Blockchain’e Nasıl Başlanır

Blockchain’e başlamak için belirli bir kılavuzu izlemeniz gerekir. Gerçekte, birçok insan genellikle blok zincirine nasıl girileceği konusunda kafa karışıklığı yaşar. Demek istediğim, anlıyorum. Konu aynı zamanda çok ilginç ve karmaşık görünüyor.

Dahası, çoğunuz blockchain alanında kariyer yapmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle, blok zinciri geliştirmeye başlamak için uygun rehberliğe ihtiyaç vardır..

Bu nedenle, ne yapacağınız veya blockchain’e nasıl başlayacağınız konusunda bir ikilem içindeyseniz, daha fazla beklemeyin. Size yardımcı olmak için, bu kılavuzda blockchain kullanmaya başlamak için yapmanız gereken her şeyi ele alacağım.

Öyleyse başlayalım mı??

Contents

Blockchain’e Başlarken: İzlenecek Adımlar?

Blockchain’e başlamak için atmanız gereken bazı önemli adımları özetledim. Buna göre tüm adımları takip etmeye çalışın. Bunlar –

 • Blockchain Teknolojisi Tanımını Öğrenin

Aslında temellerle başlamalısın. Bu nedenle, blockchain ile başlamak için öncelikle teknolojinin ne olduğu ile başlayın. Temel kavramı netleştirmeden, teknolojinin muazzam karmaşıklığını anlayamazsınız.

Dahası, bu teknolojinin şimdiye kadar kullanmaya devam ettiğimiz geleneksel teknolojilerden ne kadar farklı olduğunu da bilmelisiniz..

Diğer bir önemli görev, blok benzeri işlemlerin, hash kimliğinin, zaman damgalarının, defterin vb. Unsurlarını anlamaktır..

Her neyse, bu “blockchain’e nasıl dahil olunur” kılavuzumuzdaki ilk basamaktır..

Her durumda, temel bilgileri öğrendikten sonra, özellikleri veya farklı türleri gibi daha kapsamlı bir konuya geçebilirsiniz..

 

 • Blockchain Teknolojisinin Nasıl Çalıştığını Öğrenin

Ardından, teknolojinin nasıl çalıştığı süreci geliyor. Blockchain’e başlamak, teknolojinin nasıl çalıştığını önceden anlamanız gerektiğinden biraz zaman alacaktır. Gerçekte, blockchain herhangi bir geleneksel merkezi sistemden çok farklı bir şekilde çalışır..


Ayrıca, bu teknolojinin benzersiz süreci, onu diğer teknolojilerden farklı kılan ve genel ağ güvenliğini de artıran şeydir..

Genellikle, bir blok zincirinin çalışabileceği farklı yollar vardır. Dahası, her blok zinciri ekosistemi, tipik olandan tamamen farklı çalışma prensiplerine sahip olabilir..

Bu nedenle, farklı olanları da öğrendiğinizden emin olun. Bu aşamayı tamamladığınızda, blockchain teknolojisinin özelliklerine geçebilirsiniz. Ancak hiçbir durumda bu aşamayı atlamayın.

 

 • Blockchain’in Temel Özellikleri Hakkında Bilgi Edinin

Blockchain’e nasıl gireceğinizi öğrenmek ister misiniz? Başlangıç ​​olarak, blockchain’in temel özelliklerini bilmelisiniz. Gerçekte, blockchain, görmezden gelemeyeceğiniz altı kazançlı özellikle birlikte gelir. Dahası, bu özellikler blok zinciri yolculuğunuzda son derece önemlidir..

Bu nedenle, teknolojinin özellikleri neden ve nasıl sunduğunu anlamalısınız çünkü bunları blok zinciri çözümünüzde de sunmanız gerekecek. Bu özellikler blockchain’i oluşturan özellikler olduğundan, bu özellikleri kendi çözümlerinizde atlayamazsınız..

Onlar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için bir blockchain kursu kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca, kurslar size bunu öğretmede oldukça etkilidir, bu nedenle bir kursa gitmek mükemmel bir seçim olacaktır..

 

 • İşletmeler için Farklı Dağıtılmış Defter Teknolojilerini İnceleyin

Teknolojiyi öğrenmek için önce kaç tür olabileceğini bilmeniz gerekir. Gerçekte, blok zinciri temelde üç türdendir. Dahası, her bir sektör için üç türü birden kullanamazsınız. Örneğin, birçok şirket halka açık bir blok zinciri fikrine sıcak bakmıyor.

Bu nedenle, özel veya federe blok zinciri kullanıyorlar. Öte yandan, bazı şirketler tüketici tarafında halka açık blok zinciri sunma ve dahili ağ sistemleri olarak özel bir ağ sistemi kullanma eğilimindedir..

Gördüğünüz gibi, bu türlerin ne olduğunu bilmeden, bu konuda asla doğru bir şekilde strateji geliştiremezsiniz. Bu nedenle, özelliklerini ve özel özelliklerini anlamanız kesinlikle gereklidir..

Umarım bunları öğrendikten sonra yol haritanızı geliştirmek için kullanabilirsiniz..

 

 • Mutabakat Algoritmaları ve Akıllı Sözleşmeler Hakkında Bilgi Edinin

Daha sonra, “blockchain’e nasıl girilir” kılavuz adımlarımızda akıllı sözleşmelerimiz ve fikir birliği algoritmalarımız var. Gerçekte, teknoloji hakkında bilgi edinmek söz konusu olduğunda bu iki unsur çok önemlidir..

Bu iki öğeyi atlamanın hiçbir yolu yok. Her şeyden önce, fikir birliği algoritması, blok zincirinin sunduğu tüm özellikleri sunmak için gereklidir. Bu algoritmaları kullanarak, düğümler işlemler hakkında fikir birliğine varır..

Bir belgenin gerçek olup olmadığını doğrulamak için de kullanabilirsiniz..

Son olarak, akıllı sözleşmeler, belirli taraflarla sözleşme yapma konusunda çok sık olduklarından işletmeler için kesinlikle gereklidir. Dolayısıyla, tüm süreci otomatikleştirebilir ve çevrimiçi olarak takip edebilirseniz, daha iyi güvenlik seçenekleri sağlar.

Bu nedenle, daha karmaşık konulara geçmeden önce bu iki kavramı temizlediğinizden emin olun..

 

 • Kurumsal Blok Zinciri Platformlarının Nasıl Çalıştığını Anlayın

Blok zincirine başlamanın bir diğer önemli kısmı, kurumsal blok zinciri platformlarıdır. Gerçekte, büyük şirketlerin kendi çözümleri için kullanabilecekleri çok sayıda kurumsal blok zinciri platformu vardır. Yani sıfırdan bir çözüm geliştirmenize gerek kalmayacak.

Platformlarını temel olarak kullanabilir ve iş stratejinize göre ona uyacak bazı ince ayarlar yapabilirsiniz..

Dahası, uzun vadede çok fazla zaman ve çaba tasarrufu sağlar. Bu nedenle, bu platformların nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir. Söylemeliyim ki, mimarilerini anlamak zor bir seçim gibi görünebilir. Ancak başarabilirseniz, blockchain sizin için kolay bir iş olacaktır..

 

 • Açık Kaynak Blok Zinciri Kodlarını İnceleyin

Blockchain geliştirmeye gitmek ister misiniz? O zaman bazı katı kurallara uymanız gerekir. Her şeyden önce, blockchain ile ilişkili farklı programlama dillerini öğrenmelisiniz. Örneğin, C ++, Solidity, Java, Python, öğrenmeniz gereken programlama dillerinden birkaçıdır..

Blok zinciri geliştirmeye giriş süreci kolay değildir ve bu konuda uzman olduğunuzdan emin olmak için çok çalışmanız gerekir.

Bu nedenle, GitHub veya başka bir kaynaktan açık kurs blok zinciri kodlarını kontrol etmelisiniz. Artık birçok kurumsal blok zinciri, çalışmanız için açık kaynak kodlar sunuyor. Böylece onları kolayca derleyebilir ve her adımda neler olduğunu görebilirsiniz..

Bu, blockchain hakkında bilgi edinmenin iyi bir yoludur ve zamanınızı ayırabilirseniz, kısa sürede bir uzman olursunuz.

 

 • Blockchain’in Farklı Endüstrileri Nasıl Bozduğunu Keşfedin

Bu, “blok zincirine nasıl girilir” yönergelerimizde bir başka önemli adımdır. Bu nedenle, blok zinciri hakkında sıfırdan bir şeyler öğrenirken, aslında farklı sektörleri nasıl bozduğunu anlamanız gerekir. Gerçekte kesinti kötü bir şey gibi görünebilir, ancak aslında.

Dünya çok uzun süredir eski politikalarla çalışıyor ve çoğu durumda düzgün çalışmıyor bile. Bu nedenle, büyük bir değişikliğe ihtiyaç vardır ve blockchain bu güvenliği sağlayabilir. Ancak değişen zamanlarda bile iş yapma yöntemlerinizi değiştirmezseniz, bundan çok zarar görebilirsiniz..

Bu nedenle, kendi sektörünüzü nasıl etkileyebileceğini ve bundan nasıl ilerleyebileceğinizi anlamak çok önemlidir. Dahası, bu kesintiyi kendi yararınız için nasıl kullanabileceğiniz de gereklidir..

 

 • Bir Blockchain Profesyonel Kursuna Katılın

Bir blockchain profesyonel kursuna katılabiliyorsanız, blockchain’e başlamak çok daha kolay olabilir. Genellikle bu kurslar, işletmeniz için istediğiniz mükemmel bilgileri elde etmenize yardımcı olabilir. Dahası, bu teknolojiyi nerede kullanabileceğinizi ve nerede kullanamayacağınızı da öğrenebilirsiniz..

Bir blockchain kursu veya sertifika programı kullanarak, bu kılavuzda anlattığım önceki tüm adımları kolayca öğrenebilirsiniz. Böylece, diğer iş platformları hakkında bilgi edinirsiniz. Dahası, şirketinizin bundan nasıl yararlanabileceğini öğreneceksiniz..

Dahası, bunu mükemmel gelir sağlayan güç olarak kullanın. Bu nedenle, blockchain profesyonel sertifika kursumuzu denemenizi şiddetle tavsiye edeceğim. Kurs, bu alandaki herhangi bir profesyonel veya onun hakkında bilgi edinmek isteyen herkes içindir..

 

 • Blockchain Şablonlarını Kullanmaya Başlayın

Bu, blok zinciri geliştirmeye başlamanın bir başka önemli unsurudur. Blockchain’de bir geliştirici, uzman veya mimar olmayı dört gözle bekliyorsanız, blockchain şablonlarını kullanmak uzun bir yol almanıza yardımcı olabilir..

Gerçekte, bu şablonlar çok daha hızlı bir şekilde blockchain çözümleri geliştirmenize yardımcı olacaktır. Nasıl? Pekala, şablonlar, blok zinciri yazılım tasarım döngünüzün herhangi bir sürecini basitleştirecek şekilde tasarlanmıştır..

Örneğin, şirketinizin blockchain’e ihtiyacı olup olmadığını öğrenmek için bunları kullanabilirsiniz. Dahası, çözümünüzün umduğunuz standartları karşılamaya hazır olup olmadığını belirlemek için de kullanabilirsiniz. Bu küçük adımlar, çözümlerinizi yenilemenize ve diğerlerinden farklı kılmanıza yardımcı olur.

Öyleyse, avantajlarınız için bu şablonları nasıl kullanacağınızı öğrendiğinizden emin olun..

 

 • Kurumsal Blockchain Uygulamasına Nasıl Yaklaşılacağını Öğrenin

Bu, “blok zincirine nasıl dahil olunur” kılavuzumuzda oldukça zor bir adımdır. Gerçekte, çoğunuz nereden başlayacağınızı bile bilmiyor olabilirsiniz. Öyleyse, herhangi bir hata yapmadan blockchain uygulamasına nasıl yaklaşabileceğinizi nasıl bileceksiniz??

Bunu yapmak için, güçlü bir araştırma yapmalı ve bu teknolojiyi iş benzeri bir ortamda kullanmayı öğrenmelisiniz. Bir sürü güçlük gibi görünüyor, değil mi??

Bu nedenle, bununla ilgili çevrimiçi bir kursa katılmanız en iyisidir. Dünyanın blok zincirinin bozulmasıyla nasıl başa çıktığını bilmeden, sağlam bir strateji bulmak zor. Ayrıca, ne yaptığınızı tam olarak bilmeden atlayamazsınız.

Ancak çevrimiçi kurslarda, izlenecek adımlar hakkında uygun rehberlik alacaksınız. Örneğin, mükemmel POC’yi nasıl bulabileceğinize dair derinlemesine bir çözüm sunuyoruz.

Dolayısıyla, çözümlerinizi biraz yaratıcı bir şekilde stratejilendirmeyi başarırsanız, şirketiniz kesinlikle başarılı olacaktır..

 

 • Blockchain İş Dönüşümünü Keşfedin

Bu, blockchain kariyer yoluna başlamanın başka bir adımıdır. Blockchain’in işi nasıl dönüştürdüğünü keşfetmeden, çevrenizde olup bitenlere dair genel bir fikre asla sahip olamazsınız. Gerçekte, blockchain dünyayı yavaş yavaş değiştiriyor.

Ama bunu nasıl yapıyor? Dahası, diğer şirketler işlerini dönüştürmek için bu teknolojiyi nasıl kullanıyor? Üst düzey şirketleri gözlemleyerek öğrenebileceğiniz pek çok şey var. Bu nedenle, piyasada bulunan çözümleri gözden geçirdiğinizden emin olun..

Dahası, bu malzemeleri her zaman ilham kaynağınız olarak kullanabilir ve yenilikçi fikirler üretebilirsiniz. Demek istediğim, bu konu hakkında başkalarından öğrenmekten başka hiçbir şey öğrenmenize yardımcı olamaz..

Ayrıca, çözümlerinizi ne kadar benzersiz hale getirirseniz, o kadar çok kazançlı iş fırsatları veya iş değeri elde edersiniz..

 

Blockchain Kurslarımız Blockchain’e Başlamanıza Nasıl Yardımcı Olabilir?

Blockchain yolculuğunuza kesinlikle başlamanızı sağlayacak geniş bir blockchain kursları koleksiyonumuz var. Ama sana nasıl yardım edecekler? Görelim!

 • Pratik Bilgi Edinin

Tüm ekibimiz, blok zinciri yolculuğunuzda size yardımcı olmaya kendini adamıştır. Böylelikle tüm kurslarımızı olabildiğince çok bilgi ile oluşturuyoruz. Gerçekte, kurslarımızla, pazardaki diğer kurslara kıyasla çok daha hızlı bir şekilde blockchain’e nasıl dahil olacağınızı öğreneceksiniz..

Ayrıca, tüm kurslarımız pratik bilgilerle dolu derinlemesine bilgiye sahiptir. Ancak endişelenmeyin, malzemelerimizden hiçbiri size karmaşık gelmeyecek.

Neden? Bunun nedeni, tüm kavramları kolayca anlamanızı istediğimiz için, kurs eğitmenimiz her zaman blok zincirinin tüm temel öğelerini basit bir şekilde açıklamak için kullanır.

 

 • Düzenli Olarak Güncelleniyor

Blok zincirine başlamak zor bir görev olabilir. Ayrıca, internette geçmişe dönük içeriğe rastladığınızda, birçok soruna da yol açabilir. Örneğin, bir çözüm tasarlamak için bilgi tabanınızı kullanmayı planlıyorsanız, geçmişe dönük bilgileri kullanmak uygulamanıza ciddi şekilde zarar verebilir..

Peki, her seferinde doğru bilgiyi nasıl elde edebilirsiniz? İşte 101 Blockchain’de, her seferinde güncellenmiş materyaller sunuyoruz. Dahası, kurslarımızdaki tüm derslerimizin teknolojinin mevcut koşullarını tasvir etmesini sağlıyoruz..

Böylece, bu şekilde, ne olursa olsun, sizi blok zincirine yönlendirmek için bize her zaman güvenebilirsiniz..

 

 • Premium Destek Sunar

Kurslarınızı alırken VIP muamelesi görseniz harika olmaz mıydı? Bunu gerçekten seveceğinizden eminiz. Gerçekte, tüm öğrencilerimiz kurslarımıza kaydolduktan sonra blockchain hakkında bilgi edinmek için premium destek alırlar..

Her öğrencinin özel olduğuna inanıyoruz ve blok zinciri geliştirmeye girmenin uygun rehberlik gerektirdiğini biliyoruz. Böylelikle, teknik ekibimiz her zaman tüm sorularınızı yanıtlamaya ve her hafta size rehberlik sayfaları sunmaya hazırdır..

Açıkçası, kursu bitirdikten sonra birçok sorunuz olabilir ve bu yüzden size bu konuda yardımcı olmak için her zaman buradayız.

Bu, piyasadaki diğer kursların büyük ölçüde eksik olduğu bir şeydir..

 

 • Esnek Öğrenme

Kurslarımızın bir diğer büyük yararı, tüm kurslarımızın esnek öğrenme planlarına sahip olmasıdır. Ama bu ne anlama geliyor? İstediğiniz gibi sürekli bir kursa gitmek için zamanınız olmayabileceğini biliyoruz. Böylece kursu istediğiniz an duraklatma ve devam ettirme seçeneğimiz var..

Dahası, herhangi bir ek ücret ödemeden her zaman geri dönebilir ve kursa yeniden girebilirsiniz. Yani, kursu tamamlamak için bir süre tavsiye etsek bile, üstünlük sizdedir. Böylece, kursu nasıl ve ne zaman bitireceğinizi her zaman seçebileceksiniz..

Bu aynı zamanda diğer kurslarda eksik görünen başka bir özelliktir. Ancak bu özelliğin, blockchain’e nasıl gireceğinizi öğrenmenize yardımcı olması için gerekli olduğunu biliyoruz..

 

 • Basit Ders Yapısı

Basit ders yapılarımızla blok zincirine kolayca başlayabilirsiniz. Birçoğunuzun bu nişte acemi olabileceğinizi biliyoruz. Bu nedenle, rekabet edebilecek yeni bir teknolojide kariyer yapmaya çalışmak zor olabilir..

Ayrıca, blok zincirinin mimarisi veya geliştirme süreci o kadar basit değil. Sonuç olarak, basit bir ders yapısı olmadan kavramı anlamak sizin için de zor olabilir. Bu nedenle malzemelerimizi yaratıcı bir şekilde geliştirdik.

Gerçekte bu, konuyu çok daha hızlı anlamanızı sağlar. Bu nedenle, kurslarımıza göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz..

 

 • Kazançlı Bonus Malzemeler

Bununla birlikte ek bonus materyaller de alacağınızı bildiğinizde bir kursa başlamanın daha iyi bir yolu ne olabilir? Evet, birinci sınıf blockchain profesyonelleriyle röportajlar gibi kazançlı bonus materyaller sunuyoruz.

Gerçekte, burada, bu profesyoneller blok zincirine nasıl dahil olunacağı ve önünüzdeki yolculuğunuzla ilgili kritik soruları cevaplayacaklar. Ayrıca, blok zinciri geliştirmeleriniz için kullanabileceğiniz şablonlar alacaksınız. Dahası, tüm premium çevrimiçi etkinliklerimize de erişebilirsiniz..

Bundan daha iyisi olabilir mi? Gerçekten öyle düşünmüyorum.

Ancak yine de, düşük değerli kaynaklardan gelen ücretsiz kurslardan uzak durduğunuzdan emin olun..

 

Blockchain Teknolojisine Başlamanıza Yardımcı Olacak Kurslar

Bu konuya başlamanıza yardımcı olacak geniş bir kurs koleksiyonumuz var. Şimdi bunların ne olduğuna bakalım –

 

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

Bu, blockchain’e başlamak için mükemmel bir kurstur. Aslında bununla birlikte sertifika da veriyoruz. Yani, sadece bir sertifika almakla kalmayacak, aynı zamanda nasıl bir blockchain uzmanı olabileceğinizi de bileceksiniz..

Gerçekte, bu kurs grubun en popüler kurslarından biridir..

 

Ders içeriği

Blockchain Teknolojisinin Temelleri

 • Blok zincirinin temelleri
 • Nasıl blok oluşturabilirsiniz
 • Farklı blok zinciri türleri
 • İşin kanıtı
 • Akıllı sözleşme

 

Farklı Kurumsal Blok Zinciri Platformlarının Derinlemesine Analizi

 • Ethereum
 • Hyperledger Kumaş
 • Corda

 

Ticaret Finansmanı Sektörlerinde Blockchain

 • Ticaret finansmanında blockchain çözümleri
 • Ripple temelleri
 • Kripto para birimleri ve kripto varlıkların temelleri

 

Enterprise for Blockchain Uygulaması Girişimi

 • Tedarik zinciri süreci ve blok zinciri
 • Tedarik zinciri yönetiminde blockchain etkisi
 • Blok zinciri dönüştüren işletmeler

 

En İyi Blockchain Kullanım Durumları

 • Blockchain’i farklı sektörlerde kullanma

 

Kurumsal Blok Zincirler ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Blockchain’e başlamanıza yardımcı olacak bir başka harika kurs. Gerçekte, bu kurs yalnızca tedarik zinciri endüstrileri için harikadır. Bu nedenle, bu alanda iyi bir iş bulmak istiyorsanız kursumuza göz attığınızdan emin olun..

 

Ders içeriği

Tedarik Zinciri Yönetimi Temelleri

 • Tedarik zinciri süreci açıklandı
 • Tedarik zinciri yöneticileri bu sektörde nasıl çalışıyor??

 

TZY’de Değer İnşası

 • İşletme değerini işletme sermayesi ile tahmin etmek
 • Tedarik zinciri yönetimi ve işletme sermayesi
 • SCM modelinizi Ekonomik Katma Değer modeline göre tahmin etme

 

Tedarik Zinciri Blok Zinciri Kullanım Durumları

 • Tedarik zinciri sürecinde blockchain izlenimi
 • Blockchain kullanan tedarik zinciri sistemleri

 

Hayalinizdeki Projeyi Gerçekleştirmek

 • Blockchain ile bir tedarik zinciri sistemi nasıl geliştirilir?

 

Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı

Bu kurs, blockchain’e başlamanın başka bir mükemmel yoludur. Ancak bu kurs, özellikle ticaret finansmanı alanında kariyer yapmak isteyenler içindir. Zaten ticaret finansmanı yapıyorsanız, bu kursu şirketinize blockchain çözümleri uygulamak için bir rehber olarak da kullanabilirsiniz..

 

Ders içeriği

Ticaret Finansmanı Nasıl Çalışır?

 • Ticaret finansmanı sürecinin temelleri
 • Dış ticaret finansmanı sektöründeki sorunlar

 

Ticaret Finansmanı Gelişiminde Blockchain Etkisi

 • Ticaret finansmanı blockchain avantajları
 • Ticaret finansmanı girişimi analizinde blok zinciri
 • Ticaret finansmanından farklı blok zincirleri nasıl çalışır??

 

Ticaret Finansmanı İçin Blockchain’in Temelleri

 • Sınır ötesi ödemeler
 • Akreditif (LC)
 • Konşimento (BoL)

 

Çeşitli Blokzincir Tabanlı Ticari Finansman Sistemleri

 • TradeLens
 • Ticaret
 • Marco Polo
 • Kontur

 

Blockchain Trade Finance gelişmeleri

 • TradeTrust
 • Dijital Standartlar Girişimi

 

Kurumsal Blok Zincirleri Şablonları

Daha önce de söylediğim gibi, blockchain’e sorunsuz bir şekilde başlamak için şablonlara ihtiyacınız var. Gerçekte, bu şablonlar geliştirme işinizi normalden daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olabilir. Ve bu nedenle, blockchain geliştirmeye başladığınızda, onu kullanmayı öğrenmeniz gerekir..

Bu nedenle, şablon kursumuz kesinlikle şu anda sahip olduğumuz şablonların her birinde ustalaşmanıza yardımcı olacaktır. Merak etmeyin, ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmak için daha fazla şablon eklemeye devam edeceğiz.

 

Şablon Aralığı –

Blockchain’e ihtiyacınız var mı? – Blockchain karar verme aracı.

Blockchain Proje Hazırlığı – Projenizin hazır olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Kurumsal Bir Blok Zinciri Projesi Sunma – Her projeniz için kazançlı bir sunum şeması sağlar.

Tedarik Zinciri İşletme Vs. Haritalama Kurumsal Blok Zinciri – Tedarik zinciri sürecinizde uygun blok zinciri uygulamasını seçmenize yardımcı olacak bir haritalama süreci sunar.

 

Son Düşünceler

Artık blockchain’e nasıl başlayacağınızı bildiğinize göre, blockchain yolculuğunuza başlamaya hazır olduğunuzdan eminiz. Öğrenme sürecinde kısayol olmadığını unutmayın. Bu nedenle, hiçbir adımı atlamayın.

Ayrıca, bir blockchain programına bağlı değilseniz her zaman güncellemeleri korumaya çalışın. Blockchain dünyası hala yeni ve değişmeye devam ediyor.

Bu nedenle, güncel kalmak şu anda yapabileceğiniz en iyi şeydir. Her neyse, umarım kurs koleksiyonumuzu bir deneyeceksiniz. Yalnızca programlarımızdan yararlanacağınızdan son derece eminiz. Öyleyse, mutlu öğrenim!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map