101 Blockchains, Blockchain’in araştırma, eğitim ve sertifikasyon sektöründe iyi bilinen bir isimdir. Blockchain Sertifikalı Olmak için 101 Blockchain’i neden seçmeniz gerektiğine bir göz atalım..

Blockchain, son zamanlarda dijital ekonomiye yapılan en önemli müdahalelerden biridir. Blockchain teknolojisi ile dönüşümün birincil etkisi, Yahoo, Google ve Amazon gibi büyük işletmelerin dünya liderleri olarak ortaya çıkmasına ve yeni teknolojiye uyarlanabilirlikleriyle dünyayı değiştirmesine neden oldu. Dünya, Blockchain teknolojisini ilk olarak kripto para biriminin piyasaya sürülmesiyle öğrenmeye başladı. Bitcoin.

Takiben 2008 mali krizi, Blockchain teknolojisi, Bitcoin gibi kripto para birimi alternatiflerinin merkezinde gelişti. Finansal işlemler için tasarlanmış olmasına rağmen, Blockchain teknolojisi sağlık hizmetleri, bankalar, emlak segmentleri, varlıklar ve mülkler için kayıt tutma ve borsalar gibi farklı sektörlere yavaşça nüfuz etti. Bu nedenle, birçok işletme, bir Blockchain altyapısındaki çeşitli rolleri ele almak için gerekli uzmanlığa ve endüstri bilgisine sahip Blockchain sertifikalı profesyoneller arıyor..

Blockchain’deki kariyerinizin kapsamını genişletebilecek güvenilir bir Enterprise Blockchain sertifikası arıyorsanız, aramanız için gelecek vaat eden cevaplardan birini keşfetmek üzeresiniz. Aşağıdaki tartışma, 101 Blockchain tarafından Sertifikalı Kurumsal Blockchain Profesyonel Sertifikasyonu ile ilgili ayrıntıları ana hatlarıyla açıklamaktadır. CEBP sertifikasının ayrıntılarının yansıması, 101 Blok Zinciri sertifikası almanın nedenlerini anlamanıza yardımcı olacaktır..

Blockchain Teknolojisinin Önemi

101 Blockchain tarafından CEBP sertifikasyonunun ayrıntılarına ve önemine dalmadan önce, Blockchain teknolojisinin popülaritesinin altında yatan nedenleri ele alalım. Blockchain sertifikalı olmak isteyen herhangi bir aday, Blockchain’in devrim niteliğinde bir teknoloji olarak ortaya çıktığı temel özellikleri bilmelidir..

Blockchain teknolojisi, sistemin kapsamlı bütünlüğünü sağlayacak şekilde bilgileri kaydetmeye yönelik bir sistemdir ve bu da onu modifikasyonlara, hilelere veya hacklemelere karşı savunmasız hale getirir. Teknik açıdan, Blockchain, kopyalamaya tabi tutulan ve Blockchain üzerindeki tüm bilgisayar sistemleri ağına dağıtılan işlemlerin dağıtılmış bir dijital defteridir. Zincirdeki her blok belirli sayıda işlem içerir.

Herhangi bir yeni işlem olması durumunda, işlemin bir kaydı tüm katılımcıların defterine dahil edilir. Bu, Blockchain teknolojisinin Dağıtılmış Defter Platformu (DLT) doğasını oluşturur. Blockchain’de kaydedilen işlemler, hash olarak bilinen değişmez kriptografik imzalarla korunur. Bu nedenle, Blockchain teknolojisinin aşağıdaki özellikleri, popülaritesinin artmasına katkıda bulunmuştur..

 • Blockchain programlanabilir ve akıllı sözleşmelerin örneklerinde açıkça görülüyor.
 • Blockchain, tüm kayıtların ayrı ayrı şifrelenmesini sağlayarak kapsamlı güvenlik sağlar.
 • Blockchain teknolojisinin dağıtılmış doğası, tüm ağ katılımcılarının defterin bir kopyasını almasıyla daha iyi şeffaflık anlamına gelir..
 • Blok zinciri değişmezdir, bu nedenle, halihazırda doğrulanmış herhangi bir kaydın geri çevrilemezliğinin iyileştirilmiş bütünlüğünü ifade eder..
 • Blockchain teknolojisi, tüm ağ katılımcılarının tüm kayıtların geçerliliği konusunda bir anlaşmaya varması gerektiğinden oybirliği anlamına da gelir..
 • Blockchain’deki şeffaflık ve izleme kapasiteleri, bir blokta kaydedilen tüm işlemlerin zaman damgasına göre belirgindir..
 • Hepsinden önemlisi, Blockchain teknolojisi, katılımcı kimliğinin anonimliği için de koruma sağlar..

Blockchain Özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Özellikle Blockchain Özelliklerini ayrıntılı olarak ele alan önceki makalemizi okuyun.

Blockchain Sertifikalı Olmanın Nedenleri

Neden 101 Blok Zinciri seçmelisiniz?

Bu nedenle, Blockchain, farklı endüstrilerdeki birçok şirket için uygun bir teknoloji olarak müthiş bir potansiyel sunmaktadır. Şimdi, herhangi bir okuyucunun Blockchain sertifikası almanın nedenlerini merak etmesi gerekiyor. CEBP sertifikasyonunun ayrıntılarını ve faydalarını düşünmeden önce, geleceğin teknolojisinde bir sertifikasyonun size nasıl yardımcı olacağını öğrenelim..

 • Gelecekteki Büyüme için Blockchain Potansiyeli

Blockchain teknolojisi, mevcut pazardaki yatırımlara ve getirilere biraz yatışmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, fütüristik büyümeyi sağlamak için müthiş bir platform da sunuyor. Blockchain sertifikalı adaylar, Blockchain teknolojisindeki gelişmelere daha iyi uyum sağlayabilir.


 • Blockchain Altyapısının Basitliği

101 Blockchain gibi güvenilir platformlardan bir Blockchain sertifikası almanın bir sonraki önemli nedeni, Blockchain teknolojisi altyapısının basitliğidir. Diğer çeşitli iş süreçleriyle entegrasyon için uyarlanmış evrensel bir teknolojidir. Ayrıca, bloklar arasında veri paylaşımı üzerindeki etkili kontrol, Blockchain teknolojisinin evrensel altyapısını tamamlar..

 • Blockchain’de Beceri Eksikliği

Hepsinden önemlisi, Blockchain’deki bariz beceri eksikliği nedeniyle bir Blockchain sertifikası almayı düşünmelisiniz. Yavaş yavaş, Blockchain mühendislerine olan talep lojistik, pazarlama, finans ve daha fazlası gibi farklı disiplinlerde hissedilecek. Bu nedenle, temel Blockchain işlevleri ve kriptografi konusunda güçlü bir kavrayışa sahip olan Blockchain sertifikalı profesyoneller, umut verici kariyer fırsatlarını kolaylıkla keşfedebilir..

 • Gelecek Vadeden Maaş Beklentisi

Son, ancak Blockchain sertifikasyonuna gitmenin önde gelen nedenlerinden biri, onlarla ilişkili maaş primi. Ortalama olarak, kripto para biriminin çalışmasını anlama konusunda uzman olan yazılım mühendisleri maaşlarında% 20’lik bir artış yaşayabilir. Hired’a göre, Blockchain uzmanlığına sahip deneyimli yazılım mühendisleri, yılda 150.000 ila 175.000 ABD Doları arasında değişen ortalama bir maaş kazanabilirler. Bu nedenle, Enterprise Blockchain uzmanlığına sahip ortak bir BT uzmanının yaklaşık 137.000 $ ‘lık ortalama yıllık maaş bekleyebileceği açıktır..

Blockchain Sertifikalı Profesyonel Olmak İçin İdeal Platform

Şimdi, ‘Blockchain sertifikalı’ etiketinin bir bireyin kariyer beklentilerini büyük marjlarla güçlendirebileceği açıktır. Ayrıca, Blockchain sertifikaları, fütüristik teknolojiyle ilişkilendirme fırsatı da sunar. Bu kadar çok avantajla, herhangi bir bireyin Blockchain sertifikası almak için en iyi platformu araması mantıklıdır..

Blockchain ortamındaki en iyi araştırma ve eğitim platformlarından biri 101 Blockchain’dir. Kurumsal Blok Zinciri Uygulayıcıları için uygun, dünyaca ünlü bağımsız araştırma tabanlı bir ağdır. 101 Blockchains, son derece verimli iş stratejileri geliştirmek için üretken araçları kullanma konusunda pratik bilgi ve becerilerle işletmeleri ve ekipleri güçlendirmek için Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Profesyonel (CEBP) sertifika sınavı sunar..

İş liderleri, üst düzey yöneticiler ve endüstri profesyonelleri, CEBP sertifikasyonunu Blockchain teknolojisi, uygulamaları ve etkisi ile ilgili müthiş anlayış ve içgörüler elde etmek için bir kanal olarak kullanabilir. Blockchain kariyeriniz için ne kadar önemli olduğunu anlamak için CEBP sertifikası hakkında daha fazla ayrıntı bulalım..

101 Blok Zinciri CEBP Sertifikası

101 Blockchain’in Sertifikalı Kurumsal Blockchain Professional (CEBP) sertifika sınavı, özellikle bir bireyin Blockchain kariyerine rekabet avantajı sağlamayı amaçlamaktadır. CEBP sertifika sınavı, Blockchain ekosistemindeki kariyeriniz için bir unvan kazanmak için herhangi bir platform değildir..

101 Blockchain, adayların değerli Blockchain uzmanları olmak için pratik araçlar ve yaklaşımlar hakkında kapsamlı bilgi ve deneyime ihtiyaç duyduklarını anlıyor. 101 Blockchains tarafından CEBP sertifikası, adayları Blockchain’in gerçek dünyadaki talepleri karşılamak için teknik bilgi ve deneyim üzerinde tam bir komuta sahip olmasını amaçlamaktadır.

Enterprise Blockchain teknolojilerinin farklı yönleri ve bunların işletmelerin iş hedefleri üzerindeki etkileri hakkında derinlemesine rehberlik alabilirsiniz. Hepsinden önemlisi, CEBP sertifikası, adayın kurumsal yöneticilerle pratik ilişki kurma becerisini güçlendirir. Ayrıca sertifika, adayların iş hedeflerini anında etkili ve üretken çözümlerle karşılayabilmesini de sağlar..

CEBP sertifikası, yalnızca Blockchain sertifikalı olmak isteyen adaylar için değil, aynı zamanda aşağıdaki gereksinimler için de uygundur..

 • Blockchain teknolojisi ve ilgili ekosistemdeki temel kavramları anlamak.
 • Blockchain uygulaması için ideal ve üretken yaklaşımları öğrenmek.
 • Güncel, eyleme geçirilebilir araçlar ve bunların iş dönüşümündeki uygulamalarında uzmanlık geliştirmek.

101 Blockchain’de CEBP sertifikasına kaydolarak, hazırlıklar için Certified Enterprise Blockchain Professional kursuna erişebilirsiniz. Kursun toplam süresi, haftalık 3-4 saati barındıracak şekilde çalışma materyallerinin dağıtımı ile 4 haftadır. Bu nedenle, CEBP sertifikası adayları, 101 sertifika ile CEBP kursu ile esnek öğrenme için güvenilir fırsatlara erişebilirler. Adaylar, 101 Blockchain’in resmi web sitesinde 397 USD karşılığında CEBP kayıt sınavına kayıt olabilirler..

Şimdi Kaydolun: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

CEBP Sertifikasyon Sınavı Hedefleri

101 Blockchains tarafından Sertifikalı Kurumsal Blockchain Professional (CEBP) sertifikasyonu ile ilgili en önemli vurgu, doğrudan sınavda kapsanan modüllerle ilgilidir. CEBP sertifika sınavındaki her bir alanın hedeflerini ve bunların kapsadığı bölümleri ele alalım..

1. Blockchain Teknolojisinin Temelleri

101 Blockchain’in CEBP Blockchain sertifikalı sınavındaki ilk modül, Blockchain’in işleyişini açıklamaya vurgu yapıyor. Bu modül, Blockchain ağının kavramları, özellikleri ve farklı varyantları ile ilgili güvenilir öğrenme sonuçları sunar. Adaylar, bu modülde akıllı sözleşmelerin işleyişi hakkında fikir edinebilirler. Ayrıca, akıllı sözleşmelerin geleneksel işletmeler üzerindeki etkisini tahmin etmek için gereken önemli unsurları da öğreneceksiniz. CEBP sertifikasyonundaki Blockchain Teknolojisinin Temelleri modülü aşağıdaki bölümleri kapsar.

 • Blockchain temelleri
 • İşin kanıtı
 • Bloklar Zinciri nasıl oluşturulur??
 • Genel ve özel blok zincirleri
 • Akıllı sözleşmeler

2. Kurumsal Blok Zinciri Platformları

CEBP sertifika sınavının ikinci modülü, Blockchain sertifikalı profesyonel olmak için Blockchain’in kurumsal uygulamalarını anlamakla ilgilidir. Bu modül, öncelikle Blockchain teknolojisinin kripto para birimi ve Bitcoin’den daha fazlası olduğuna odaklanmaktadır..

Hepsinden önemlisi, adaylar, Blockchain teknolojisi ile iş dönüşümü için üretken yaklaşımlar hakkında fikir edinebilirler. İlginç bir şekilde, adaylar iş merkezli çözümler ve teknik mükemmellik arasındaki ideal dengeyi belirlemek için metodolojik yaklaşımları da öğreneceklerdi. CEBP sertifika sınavının bu modülündeki bölümler aşağıdaki gibidir,

 • Ethereum temelleri
 • Hyperledger Fabric temelleri
 • Corda temelleri

Ayrıca Okuyun: Enterprise Blockchain – The Industrial Information

3. Ticaret Finansmanında Blockchain

CEBP sertifika sınavının bu modülü, Blockchain merkezli ticaret finansmanı operasyonlarında zorlu bir role sahip önemli kripto varlıklarına kısa bir genel bakışla başlar. Adaylar, kripto varlıklar ile kripto para birimleri arasındaki korelasyonu anlayarak kripto para birimiyle ilgili mitleri ve sahte haberleri çürütmek için yaklaşımları öğrenebilirler. Ayrıca adaylar, Blockchain’in ticaret finansmanı üzerindeki yıkıcı etkilerini desteklemek için belirli Blockchain tabanlı platformlarda kripto varlıklarını kullanma yaklaşımlarını belirleme becerilerini de kazanabilirler..

Ayrıca, adaylar ticaret finansmanı operasyonlarını yönetmek için Blockchain kullanan işletmeler hakkında da bilgi edinecekler. Aynı zamanda, adaylar mevcut kullanım durumlarının ayrıntılarına dalma şansı da elde edecekler. Bu nedenle adaylar, kendilerine sunulan acil iş ihtiyaçları için ideal kullanım senaryosunu bulmayı da öğrenebilirler. CEBP sertifikasyonunun Ticaret Finansmanında Blockchain modülünde yer alan bölümler aşağıdaki gibidir,

 • Kripto varlıkları ve kripto para birimleri
 • Ripple temelleri
 • Blockchain’de ticaret finansmanı

4. Blockchain Uygulamaları

CEBP sertifikasyon sınavındaki dördüncü modül, Blockchain Sertifikalı Kurumsal Profesyonel olmak için öncelikle Blockchain’in tedarik zinciri yönetimi operasyonları üzerindeki etkisiyle ilgilenir. Bu modülde adaylar, Blockchain’in SCM süreçleri üzerindeki dramatik etkisini anlamak için hazırlanmalıdır. Ayrıca, adaylar, gerçek SCM kullanım durumlarında Enterprise Blockchain’in maksimum gücünden yararlanmaya yardımcı olan farklı araçları da öğrenmelidir. CEBP sertifikasyonunun bu modülündeki bölümler aşağıdaki gibidir,

 • Blockchain’de tedarik zinciri yönetiminin temelleri
 • Blockchain’de tedarik zinciri yönetimi örneklerini kullanın
 • Blockchain dijital dönüşümü

Blockchain teknolojisi, uygulamaları ile hemen hemen tüm endüstrilerde devrim yarattı. Gerçek dünyadaki Blockchain Uygulamalarını ayrıntılı olarak öğrenin.

5. Blockchain Kullanım Durumları

CEBP sertifikasyon sınavındaki son modül, Blockchain teknolojisinin uygulamaları ile ilgili pratik bilgilerin geliştirilmesiyle ilgilidir. Adayların, farklı kurumsal iş senaryolarında farklı Blockchain teknolojisi uygulamalarının örneklerini öğrenmeleri gerekecektir. Sonuç olarak, adayların gerçek hayattaki projelerle karşı karşıya kaldıklarında ideal olan araçları kullanma becerilerini geliştirmeleri gerekecektir..

Blockchain Sertifikalı Olmak İçin 101 Blockchain Seçmek İçin Nedenler

Bu nedenle, CEBP sertifika sınavında, sınav modülleri bazında kapsamlılık seviyesini fark edebilirsiniz. 101 Blockchain’in CEBP sertifika sınavı, adayların çok çeşitli Blockchain işlevlerinde becerilerini kanıtlamaları için ideal bir platform sağlar. Sonuç olarak, CEBP Blockchain sertifikalı adaylar gelecek vaat eden beceri geliştirme fırsatlarına erişebilir. Buna ek olarak, 101 Blockchain sertifikalı olmayı seçmeniz için önemli nedenlerden bazıları şunlardır..

 • Sertifika Hazırlama için Çevrimiçi Eğitim

101 Blockchains, CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional) sertifika sınavına hazırlık için ayrıntılı bir çevrimiçi eğitim kursu sunar. Eğitim kursuna, satın alma tarihinden itibaren bir yıl süreyle erişilebilir. Adaylar eğitim videolarını izleyebilir ve istedikleri zaman CEBP sertifikasına hazırlanabilir. Eğitim kursundaki bölümlerin modüler düzeni, adayların hazırlanmasında önemli engellerin kaldırılmasına yardımcı olur. Yeni başlayanlar bile CEBP sertifikasına hazırlanmak için öğrenme kaynakları bulma konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmayacak.

 • Bonus Materyal Desteği

Adaylar, CEBP sertifikası için eğitim kursuyla bonus malzemeye erişim elde ederler. Bonus materyal, etkileşimli alıştırmalar, uygulamalı görevler ve dünyaca ünlü Enterprise Blockchain uzmanlarından bazılarıyla derinlemesine görüşmeleri içerir. Sonuç olarak, adaylar, Blockchain ekosistemi hakkında uygulamalı içgörüler elde etmede sınırlı engellerle karşılaşacak. Bu nedenle, 101 Blockchain yalnızca bir sertifika sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir Blockchain uzmanı olarak değerinizin çok yönlü iyileştirilmesini de sağlar..

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Profesyonel Sertifikasyonu (CEBP Sertifikasyonu) hakkında daha fazla ayrıntıya buradan göz atın

 • Son Derece Etkili Bireysel Rehberlik

101 Blockchain tarafından CEBP sertifikasyonu için adayların hazırlanması, kapsamlı rehberlikleri sayesinde daha da kolaylaşıyor. Kişisel rehberlik için her adaya bireysel ilgi, adayın hazırlanmasına güç katmakla kalmaz, aynı zamanda onların güvenini de artırır..

Haftalık eğitim çizelgesi olanağı, adayların eğitim ilerlemelerini verimli bir şekilde izlemelerine ve doğru yolda kalmalarına yardımcı olabilir. Hepsinden önemlisi, birinci sınıf destek ve e-posta rehberliği olanağı, adayların hazırlıkları sırasında karşılaşmaları gereken tüm endişeleri veya şüpheleri ortadan kaldırır. Alan uzmanlarının desteği ile adaylar CEBP sertifikasyonunda yer alan konularla ilgili tüm sorularına cevap alabilirler..

 • Sertifikasyon Sonrası Destek

Blockchain’in 101 Blockchain tarafından onaylanmasının en önemli nedeni, sertifikasyon sonrası destek tesisidir. 101 Blockchain, adayların gerçek hayat proje senaryolarında öğrenme sonuçlarını ve uzmanlıklarını uygulamalarına yardımcı olacak uygulamalı görevler sunar. Ayrıca adaylar, ilgili kullanım durumlarında Blockchain becerilerini kullanma konusunda yeterli bilgi alabilirler..

 • Becerilerinizin Somut Kanıtı

Blockchain sertifikanız için 101 Blockchain seçmenizin bir sonraki önemli nedeni, resmi bir tamamlama sertifikasına erişimdir. İş başvurularınıza ve özgeçmişlerinize ekleyebileceğiniz yazdırılabilir bir Diploma alırsınız. Hepsinden önemlisi, CEBP sertifikası için dijital bir tanınma rozeti görevi gören LinkedIn akreditasyonuna da sahip olursunuz. Bu nedenle, adayların 101 Blockchain tarafından CEBP sertifikasyonu ile profesyonel ağ kurma konusunda herhangi bir zorlukla karşılaşması gerekmeyecek. LinkedIn’deki CEBP sertifikası dijital rozeti, potansiyel işverenlerin Blockchain uzmanlığınızı tanımasına yardımcı olur.

Şimdi kayıt:CEBP Eğitim Kursu ve Sertifikasyonu

101 Blockchain’in Güvenilirliği ve Kapsamlılığı

Son olarak, 101 Blockchain sertifikası almanın en belirgin nedeni platformun kendisidir. 101 Blockchain, dünya çapında Blockchain araştırmalarının olağanüstü hacmi ve kalitesiyle kurumsal Blockchain uygulayıcıları arasında tanınmaktadır. Blockchain teknolojisinin ve ilgili ekosistemin temel kavramlarını anlamak için güvenilir platformlardan biridir. Daha sonra, 101 Blockchain, CEBP sertifika sınavının tasarımında stratejik bir yaklaşım izliyor.

CEBP sertifikasyonunun sınav hedeflerinden de görebileceğiniz gibi, adayların çeşitli kurumsal kullanım durumlarında gerçek zamanlı Blockchain uygulamalarına hazırlanmaları gerekmektedir. Bu nedenle adaylar, 101 Blockchain tarafından CEBP sertifikası ile Blockchain uzmanları olarak değerlerini güçlendirebilirler. Sertifikasyon için 101 Blockchain seçerken göze çarpan bir diğer faktör de, Blockchain teknolojisi ile iş dönüşümü sağlamak için güncellenmiş ve ilgili eyleme geçirilebilir araçların kullanımına vurgu yapmalarıdır.

Sıçrayışa Hazır mısınız?

Sonuç olarak, 101 Blockchain’in kariyerinizi Blockchain teknolojisinde ilerletmenize nasıl yardımcı olduğunu not edebilirsiniz. CEBP sertifikası, aday adayların Blockchain uzmanlıklarını kanıtlamaları için güvenilir bir araçtır. Ayrıca adaylar, 101 Blockchain ile kariyer gelişimleri için ideal bir temel oluşturabilirler..

CEBP sertifikasyonunda pratik kullanım durumlarına ve iş dönüşümü için Blockchain araçlarının kullanımına odaklanma, adayları gerçek iş piyasası için hazırlar. Ardından, endüstri uzmanları ve kalifiye eğitmenler tarafından küratörlüğünü yapılan 101 Blockchain’deki en kaliteli içerik, tüm adayların öğrenme sonuçlarına güvenilir bir destek sağlar. Öyleyse, şimdi 101 Blockchain CEBP sertifikasına kaydolun ve şu anda 101 Blockchain ile Blockchain’deki kariyer avantajlarını keşfedin.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me