Hyperledger Fabric sertifikası, bir Fabric geliştiricisi olarak becerilerinizi göstermenin mükemmel bir yoludur. Şu anda Hyperledger Fabric, en popüler blockchain platformlarından biridir. Gerçekte, birçok kurumsal şirket, projelerinin omurgası olarak Hyperledger Fabric’i kullanıyor..

Bu nedenle, bu şirketler bir blockchain projesi oluşturmalarına yardımcı olabilecek mükemmel yetenekleri arıyorlar..

Ancak Hyperledger Fabric eğitimi olmadan Fabric uzmanı olmak ve bu üst düzey şirketler arasında kazançlı bir konum elde etmek oldukça zordur..

Peki, nasıl Hyperledger Fabric uzmanı olabilirsiniz? Olası en iyi çözüm, bir Hyperledger sertifika kursuna kaydolmak ve gerekli tüm bilgi formunu orada toplamaktır..

Bu nedenle, size yardımcı olmak için, neden Hyperledger Fabric uzmanı olmanız gerektiğinden ve bunu nasıl yapabileceğinizden bahsedeceğim.

Öyleyse başlayalım!

Şimdi kayıt:Ücretsiz Blockchain Temelleri Kursu

Contents

Neden Hyperledger Kumaş Uzmanı Olmalısınız??

Hyperledger Fabric konusunda uzman olmak şaka değil. Demek istediğim, tamamen farklı bir teknolojiyi öğrenmeli ve değerli zamanınızı bir uzman olmaya adamalısınız. Açıkçası zaman alacak ama neden hepsine değdiğini söyleyeyim.

Hyperledger SertifikasıTemel olarak, onunla ilişkili birçok fayda var. Öyleyse, bunların ne olduğuna bakalım,?

 • Yüksek Ücretli İş Pozisyonları

Hyperledger geliştirmeyle ilgili iş pozisyonları çok yüksek bir noktada başlar. Dahası, bu niş içindeki her türlü iş tanımı için iyi bir maaş bekleyebilirsiniz. Esas olarak 60.000 – 180.000 $ arasında değişecektir. Kuşkusuz, bu kariyerinize başlamak için mükemmel bir maaş, değil mi?

Ayrıca, en iyi yanı, gelişmekte olan bir konumda olmanıza gerek olmamasıdır. Danışman, teknoloji avukatı, yönetici, pazarlamacı vb. Olabilirsiniz.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, bir stajyer olarak bile önemli bir miktar bekleyebilirsiniz. Ancak şirketlere değerinizi artırmak için Hyperledger sertifikasına sahip olmanız gerekir..


Yaptığınız işte süper yetenekli olduğunuzu gördüklerinde, kesinlikle size çok para yatıracaklardır..

 • Daha Fazla Kiralama Oranı

Her sektörde, kiralama oranı zamana ve pazar durumuna göre değişiklik gösterme eğilimindedir. Gerçekte, Fabric çok fazla ses çıkarıyor ve buna olan talep tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Dahası, bu platform kurumsal şirket kuralları ve düzenlemeleri ile el ele gider. Gerçekte, bu platforma dayanan ve son derece iyi çalışan çok sayıda canlı proje var..

Bu nedenle, bir Hyperledger Fabric geliştirici sertifikası almak ve her zaman istediğiniz o kazançlı kariyere gitmek için mükemmel bir fırsattır. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, blockchain genel izlenimi gitgide daha iyi hale gelecektir. Yani, gol atmak için mükemmel bir zaman.

 • Yetenekli Profesyonellerin Eksikliği

Bu sektörün ana sorunu, orada yeterince yetenekli insan bulunmamasıdır. Sonuç olarak, şirketler, Hyperledger projelerinde kendilerine yardımcı olabilecek nitelikli bir profesyonel için çok geniş bir alanda arama yapıyorlar..

Ama neden vasıflı profesyonel arzı düşük? Aslında, teknoloji yenidir ve insanlar yol boyunca hala onu anlamaya çalışıyorlar. Dahası, Fabric aynı zamanda blockchain teknolojisinin benzersiz bir yorumudur ve anlaşılması biraz karmaşık olabilir..

Sonuç olarak, çoğu insan zamanlarını oldukça yeni teknolojiler hakkında öğrenmeye harcamaktan kaçınma eğilimindedir. Ayrıca, birçok profesyonelin hala blok zincirinin gelecekte alakalı olmayacağını düşünmesi gerçeği. Ama hepimiz bunun doğru olmadığını biliyoruz.

Bu nedenle, bir Hyperledger Fabric geliştirici sertifikası, anlaşmayı çok daha hızlı tamamlamanıza hızlı bir şekilde yardımcı olabilir.

 • Eşsiz Ancak Basit Ağ Mimarisi

Yeni teknoloji üzerinde çalışmak heyecan ve yeni keşiflerle dolu. Hayal edin, büyük bir hit haline gelen ve dünyanın durumunu iyileştiren bir proje geliştirdiniz. Bunu kim istemez ki? Bununla birlikte, blockchain de çok fazla değişikliğe ihtiyaç duyar. Aslında Fabric de mükemmel bir platform değil.

Çok fazla değişikliğe de ihtiyacı var. Ancak şu anda Fabric’e dayalı yeni bir proje üzerinde çalışmak size dünya çapında tanınırlık kazandırabilir.

Gerçekte, Fabric biraz farklı bir mimariye sahiptir. Bazıları karmaşık olabilir, ancak genel olarak, bir şans verirseniz anlaşılması kolay olan basit bir mimari.

Bu nedenle, hakkında daha fazla bilgi edinmek ve küresel bir devrime katılmak için Hyperledger sertifikası almalısınız..

 • Özel İş Pozisyonları

Kumaş uzmanı olarak bir kariyer, özel bir iş pozisyonuna sahip olacağınız anlamına gelecektir. Dolayısıyla, kariyer yolunuza bir şirkette çok yüksek bir pozisyondan başlamanıza yardımcı olabilir. Dahası, daha yüksek bir pozisyon daha fazla fayda anlamına gelecektir.

Sonuç olarak, sosyal statünüz de artacaktır. Zaten bir kurumsal şirkette çalışıyorsanız, blockchain hakkında bilgi edinmek bir terfi almanıza ve sizi iş arkadaşlarınızdan üstün kılmanıza yardımcı olabilir..

Gerçekte, otorite, ikramiyeler, tatil günleri, özel tedaviler ona sadece bazı ek bonuslardır..

 • Kurumsal Ortam

Hyperledger sertifikası almanızın en iyi nedeni budur. Bir blockchain uzmanı olduğunuzda, bir kurumsal ortamda bir iş bulmayı bekleyebilirsiniz. Dahası, üst düzey profesyonellerle de çalışmayı bekleyebilirsiniz..

Yüksek profilli işadamları ile buluştuğunuzda, ağ sürecinizi hızlandırmak kolay bir iş olacaktır..

Ayrıca, kurumsal ortamlar büyümeyi destekler ve bir ekip içinde çalışmayı sever. Bu, yönetim hakkında da çok şey öğrenmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, kurumsal ortam, birinci sınıf teknolojiler anlamına gelir. Bu, proje geliştirmenizi çok daha hızlı hale getirecek.

 • Daha Yüksek İş Güvenliği

Blockchain ve Hyperledger kalıcı olmak için burada. Gerçekte, Hyperledger, altında birçok projeyle bir dev haline geldi. Dahası, Fabric platformu da çok çekiş gücü ile geliyor ve şu anda birçok blok zinciri geliştirmesini kapsıyor..

Bu nedenle, diğer sektörlerin bu teknolojiyi kullanmaya başlaması an meselesidir. Bu nedenle, eski iş modellerinin artık önemli olmadığı gelecekte büyük bir kesinti bekleyebilirsiniz..

Şu anda işinizi veya şirketinizi güvence altına alabilecekken neden bu riski alasınız? Sadece bir Hyperledger sertifika kursu ile, bir uzman olabilir ve geride kalmak yerine akışa devam edebilirsiniz..

Sıçrama yapmanın tam zamanı.

Blockchain hakkında ücretsiz bir eğitim rehberi mi istiyorsunuz? Temelleri anlamak için Neden Kurumlar İçin Blockchain: Ücretsiz Eğitim Kılavuzumuza bir göz atmıyorsunuz??

Hyperledger Fabric Sertifikasyonunun Faydaları Nelerdir??

Bir Hyperledger sertifika kursunu tamamlamanın birçok avantajı vardır. Bakalım bunlar ne:

 • Özel İzinli Blockchain İşletmelerinizi Kurun

Kendi Özel İzinli blockchain projelerinizi oluşturmakla başlayacak. Gerçekte, işletmelerin mahremiyet ve gizlilikle gelmesi gerekir. Bu, Fabric’in özel olarak sunduğu bir şey. Aslında bu teknoloji, diğer işletmelerle işbirliği yapabileceğiniz ve birlikte çözümler üzerinde çalışabileceğiniz bir konsorsiyum oluşturabilirsiniz.

Ancak bunun için Fabric hakkında her şeyi bilmeniz gerekiyor. Bu kadar bilgi edinmenin en iyi yolu, bir Hyperledger Fabric geliştirici sertifika kursuna kaydolmaktır..

 • Kariyerinizde Rekabet Avantajı Elde Edin

Kim kariyer yolunda rekabet avantajı elde etmek istemez? Kalabalıktan sıyrılmak istiyorsanız, en iyi yol özgeçmişinizi olabildiğince zenginleştirmektir. Gerçekte, bir Hyperledger Fabric sertifika kursunu tamamlamak, bunu kolayca başarmanıza yardımcı olabilir.

Bu kurslar, sizi olmak istediğiniz profesyonel aday yapmak içindir. Ayrıca, bir görüşmeye gittiğinizde, herhangi bir sertifikası olmayan kişiye göre işe alınma şansınız daha yüksektir..

 • Hyperledger Fabric becerilerinizi kanıtlayın

Üst düzey bir şirkette iş bulmak istiyorsunuz ve onlar yetenekli profesyoneller arıyorlar. Sıradaki kişiden daha yetenekli ve daha yetenekli olduğunuzu nasıl kanıtlayacaksınız? Hyperledger Fabric sertifikası, becerilerinizi saygın makamlara kanıtlamanıza yardımcı olabilir.

Bir röportajda, sertifikanızı sergileyebilir ve söz konusu konuda yetenekli olduğunuzu iddia edebilirsiniz. Sonuç olarak, diğer katılımcılardan daha fazla işe başlama şansınız var..

 • Hyperledger Fabric’i Derinlemesine Anlayın

Uzman olmak için, Hyperledger Fabric’in mimarisini ve çalışma sürecini daha iyi anlamanız gerekir. Bununla ilgili her şeyi öğrenmeden uzman olamazsınız. Hyperledger Fabric geliştirici sertifikası, bu platformun A’dan Z’ye bilgilerini öğrenmenize yardımcı olabilir.

Dahası, yeni teknolojiyi şirketinizin iş modeline dahil etmek için izlemeniz gereken stratejik yolu size sunacaktır. Bu nedenle, bilgi tabanınızı ölçeklendirmek için sertifika kursuna ihtiyacınız var.

 • Hyperledger Uzmanı Olarak Karlı Bir Kariyere Başlayın

Gördüğünüz gibi, bir Hyperledger uzmanı olursanız kazançlı bir kariyer elde edebilirsiniz. Ancak bunun için bir Hyperledger Fabric sertifika kursunu tamamlamanız gerekir. Gerçekte, ek avantajlarla harika bir pozisyonda yüksek bir maaş almayı bekleyebilirsiniz..

Ayrıca sizi ömür boyu güvence altına alır ve herhangi bir şekilde iş değiştirmek veya işinizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Dahası, sertifikası olmayan diğer insanlardan daha hızlı işe alınmayı her zaman bekleyebilirsiniz..

 • Becerilerinizi Herhangi Bir Blockchain Projesine Uygulayın

Fabric ile ilgili her işte, becerilerinizi uygulamanız gerekecek. Gerçekte, yenilikçi blok zinciri projeleri oluşturmak için becerilerinizi kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle, Fabric’i nasıl ve nerede kullanabileceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yoksa, çözümünüzü uygulamak için stratejik bir yöntemi nasıl kullanabilirsiniz??

Bir Hyperledger Fabric sertifika kursunu tamamladıktan sonra, becerilerinizi Fabric’i temel olarak kullanan her türlü blockchain projesine uygulayabilirsiniz..

Blockchain çözümleri uygulamak ister misiniz? “Blockchain Nasıl Uygulanır?” Hakkındaki nihai strateji kılavuzuna göz atın. şimdi!

Hyperledger Fabric Sertifikasyon Süreciniz İçin Hangi Platformu Kullanmalısınız??

Gerçekte, Hyperledger Fabric geliştirici sertifikasının faydaları sonsuzdur. Ve yol boyunca büyük bir fark yaratabilir. Ama nereden sertifika alabilirsiniz? Tipik kurumsal sertifika almaya gitmeli misiniz? Herhangi bir kurum bunu sunuyor mu? Yoksa çevrimiçi kurslara mı gitmelisiniz? Hyperledger Fabric sertifika sınavına girmeniz gerekiyor mu??

Şu anda aklınızda çok fazla soru olmalı. Peki, tek tek açıklamama izin verin. Gerçekte, kurumlar bu konuda özel olarak Fabric ve hatta blockchain için herhangi bir fiziksel sertifika sunmuyor..

Yani, çevrimiçi kurslara gitmelisiniz. Şimdi çok fazla çevrimiçi kurs var ve açıkçası, ücretsiz kurslar size sertifika vermeyecek.

Dahası, sertifika sunanlar değişken kalite ve etkiye sahiptir. Dolayısıyla, paranızı harcasanız ve marka değeri olmayan bir kaynaktan sertifika alsanız bile önemli olmayacak.

Bu nedenle güvenilir ve markalı bir kaynaktan sertifika almanız gerekir..

Size yardımcı olmak için 101 Blockchain, marka değeri ile gelen ünlü araştırma ve eğitim platformlarından biridir. Bu nedenle, 101 Blockchain’den alınan bir sertifikanın ağırlığı daha büyük olacak ve bunu uygun yetkililere gösterebilirsiniz..

Gerçekte, Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikası, 101 Blockchain’in sunduğu temel kurslardan biridir. Açıkçası, bilgi tabanınızı test etmek için bir sertifika sınavıyla birlikte gelecek.

Bu kurs, sektördeki herhangi bir birey (yani, iş liderleri, endüstri uzmanları, mühendisler, geliştiriciler, üst düzey yönetici, vb.) Ve ayrıca kariyerlerine başlamak isteyenler için uygundur..

Öyleyse, bir sonraki bölümde bu kursun size neler sunabileceğine bakalım.

Şimdi Sertifika Alın: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

101 Blockchains Sertifikalı Enterprise Blockchain Professional (CEBP) Sertifikası

Kurs, Kumaş uzmanı olmanıza yardımcı olmak için fazlasıyla yeterli. Gerçekte, Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifika kursu, Hyperledger hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsar..

Ayrıca, uzmanlık seviyenizi değerlendirmenize yardımcı olacak bir sertifika sınavı sunar. Bu kılavuzda daha sonra sertifika sınavının ayrıntılarını vereceğim.

Gerçekte, 101 Blockchain her zaman aday öğrenciler için en iyisini ister ve hedeflerine mümkün olan en kısa sürede ulaşmalarına yardımcı olmak ister..

Bu nedenle, CEBP sertifika kursu, tüm bilgileri kolay bir şekilde kavrayabilmenizi sağlayacaktır..

Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikasyon kursunun en iyi yanı, modüler bir yapı ile birlikte güncellenmiş içerik sunmasıdır..

Ayrıca, yalnızca Hyperledger Fabric’e odaklanmayacak, aynı zamanda Corda ve Ethereum’u da kapsayacak..

Dahası, bu teknolojinin tedarik zinciri ve ticaret finansmanı gibi diğer sektörleri nasıl etkileyebileceğini anlayacaksınız..

Bu kursla şunları yapabilirsiniz –

 • Hyperledger Fabric ekosisteminin altyapısı hakkında bilgi edinin.
 • Blockchain tabanlı projeler geliştirmek için onu nasıl kullanabileceğinizi anlayın.
 • Bu platformu çeşitli sektörlerde kullanmanın temel kullanım durumlarını öğrenin.

Yani, yapmanız gereken tek şey Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifika kursuna kaydolmaktır ve artık hazırsınız.!

Kurs süresi

Kurs, 4 haftaya kadar her hafta sadece 3-4 saat sürecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece 16 saat içinde bu teknoloji hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Ancak, her dersi anlamak için daha fazla zaman ayırmak ve ilerledikçe etkileşimli testleri yanıtlamak en iyisidir.

En iyi özellik, zaman yönetiminin tamamen size bağlı olmasıdır. Boş zamanlarınızda yapabilir ve istediğiniz zaman kursu duraklatabilirsiniz..

Sertifikanızın Öğrenme Yolu

Sertifika sınavı esas olarak aşağıdaki derslerden gelen soruları içerecektir. 101 Blockchain, kursu, konsepti herhangi bir sorun olmadan daha iyi kavrayabilmeniz için tasarladı. Her neyse, bu kurstan ne öğreneceğinize bir göz atalım.

Modül-1: Blockchain Teknolojisinin Temelleri

Blockchain teknolojisinin temel unsurlarını öğrenerek başlayacaksınız. Dahası, blockchain’in nasıl çalıştığını ve blokları nasıl oluşturduğunu açıklığa kavuşturacak. Daha sonra, bu teknolojinin farklı unsurlarının merkezi olmayan statüyü nasıl sağladığını öğreneceksiniz..

Her neyse, farklı blok zinciri türlerini, akıllı sözleşmeleri ve Çalışma Kanıtı’nı da kapsayacaktır..

 • Blockchain Teknolojisinin Temelleri
 • Farklı Blok Zinciri Türleri
 • Blockchain Nasıl Çalışır??
 • İşin kanıtı
 • Akıllı Sözleşmeler

Modül-2: Mevcut Kurumsal Blok Zinciri Platformları

Bu, Hyperledger Fabric sertifikasyon kurs yolunuzun çok önemli bir parçasıdır. Bu bölümde eğitmen, işletmelerin yoğun olarak kullandığı üç ana platforma odaklanacaktır. Bunlar – Hyperledger Fabric, Ethereum ve Corda.

Bu modülden, Hyperledger ekosistemine derinlemesine bir göz atacaksınız. Gerçekte, nasıl çalıştığını, kullanım durumlarının neler olduğunu, ağ altyapısını vb. Kapsayacaktır..

 • Hyperledger Kumaş
 • Ethereum
 • Corda

Modül-3: Blockchain’in Ticaret Finansmanındaki Rolü

Bir sonraki modülde, eğitmen esas olarak blok zincirinin Ticaret finans sektörünü nasıl etkilediğine odaklanacak. Ama önce kripto varlıklar ile kripto para birimleri arasındaki farkı öğreneceksiniz..

Daha sonra, eğitmen Ripple temellerini ele alacak ve daha sonra Ticaret finansına geçecek. Bu alanda bir kariyer yapmak istiyorsanız, bu derse daha fazla zaman ayırmanız gerekir..

 • Ripple temelleri
 • Kripto para birimleri ve Kripto varlıkları
 • Blockchain ve Ticaret finansmanı

Modül-4: Farklı Blockchain Uygulamaları

4. modülde, blockchain’in çeşitli alanlarda uygulanabilirliğini öğreneceksiniz. Yeni başlayanlar için, eğitmen Tedarik zinciri yönetimine odaklanacak çünkü bu, blockchain kullanan en popüler sektör..

Yani burada, blockchain’in nasıl kullanıldığını ve kendi blockchain tabanlı tedarik zinciri çözümlerinizi nasıl uygulayabileceğinizi öğreneceksiniz..

Ardından, blockchain dijital dönüşümü hakkında kapsamlı bir ders alacaksınız..

 • Blockchain ve Tedarik Zinciri Yönetimi
 • Blockchain Tabanlı Tedarik Zinciri Yönetimi Kullanım Durumları
 • Blockchain Dijital Dönüşüm

Modül-5: Blockchain Kullanım Örnekleri

Son modülde eğitmen, blok zincirinin tüm olası kullanım durumlarını ele alacaktır. Dahası, şu anda piyasada bulunan canlı blockchain çözümlerinden bir deneyim edineceksiniz. Bu nedenle, bu modül Fabric uygulamanız için stratejiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle, bu modülü atlamadığınızdan emin olun.

Blockchain stratejiniz için gerçek dünyadaki blockchain kullanım durumlarını bilmek önemlidir. Blockchain Uygulamaları hakkındaki kılavuzumuza şimdi göz atın!

Kurumsal Blockchain Profesyonel Sertifikasyonu İçin Neden 101 Blockchain Kullanmalısınız??

Hyperledger Fabric eğitiminiz için 101 Blockchain en iyi desteği ve kılavuzu sağlayabilir. Ama neden? Aşağıdaki nedenleri kontrol edin.

 • Etkileşimli Öğrenme Yapısı

101 Blockchains, diğer çevrimiçi kursların sunmadığı özel bir öğrenim yapısı sunar. Örneğin, kurstaki her modülü tamamladıktan sonra kısa bir değerlendirme sınavına gireceksiniz. Gerçekte, ders yapıları sizi potansiyel müşterilerin daha derinlerine götürür, böylece anlaşılması kolaydır.

Bu, dersleri tek tek geçerken bilgiyle boğulmuş hissetmeyeceğiniz anlamına gelir. Yani sizin için ilginç ve interaktif bir deneyim olacak.

 • Yüksek Kaliteli ve Güncel İçerik

Öncelikle, sertifikasyon sürecinizde 101 Blockchain’den birinci sınıf kalitede içerik alacaksınız. Böylece, Hyperledger Fabric’in temel kavramlarını oldukça kolay anlayabilirsiniz. Dahası, güncellenen içerik olacağından, rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız..

Gördüğünüz gibi modül yapısı birçok yönü kapsar ve becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olur..

 • Mesleki Becerilerinizin Kanıtı

Kursa katıldığınızın kanıtını gösteremiyorsanız, neden herhangi bir kursa katılasınız? Yüksek maaşlı harika işler elde etmenize yardımcı olmak için 101 Blockchain bir sertifika sunacak. Bu, hizmetlerinizi geliştirmek ve sunmak için Hyperledger Fabric eğitimini aldığınız yetkililerin sağlanmasını sağlayacaktır..

Ama bunun için sınavı geçmen gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, sertifikanın dijital bir kopyasını alacaksınız. Dahası, profilinizi zenginleştirmek için bir LinkedIn rozeti de alacaksınız.

 • Özel Bonus Malzemeler

Sertifika kursu, yalnızca size özel bonus malzemelerle birlikte gelir. Aslında, 101 Blockchain’in tüm kursları özel bonus materyaller sunar (mümkün olduğunda onlara bir kontrol verin). Her neyse, bonus materyallerde alıştırmalar, etkileşimli sorular, uygulamalı ödevler, röportajlar ve çok daha fazlasını alacaksınız..

Yani, 101 Blockchain ile harika bir deneyim yaşayacaksınız..

 • Birinci Sınıf Destek Sistemi

101 Blockchain’in destek sistemi kesinlikle sizi memnun edecek. 101 Blockchain, piyasadaki en iyi destek sistemini sunmaya çalışıyor. Gerçekte, uzman bir ekip her zaman sorularınıza cevap vermeye ve size yardımcı olmaya hazırdır..

Dahası, ekip kurslar veya şirket ile ilgili herhangi bir konuda bilgili ve günceldir..

Yani, bir öğrenci olarak, kurs için ödeyeceğiniz fiyat için en iyi desteği alacaksınız..

 • Kapsamlı Kişisel Rehberlik

101 Blockchains, sertifika kursu içeriğini daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için kişisel rehberlik sunar. Gerçekte, çevrimiçi kurslar genellikle bireysel öğrencilere ve onların ihtiyaçlarına odaklanmaz. Açıkçası, tüm öğrenciler aynı değildir ve herkesin farklı bir ilgiye ihtiyacı vardır..

Bu nedenle, hak ettiğiniz ilgiyi çekmenize yardımcı olmak için 101 Blockchain, sizi döngüde tutmak için haftalık hesap tabloları ve yeni bilgiler sunacak..

Dahası, ilerlemenizi kolayca takip etmek için bu elektronik tabloyu kullanabilirsiniz..

Hyperledger Fabric Eğitiminize Hemen Başlayın!

Hyperledger Fabric, Hyperledger büyük şemsiye projesi altındaki blockchain projelerinden biridir. Linux Vakfı, birçok şirketin işbirliği yaptığı ve yeni teknolojiler icat ettiği bu projenin arkasındadır. Gerçekte, bu özel proje çok ilgi gördü ve gelecekte de öyle olmaya devam edecek..

Bu nedenle, şu anda yapabileceğiniz en iyi kariyer hamlesi bu platformda eğitim almaktır. Ücretsiz blockchain kursumuzla başlamanızı tavsiye ederim.

Neden beklemek? Hyperledger Fabric Eğitiminizi Hemen Alın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me