NEO Neden 2018’in En Güçlü Kripto Para Birimi Olabilir?

2017’de Çin kripto para birimi NEO’nun meteorik yükselişiyle, tüccarlar zaten NEO’nun 2018’de kripto dünyasını yöneteceğine inanıyor. Bir kripto para birimine yatırım yapmayı planlıyorsanız, NEO 2018’in en güçlü kripto para birimi olabilir. Neden? NEO, NEO kripto para birimi fiyatı 52 dolara yükselirken ve hala büyürken potansiyeli gösteriyor.

NEO şu anda 3.4 Milyar Dolarlık bir madeni para piyasası değeri ile 11. pozisyonu elinde tutuyor. Çin hükümeti bile Alibaba ve Microsoft ile birlikte blok zincirini destekliyor. NEO burada kalacak ve birçok kişi zaten NEO’nun olabilecek en sağlam ve en güvenli kriptolardan birine gideceğine inanıyor..

Bu cesur bir ifade ve zor kazandığınız parayı herhangi bir kripto para birimine harcamadan önce her zaman göz önünde bulundurmalısınız..

Ancak kesin olarak bir şey önerebiliriz – NEO neden 2018’in en güçlü kripto para birimi olabilir??

İfadenin arkasında birçok neden var,

NEO’nun 2018’in en güçlü kripto para birimi olmasının en önemli 7 nedeni?

  1. NEO Ethereum Değil, Daha İyi!

İnsanlar genellikle NEO’ya Çin Ethereum’u diyorlar. Her ikisi de, Akıllı Sözleşmeler veya Akıllı Ekonomi’nin uygulanmasına odaklanan kar amacı gütmeyen altcoin blok zincirleridir. Ancak teknolojik olarak NEO daha genç ve daha hızlı. Ether’in 15’ine kıyasla saniyede 10.000 işlemi idare edebilir.

İkisi de farklı fikir birliği algoritması kullanıyor. NEO’nun dBFT’si ve Ethereum’un PoS’si var. dBFT, temelde eski algoritmaya yükseltme olan eski PoS’den çok daha iyidir. dBFT, Ethereum ve diğerleri için yaygın olan bölünme ve çatallaşma zirvelerine karşı daha iyi bir savunma mekanizmasına sahiptir..

Hangi teknoloji parametresini seçerseniz seçin, NEO kazanır. Ayrıca madeni paralar önceden çıkarılmıştır. Yani, onu tutmak için boşa harcanan büyük miktarda elektrik gücüne sahip değilsiniz.

  1. Çin İnternet İmparatorluğunun Desteği

İnsanlar Çin markalarına nasıl davransalar da, bu günlerde finansal olarak bir dev. Baidu ve Alibaba muazzam ve başarılı şirketler. En büyük nüfus bir teknoloji kullandığında, er ya da geç çiçek açacaktır..

Çin merkez ve ulusal bankaları bile kullanmayı destekliyor NEO. Bu nedenle, madalyonun günlük hayatımızda çok fazla gerçek zamanlı kullanılmasını bekleyebiliriz..


  1. Esnek Bir Geliştirme Seçeneği

NEO, Java, C #, Kotlin ve Python gibi yaygın programlama dillerinin çoğunu destekler. Bu, ortak kodlayıcıların ekosistemi geliştirmesini ve onu kusurlara karşı sağlam hale getirmesini sağlar. Daha fazla geliştirici ham gelişime katkıda bulunabildiğinden, onu gerçekten sıradan bir madeni para haline getirir. NEO dApps Ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. NEO, Kalpleri Kazanmak!

Birçok kripto uzmanı, NEO fiyat tahmini hakkında olumlu bir yorum yapıyor. Madalyonun trend çizgisindeki iniş-çıkışları takip ederseniz, madalyonun gazetenin ön sayfasına nasıl geldiğini göreceksiniz.. NEO coin haberleri herkesin kafasını ona çevirmesini sağladı.

  1. Güvenlik: Geleceğin Kanıtı!

Neredeyse tüm kripto para birimlerinin kuantum bilgisayarlara karşı savunmasız olduğunu biliyor musunuz? Yani bir gün gerçekten güçlü bir yapay zeka, bir bilim kurgu filmindeki gibi madeni para piyasasını ele geçirebilir. NEO’ları alamaz. NEO, kuantum bilgisayarlara karşı güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır. Teknolojiyi geleceğe daha uygun hale getirmek.

  1. Güncel Piyasa Analizi

NEO madeni para web sitesindeki sözlere göre, 24 saatlik bir zaman diliminde 127 Milyon dolarlık para takas edilir. Forumlarda soru soran daha fazla insan – NEO nasıl alınır?

Popülerlikleri hızla artıyor.

Bunun anlamı ne? Kullanıcılar aya bir bozuk para götürebilir ve aynı zamanda onu dünyaya indirebilirler. Şu anda rüzgar NEO tarafında ve yolculuk heyecan verici görünüyor.

  1. Dijital Kimlik

Kripto para birimlerinin doğma nedeni – saf anonimlik. Kimse mal varlığınıza 7/24 bakan fazladan bir çift göz istemez. Ancak anonimlik başka bir sorunu da beraberinde getirir – para, silah satın almak veya suikastları ödemek gibi yasa dışı işlemler için kullanılabilir..

Şu anda, blok zinciri, tanımlama sistemi olarak PKI X.509 dijital standardını kullanıyor. NEO’nun gelişmiş bir dijital kimlik empoze etme planı var. Burada anonimliğiniz güvence altına alınmıştır ancak muhasebeciler veya defter işleyicilerinin dijital kimlikleri vardır, ancak gerçek isimleri vardır..

Yani, herhangi bir düzenlemeye ihtiyaç duyulursa, hükümet kontrolü ele alabilir..

Son düşünceler

Yani NEO’yu diğerlerinden ayıran neredeyse her şey buydu. Tüm bu nedenler, NEO’nun 2018’in en güçlü kripto para birimi olmasını kolaylaştırıyor. NEO, Bitcoins ve Ethereum’un büyük başarısından sonra en büyük kripto olacak mı? Dostlara sadece zaman söyleyecek, sadece zaman gösterecek!

Çaylak mı? Kriptoya nasıl yatırım yapılacağına dair nihai başlangıç ​​kılavuzumuza göz atın.

Acemi değil &# 128578; Bu kılavuzları deneyin:

  1. NEO mu Ethereum mu: Hangisi Daha İyi Bir Yatırım?
  2. Airdrop nedir? Airdrop’tan nasıl token kazanılır??
  3. Ne Kadar Kararlı Bir Madeni Para Fiyatıdır ve Kripto Para Birimlerinin Geleceği mi??

* Sorumluluk Reddi: Makale, herhangi bir yatırım tavsiyesi sağlama amacı taşımaz ve bu şekilde alınmamalıdır. Bu maddede yapılan iddialar yatırım tavsiyesi oluşturmaz ve bu şekilde alınmamalıdır. Feragatnamemizin tamamını okuduğunuzdan emin olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map