Neden Kurumsal Bir Blockchain Kursu Almalısınız?

Kurumsal blockchain dünyasında çok fazla fırsat var ve bu yelpazede liderlik etmek için güncel bilgi tabanına ihtiyacınız var. Dahası, yolunuzdaki her fırsatı değerlendirmek için kullanabileceğiniz eyleme geçirilebilir araçlara da ihtiyacınız olacak. Ve kurumsal blok zinciri kursu burada devreye giriyor.

Bu çevrimiçi kurumsal blockchain kurslarının yardımıyla, hızla bir blockchain uzmanı olabilirsiniz. Daha yüksek bir teknik yeterliliğe sahip olsanız veya çok sayıda blockchain protokolünü inceleyebilseniz bile, yine de iş becerileriniz veya kurumsal işin gerçekte nasıl çalıştığı konusunda eksik olabilirsiniz..

Bu nedenle, bu taktikler hakkında bilgi edinmek için kurumsal bir blockchain kursu aramak, gitmenin en iyi yolu olacaktır. Dahası, kurumsal bir blockchain kursu size teknik bilginin gerçek dünya uygulamalarıyla mükemmel bir karışımını sunabilir..

Bu nedenle, neden kurumsal bir blockchain kursu almanız gerektiğini merak ediyorsanız, artık düşünmeyin çünkü bugün bir kurumsal blockchain kursu ile elde edeceğiniz tüm faydaları tam olarak özetleyeceğim..

Haydi başlayalım!

Neden Kurumsal Bir Blockchain Kursuna Katılmalısınız??

Kurumsal bir blockchain kursu ile gelen bazı faydalar vardır. Pratik olarak, bu avantajlar yolculuğunuz boyunca size rehberlik etmek ve sizi bir blockchain uzmanı haline getirmek için buradadır. Bakalım bu avantajların neler olduğunu görelim:

Artan talep

Blockchain’e olan talep çok büyük ve gelecekte de artacak. Gerçekte, blockchain zaten birçok yoldan geldi ve önemli ölçüde gelişti. Patlama temelde 2017’de başladı ve tüm pazar yerlerini ele geçirene kadar devam edecek. Gördüğünüz gibi, oyunda geleceğinizi güvence altına almak için harika bir seçenek olabilir..

Ancak kurumsal bir blockchain kursu olmadan, teknoloji oldukça karmaşık olduğu için tüm kavramları tam olarak kavramak zorlaşacaktır. Bu nedenle, bir blockchain meraklısıysanız, kurumsal bir blockchain yeni başlayanlar kursuna katılmanın ve becerilerinizi geliştirmenin en iyi zamanıdır..

Dahası, artan talepleri işe alınmak için olası bir fırsat olarak kullanın.

 

Yeni Edge Teknolojilerini Keşfedin


Şu anda yeni son teknolojileri keşfetmek ister misiniz? Peki, kurumsal blok zincirleriyle çalışmaktan daha iyi bir yol var mı? Dışarıda birden fazla açık kaynak teknolojisi olsa da, bazı özel teknolojiler şirket içinde kalacaktır. Öyleyse, bu durumda ne yapabilirsin?

Kurumsal bir blockchain kursuna kaydolursanız, bilgi tabanınızı kanıtlamak için kesinlikle bir sertifika alabilirsiniz. Ayrıca, çözümünüzü bu tür bir ortamda daha iyi test etmek için birinci sınıf araçlara ve ekipmanlara erişim elde edeceksiniz. Ancak kurumsal bir blok zincirine yeni başlayanlar kursuna kaydolmadan, sertifikalarınızı şirketlere sergileyemezsiniz..

İşte bu nedenle, bu yeni teknolojileri keşfetmek için kurumsal bir blok zinciri kursuna katılmanız gerekiyor.

 

Premium Maaş Aralığı

Bu, kurumsal bir blockchain kursuna katılmanın en faydalı yönüdür. Kurumsal blok zincirine yeni başlayanlar kursu ile, yüksek maaşlı bir işte işe alınmak için gereken becerileri elde etmek için kendinizi şekillendirebilirsiniz. Pratik olarak, blockchain işleri bir yığın para öder. Dahası, iş piyasası bu nişte şimdi çiçek açıyor ve şirketler her zamankinden daha fazla yetenekli çalışanlara ihtiyaç duyuyor.

Hatta 150.000 $ ‘a kadar ödemeye razılar! İşte bu yüksek bir maaş. Bir ofis ortamında çalışmak istemeseniz bile, becerilerinizi her zaman serbest bırakabilirsiniz. Bu alandaki serbest çalışanlar bile çok miktarda para kazanabilir. Bunun, kurumsal bir blockchain başlangıç ​​kursuna katılmak için iyi bir neden olduğunu söyleyeceğim..

 

Yeni Nesil Çözümler Üzerinde Çalışın

Gerçekte, tüm kuruluşlar yalnızca blok zinciri uygulamakla kalmaz, aynı zamanda yenilik de ararlar. Ayrıca işlerine fayda sağlayabilecek yeni nesil çözümler ve gelişen platformlar arıyorlar. Ancak uygun bilgi tabanı olmadan onlara ihtiyaç duydukları becerileri sunabilirsiniz..

Ancak kurumsal bir blockchain kursundan sonra, yenilikçi içgörüyü doğru bir şekilde sunmak için tüm bilgileri edinebilirsiniz. Kutunun dışında düşünmek ihtiyacınız olan şeydir ve bunu çevrimiçi bir blockchain kursundan ücretsiz olarak alacaksınız. Böylece, kurumsal bir ortamda blok zincirinde kolayca kariyer yapabilirsiniz..

Birinde zaten yerleşikseniz, bu bilgiyi şirket içi bir proje üzerinde çalışmak için kullanabilirsiniz ve dış kaynaklardan yardım almanıza gerek kalmaz..

 

En İyi Profesyonellerin En İyileriyle Çalışma Şansı

Blockchain konusunda uzman olduğunuzda, en iyi profesyonellerle çalışmak için birçok fırsatınız olacak. Dahası, bu profesyonellerle çalışmaya başladığınızda çok hızlı bir şekilde ağ kurabilirsiniz. Blockchain profesyonellerinin sertifikalı bir üyesi olarak, işinizde muazzam bir büyüme arıyorsunuz.

Kurumsal bir blockchain kursunu hangi nedenle almış olursanız olun, herhangi bir ofis ortamında takdir edilme olasılığınız yüksektir. Dahası, insanlar sizin uzmanlığınızı arayacak ve bir ofis ortamında uyum sağlamak için başka faydalar da sunacaklardır..

Ayrıca, üst düzey profesyoneller, danışanları daha iyi bir versiyona dönüştürmek için üstlenmeyi severler. Ücretsiz çevrimiçi blockchain kursu ile kendinize bir akıl hocası da edinebilirsiniz..

 

Çevrimiçi Üstel Büyüme

Kurumsal bir blockchain kursunu tamamladıktan sonra, kendinizi geniş bir bilgi tabanına sahip olacaksınız. Ve günümüzde sektör daima otoritesini başkaları üzerinde gösterebilen kişileri dinliyor. Bu nedenle, kurumsal bir blockchain kursuna katılarak, bir uzman da olabilirsiniz..

Dahası, çevrimiçi platformlar varlığınızı daha etkili hale getirmenize yardımcı olmak için buradalar. Ayrıca, farklı ortamları kullanarak, tanınırlığınızda hızlı bir şekilde üstel bir büyüme elde edebilirsiniz. Dolayısıyla, bilginizi yaymak ve profesyonellerin ilgisini çekmek için blogunuzun veya YouTube kanalınızın sahibi olmak temelde harika bir fikir olacaktır..

Her neyse, deneyimlerinizi paylaşabilir, en iyi olanı önerebilir, işletmelerin karşılaşabileceği riskleri de tartışabilirsiniz. Yani, ücretsiz çevrimiçi bir blockchain kursu ile kendinizi bir marka olarak tanıtabilirsiniz. Daha iyi olabilir mi?

 

Kurumsal Blok Zinciri Geliştirmeye Katılım

Kurumsal bir blockchain kursu, kurumsal blockchain geliştirme için kurumsal blockchain çerçeveleri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Gerçekte, blok zinciri uygulamak kolay bir iş değildir ve şimdi neredeyse her bir üst düzey çözüm, Hyperledger, Enterprise Ethereum, Corda vb. Gibi kurumsal platformları kullanır. Gördüğünüz gibi, bu platformların uygun bilgi tabanı olmadan, muhtemelen kurumsal blok zinciri geliştirmede yer alamaz.

Ancak ücretsiz çevrimiçi blockchain kursu ile bu geliştirme projelerine katkıda bulunabilirsiniz. Dahası, şirketinizin neye ihtiyacı olduğunu ve iş vakalarını nasıl ele alabileceğinizi daha iyi anlamanıza da yardımcı olacaktır..

 

Kalabalıkta öne çıkmak

Pazar şu anda çok rekabetçi, ancak bir blockchain çözümünü gerçekten tamamlayabilecek çok yetenekli personel yok. Blockchain hakkında daha yüksek bir anlayışa sahip olsanız bile, kurumsal bir blockchain kursundan alınan bir sertifika kalabalığın gölgesinde kalmaya gerçekten yardımcı olabilir.

Gerçekte, piyasada sizinle aynı bilgi tabanına sahip olabilecek birçok insan var. Ancak kurumsal bir blockchain kursundan alınan bir sertifika ile kendinizi gerçekten onlardan farklı kılabilirsiniz. Demek istediğim, işe alım şirketinize teknolojinin nasıl çalıştığını gerçekten anladığınızı bildirmenin daha iyi bir yolu?

Ayrıca, kurumsal blockchain kurslarını çevrimiçi olarak tamamlamak, oradaki herhangi bir kişiden çok daha hızlı işe alınmanıza yardımcı olacaktır..

 

Yeni Bir Teknolojinin Araştırılması

Kurumsal blockchain çözümleri, onu araştırmak ve ardından mükemmelleştirmek için değişiklikler yapmak için her zaman yenilikçi beyinlere ihtiyaç duyar. Dahası, teknolojinin zaman içinde gelişmesi gerekiyor. Ve bu sektöre katkıda bulunmak bir sonraki seviye bir harekettir ve buna yalnızca üst düzey uzmanlar katılabilir..

Blockchain araştırma sektöründe yer almak istiyorsanız, kurumsal bir blockchain kursuna gitmek en iyisidir. Gerçekte, çevrimiçi kurumsal blockchain kursları, derin teknoloji hakkında bilgi edinmenize yardımcı olabilir ve bir blockchain araştırmacısı olmak için bunlardan yararlanmanıza yardımcı olabilir..

Ayrıca, bu kurumsal blok zinciri kurslarını çevrimiçi olarak tamamladığınızda, bunun için bir sertifika alacaksınız. Bu, araştırmacı olmaya çalışırken sergileyebileceğiniz bir şey.

 

Kendinizi Geleceğe Kanıtlayın

Temel olarak, kurumsal bir blockchain kursu ile kendinizi kolayca ileriye dönük olarak kanıtlayabilirsiniz. Peki nasıl? Aslında, bu kurumsal blockchain çevrimiçi kursları, pazarda meydana gelebilecek tüm değişikliklere hazırlar. Her şeyin olduğu gibi devam edeceğini düşünebilirsiniz.

Gerçekte olmayacak. Dahası, blockchain teknolojisi zaten biz konuşurken pazara büyük değişiklikler getiriyor. Yani gelecekte bildiğimiz her şeyi devralacak. Merkezi olmayan uygulamalar kullanacaksınız, işletmeler tamamen farklı şekilde çalışacaktı.

Böylece, görebileceğiniz gibi, değişen zamanlarda yerinizi korumadan, büyük ölçüde geride kalacaksınız. Ve bu nedenle, kurumsal bir blockchain kursu, oyuna girmenize büyük ölçüde yardımcı olabilir..

 

Kurumsal Bir Blockchain Sertifikasyon Kursunu Kimler Tercih Etmelidir??

Temel olarak, bu kurumsal blok zinciri sertifika kursu, bir iş lideri, endüstri uzmanı, kıdemli yönetici, blok zinciri geliştiricisi, blok zinciri mühendisi ve daha pek çok şey iseniz sizin için tasarlanmıştır. Blockchain tabanlı ekosistemle ve teknolojiyle ilgilenmek isteyen kişilerle ilgili herkes kurumsal blockchain sertifikasyon kursunu almalıdır..

 

Karar Vericiler ve Kıdemli Liderlik

CEO, COO vb. Gibi bir şirkete liderlik eden herkes bu kurumsal blok zinciri sertifikasyon kursunu almalıdır. Ama neden? Değişen zamanlarda, kesinlikle yaklaşmakta olan trilyon dolarlık pazarda yerinizi güvence altına almak istersiniz. Rakipleriniz blockchain çözümleri üzerinde çalışırken ve siz çalışmıyorsanız, pazarda ayak uydurma konusunda geride kalmanız muhtemeldir..

Bununla birlikte, blockchain’in çözümlerinizi şekillendirmenize nasıl yardımcı olabileceğine dair bilgi tabanı sayesinde, lider bir şirket olarak yerinizi kolayca güvence altına alabilirsiniz..

 

Program ve Ürün Yöneticileri

Bir ürün yöneticisi veya program yöneticisi iseniz, kesinlikle bir kurumsal blockchain sertifika kursuna gitmelisiniz. Blockchain sertifika programı, potansiyel bilgi tabanıyla doludur ve size ürünlerinizi nasıl tasarlamanız gerektiğine dair bir dış görünüm sunabilir. Gerçekte, çözüm üzerinde çalışıyorsanız, en iyisi uzman bir kaynaktan avukat aramaktır..

Ancak bazen bu kaynaklar oldukça maliyetli olabilir ve herhangi bir yararlı çıktı olmadan zamanınızı alabilir. Bu nedenle, çevrimiçi olarak alınan bir blockchain sertifika programı, şirketinizden ayrılmadan teknolojide ustalaşmanıza yardımcı olabilir..

 

İnovasyon Girişimcileri ve Yöneticileri

Blockchain, birçok yenilikçi fikirle gelen bir teknolojidir. Teknolojinin kendisi benzersizdir ve gelecekte daha yenilikçi uygulamalar sunabilir. Dağıtılmış bir defterin üretebileceği olasılıkları bir düşünün. İnovasyon girişimcileriyseniz veya bir şirketin pozisyonunu yönetiyorsanız, neden bu harika teknolojiyi atlayasınız??

Dahası, akıllıca hareket, gelir getirebilecek sürdürülebilir bir uygulama bulmak için bu teknolojiyi olabildiğince kullanmak olacaktır. Bu nedenle, bir blockchain sertifika programı almak size büyük fayda sağlayacaktır..

 

İş Analistleri ve Danışmanları

İş analisti misiniz veya iş danışmanı olmak mı istiyorsunuz? İş pozisyonu, büyük bir güvenlik duygusu ile yüklü miktarda parayla gelir. Yeni başlayan biriyseniz, kesinlikle bir blockchain sertifika programına kaydolmayı düşünmelisiniz..

Neden? Peki, teknolojinin nasıl çalıştığına veya endüstrilerle nasıl birleştirilebileceğine dair kapsamlı bir bilgi edinmenin profesyonellerden öğrenmekten daha iyi bir yolu var mı? Genellikle, blockchain sertifika programı, temel kavramları öğreten en iyi profesyonellerin en iyisine sahip olma eğilimindedir. Bu nedenle, kendinizi bir blockchain danışmanı olarak yeniden şekillendirmenize yardımcı olabilir..

 

Blockchain Meraklısı

Teknik geçmişi olan bir blockchain meraklısıysanız, kesinlikle bu kurslara gitmelisiniz. Gerçekte, blockchain yetenekli kişilere olan ihtiyaç hızla artıyor. Ve blockchain sertifikanızı almanız ve blockchain hakkında bildiklerinizi sergilemeniz için mükemmel bir seçenek olabilir..

Bu nedenle, bu dosyada bir kariyer inşa etmek istiyorsanız, o zaman bir kursa başlamak, teknoloji hakkında çok şey öğrenmenize yardımcı olacağından sizin için çok faydalı olacaktır..

 

Yeni Başlayanlar İçin Kurumsal Bir Blockchain Kursundan Ne Öğreneceksiniz??

Kurumsal blockchain kurs içeriği, teknolojinin tüm temellerini kapsama eğilimindedir ve sizi yavaşça temel kavramlarla tanıştırmaya izin verir. Temel bilgiler, kurumsal platformlar, kripto para birimleri, uygulamalar ve kullanım senaryoları hakkında bilgi edinmek için kurumsal blok zinciri kurs içeriğini kullanabilirsiniz..

Öyleyse, kurumsal blockchain kurs içeriğinin size neler sunabileceğini görelim.

 

Blockchain Teknolojisinin Temelleri

Kurs, blok zincirinin nasıl çalıştığını açıklamakla başlamalıdır. Bunu zaten bilmiyorsanız, harika bir başlangıç ​​noktası olabilir. Dahası, özellikleri, kavramları ve farklı blok zinciri ağları hakkında bilgi edineceksiniz..

Örneğin, blok zinciri altı ana özellikle birlikte gelir – değişmezlik, dağıtılmış, merkezi olmayan, yüksek güvenlik, fikir birliği ve hızlı işlemler. Ek olarak, kurs her bir özelliğin ne olduğunu ve onu benzersiz bir teknoloji haline getirmeye nasıl yardımcı olduğunu açıklayacaktır..

Daha sonra, federe, özel ve genel gibi farklı blok zinciri türleri geliyor. Bu nedenle, kurs, onları ayırt etmenize ve ne tür şirketler için uygun olan ana hatlarıyla.

Ardından, akıllı sözleşmeler ve fikir birliği gelin. Gerçekte, akıllı sözleşmeler, herhangi bir sözleşmeyi önceki bir kurallar kümesine göre otomatikleştirebildikleri için son derece önemlidir. Dolayısıyla, devam eden projeleri düzene koymak eskisinden çok daha hızlı olacaktır. Bu nedenle kurs, akıllı sözleşmelerin temellerine ve faydalarına odaklanacak.

Ardından, blockchain alanını besleyen fikir birliği algoritmaları geliyor. Başlamak için pek çok fikir birliği algoritması var. Ve elbette her birini açıklamalı ve belirli endüstriler için belirli fikir birliği algoritmalarının nasıl yapıldığını bilmenizi sağlamalıdır..

 

Kurumsal Blok Zinciri Platformları

Blockchain platformları daha önce halka açık teknolojiydi. Faydalarla dolu olmasına rağmen, kurumsal şirketler kendi sistemlerine entegre etmekte son derece zor buldular. Ama neden? İşletmelerin mahremiyet ve gizliliğe ihtiyacı var. Rekabette korumak istedikleri belirli hassas bilgiler var. Ancak halka açık platformlarda bunu muhtemelen yapamazlar.

Sonuç olarak, kurumsal blok zinciri platformları ortaya çıktı ve şimdi herkes onlardan bahsediyor. Gerçekte, bu platformlara izin verilir ve bu nedenle kurumsal şirketler de bunları kullanabilir. Dahası, şu anda son derece popülerler ve her blockchain uzmanının onlar hakkında bilgi sahibi olması bekleniyor..

Bu nedenle, bu kurslar tüm kuruluşların platformlarını kapsayacak ve her birinin nasıl çalıştığını ortaya çıkaracaktır. Şu anda, Ethereum, Hyperledger, ve Corda pazarlara liderlik ediyor. Yani, kursların finali de temelleri hakkında konuşacak..

 

Finansta Blockchain

Blockchain’in ilk olarak yalnızca finans sektörü için uygun olduğu ve başka hiçbir şey için uygun olmadığı düşünülüyordu. Ve neden olmasın? Daha hızlı işlemler sunar, defter sistemi ile birlikte gelir. Ancak blockchain, geçmişte gördüğümüzden çok daha fazlası olduğunu kanıtladı. Gerçekte, blockchain ile kripto para birimlerine sahip olursunuz. Burası ilk başladıkları yer.

Kripto para birimleriyle ilgili birçok dolandırıcılık olsa da, dijital para birimlerinin faydaları da çok büyük. Dahası, birçok ülke artık nakitsiz gitmeye ve varlıklarını yedeklemek için yalnızca dijital para birimleri sunmaya isteklidir..

Ve ticaret finansmanı sektörü burada devreye giriyor. Manuel bir teşvik işi olduğu için, blok zincirine yükseltmekten çok şey kazanabilir. Bu nedenle, bir kursta finans sektörlerini nasıl etkilediğini ve bu olumlu etkiyi artırmak için hangi platformların yardımcı olabileceğini özetleyen bir bölüm bulunmalıdır..

Dalgalanma bu tür bir etkileşim için tasarlanmış blockchain platformlarından sadece bir tanesidir ve kurs bunu da kapsamalıdır..

 

Blockchain Uygulamaları

Blockchain uygulamaları, biz konuşurken dünyayı değiştiriyor. Farklı şirketlerin teknolojiyi akıllıca nasıl kullandığını kapsayan birçok dijital dönüşüm modeli var. Blockchain dijital dönüşümünde de yer almak istiyorsanız, o zaman nasıl başlayabileceğinizi bilmeniz gerekir..

Bu nedenle kurumsal blockchain kursları, blockchain dijital dönüşümünüze nasıl başlayabileceğinize ve pazarda uygulanabilir bir ürünü nasıl piyasaya süreceğinize dair tam stratejik yapıyı kapsar. Araştırmamıza göre, tedarik zinciri yönetimi sektörü artık blockchain uygulamaları ile çiçek açıyor.

Piyasada, her bir uygulamanın gelirleri nasıl artırdığını ve sektörü daha verimli hale getirdiğini zekice ana hatlarıyla anlatan pek çok proje var. Sonuç olarak, kursumuzda size tedarik zincirinde blok zincirinin temelleri ve kullanım durumları konusunda rehberlik edecek özel bir bölümümüz var..

 

Blockchain Kullanım Durumları

Blockchain teknolojisinin pek çok kullanım durumu var. Herhangi bir kurumsal sertifika kursunun son bölümü olmalıdır. Temel olarak, birçok endüstri blok zinciri kullanım durumlarından yararlanabilir, ancak gelirlerini nasıl artırabilir? Bu bölüm, her bir kullanım senaryosunun sağlık hizmetleri, hükümet, finans sektörleri, tedarik zinciri, ticaret finansmanı, medya, seyahat, sigorta, perakende gibi farklı sektörleri nasıl etkilediğini içerecektir..

Bunun en iyi yanı, size kendiniz kontrol edebileceğiniz gerçek dünya uygulamaları sunabilmesidir. Dolayısıyla, blockchain’in yalnızca teoride çalıştığını düşünseniz bile, gerçek dünya uygulamasıyla, pratik durumlarda da nasıl çalışacağını bilirsiniz..

Ek olarak, blockchain teknolojisine dayalı özel kullanım durumunuzu uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz araç kutusu ile donatılacaktır..

Örneğin IBM, Walmart, Nestle, Alibaba, Unilever ve daha pek çok kurumsal düzeyde şirket ile çalışıyor. IBM’in artık gıda sektörü projeleri, perakende projeleri, tedarik chai projeleri, ticari finansman projeleri var.

Ve bunların her birinde, tüm çözümlere güç sağlamak için Hyperledger blockchain kullanıyor. Gördüğünüz gibi, kurs olmadan tasarımlarına göz atamayacaksınız..

 

En İyi Kurumsal Blockchain Kursu Arıyor musunuz? Bizde Koruma Altındayız!

Artık yeni başlayanlar için kurumsal bir blockchain kursuna kaydolmanızın neden önemli olduğunu bildiğinize göre, en iyisini nerede bulabilirsiniz? Aslında, size stratejik olarak tasarlanmış bir kurs sunuyoruz. En iyisini bulmak için web’e bakıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

Neden en iyisi olduğumuzu düşünüyoruz? Basit. Kurslarımızdaki her modül, iş perspektifleriyle ilgilenen kurumsal blok zinciri çözümleri için özel olarak tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar için bunun iş yönünü kapsayan başka bir kurumsal blockchain kursu olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Blockchain birçok faydaya sahiptir. Ancak etrafındaki yutturmaca göz önüne alındığında, çoğu bunu kurumsal bir ortamda nasıl kullanabileceklerinin farkında değil. Evet, pek çok kullanım alanı var, ancak bunları işletmenizin gelirlerini artırmak için nasıl kullanabilirsiniz??

İşte burada devreye giriyoruz. Teknoloji ve iş perspektifinin mükemmel bir karışımına odaklanıyoruz ve kavramları daha iyi anlamanıza yardımcı olacak basit açıklamalar sunuyoruz. Dahası, konu hakkında ders veren en nitelikli kişilerin en iyisine sahibiz.

Hâlâ şüpheliyseniz, neden ücretsiz kurumsal blok zinciri temel kursumuza göz atmıyorsunuz? Derslerimizi ücretsiz olarak nasıl tasarladığımıza ve anlattığımıza bir göz atın.

 

Sonunda

Yeni başlayanlar için kurumsal blok zinciri kursu, yalnızca teknoloji hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda trilyon dolarlık sektördeki yerinizi korumanıza da yardımcı olur. Bir blockchain uzmanına olan talep şu anda hızla artıyor ve kariyerinizi güvence altına almanız için harika bir fırsat olabilir..

Dahası, iyi blockchain yatırımlarını tercih eden işletmeler, blockchain uygulamalarına gerçekten yardımcı olabileceği için bu kursu da almalıdır. Artık bunu bildiğinize göre daha fazla zaman kaybetmeyin. Blok zinciri yolculuğunuza hemen başlayın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map