blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogCodefi

Bülten 8: DeFi’de Kilitlenen Toplam Değer Bir Ayda Üç Katına Çıktı

Bülten 8: DeFi’de Kilitlenen Toplam Değer bir ayda üç katına çıktı. Artı, Eth2 Medalla testnet hakkında heyecan verici haberler.

tarafından Nicole AdarmeAğustos 20, 2020Yayınlanan Ağustos 20, 2020

Codefi Haber Bülteni 8

Bir DeFi Anlık Görüntüsü

Toplam Değer Kilitli (TVL)

2018 ile Q2 2020’nin sonu arasında, DeFi ekosisteme 1 Milyar ABD Dolarının üzerinde biriktirdi. DeFi Pulse’a göre, çeyreğin sonundan bu yana, bu rakam bir ayda ~ 4,5 milyar ABD dolarına üç katına çıktı. Aşağıda, sistemimizde izlenen ana protokoller için TVL grafiğini de çiziyoruz – toplam sayı, yalnızca bu 9 ana protokolden ~ 3,3 milyar $ ‘a kadar çıkıyor..

TVL Ağustos 2020.png

DeFi Günlük Aktif Kullanıcılar (DAU)

2020’nin ilk çeyreğinde, başlıca DeFi protokollerinde görülen ~ 62 bin aktif kullanıcı vardı. Sayı 2. çeyrekte ~ 80 bine çıktı. Temmuz sonu ve Ağustos başından beri, Dengeleyicinin ortaya çıktığını ve ağda çok sayıda kullanıcıyı ele geçirdiğini gördük.. 


DAU August 2020.png

Hızlı Codefi Hits

  • Bülten ve Codefi’de Yeni? Ödeme ConsenSys Codefi hakkında bu açıklayıcı video.

  • Bahse girmeye hazır mısınız? SKALE Müzayedesi, 17 Ağustos’ta Codefi Activate’de yayınlanacak. Açık artırma için teklif verme talimat kılavuzumuza göz atın ve SKALE hakkında daha fazla bilgi edinin Activate web sitesinde.

  • SKALE Lansmanı & Stake web semineri, ne bekleyeceğiniz ve 17 Ağustos’taki açık artırmaya nasıl hazırlanacağınızla ilgili derinlemesine bir AMA’dır. İsteğe bağlı web seminerini şimdi izleyin.

  • Dijital menkul kıymetler için ikincil ticaret sağlayan Codefi Markets ile tanışın. Codefi Markets, tokenleştirme platformları ve yatırımcıları için ikincil pazarlar sağlamak isteyen ihraççılar için OTC eşler arası ticarete olanak tanır.

  • Kaçırdıysanız, Nisan’dan Haziran’a kadar protokol ve ekosistem performansının eksiksiz bir analizi olan Codefi Data’nın Q2 2020 DeFi Raporuna göz atın..

  • Ethereum 2.0 için hazır mısınız? Temmuz ayında, Medalla çok istemcili test ağı kullanıma açıldı ve geliştiriciler, ağı doğrulamak için GoETH’yi desteklemeye başladı. GoETH’yi doğrulama, stake etme ve birkaç ay içinde Beacon Chain lansmanına giden testnet için sonraki adımlar hakkında daha fazla bilgi edinin. Ethereum 2.0 için Para Yatırma Başlatma Pedi Tanıtımı.

  • ConsenSys İş Ortağı Programı, teknoloji ortakları, sistem entegratörleri, uygulama firmaları ve yazılım satıcılarına, önde gelen blok zinciri ürünlerimizle özel avantajlara ve yeni iş fırsatlarına erişim sunar. Codefi ürünlerine erişim, destek ve eğitim, İş Ortağı Programına katılmanın avantajlarından yalnızca biridir..

  • ConsenSys Codefi Geri Bildirimi: TLDR; ulaşmak istiyoruz seni daha iyi tanıyorsun ve bir dakika sürecek. 

Codefi Spotlight: Eth2 Para Yatırma Başlatma Pedi

Tüm büyük görevler gibi, geleceğin dünya bilgisayarını başlatmak, yolculuğunu dijital alanımızın sınırları boyunca yönlendiren, güçlendiren ve hızlandıran bir platform gerektiriyor. Temmuz ayında, Eth2 Launch Pad uygulaması, bu, doğrulayıcıların Eth2 zincirindeki yolculuklarına başlamaları için giriş noktasını işaret eder. Testnet ETH’nizi hazırlamanın zamanı geldi!

Son birkaç ayda, Codefi Etkinleştir ve Ethereum Vakfı (EF) kullanıcıların Ethereum 2.0’da pay almasını ve doğrulayıcı olmasını kolaylaştırmak için ön plana çıkmıştır. Bu çabanın sonucu, Eth2 anahtar çiftlerinizi oluşturma ve 32ETH’nizi resmi para yatırma sözleşmesine yatırma sürecinde size güvenli bir şekilde rehberlik etmek için tasarlanmış bir uygulama olan Eth2 Launch Pad’dir. Başlatma Pedi, kendi doğrulayıcılar, yani kendi doğrulayıcılarını çalıştırmayı amaçlayan ve bilgisayarlarındaki terminal ekranından komutları rahatça çalıştıran hobiler için tasarlanmıştır..

Başlangıçta, Launch Pad yalnızca Eth2 ile uyumludur Medalla testnet, 4 Ağustos’ta yayına girmiştir. Testnet, Beacon Chain’in hatasız çalışmasını sağlamak için yeterli zaman sağlamak üzere tasarlanmıştır. Testnet aşamasının ardından, Eth2 Başlatma Pedi, doğrulayıcıların Mainnet için gerçek ETH hissesi alması için bir giriş portalı görevi görmeye devam edecek..

Testnet Doğrulayıcısı Olun

2019’da, Codefi Activate’in Eth2’nin piyasaya sürülmesine nerede değer katabileceğini keşfetmek ve protokol oluşturucular, hizmet sağlayıcılar ve mevcut ETH sahipleri arasındaki mevcut iletişim boşluklarını Aşama 0’ın yaklaşan sürümüyle doldurmak için Eth2 ekosistemini araştırmaya başladık. o zamandan beri misyonumuz, bulguları yakın zamanda Eth2 staking ekosistem raporu olarak yayınlanan Eth2 ekonomisinin yanı sıra endüstri ve doğrulayıcı araştırması üzerine eğitim kaynakları ve içgörüler geliştirmeye odaklandı..

DevCon V’den kısa bir süre sonra Ethereum Foundation’da (EF) para yatırma Komut Satırı Arayüzü (CLI) çabasına liderlik eden Carl Beekhuizen ile bağlantı kurduk. Carl, kodun ötesinde, ETH sahiplerinin ilk kez doğrulayıcı olma deneyimine de odaklandı. Mevcut Eth2 araştırma çabalarımız ve ağları başlatma konusundaki deneyimlerimiz göz önüne alındığında, EF ve Deep Work Studio ile işbirliği yapmak, Aşama 0’ın başlatılmasının kullanıcı deneyimine öncelik verecek ve aynı zamanda ilişkili riskler ve eğitime öncelik verecek şekilde inşa edilmesini sağlamaya uygun bir sonraki adımdı. Kullanıcıların kendi Eth2 doğrulayıcılarını kurarken kendilerini rahat hissetmeleri için bilgiler.

Son birkaç aydır araştırma yapmak için çok çalıştık, tasarlama, ve bina Eth2 Launch Pad ve bu çabanın çıktılarını sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz!

Eth2 Fırlatma Pedi açık kaynaklı 8 Mayıs’taki Ethereal Zirvesi sırasında, kullanıcıların uygulamayı yerel olarak barındırmasına izin veriyor. İlk çıkışından bu yana, hemen nişan görmek ve topluluktan geri bildirim. Ekipleri ve kullanıcıları geri bildirim sağlamaya teşvik etmeye devam ediyoruz!

Son Açıklamalar

Bu bülteni takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi takip edin Twitter, web sitemizde daha fazla bilgi edinin ve düşüncelerinizi bize bildirin. Bizimle, bizim için çalışmakla ilgileniyor olun veya sadece merhaba demek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin..

Bu mesajı iletti? kaydol aylık güncellemeler için.

Bir dahaki sefere kadar,

ConsenSys Codefi Ekibi

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için bültenimize abone olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me