blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

Allfunds Blockchain ve ConsenSys, Fon Endüstrisi için Blockchain Teknolojisini Geliştirme Ortaklığı

by ConsenSysŞubat 11, 2021Yayın tarihi 11 Şubat 2021

Allfunds ve Quorum Banner

Allfunds Blockchain, devrim niteliğindeki blockchain teknolojisi kolu Tüm fonlar, ve önde gelen Ethereum yazılım şirketi ConsenSys, fon dağıtımı değer zincirinin ve diğer düzenlenmiş endüstrilerin modernizasyonunu daha da desteklemek için bir ortaklık anlaşması imzaladı..

Tarihsel olarak, finansal kuruluşlar, aracılar ve üçüncü taraf ödeme sistemleri arasındaki geleneksel fon transferinin karmaşık bir süreç olduğu düşünülüyordu. Blok zinciri teknolojisi, işlem ve ödeme sürelerini önemli ölçüde azaltarak fon dağıtımında devrim yaratabilirken, birden fazla taraf için tek bir hata noktası olmadan güvenli bir sistem sağlayabilir..

Blockchain ile güvenli küresel fon dağıtımını kolaylaştırmak

2020’de Allfunds, yeni bir varlık olan Allfunds Blockchain aracılığıyla blockchain tabanlı teknoloji platformunu başlattı. Bu yeni iş kolunun piyasaya sürülmesiyle Allfunds, endüstri aktörleri arasında anında, güvenilir, güvenli iletişim sağlayarak küresel fon dağıtım endüstrisini radikal bir şekilde düzene sokmayı amaçlayan yenilikçi blockchain teknolojisini pazara sundu..

Bu anlaşma ile ConsenSys ve Allfunds Blockchain Allfunds Funds Industry Platform’u güçlendirmek için Allfunds’un Teknik Çözümlerini ve ConsenSys Quorum’u birleştirecek. Allfunds Blockchain iki bağımsız çözüm sunar:

  • Teknik Çözüm: ConsenSys Quorum’a benzersiz yetenekler ekleyen ve blockchain ekosistemlerindeki veri yönetişimi ile ilgili önemli endişeleri çözen Allfunds Gizlilik Eklentisi.
  • İş Çözümü: Allfunds Industry Platform’da fon dağıtım faaliyetlerini etkinleştiren, blockchain teknolojisi aracılığıyla yeni yetenekler ortaya çıkaran Allfunds Business Akıllı Sözleşmeleri. 

Her iki şirket de, Ethereum ile geliştirmeye yönelik açık kaynaklı bir protokol katmanı olan ConsenSys Quorum ile birlikte Allfunds Blockchain Teknik Çözümünü daha da geliştirmek ve desteklemek için birlikte çalışıyor.. Çözüm, bir blok zinciri ağındaki katılımcıların, bilgileri kimlerin görmesine izin verildiğini ve gizli bilgiler içeren verilerin mutabakat doğrulamasına hangi düğümlerin katılacağını granüler düzeyde kontrol etmelerini sağlayan gelişmiş gizlilik özelliklerini içerir.. 

Çözüm, küresel olarak birçok endüstri sektöründe, özellikle de yüksek düzeyde düzenlenmiş fon endüstrisinde kullanılabilir. Blockchain sistemleri, denetim izleri sağlayarak yasal uyumluluğu kolaylaştırır. 

Finans sektörünün hem içindeki hem de dışındaki önde gelen şirketler, Allfunds’un teknolojisini farklı girişimler için kullanmaya ilgi gösterdi. Allfunds Blockchain’in benzersiz gizlilik ve anonimlik yetenekleri artı ConsenSys’in deneyimi ve uzmanlığı, Enterprise Ethereum ekosisteminin sürekli gelişimine güçlü bir şekilde katkıda bulunacaktır..

Ruben Nieto, Genel Müdür Allfunds Blockchain, dedim: “Bu devrim niteliğindeki blockchain çözümünü daha geniş pazara getirmek için ConsenSys ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. ConsenSys’in uzmanlığı sayesinde, Allfunds Blockchain müşterileri gerçekten benzersiz bir blockchain ürününden yararlanacak. Kurumsal blok zincirinde önemli ölçüde benimsenmesi ve ConsenSys’in sağladığı sürekli geliştirme ve destek nedeniyle kurumsal blok zinciri protokolümüz olarak ConsenSys Quorum’u seçtik. Bu, Allfunds Blockchain teknolojisinin evriminde bir başka önemli adımdır. “


ConsenSys Quorum’daki Ürün Lideri Madeline Murray şunları söyledi: “Kurumsal blok zincirinin kullanımını basitleştirmek için inşa edilen açık kaynaklı Enterprise Ethereum protokolü olan ConsenSys Quorum’a artan küresel ilgiyi görüyoruz. Allfunds ile olan bu ortaklık, fon endüstrisi için küresel blok zincirinin benimsenmesini daha da kolaylaştıracak ve ekosistemi gelişmiş gizlilik kullanım durumlarına uygun teknik yeniliklerle zenginleştirecek. “

Allfunds Blockchain hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: https://allfunds.com/en/blockchain/

ConsenSys Quorum’un yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: https://consensys.net/quorum

SONLAR

Allfunds ve Allfunds Blockchain Hakkında:  

Allfunds, verileri içeren bir hizmet teklifiyle dünyanın önde gelen servet teknolojisi ve fon dağıtım şirketlerinden biri haline geldi & analitik, ticaret & icra hizmetleri, portföy & raporlama araçları, araştırma, düzenleme çözümleri ve blok zinciri teknolojisi. Allfunds, AuA’da 1,2 trilyon Euro’ya sahiptir ve 16 yerel ofisten 2.000 fon evi ve 2.300 dağıtıcıya hizmet vermektedir..  

2020’de Allfunds, pazara en devrim niteliğindeki blockchain teknolojisini getirmek için ayrı bir Allfunds Blockchain kuruluşu başlattı. Allfunds’un tescilli blok zinciri platformu, farklı mevcut blok zinciri teknolojilerini yıllarca keşfettikten sonra, gerçek kurumsal çözümler için Ethereum Ağı üzerinden benzersiz yetenekler ekler..

ConsenSys hakkında:

ConsenSys, önde gelen Ethereum yazılım şirketidir. Dünya çapındaki geliştiricilerin, kuruluşların ve kişilerin yeni nesil uygulamalar geliştirmesine, modern finansal altyapıyı başlatmasına ve merkezi olmayan web’e erişmesine olanak tanıyoruz. Ürün paketimiz şunlardan oluşur: Infura, Yetersayı, Tkarıştırmak, Codefi, MetaMask, ve Diligence, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor, müşterilerimiz için milyarlarca blockchain tabanlı sorguyu destekliyor ve milyarlarca dolarlık dijital varlıkları ele alıyor. Ethereum, dünyanın en büyük programlanabilir blok zinciridir ve işin benimsenmesi, geliştirici topluluğu ve DeFi faaliyetinde liderdir. Bu güvenilir, açık kaynaklı temelde yarının dijital ekonomisini inşa ediyoruz.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: consensys.net

Medya Kişileri: 

Tüm fonlar

Katherine J. Sloan

Global Kurumsal İletişim

[e-posta korumalı]   / Telefon +34 91 2746400

FTI Danışmanlığı  

[e-posta korumalı]   / Telefon: +44 7890 611340

ConsenSys

[e-posta korumalı]

AllfundsConsenSys QuorumQuorumHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me