Bu makale, bir blockchain uzmanının rolü, beklenen maaş, neden ve nasıl bir blockchain uzmanı olunacağı ve sertifikalı bir uzman olmak için en iyi blockchain sertifikaları ve kurslarından bahsediyor..

Blockchain uzman becerilerine olan talep her geçen gün artmaya devam ediyor. Şu anda birçok kurumsal şirket, blockchain bilgi tabanına sahip profesyoneller arıyor. Dahası, blockchain ağlarını nasıl kullanacağını bilen sadece bir avuç profesyonel olduğu için, blockchain uzmanlarının gerekliliği her zaman yüksek..

Genellikle, bu pozisyon için ödeme oranı nispeten yüksektir, hatta tipik yazılım geliştiricilerinden bile daha yüksek olabilir..

Açıkçası, eğer blockchain uzman sertifikası alabilirseniz, o zaman iyi bir işe girme şansınız yüksektir. Bu nedenle, nasıl bir blockchain uzmanı olacağınızı anlamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bu yüzden bizi izlemeye devam edin ve yönergeleri doğru şekilde izleyin.


Kaydol Şimdi: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı (CEBP) Kursu

Contents

Blockchain Uzmanı kimdir?

Öncelikle blockchain uzmanının kim olduğu ile başlayalım. Basit bir ifadeyle, bir blockchain uzmanı, tüm blockchain platformlarının nasıl çalıştığını anlayan, programlama dillerinin ustası olan ve kurumsal blockchain çözümleriyle kurumsal işletmelerdeki çözümleri entegre edebilen kişidir..

Dahası, bir blok zinciri çözümünün izlediği tüm protokolleri ve kuralları yönetebilir. Dahası, bir blockchain uzmanı blockchain’in temellerini biliyordu ve bilgi tabanını yeni iş modellerini uygulamak için kullanabilir..

Ayrıca, bir blockchain uzmanının, blockchain teknolojisinin temellerini, akıllı sözleşmeleri, blockchain güvenliğini, fikir birliği algoritmaları ve yöntemlerini, kullanım durumlarını vb. Bilmesi gerekir..

Bu bilgiler olmadan bir blockchain uzmanı olamazsınız.

Bu nedenle, nasıl bir blockchain uzmanı olunacağını bilmek kesinlikle çok önemlidir..

Blockchain Uzman Maaşı

Blockchain uzmanı olmak için atmanız gereken adımlara geçmeden önce, blockchain uzmanları için maaş durumunun ne olduğuna bakalım..

Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, blockchain uzmanlarının maaş durumu oldukça yüksek. Gerçekte, uzmanlıklarına yönelik artan talep her yıl artmaya devam ediyor. Ve sonuç olarak, maaş aralığı da artmaya devam ediyor.

Her neyse, genellikle her yıl 68.000 ila 108.000 $ arasında değişiyor! Ayrıca, sadece yeni başlayan biriyseniz, bir şirkette her yıl 60.000 $ ‘dan fazla bir miktarla başlamayı bekleyebilirsiniz. Böylece ne kadar deneyimli veya yetenekli olursanız, maaşınız o kadar artacaktır..

Birçok işletme sizi işe almak için çok yüksek bir maaş ödemeye isteklidir. Öyleyse, tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte olduğunuzu gösterirseniz, beklediğimizden daha fazla maaş alabilirsiniz..

Sonunda, her şey şirketin kendisine iner.

Her neyse, sertifikalı blockchain uzmanı maaşı için yeterli, bakalım blockchain uzmanları için tüm becerileri nasıl gerçekten kullanabileceğinizi görelim..

Öyleyse, bu nasıl bir blockchain uzman kılavuzu olunur?.

Blockchain Uzman İşleri: Atmanız Gereken Adımlar

Blockchain uzmanına iş bulmak için atmanız gereken belli adımlar var. Öyleyse, kontrol edin ve onları da takip ettiğinizden emin olun..

Teknoloji ve Kurumsal İşletmeler Hakkında Bilgi Edinin

Blockchain uzmanı için işler aslında hem blockchain teknolojisi hem de iş modelleri hakkında yüksek bir bilgi tabanı gerektiriyor. Yalnızca teknolojiyi nasıl kullanacağınızı veya teknolojiyi nasıl geliştirebileceğinizi biliyorsanız, büyük şirketlerde iyi bir iş bulamazsınız.

Neden? Çözümlerinizi daha verimli hale getirmek için kullanabilmek için bu şirketlerin işlerini nasıl yürüttüğünü anlamalısınız..

Gerçekte, yalnızca bu iki sektörü birleştirmeyi bilmek, bu sektördeki uzmanlığa gerçekten ulaşabilir.

Merkezi Olmayan ve Dağıtık Defterleri Anlayın

Dağıtılmış defterleri veya merkezi olmayan ağları anlamak çok önemlidir. Bu teknolojilerin her ikisinin de nasıl farklı olduğunu ve bunları nerede kullanmanız gerektiğini anlamalısınız. Öyleyse, bu farklı defterlerin nasıl çalıştığını incelemeye başlamalısınız.

Dahası, bu çözümleri belirli senaryolarda nasıl kullanacağınızı anlamalısınız..

Whitepaper’ları incelemeden veya bir dersi öğrenmek için kullanmadan, onları hafife almak zor bir karar olurdu..

Bu nedenle, bir kursa katılmak size de büyük ölçüde fayda sağlayabilir..

Çeşitli Programlama Dillerinde Uzman Olun

Programlama dillerini nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, bir blockchain uzmanı olamazsınız. Bu nedenle, farklı programlama dilleri hakkında bilgi edinmek de gereklidir. Dahası, bu başarılı yaşam tarzınızın gerekliliklerinden biridir..

Blockchain uzmanı için tüm işlerde, çeşitli programlama dillerinde uzman olmak zorunludur..

Bu nedenle, kesinlikle Python, JavaScript, C ++, Java, Solidity vb. Öğrenmeye odaklanmalısınız..

Disiplinler Arası Geniş Becerilerinizi Geliştirin

Sadece teknik bilgiye sahip olmak, iyi bir işe girmenize yardımcı olmaz. Disiplinler arası geniş becerilerinizi de geliştirmeye istekli olmalısınız. Bu beceriler nelerdir diye mi soruyorsunuz? Bu beceriler temel olarak yaratıcı düşünme, uyarlanabilirlik, verimliliği analiz etme, çeviklik, DevOps vb..

Muhtemelen anladığınız gibi, bu beceriler olmadan blok zinciri çözümleriniz için strateji oluşturamazsınız.

Böylece onları geliştirmek, yeteneklerinizi mülakat sürecinde daha da göstermenize yardımcı olacaktır..

Farklı Blockchain Platformlarını İnceleyin

Farklı blockchain platformlarını incelemeye başlayın. Gerçekte, aslında tüm blok zinciri platformları düşündüğünüz gibi çalışmaz. Dahası, genel fikirden tamamen farklı çalışan belirli platformlar var..

Yani, onlar hakkında da öğrenmeniz gerekiyor.

Şirketinizin bir sonraki iş çözümü için blockchain kullanarak strateji oluştururken buna ihtiyacınız olacak.

Bu yüzden, hepsinin nasıl çalıştığını bildiğinizden emin olun.

Kurumsal İş Süreçleri Hakkında Bilgi Edinin

Blockchain uzmanı için işler, kurumsal iş süreçleri hakkında da bilgi almayı gerektirir. Birinci sınıf bir şirkette çalışmak istiyorsanız, onlara reddedemeyecekleri bir beceri sunmalısınız. İş süreçlerini bilmek de bunlardan biridir..

Bu nedenle, farklı şirketlerin nasıl çalıştığını veya nasıl iş yaptıklarını ve pazarda alakalı kaldıklarını incelediğinizden emin olun..

Ayrıca, şirketinize daha fazla iş çekecek yenilikçi fikirler ortaya koymanıza da yardımcı olacaktır..

Blockchain Kurumsal Sorunlarını Çözme Uzmanlığı

Kurumsal şirketlerin birçok sorunu var. Mevcut iş modelinde tamamen yeni teknolojiyi kullanmaya başladığınızda birçok sorunla karşı karşıya kalacaksınız. Ancak bunları nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız, bu birçok başka soruna yol açabilir.

Dahası, bu şirketler herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde çözebilecek uzmanlar arıyor. Zor bir görev gibi görünebilir, ancak tüm teknik yönleri ve ticari yönleri ile güncellendiyseniz, bunu kolayca yapabilirsiniz..

Blockchain Mimari Modellerini Anlayın

Yolculuğunuzun bir sonraki adımı, farklı blok zinciri mimari modellerinin nasıl çalıştığını anlamaktır. Yani, bunu yapmak için, onları tek tek parçalara ayırmalı ve özüne bakmalısınız..

Mutlaka bir blockchain mimarı olmak zorunda değilsiniz, ancak size büyük ölçüde yardımcı olacaklarından vaka çalışmalarından geçtiğinizden emin olun. Ayrıca, bu kalıpları anlamak için her zaman çevrimiçi kurslara katılabilirsiniz..

Her neyse, bu adım gerçekten önemli. Öyleyse, bunu asla atlamayın.

Blockchain Ekosistemleri ve Standartları Hakkında Bilgi Edinin

Farklı blockchain platformları farklı standartlar kullanır. Bunların hepsini öğrenmeniz önemlidir. Gelecekte, diğer ağlar arasında birlikte çalışabilirliği entegre etmeniz gerekebilir. Dolayısıyla, çözümleriniz için çok fazla sorun yaratabilecek yeni standartlar kullanırsanız.

Bu nedenle, ortak standartları kullanmayı öğrenmek ve bunları anlamak çok büyük bir artı noktadır. Açıkçası, farklı blockchain ekosistemlerini de incelemelisiniz.

Her neyse, umarım bizimle, bunları kısa sürede öğrenirsin..

Blockchain Sertifikası Alın

Uzman blockchain sertifikası, blockchain uzman işleri için bir zorunluluktur. Aslında, bir sertifika CV’nizi gerçekten artırabilir. Dahası, röportajlarınızda yeteneklerinizi sergilemenin harika bir yolu.

Demek istediğim, ne yaptığınızı bildiğinizi onlara bildirmenin harika bir yolu. Dahası, bu sertifikayı kullanarak her zaman yüksek maaş isteyebilirsiniz..

Açıkçası, blockchain uzman sertifikası alabilirseniz, o zaman iyi bir işe girme şansınız yüksektir..

Blockchain Geliştirme Araçlarını Kullanmayı Öğrenin

Blockchain uzmanı için işlerde gerekli olan bir diğer önemli adım, blockchain geliştirme araçlarının kullanılmasıdır. Kurumsal bir ortamda çalışırken, işinizi daha iyi hale getirmek için birçok araç kullanmanız gerekecek.

Ama ilk etapta onları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bunu yapamazsınız. Bu nedenle, bir blockchain uzmanı bu araçları kullanmayı öğrenmelidir. Gerçekte, bu araçlar veya şablonlar hayatınızı çok daha kolaylaştıracak. Dahası, bir çözümü beklenenden çok daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olurlar.

Bir Blockchain Kursuna Kaydolun

Yapabileceğiniz en iyi şey, blockchain kurslarına kaydolmaktır. Gerçekte, bir blockchain kursu beklediğinizden daha hızlı anlamanıza ve becerilerinizi geliştirmenize gerçekten yardımcı olabilir..

Bu kurslar, teknoloji hakkında bilgi edinmenize ve ayrıca bu teknolojiyi kendi çıkarınız için nasıl kullanabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olacak şekilde donatılmıştır..

Bununla birlikte, yasal kurslara gittiğinizden emin olun, çünkü sahte kurslar da CV’nizi gerçekten engelleyebilir..

Piyasadaki en iyi güncel bilgileri sunduğumuz için kurslarımızı denemenizi tavsiye ediyoruz..

Neden Blockchain Uzman Sertifikasyonuna Gitmelisiniz??

Bir blockchain uzman sertifikasına gitmenin doğru seçim olup olmadığını merak ediyor olmalısınız? Açıkçası, bir blockchain uzman sertifikası özgeçmişinizi gerçekten artırabilir. Dahası, röportajlarınızda yeteneklerinizi sergilemenin harika bir yolu.

Ne yaptığınızı bildiğinizi onlara bildirmenin harika bir yoludur. Dahası, bu sertifikayı kullanarak her zaman yüksek maaş isteyebilirsiniz..

Sertifika almak için başka birçok neden var. Bakalım neden bunun için gitmen gerekiyor.

Teknolojinin Devrim Niteliğindeki Geleceği

Temel bilgilerle başlayalım. Hepimiz blockchain’in geleceğe bakışımızı değiştirecek devrim niteliğindeki teknolojilerden biri olduğunu biliyoruz. Ancak şu anda insanların yalnızca% 0,5’i bu teknolojiyi kullanıyor.

Öte yandan bugün itibariyle 3,77 milyardan fazla insan internet kullanıyor. Öyleyse, yalnızca bu perspektiften elde edebileceğiniz geniş fırsatı düşünün.

Blockchain uzmanları, işlerin nasıl yürüdüğünü ve bu teknolojiyi kendi çıkarınız için nasıl kullanabileceğinizi kolayca anlayabilir. Ve bu sertifika almak için harika bir neden.

Blockchain Uzmanlarına Yüksek Talep

Günümüzde blockchain uzmanlarına her zaman yüksek bir talep var. Uzman olmak için kesilen daha az insan olduğundan, şirketler iş sorumluluklarını üstlenebilecek profesyoneller arıyor..

Gerçekte, blockchain teknolojisi başlangıçta basit bir teknoloji değildir. Bu nedenle, yalnızca bir avuç insan nasıl çalıştığını anlıyor.

Bu nedenle, bir sertifika almak, bir blockchain uzmanı olma konusunda gerçekten bir fark yaratabilir..

Muazzam İşletme Altyapısı

Blockchain’i neredeyse her şeyde kullanabilirsiniz. Bir düşünün, blockchain yeni bir iş altyapısı yaratıyor. Dahası, bu altyapı hiç de küçük değil. Yalnızca blockchain uzmanları fırsatları tamamen kontrol edebilir ve bunları kendi çıkarları için kullanabilir.

Bu altyapı, herhangi bir şirketi tamamen farklı bir iş yoluna sokabilir. Dahası, gelirleri kalıcı olarak artırma potansiyeline sahip bir şeydir..

Daha Akıllı Yatırım Bilgi Tabanı

Ancak teknolojinin nasıl çalıştığını anladığınızda, onu daha akıllı yatırım planları yapmak için gerçekten kullanabilirsiniz. Gerçekte, şu anda blockchain teknolojisine yatırım yapmak bir risk gibi görünebilir.

Dahası, tüm çözümler riske değmez ve aralarındaki farkları da anlamalısınız..

Ayrıca kripto para birimleri de bunun büyük bir parçası. Onlara yatırım yapmaya hevesliysen, daha iyi karar verebilmek için zihin de sertifika alır..

Olası Hassas Bilgilerin Güvenliğini Sağlama

Ağ güvenliği, her zaman herhangi bir şirketin en önemli endişesidir. Gerçekte, siber tehditler belirgindir ve hangi önlemleri alırsak alalım büyümeye devam eder. Öyleyse, suçluların sistemlerimize girmesini nasıl durdurabiliriz??

Blockchain’in mükemmel cevabı var gibi görünüyor. İhlal sorunlarının üstesinden gelmekten daha fazlasıdır. Bu nedenle, güvenli hale getirmenin bir yolunu arıyorsanız veya güvenlik projeniz için blockchain kullanmak istiyorsanız, blockchain uzman sertifikası almak en iyi seçenektir..

Büyük Endüstriyel Fırsat

Blockchain, endüstriyel pazarlara hakim. Dahası, bankacılık sektörü blockchain’i kullanabilen tek sektör değil. Sağlık, tedarik zinciri, perakende, devlet sektörleri gibi diğer endüstriler de bundan büyük bir destek alıyor..

Bu ne anlama geliyor? Bu, bu fırsatı yakalayabileceğiniz ve işinizi ondan sürdürebileceğiniz anlamına gelir. Ancak bunun için blockchain kavramını ve onu nasıl kullanabileceğinizi anlamalısınız..

Bu nedenle, blockchain uzman sertifikasyonu bunun için mükemmel bir çağrıdır.

Diğer Teknolojilerle Entegrasyon

Blockchain’in diğer teknolojilerle de el ele gittiğini biliyorsunuz. Gerçekte, blockchain gelişen tek teknoloji değil. Blockchain ile daha verimli çalışabilen bazı potansiyel teknolojiler zaten var.

Öyleyse, bu teknolojiler üzerinde çalışıyorsanız ve onlarla blok zinciri entegre etmek istiyorsanız, kesinlikle en baştan bunları öğrenmelisiniz.

Bu nedenle, bir sertifika bu konuda size büyük ölçüde yardımcı olacaktır..

Daha Hızlı Beceri

Sertifikasyon, bu değişen dünyada daha hızlı beceri kazanmanın en iyi yoludur. Gerçekte, her şeyi uygun rehberlik olmadan kendi başınıza yapmak çok zaman alabilir. Çoğu durumda, çoğunuz hangi yolu seçmeniz gerektiğini veya gerçek çalışma deneyimi için hangi becerilerin uygun olduğunu bile bilmiyor olabilirsiniz..

Bu nedenle, yeni başlayanlar bu sektörde iyi bir iş bulmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsalar da çok acı çekebilirler. Bununla birlikte, bir blockchain uzmanı sertifikası kesinlikle sizi doğru yolunuza yönlendirecektir..

Yüksek İş Beklentileri

Açıkçası, blockchain uzmanları için iş piyasası diğer işlerden çok daha parlak görünüyor. Kripto şirketlerinden başlayarak her yerde daha köklü işletmelere kadar, buna yüksek bir talep var. Ayrıca, iyi iş pozisyonları almayı da bekleyebilirsiniz..

Gerçekte, bu iş ilanları da son derece saygın ve arzu edilir. Bu pozisyonlarla gelen ek tesisleri kesinlikle seveceksiniz..

Bozulmanın Kontrolü Elinize Alın

Blockchain, bu dünyada iş yapma şeklimizi bozuyor. Gerçekte, blockchain 2030 yılına kadar neredeyse her sektörü değiştirecek. Dolayısıyla, buna hazırlıklı değilseniz, o zaman gelir yarışında kalmayı nasıl planlayabilirsiniz?.

Bu nedenle, yalnızca bir blockchain uzmanı olmak, getireceği kaosun kontrolünü ele geçirmenize yol açacaktır. Bu nedenle, ancak o zaman bu aracı kullanabilir ve yarışta kalabilirsiniz..

Bu Blockchain Kursları ile Blockchain Uzmanı Olun

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

Bu blockchain kursu, blockchain uzman işleri için mükemmeldir. Gerçekte, sertifika kursumuz, blockchain’in nasıl çalıştığını ve onu kurumsal çözümlerde nasıl kullanabileceğinizi öğretmenize yardımcı olmaya odaklanacaktır..

Ayrıca, blok zincirinin belirli endüstrileri nasıl etkilediğini ve bunu kendi yararınız için nasıl kullanabileceğinizi de kapsayacaktır..

Kısacası, bu sertifika kursu, blockchain yolculuğunuz için mükemmeldir..

Kaydol Şimdi: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı (CEBP) Kursu

Kursa Genel Bakış
Blockchain Teknolojisinin Temelleri
 • Blockchain nedir?
 • Blockchain nasıl çalışır??
 • İşin kanıtı
 • Özel ve genel blok zincirleri
 • Akıllı sözleşme
Farklı Kurumsal Blockchain Platformlarının Detaylı Analizi
 • Hyperledger Kumaş
 • Ethereum
 • Corda
Ticaret Finansmanı ve Blockchain
 • Farklı ticaret finansmanı blok zinciri çözümleri
 • Ripple’ın Temelleri
 • Kripto para birimleri ve kripto varlıkları
Kurumsal Sektörler için Blockchain Uygulamaları
 • Blok zinciri ve tedarik zinciri yönetimi
 • Blockchain-dijital-dönüşüm
 • Blockchain tedarik zinciri gerçek kullanım durumları
En İyi Blockchain Kullanım Durumları
 • Blockchain kullanan gerçek dünya şirketleri

Sizin için de belirli bonus materyaller var.

Kurumsal Blok Zincirler ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Bu, blockchain uzmanı işleri almak için başka bir harika kurstur. Bu blockchain kursunda, blockchain’in tedarik zinciri endüstrilerinde nasıl kullanılacağını anlayacaksınız. Bu nedenle, bu sektörde çalışmaya hevesliyseniz, kursumuza bir şans verdiğinizden emin olun..

Burada, tedarik zinciriniz ve blockchain uzmanlığınız için ihtiyacınız olan her şeyi alacaksınız..

Kaydol Şimdiki: Kurumsal Blok Zincirleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi Kursu

Kursa Genel Bakış
Tedarik Zinciri Yönetimine Giriş
 • Tedarik zinciri ve tedarik zinciri yönetimi nedir?
 • Tedarik zinciri yöneticisi hangi sorumlulukları yerine getirir??
SCM’de Nasıl Değer Yaratabilirsiniz??
 • İşletme sermayesi yardımıyla kurumsal değerinizi analiz etmek
 • SCM modellerinizi analiz etmek ve EVA (ekonomik katma değer) modelini kullanmak
 • Tedarik zinciri yönetimi ve işletme sermayesi ilişkisi
Tedarik Zinciri ve Blok Zinciri Entegrasyonu için Gerçek Kullanım Durumları
 • Blockchain, tedarik zinciri yönetimini nasıl etkiliyor??
 • Tedarik zincirinde blockchain uygulamaları
Blockchain Tabanlı Tedarik Zinciri Yönetimi Çözümlerini Uygulama
 • Uygulama süreci

Sizin için de belirli bonus materyaller var.

Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı

Ticaret finansmanı sektörlerinde blockchain uzmanı işler almakla ilgileniyorsanız, bu kurs tam size göre. Gerçekte, bu derste ticaret finansmanı ve blok zinciri ile ilgili her şeyi ele alacağız..

Ticaret finansmanının farklı unsurlarıyla başlayacağız ve yavaş yavaş çözümler konusunda strateji oluşturmanıza yardımcı olacağız..

Kaydol Şimdiki: Kurumsal Blok Zincirleri ve Ticaret Finansmanı Kursu

Kursa Genel Bakış
Ticaret Finansmanına Giriş
 • Ticaret finansmanının temelleri
 • Ticaret finansmanının sorunları nelerdir?
Blockchain, Ticaret Finansmanı Sektörlerini Nasıl Etkiliyor??
 • Blockchain, ticaret finansmanı şirketlerine nasıl fayda sağlayabilir??
 • Ticaret finansmanı blok zinciri girişimlerinin değerlendirilmesi
 • Ticaret finansmanı sektörü için farklı blockchain platformlarının diseksiyonu
Ticaret Finansmanının Farklı Unsurlarını Değiştiren Blockchain
 • Akreditif (LC)
 • Sınır ötesi ödemeler
 • Konşimento (BoL)
Ticaret Finansmanında Blockchain Uygulamaları
 • Ticaret
 • Marco Polo
 • TradeLens
 • Kontur
Blockchain Ticaret Finansmanında Farklı Gelişmeler
 • Dijital Standartlar Girişimi
 • TradeTrust

Kurumsal Blok Zincirleri Şablonları

Bildiğiniz gibi, blockchain uzman işlerinde blockchain şablonları veya geliştirme araçları hakkında bilgi edinmek bir zorunluluktur. İşte bu yüzden size nihai blok zinciri şablon koleksiyonumuzu sunuyoruz.

Sadece şablonları almakla kalmıyor, aynı zamanda onları tam olarak nasıl kullanabileceğinizi de anlatacağız. Gördüğünüz gibi, bu şablonlar kesinlikle çözümlerinizin geliştirilmesini kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır..

Kaydol Şimdiki: Kurumsal Blok Zinciri Şablonları Kursu

Şablon Koleksiyonumuz
 • Blockchain’e ihtiyacınız var mı?
 • Blockchain Proje Hazırlığı
 • Kurumsal Bir Blok Zinciri Projesi Sunma
 • Tedarik Zinciri İşletme Vs. Haritalama Kurumsal Blok Zinciri

Sizin için de belirli bonus materyaller var.

Sonuçlar

Blockchain, dünyayı değiştirecek yeni bir teknolojidir. Her durumda, ne yaptığını veya gelecekte ne elde edeceğini göz ardı edemezsiniz. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız, geleceğinizi sonsuza dek güvence altına alacak blockchain uzmanı işlere gitmelisiniz..

Artık nasıl bir blockchain uzmanı olunacağını biliyorsunuz. Yönergelerimizi takip ederseniz, kesinlikle kurumsal şirketlerde bir uzman olarak parlayacağınızdan eminiz..

Ayrıca, piyasadaki en iyinin en iyilerini sunduğumuz için kurs koleksiyonumuza göz attığınızdan emin olun. Kurslarımızın kalitesiyle övünüyoruz ve bunların sertifikalı bir blockchain profesyoneli olma kariyer yolunda size yardımcı olabileceğinden eminiz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me