulanmasını sağlar ve Blockchain kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşır. Bu nedenle, Blockchain uzman sertifikanızı alın ve Blockchain kariyerinizi ileriye taşıyın.

Blockchain’de Kariyer: Ne Tür İş Fırsatlarınız Var??

Blockchain Profesyonel

Şu anda blockchain nişindeki en yüksek ücretli işlerden biridir. Gerçekte, yetenekli blockchain geliştiricileri / profesyonelleri için yüksek bir talep var, ancak bir denge sağlamak için yeterli kaynak yok. Temel olarak, burada tam yığın geliştirici olarak çalışacaksınız. Gerçekte, bu pozisyonda yüksek miktarda blockchain geliştirici maaşı alabilirsiniz..

AJAX, C, JavaScript, C ++, SDL, .NET, MVC, SQL sunucuları, JQuery, SOAP, FTP, XCOD, REST, FTP ve daha pek çok konuda uzman olmanız gerekir. Blockchain’deki bu kariyer fırsatlarında, düğümler, işlemler kuracak, hatta akıllı sözleşmeye dayalı çözümler oluşturacaksınız..

Şimdi kayıt: Sertifikalı Kurumsal Blockchain Professional (CEBP) Kursu

Blockchain Mühendisi

Blockchain mühendisleri, piyasadaki en yüksek ücretli ikinci iştir. Gerçekte, iyi bir maaşla kazançlı bir hayatı kolayca güvence altına alabilir. Dahası, blockchain sektöründeki mühendisleri işe almak için de artan bir talep var. Gerçekte, bu kariyerdeki blok zinciri maaşı aralığı 175 bin dolara kadar çıkabilir.!

Temel olarak, altyapılar kuracak, çözümlerin mimarisini tasarlayacaksınız. Ayrıca Hyperledger, Ethereum, Ripple, Java, Oracle ve Python bir zorunluluktur.

Blockchain Danışmanı

Şirketler artık hedeflerini tam olarak değerlendirebilecek ve gelecekleri için olası bir yol haritası geliştirebilecek danışmanlar alıyor. Burada, bir şirketin nasıl çalıştığını ve gelecekte nasıl devam edeceğini analiz etmeniz gerekecek.

Dahası, bir blockchain vakası için strateji oluşturmanız ve oluşturmanız gerekir. Her neyse, bunun için bir kurumsal blockchain sertifika programına katılmak en iyi seçeneğiniz olacaktır..

Blockchain Mimarı

Blockchain mimarları, gelişmiş blockchain teknolojisi bilgisine ihtiyaç duyar. Neden? Gerçekte, bir blockchain mimarının platformun altyapısını geliştirme konusunda uzman olması gerekir..

Kurumsal mimar işleri için blok zincirindeki kariyer fırsatları, tüm blok zinciri teknolojileri mimarisini incelemenizi ve yeni bir platform türünü tamamen oluşturmak için becerilerde ustalaşmanızı gerektirir..

Gerçekte, bu kariyerdeki blockchain maaşı aralığı 182 bin dolara kadar çıkabilir.!

Şimdi kayıt: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Mimarı (CEBA)

Blockchain Proje Yöneticisi

Bir proje yöneticisi olarak, gelişmiş iletişim becerilerine, analitik becerilere ve problem çözme becerilerine sahip olmanız gerekir. Temel olarak, eğer işe alınırsa bir kuruluşun blockchain projesini yürütürsünüz. Yani bu büyük bir sorumluluk.

Ayrıca, projenizin teknik ekibi ile teknik olmayan ekibi arasındaki bağlantı da olacaksınız. Bu nedenle, bu tür bir kariyer için sağlam bir zihniyete sahip olduğunuzdan emin olun..

Blockchain Kalite Mühendisi

Blockchain kalite mühendisleri, blockchain mühendislerine ek olarak çalışacak veya hatta bir projede onların altında çalışacak. Temel olarak, birincil hedefleri, herhangi bir boşluk veya hata olup olmadığını öğrenmek için yeni bir çözümü güçlü bir şekilde test etmektir..

Bu nedenle blok zincirindeki bu kariyer fırsatı, farklı blok zinciri çerçeveleri ve mimarilerinde uzmanlık gerektirir..

Blockchain Hukuk Danışmanı

Blockchain hukuk danışmanı işleri, teknolojiye ciddi bir bağlılık gerektirir. Ama neden? Teknoloji yeni olduğundan ve bir şekilde geleneksel kurallara ve düzenlemelere uymadığından, birçok yasal engelle karşı karşıyadır. Nitekim, birçok iyi blockchain uygulaması kötü sonuçlardan adil bir pay aldı..

Bu nedenle, bir hukuk danışmanının yeni bir çözümün yasal sorunlarla karşılaşıp karşılaşmayacağını bilmesi için teknolojiyi içeriden ve dışarıdan anlaması gerekir..

Blockchain Tasarımcısı

Girişimler, hatta işletmeler, potansiyel gelir elde etmek için blok zinciri odaklı departmanlar başlatmaya başlıyor. Ancak, kullanıcılar artık çoğunlukla internet odaklı olduğundan, onları çekmek için harika bir web sitesinden daha iyi ne olabilir? Söylemeye gerek yok, canlı web tasarımıyla tüketicilerin ilgisini çekmek aslında harika bir stratejidir.

Bu yüzden çoğu, bu web sitelerinin Kullanıcı Arayüzünü tasarlayabilen blockchain tasarımcısını işe alıyor. Bir blockchain uygulaması için kullanıcı arayüzünü bile tasarlayabilirler.

Blockchain Teknik İşveren

İsminden de görebileceğiniz gibi, buradaki rol, farklı blok zinciri çözümleri için potansiyel çalışanlara ihtiyaç duymak olacaktır. Sıradan bir İK’nın bu kariyer fırsatını blockchain’de yönetebileceğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bir İK pozisyonu olsa bile, teknolojinin kendisi hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olmanız gerekir..

Bu olmadan doğru adayları belirleyemezsiniz. Bu nedenle, şirketler aynı zamanda bilgili bir işe alım uzmanı arıyorlar.

Blockchain Veri Bilimcisi

Blok zinciri bir defter sistemi olduğundan, çok büyük miktarda veri içerebilir. Temel olarak, blockchain kariyer yolundaki bu rol, kişinin muazzam miktarda işlem verilerini analiz etmesini, toplamasını, yönetmesini ve yorumlamasını gerektirecektir..

Açıkçası, bu veriler özel veya federe platformlardan değil, kamu platformundan gelecektir. Dahası, bu veriler işlem alışkanlıklarına dayalı istatistiklerin oluşturulmasına yardımcı olacaktır. Bunun için bilgisayar ve veri bilimi alanında yüksek lisans derecesine ihtiyacınız olacak.

Daha fazla oku: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Mimarı (CEBA) Nasıl Olunur??

Neden Blockchain’de Kariyere Gitmelisiniz??

Kendinizi gerçekten neden blok zincirinde bir kariyere adamanız gerektiğini merak ediyor olmalısınız. Demek istediğimiz, kafa karışıklığı var; Blockchain kariyer yolu avantajları arıyorsunuz. Gerçekte, blockchain kariyer yolunun birçok faydası vardır. Bakalım ne olduklarını –

Daha İyi Ödeme

Her şeyden önce, blockchain teknolojisindeki bir kariyer, yüklü miktarda para anlamına gelir. Bu teknolojiyi çevreleyen işin tüm maaşları 50.000 – 130.000 $ aralığında değişiyor. Geliştirici veya mühendis olmasanız bile bu çok para.

Dahası, bu sektördeki stajyerler bile ciddi miktarda ödeme alıyor. Bu yüksek bir başlangıç ​​noktasıdır ve sizi blockchain teknolojisinde bir kariyer için motive etmelidir. Bir başka harika özellik ise, blok zincirinde süper yetenekli olduğunuzu kanıtlayabilirseniz, şirketlerin sizi mutlu etmek için çok şey ödemeye hazır olmalarıdır..

Daha Fazla Kiralama Oranı

Temel olarak, diğer tüm sektörlerde, kiralama oranı duruma ve piyasa koşullarına bağlı olarak zaman zaman değişir. Aslında, pazarda yeni bir unsur olduğunda, kiralama oranında her zaman bir artış olur.

Gerçekte, pazarda nispeten yeni olan blockchain, tüm şirketlerin dikkatini çekiyor. Artık çoğu işletme, blok zinciri çözümlerini olabildiğince kazançlı hale getirmek için blok zinciri uzmanları işe almaya isteklidir..

Dolayısıyla, blockchain’de her zaman yeni kariyer fırsatları vardır. Blockchain için özel olarak önceden tanımlanmış geleneksel pozisyonlar olmadığından, şirketler kendi çalışan pozisyonlarını oluştururlar..

Daha Az Rekabet

Bu teknolojide yetenekli daha az insan var. Neden? Temel olarak, teknoloji yeni ve insanlar hala nasıl çalıştığını anlamaya çalışıyor. Dahası, teknoloji oldukça karmaşık görünüyor. Bu, insanları risk almaktan ve bu sektörde çalışmaktan caydırır..

Tüm sıkı çalışmalardan güç alabilir ve teknolojinin nasıl çalıştığını tam olarak geliştirebilir veya hatta anlayabilirseniz, bu verimli olacaktır. Ayrıca, daha az insan teknolojinin nasıl çalıştığını anladıkça, bırakın onu bilsin, daha az rekabetiniz olur.

Öyleyse, blockchain teknolojisinde kariyer sahibi olmak için daha iyi bir şansınız varsa.

Küresel Devrim

Kim yeni bir şeyle çalışmak istemez ki? Nesiller boyunca insanlar yeni olasılıklara çekilir. Blockchain inkar edilemez derecede heyecan verici. Gerçekte, blockchain’in mükemmel bir teknoloji olması için hala birçok değişikliğe ihtiyacı var. Bu, yakın zamanda kimsenin onu mükemmelleştirmeyeceği anlamına gelir.

Öte yandan, bu teknoloji üzerinde çalışmak, dünya çapında tanınabilecek çözümler üretmenize yardımcı olacaktır. Kariyeriniz için büyük bir başarı olmaz mıydı? Küresel bir devrime katılmak, hayatta mükemmel bir başarıdır ve blockchain kariyer yolunda buna da sahip olabilirsiniz..

Özel İş Pozisyonları

Blockchain’de bir kariyerin en iyi yanı, tüm iş pozisyonlarının inanılmaz derecede özel olmasıdır. Bu, kariyerinize bir şirkette çok üst bir noktadan başlayabileceğiniz anlamına gelir. Ve tabii ki, bir şirkette üst sıralarda yer almak, ek avantajlar da elde edeceğiniz anlamına gelir.

Dahası, tüm iş pozisyonları sosyal statünüzü de önemli ölçüde artıracaktır. Tatil günleri, benzersiz tedaviler, yetki, ikramiye ödemeleri umabileceğiniz avantajlardan sadece birkaçıdır. İşte bu yüzden kesinlikle bir blockchain kariyeri edinmelisiniz.

Kurumsal Ortam

Bu, bir blockchain kariyeri edinmenin en iyi kısmı. Üst düzey profesyonellerle kurumsal bir ortamda çalışacaksınız. Hatta yüksek profilli iş adamlarıyla tanışacak ve ağınızı hızlandıracaksınız. Temel olarak, IBM, J.P. Morgan, vb. Gibi blockchain uzmanlarını işe alan büyük isimler var..

Bir takım kuracak ve büyümek için pek çok alana sahip olacağınız stratejik bir ortamda çalışacaksınız. Dahası, bu kuruluşlar, çözümünüzü daha da hızlı oluşturmanıza yardımcı olacak üst düzey teknolojilere erişimle doludur..

Yani, blok zinciri kariyer yolunuzda, bu büyük isimlerle çalışma şansınız da var..

Geleceğin Kanıtı

Blockchain yakın zamanda hiçbir yere gitmeyecek. Pazarı analiz ettikten sonra, gerçekten kalıcı olduğunu söyleyebiliriz. Dahası, gelecekte daha da öne çıkacaktır. Küresel bir etki yaratacağı için, herkesin güçlü bir şekilde blok zincirine geçmesi ve merkezi modelleri geride bırakması an meselesidir..

Dolayısıyla, şu anda blockchain’de bir kariyer elde edebilirseniz, gelecekte nihai iş güvenliğine sahip olacaksınız..

Ayrıca Blockchain’in 2020’de EN İYİ beceri olduğunu söyleyen LinkedIn Raporunun içgörülerini de okuyun..

Bitiş Notu

Blockchain, birçok kompakt özelliğe sahip harika bir teknolojidir. Küresel olarak işlerimizde gerçekten devrim yaratabilir. Demek istediğimiz, merkezi olmayan bir arayüzde daha fazla avantaj elde edebildiğinizde, neden merkezi bir geçmişe dönük mimariyle kalasınız ki?.

Evet, önceki merkezi sunucular gerçekten eski ağlar haline geldi ve bu nedenle blockchain yakın gelecekte kesinlikle onların yerini alacak. Bu nedenle, birçok insanın ne olursa olsun blok zincirinde kariyer yapabileceği açıktır. Dahası, blockchain’de artan miktarda kariyer fırsatı var.

Peki ne bekliyorsunuz? Kurumsal Blok Zincirlerinde Kariyerinizi Oluşturma Kursumuza kaydolun ve kurumsal bir ortamda blok zinciri kariyer yolunuzu şekillendirmeye başlayın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me