Blockchain İşi Nasıl Elde Edilir?

Blockchain teknolojisi yeni bir iş sektörünün ortaya çıkmasına neden oluyor, ancak süreç oldukça yeni ve izlenecek yol daha zor. Dışarıdaki tüm acemilere yardımcı olmak için, bir blockchain işi alma sürecini tartışacağız..

Teknoloji oldukça yeni olduğundan ve bir iş bulmanızı garanti edebilecek izlenecek pek çok gerçek yol bulunmadığından. Şu anda bile insanlar, bu teknoloji üzerinde daha fazla çalışma veya onu geçerli bir kariyer olarak seçme isteklerini beslemelerine yardımcı olabilecek teknolojiyi duymuyorlar..

Ancak yine de, yetenekli insanlara olan talep tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Blok zincirinin çok sayıda uygulanabilirliği nedeniyle, çeşitli endüstrilerden şirketler bu teknolojide gezinebilecek yetenekli personel işe almak istiyor. Ancak, herkes bir blockchain uzmanı olmak için uygun değildir. Kalabalığın arasından sıyrılmanız ve kendinize bir fırsat kazanmanız için belirli bir beceri seviyesi edinmeniz gerekir..

İyi haber şu ki, ister teknoloji meraklısı olun ister olmayın, blockchain kurumsal şirketlerde size kapılar açabilir. Bu nedenle, blok zincirindeki işlere gitmek istiyorsanız, pazar için ihtiyaç duyduğunuz beceriler ve fırsatlar hakkında bilgi edinmek için rehberimizi kullanın..

Şimdi kayıt: Enterprise Blockchain Kursunda Kariyerinizi Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Yol Blockchain’de İş Bulmak İçin

Blok zincirinde bir iş bulmak kolay bir iş değildir. Profesyonel olmak için çalışmanız ve birçok beceriyi uygulamanız gerekiyorsa. Bununla birlikte, uygun yönergelerle, blockchain sektöründe bir iş bulmayı öğrenebilirsiniz. İşte kariyerinize doğru ilk adımları atmak için ustalaşmanız gereken becerilerin bir listesi..

Temelleri ve Temelleri Öğrenin

Giriş seviyesi blockchain işleri için blockchain teknolojisinin temellerini öğrenmek bir zorunluluktur. Acemiler için bu çok önemli bir adımdır ve teknolojinin tüm ayrıntılarını öğrenmeniz gerekir. Dahası, blockchain hakkında bilgi edinmekle ilgileniyorsanız, yolculuğunuza temel bilgilerle başlamalısınız..

Gerçekte, teknolojinin geçmişi ve beraberinde gelen farklı sonuçlarıyla birlikte nasıl çalışabileceğini öğrenmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca olası kullanım durumlarını da tercih edebilirsiniz..

Dahası, belirli özelliklerin doğru tanımlarını öğrenmek için blockchain sözlüğüne de göz atabilirsiniz..

Disiplinler Arası Geniş Beceriler Geliştirin

Disiplinler arası beceriler olmadan, müşterilerinizin uzun vadede ne isteyebileceğini anlamak oldukça zordur. Bu tür beceriler, diğer çalışanları gölgede bırakmanıza ve işvereninizin favorisi olmanıza da yardımcı olabilir. Bir blockchain işi edinmenize ve röportajda başarılı olmanıza yardımcı olmanın da oldukça etkili olduğunu düşünüyoruz..


Bu nedenle, disiplinler arası geniş becerilerinizi geliştirmeye başladığınızdan emin olun. Bu nedenle çeviklik, uyarlanabilirlik, eleştirel düşünme, DevOps, tahminler, analiz etme, yönetme ve liderlik gibi beceriler ayrılmaz parçalardır..

Bu becerilerde ustalaşabilirseniz, görüşmeciyi etkilemeyi ve hayallerinizdeki işi yapmayı kesinlikle umabilirsiniz..

 Know-How Farklı Blockchain Platformları Çalışır

Bu beceri hem uzman hem de giriş seviyesi blockchain işleri için önemlidir. Gerçekte, bir blockchain uzmanı olmak için, farklı blockchain platformlarının nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Her platformun arkasındaki mekanizmayı anlamadan bunları blok zinciri çözümünüzde kullanamazsınız..

Doğrudan çözüm üzerinde çalışmasanız bile, yine de blockchain ile ilgilenen bir ekibin parçasıysanız, bunların nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir. Ayrıca, pazarlama veya kanun yaptırımlarında, başından itibaren neyle uğraştığınızı bilmiyorsanız, değerinizi başkalarına sunamazsınız..

Teknolojiyi İşletmelerle Birleştirmeyi Öğrenin

Blockchain mühendisliği işleri gibi yüksek maaşlı bir işi tercih etmek veya iş geliştirmek istiyorsanız, iş modellerini teknolojiyle nasıl birleştirebileceğinizi öğrenmelisiniz. Gerçekte, kurumsal şirketler, kendilerine geliri artıran iş modelinin daha iyi bir versiyonunu sunabildiği sürece yalnızca blok zincirle ilgilenirler..

Peki, bu iki unsuru birleştiremezseniz, şirketin gelirini nasıl artırabilirsiniz? Gerçekte, biraz zor bir süreçtir ve biraz deneyim gerektirir. Bunun için stajyer olarak başlamak ve ihtiyacınız olan tüm deneyimi bundan elde etmek en iyisidir.

Çeşitli Dağıtık Defterler Hakkında Bilgi Sahibi Olma

Bu dünyada blockchain şu anda dağıtılan tek defter değil. Evet, blok zinciri merkezi değildir, ancak dağıtılmış defter türlerinden biridir. Bu nedenle, blockchain hakkında bir şeyler öğrenirken, diğer DLT türleri hakkında da bilgi edinmeye başlamalısınız. Çoğu durumda, şirketler yalnızca blok zincirine bağlı kalmaktan ziyade dağıtılmış defterlerle daha çok ilgileniyorlar..

Dolayısıyla, şirketiniz veya müşteriniz farklı bir yaklaşım talep ederse, DLT’lerin bilgisine sahipseniz bunu sunabilirsiniz. Gerçekte, bu beceri geliştirici, kalite mühendisleri vb. Gibi teknik pozisyonlar için daha uygundur..

Dağıtılmış defterler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Şu anda DLT’nin ne olduğunu anlamak için nihai rehbere göz atın!

Kurumsal İş Süreçleri Hakkında Bilgi Edinin

Kurumsal bir ortamda çalışacağınız için, bunların nasıl çalıştığıyla alakalı kalmanız gereken tek şey sağduyu. Bu nedenle, blockchain alanındaki işlere başvururken, işletmelerin iş yapma şeklini öğrenmeyi tercih edin..

Gerçekte, benzer bir durumda çıktınızı tanımlayabileceği için bu beceriler son derece önemlidir. Nasıl çalıştıklarını bilmiyorsanız, bir takımda veya bir gözetmen altında başka nasıl çalışabilirsiniz? Öyleyse satın alma, lojistik, dağıtım ve hatta hazine operasyonlarının nasıl çalıştığını öğrenerek yolculuğunuza başlayın. Daha iyi bir sonuç için, büyük şirketlerin örnek olay incelemelerini okuyabilirsiniz..

Çeşitli Programlama Dillerinde Ustalaşın

Bu beceri, blockchain mühendisliği işleri gibi teknik bir pozisyon için daha uygundur. Blockchain’de iş bulmak için programlama dillerinde uzmanlaşmanız gerekir. Ancak burada sadece bir veya ikisinde ustalaşmak yeterli olmayacaktır. Gerçekte, blockchain başlangıçta karmaşık bir teknolojidir. Bu nedenle, çeşitli programlama dillerinden gelen birçok farklı algoritma içerir..

Bu nedenle, Python, Solidity, C ++, Java, JavaScript, vb. Öğrenmeye başlayın. Bu programlama dilleri şu anda en çok blok zinciri ile ilgilidir. Ayrıca, bilgi tabanınızı mükemmelleştirmek için yeterince çalıştığınızdan emin olun. Acele etmeyin, bu biraz zaman alabilir.

Ön Uç ve Arka Uç Web Geliştirme Çalışması

Açıkçası, bu beceri blok zincirindeki geliştirici işleri için daha uygundur. Bu durumda, ön uç ve arka uç web geliştirmenin nasıl çalıştığını öğrenmeye başlamalısınız. Daha büyük bir pozisyon seçmek istiyorsanız, çoğu şirket için birincil gereklilik olduğundan bunları incelemelisiniz. Dolayısıyla, API’lerin, kullanıcı arayüzlerinin, veri işlemenin ve istek işlemenin nasıl çalıştığını anlamak sizin için çok büyük bir artı noktadır..

Ancak bunların her birini verimli bir şekilde anladığınızdan emin olun. Gerçekte, bunlar kritik bilgilerdir, bu nedenle küçük bir hata şirketinize ve size mal olabilir. İsterseniz, diğer profesyonellerden ipuçları almak için bir topluluğa katılabilirsiniz..

Bir Kurumsal Blok Zinciri Kursuna Kaydolun

Kurumsal blok zinciri kursları, öğrenme sürecinizde size yardımcı olabilir. Teknoloji oldukça karmaşık olduğundan, onu ilk bakışta kendi başınıza anlamak oldukça zordur. Bu nedenle, uzman bir öğretmen veya eğitmen tüm dersleri sindirilebilir bir şekilde anlamanıza ve parçalamanıza yardımcı olduğunda, normalden daha hızlı öğrenebilirsiniz..

Ayrıca, bu dersin tamamlanmasını CV’nize eklemek, konuyla ilgili bilginizi ilk blok zinciri işlerinizde sergilemenize yardımcı olabilir..

Size yardımcı olacak birçok çevrimiçi kurs zaten var. Ancak herhangi bir yanlış bilgiden kaçınmak için eğitiminizi güvenilir bir kaynaktan aldığınızdan emin olun..

Kurumsal blok zinciri kursları, öğrenme sürecinizde size yardımcı olabilir. Harika bir kariyeri güvence altına almak için neden kurumsal bir blockchain kursu almanız gerektiğini hemen öğrenin.!

Blockchain Mimarisi Ekosistemlerini ve Standartlarını Anlayın

Bunun, ustalaşman gereken bir başka önemli beceri olduğunu düşünüyoruz. Bir blockchain mimarı olmak istiyorsanız, blockchain’in farklı mimari modellerinin nasıl çalıştığını anlamalısınız. Gerçekte, farklı blok zincirleriyle çalışmak istiyorsanız, nasıl çalıştıklarını anlamalısınız. Dolayısıyla, kendi çözümünüzü geliştirirken, değişiklikler yapabilir veya blok zincirine daha iyi veya benzer şekilde çalışan yeni bir mimari model oluşturabilirsiniz..

Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için çeşitli ekosistemlerin ve standartların vaka çalışmalarını incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca, onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için kursu deneyebilirsiniz..

Veri Yapılarını Derinlemesine Anlayın

Blockchain veri yapılarının nasıl çalıştığına dair derinlemesine bir anlayışa sahip olmak sizi uzun bir yol alacaktır. Gerçekte, blok zinciri her tür veri yapısını desteklemez. Bu nedenle, hangilerinin desteklendiğini ve hangilerinin desteklenmediğini anlamanız gerekir. Böylece, nasıl çalıştıklarını öğrendikten sonra, bunları kendi blockchain projeniz için kullanmaya başlayabilirsiniz..

Başlangıçta Patricia Ağaçları, Merkle Ağaçları ve Merkle-Patricia ağaçlarıyla başlamayı öneririm. Ayrıca, blockchain için de çok önemli bir unsur olduğu için kriptografide uzmanlaşmaya çalışın.

Her neyse, blockchain iş kılavuzu nasıl alınır bu konudaki bir sonraki beceriye göz atalım..

Değeri İletmek İçin Bilgi Birikimi

Bilginizi müşterilerinize veya ekip üyelerinize düzgün bir şekilde aktaramazsanız, hepsi boşuna olacaktır. Bu nedenle, teknik açıdan kodlama ya da üstünlük sağlasanız bile, teknik olmayan açıdan hiçbir şekilde parlayamazsınız. Bilgilerinizi saygı duyduğunuz meslektaşlarınıza ve ekip üyelerinize nasıl aktarabileceğinizi bilmeniz gerekir. Ayrıca, bu beceri özellikle bir röportaj oturumunda öne çıkmanıza yardımcı olacaktır..

Dahası, teknik olmayan pozisyonlarla ilgileniyorsanız, işe alınma şansınızı artırmak için iletişim becerisini kullanabilirsiniz. Bu nedenle, bir blockchain işi almak için bu beceride ustalaşmalısınız..

Çeşitli Geliştirme Araçlarını Kullanmayı Öğrenin

Gerçekte, bir kurumsal şirkette çalışacağınız zaman, sürdürmeniz gereken katı bir son tarihe sahip olacaksınız. Ancak sorun şu ki, son tarih zaman zaman çok zor olabilir ve tipik manuel araçlar kullanıldığında uygulanabilir olmayabilir. Bu nedenle, zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmek için geliştirme araçlarını kullanmaya başlamalısınız.

Tipik olarak, ilk blok zinciri işleriniz için geliştirme araçlarıyla ilgili sorulara hazırlanmalısınız. Şu anda, bunların nasıl kullanılacağını bilmek bir zorunluluktur. Bu yüzden, bunları nasıl kullanacağınızı ve nasıl çalıştıklarını bildiğinizden emin olun. Dahası, özgeçmişinizi zenginleştirmenin de harika bir yolu.

Kurumsal Blok Zinciri Sertifikası Alın

Şu anda, kolejler gibi kurumların sunduğu resmi bir derece veya sertifika bulunmamaktadır. Bu nedenle, bu alanda çalışmak için tanınmış bir kaynaktan sertifika almayı seçmeniz gerekir. Gerçekte, tüm bu sertifikalar çevrimiçidir ve işe alım şirketleri için büyük değer taşır..

Bu yetkili kaynaklardan sertifika alırsanız, blockchain becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda ne yaptığınızı bildiğinizin ve bir blockchain çözümü üzerinde çalışabildiğinizin de kanıtıdır..

Her neyse, bunlar blok zincirinde bir iş bulmak için ustalaşman gereken tüm beceriler. Bu alandan hangi kariyer seçeneklerini alacağınıza bir göz atalım, bu nasıl bir blockchain iş rehberi edinilir?.

Kurumsal bir sertifika almanız gerekip gerekmediğini mi düşünüyorsunuz? Kurumsal blockchain sertifikalarına gitmek için en önemli nedenlere şimdi göz atın!

Blockchain’de İş Olanakları

Bu liste esas olarak gidebileceğiniz en iyi mevcut iş fırsatlarından oluşur. Ancak, sizin için başka birçok seçenek var. Neyse, başlayalım!

Blockchain Profesyonel

Blockchain profesyonellerine olan talep şu anda her zaman yüksek. Temel olarak, blockchain alanında deneyimli geliştiricilerdir. Gerçekte, bir blok zinciri çözümünde çalışmak için gereken deneyime sahip pek çok profesyonel yok. Bu nedenle talep maaşı oldukça yüksek yapıyor.

Örneğin, bu pozisyon için blok zinciri iş maaşı tipik olarak 150.000 – 175.000 $ arasında değişmektedir. Ama aynı zamanda 200 bin dolara kadar çıkabilir. Ne kadar deneyimli olursanız o kadar iyidir. Pratik olarak, programlamayı bilmeniz gerekecek. Bunun dışında Python, XCOD, MVC, SDL, C, SOAP, C ++, AJAX, Solidity ve benzeri konularda becerilere ihtiyacınız olacak.

Bir anket Hired’den, coğrafyaya göre maaş aralığı hakkında iyi bir bakış açısı sağlayabilir. Aşağıdaki tabloya göz atın:

KonumBlockchain Maaş
Chicago 114.700 ABD doları
Seattle 156.391 ABD doları
Toronto 120.647 TL
SF Körfez Bölgesi 170.007 $
Los Angeles 162.739 ABD doları
Austin 146.705 ABD doları
Londra 79,689 £
Boston 151.662 ABD doları
New York 165.487 ABD doları
Denver 138.000 $
San Diego 157.500 ABD doları
Fransa 60.882 €
Dallas 132.333 ABD doları
Washington DC. 150.000 $

Şimdi kayıt: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

Blockchain Danışmanı

Blockchain danışmanı, denemeniz için başka bir kazançlı pozisyondur. Gerçekte, bu pozisyon çok fazla talep ve yüksek maaş ile birlikte gelir. Ama buradaki sorumluluklarınız ne olacak? Şirketinizin blockchain çözümleri üzerinde çalışması için stratejiler geliştirmeniz gerekecek..

Bu, pazarı doğru bir şekilde analiz etmeniz ve kesinlikle başarılı olacak bir yol haritası çıkarmanız için son derece önemlidir. Dahası, bu tür işler esas olarak blockchain uzmanı işlerinin kapsamına giriyor. Mekanizmaları anlamak ve mükemmel planı geliştirmek için blok zincirinde uzman olmanız gerektiğini söyleyebiliriz..

Ayrıca, danışmanlar için maaş aralığı 69.000 – 179.000 ABD Doları arasındadır..

Blockchain Mimarı

İyi bir maaş aralığına sahip başka bir harika blockchain iş pozisyonu. Gerçekte, blockchain mimarları esas olarak teknolojinin altyapısı üzerinde çalışacak. Yani, blockchain’in tüm teknik yönlerini bilmeniz gerekecek. Ayrıca, onları bilmek bile burada bir iş bulmana yardımcı olmaz. Altyapı tasarımlarında uzman olmalısınız.

Tipik olarak, bu tür bir pozisyonun maaş aralığı 31.000 $ ‘dan başlar ve 140.000 $’ a kadar çıkabilir. Ancak, her şey şirkete ve bu tür işler için ne kadar ödeme yapmak istediklerine bağlı olacaktır..

Şimdi kayıt: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Mimarı Kursu

Blockchain Proje Yöneticisi

Bir proje yöneticisi olarak bir blockchain işi almak istiyorsanız, yumuşak becerileriniz üzerinde çok çalışmanız gerekir. Gerçekte, analitik ve eleştirel düşünme yeteneklerinin yanı sıra harika iletişim becerilerine hakim olmalısınız. Dahası, en iyi yanı, burada lider olabilmenizdir. Yani, projeyi tamamlamak için bir ekiple çalışmanız ve onlara yardım sağlamanız gerekecek..

Bu tür bir pozisyon için maaş aralığı 38.000 – 111.000 $ arasındadır..

Blockchain Mühendisi

Bu, kontrol etmeniz için başka bir harika seçenektir. Gerçekte, bu, blockchain profesyonellerinden hemen sonra başka bir kazançlı iş fırsatı. Sorun şu ki, sorumluluklarınız bu pozisyonda firmadan firmaya değişebilir. Bazı durumlarda, geliştirici rolünü üstlenmeniz gerekecektir; diğer durumlarda, projenin mimarisi üzerinde çalışmanız gerekebilir. Bu nedenle, Corda, Hyperledger veya Ethereum’un nasıl çalıştığını anladığınızdan emin olun..

Bu blockchain işinin maaşı her yıl 104.000 – 186.000 $ arasındadır.!

Blockchain Pazarlama Uzmanı

Bu, blockchain alanındaki teknik olmayan pozisyonlardan daha fazlasıdır. Ancak, bu iş size harika bir maaş günü de sağlayabilir. Ayrıca, teknik unsurlardan hoşlanmıyorsanız, bu işin sorumlulukları kesinlikle sizi en çok çekecektir..

Ancak, geliştirme aşamasında yer almanız gerekmese bile teknolojinin nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Bu nedenle, şirketinizin neleri piyasaya sürdüğünü öğrendikten sonra, buna göre tüketicileri çekmeye başlayabilirsiniz..

Her neyse, bu tür blockchain uzmanı işleri size her yıl 34.000-72.000 ABD Doları kazandırabilir.!

Blockchain Kalite Mühendisi

Bir blockchain işi almak istiyorsanız, o zaman kaliteli mühendislere de gidebilirsiniz. Gerçekte, kaliteli mühendisler bir blockchain mühendisi altında çalışmak ve hatta bir mühendisin rollerini üstlenmek zorundadır. Burada, geliştiricinin veya mühendislerin doğru yolda olup olmadığını kontrol etmelisiniz, işlerinde herhangi bir hata yaparlar..

Bu, her yıl 51 bin dolardan 94 bin dolara kadar ödeme yapabilen çok kritik bir iştir..

Blockchain Hukuk Danışmanı

Blockchain hukuk danışmanları, blockchain ekosisteminde çok önemli bir role sahiptir. Gerçekte, blok zinciri projelerinin çoğu, her ülkenin tipik yasa veya yönetmeliklerine uymuyor. Bu nedenle, şirketin düzenlemelere aykırı herhangi bir unsur içermediğinden veya herhangi bir proje yapmadığından emin olmak avukatın sorumluluğundadır..

Bu tür bir pozisyon için maaş aralığı 23.000 – 176.000 $ arasındadır.

Blockchain Veri Bilimcisi

Diğer bir yüksek ödeme pozisyonu da veri bilimcisi. Blok zinciri kendi kendini sürdürdüğü için bunun biraz garip gelebileceğini biliyoruz. Ancak zaman zaman bakıma ihtiyaç duyar. Dahası, diğer birçok teknoloji bu çıkıntı sistemini dahil etmeye başladığından, verileri analiz edebilecek ve herhangi bir tutarsızlığı çözebilecek yetenekli bir kişiye ihtiyaçları var..

Dolayısıyla, yüksek analitik becerilere sahipseniz ve verilerle uğraşmayı seviyorsanız, bu blockchain işini elde edebilirsiniz. 65 bin dolardan başlayan bir maaş bekleyebilirsiniz. Ancak 154 bin dolara kadar çıkabilir.

Blockchain Güvenlik Uzmanı

Kontrol etmeniz için bir başka harika seçenek de blockchain güvenlik uzmanı pozisyonudur. Bir blockchain işi almak ve güvenlik açısından çalışmayı seviyorsanız, bu sizin için en uygun olanıdır. Burada, projeniz boyunca güvenliği sağlamanız gerekecek. Dahası, kodunuzun% 100 güvenlik sunabildiğinden ve siber suçluların kullanabileceği her türlü boşluktan kurtulduğundan emin olmanız gerekir. Bu nedenle, blockchain güvenlik yönleriyle ilgili geniş bir bilgi tabanına sahip olmanız gerekir..

Burada 49.000 $ ‘dan başlayan bir maaş alabilirsiniz ve bu 178.000 $’ a kadar çıkabilir.!

Şimdi kayıt: Sertifikalı Blockchain Güvenlik Uzmanı Kursu

Neden Blockchain’de Bir İşe Gitmelisiniz??

Blockchain’in iyi bir kariyer olup olmadığını düşünüyorsanız, aşağıdaki noktalar tüm şüphelerinizi giderecektir. Kariyer olarak blockchain’i seçmenin ve bir blockchain işi bulmanın en önemli nedenlerine bir göz atalım..

Kârlı Maaş Aralığı

Hemen hemen tüm blockchain işi, her yıl iyi bir maaş almanıza yardımcı olabilir. Gerçekte, bir blockchain işi alırsanız, yılda 200.000 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz! Bu, gelecekte size güvenlik sağlayabilecek muazzam bir miktardır. Deneyimsizler için başlangıç ​​toplamı daha düşük olsa da, deneyim kazandıkça daha fazlasını bekleyebilirsiniz..

 Daha Fazla Kiralama Oranı

Blockchain’de iş bulmanın bir başka nedeni de işe alım oranıdır. Gerçekte, birçok geleneksel alan, her yıl sınırlı sayıda şirket işe alımıyla doymuştur. Ancak blok zinciri yeni bir teknolojidir, bu nedenle talep hala yüksek ve uzun bir süre böyle kalacak. Yani, becerilerinizi sergileyebilirseniz, kazançlı bir statüye sahip büyük şirketlerde iş bulabilirsiniz..

 Daha Az Rekabet

Pazar çok büyük olsa da büyümeye devam ediyor. Şu anda bile, birçok kişi blockchain teknolojisinin ne olduğunu veya nasıl çalıştığını bile bilmiyor. Dolayısıyla, bu durumda yetenekli insan oranı oldukça düşüktür. Bu nedenle, iş bulmada daha az rekabetle karşılaşacaksınız. Bunun bir blockchain işi almak için iyi bir neden olduğunu düşünüyoruz, çünkü bunu yapmak için daha az çaba sarf edeceksiniz..

Küresel Devrim

Teknolojiyi seviyorsanız, neden blok zincirinde bir iş bulmuyorsunuz? Bu yeni bir çağın başlangıcı ve neden bundan sonuna kadar keyif almıyorsunuz? Bunun hakkında düşün! Dünyayı birçok yönden değiştirecek küresel bir devrim üzerinde çalışacaksınız. Dahası, becerilerinizle, muhtemelen birçok değişikliğin sorumlusu siz olacaksınız..

Özel İş Pozisyonları

Şimdiye kadar zaten bildiğiniz gibi, iş pozisyonları tamamen özel ve yepyeni. Dolayısıyla, bir blockchain işi aldığınızda, en yüksek miktarda faydayı da bekleyebilirsiniz. Çoğu durumda, şirketler sizi istediğiniz gibi ağırlamaya isteklidir. Yani, her zamanki 9-5 vardiyasında çalışmak zorunda bile kalmayabilirsiniz..

Kurumsal Ortam

Bir blockchain işi alırsanız bunun sizin için en iyi deneyim olduğunu düşünüyoruz. Neredeyse tüm durumlarda, kurumsal bir ortamda çalışmaya başlarsınız. Gerçekte, şimdi birçok kurumsal şirket, blok zincirinin önemini anlamalarına ve özelliklerden yararlanmalarına yardımcı olabilecek yetenekler arıyor. Bu nedenle, bu sektörde kariyer yapmak harika bir deneyim.

Bitiş Notu

“Blockchain’de nasıl iş bulurum” kılavuzumuzun bitiş noktasına ulaştık. Artık bir blockchain işini güvence altına almak için ihtiyacınız olan becerileri bildiğinize göre, eğitim sürecinize başlayabilirsiniz. Blockchain teknolojisi, kariyerinize başlamak için harika bir alandır. Teknoloji gelişiyor ve benimsemenin erken safhasında. Yani, bu alanda bir iş seçmeniz için mükemmel bir zaman..

Acemiyseniz ve eğitiminize profesyonel olarak başlamak istiyorsanız, sertifikalı kurumsal blockchain profesyonel kursumuza göz atabilirsiniz. Gelecekteki çabalarınızda size en iyisini diliyoruz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map