Akademi Kursları Blockchain Temelleri

Consensys akademiÇevrimiçi Programlar

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

Blockchain Essentials Hakkında

Blockchain’in temellerini, ne olduğunu ve neler yapabileceğini ConsenSys Academy ile yepyeni Essentials kursumuzda öğrenin ve sizi 2020’ye hazırlayın..

Dünyanın en büyük blockchain şirketlerinden biri olan ConsenSys, bu alanda küresel bir liderdir ve Akademi size sektördeki en iyi beyinlerden bazılarından alınan en yeni eğitimi sunabilir..

Blockchain’in arkasındaki bazı teori ve felsefeyi, onu yeni ve farklı kılan teknolojik unsurları size tanıtacağız ve teknolojiyi devrim niteliğinde yapan unsurlar hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Şaşırtıcı animasyon ve grafikler bu heyecan verici yeni dünyada size rehberlik edecek ve sonunda bu teknolojinin hayatınızı, işinizi veya sektörünüzü nasıl etkileyebileceğini tam olarak anlayacaksınız..

Son testi geçtikten sonra bir Bitirme Sertifikası verilecektir. Sertifikanızı LinkedIn’de paylaşın!

Kayıt olBlockchain Essentials Hakkında

Program Ayrıntıları

Kurs özellikleri

Blockchain Developer Bootcamp aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Kapalı kohort, yılda bir
  • Haftada 10-15 saatlik tipik taahhütle 11 haftalık kendi kendine ilerleyen program.
  • ConsenSys blockchain geliştiricilerinden ve eğitmenlerinden aktif destek
  • Grup sona erdikten sonra bir yıl boyunca kurs içeriğine erişim dahildir
  • Mezunlar ağımız aracılığıyla ömür boyu topluluk üyeliği
  • Sertifika, sertifika sınavını geçtikten sonra dahil edilir ve verilir.

Bu grup için burs başvuruları artık kapandı.

Bu, videolar, okuma materyalleri, etkileşimli sınavlar, ödevler ve hakemli bir final projesi gibi çok modlu içerikler sunan 5 haftalık, kendi kendine ilerleyen, çevrimiçi bir kurstur. Yoğun profesyoneller düşünülerek tasarlanan bu kurs, haftada sadece 2-3 saat ile tamamlanabilir. Kurs, öğrenci başına 99 ABD Dolarıdır ve şu anda İngilizce olarak sunulmaktadır..

Bu kurs önceden teknik bilgi gerektirmez ve blockchain’i anlamak isteyen herkes için idealdir: ister sektörünüze olan etkileri hakkında bilgi edinmek isteyen bir iş adamı olun, ister bu yeni dünyaya giriş niteliğinde bir adım atmak isteyen bir teknoloji uzmanı olun.

Fiyat 99 $


Kurs sayfasını ziyaret edin

Program hakkında

Program Ayrıntıları

Program 30 Ekim 2019’da 09:00 EDT’de başlar ve 10-12 haftalık bir çevrimiçi kurstur (kişisel tamamlama hızınıza bağlı olarak değişir). Kursun nihai projeleri 22 Ocak 2020’de yapılacaktır. Kursun çok modlu içeriği (videolar, etkileşimli alıştırmalar, ödevler ve uygulamalı projeler), mentorlar, topluluk temelli akran desteği ve ağ oluşturma fırsatları vardır. Haftada 10-15 saat gerektirir ve İngilizce olarak uygulanır. Kurs ücreti öğrenci başına 985 USD’dir..

Sen kimsin

En az 1 yıllık programlama deneyimine sahip, deneyimli ve tutkulu bir Nesne Yönelimli Programcısınız (tam zamanlı geliştiriciler ve öğrenciler kabul edilir). Genel web geliştirme, JavaScript, HTML ve Git hakkında bilgi sahibisiniz ve bir sonraki en iyi Blockchain geliştiricisi olma konusunda tutkuluyorsunuz.

Ne Alırsın

Bugün piyasadaki en kapsamlı çevrimiçi Ethereum geliştirici kursunu alıyorsunuz. En hızlı büyüyen teknoloji alanlarından birine girmeye hazır olursunuz ve dünya çapında endüstrileri alt üst eden uygulamalarda ConsenSys ile tam zamanlı çalışma olanağına sahip olursunuz..

Program Ayrıntıları

Program 30 Ekim 2019’da 09:00 EDT’de başlar ve 10-12 haftalık çevrimiçi bir kurstur (kişisel tamamlama hızınıza bağlı olarak değişir). Kursun nihai projeleri 22 Ocak 2020’de yapılacaktır. Kursun çok modlu içeriği (videolar, etkileşimli alıştırmalar, ödevler ve uygulamalı projeler), mentorlar, topluluk temelli akran desteği ve ağ oluşturma fırsatları vardır. Haftada 10-15 saat gerektirir ve İngilizce olarak uygulanır. Kurs ücreti öğrenci başına 985 USD’dir..

Sen kimsin

En az 1 yıllık programlama deneyimine sahip, deneyimli ve tutkulu bir Nesne Yönelimli Programcısınız (tam zamanlı geliştiriciler ve öğrenciler kabul edilir). Genel web geliştirme, JavaScript, HTML ve Git hakkında bilgi sahibisiniz ve bir sonraki en iyi Blockchain geliştiricisi olma konusunda tutkuluyorsunuz.

Niş Kesonpath

“Beni programa çeken şey, Consensys’in portföy projeleri (Truffle, Metamask, Infura vb.) Sayesinde sahip olduğu endüstri danışmanları ağıydı Bunlar, Ethereum topluluğunda yaygın olarak kullanılan araçlardır.”

Niş Kesonpath

2019 Sınıfı, Devcon Scholar Kurucu Ortağı, Sonumuz

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map