blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

CapBridge Group, Ethereum’da Özel Menkul Kıymetler Borsası Başlattı

ConsenSys tarafından desteklenen, blok zinciri etkinleştirilmiş 1 borsası, yatırımcıların halka açık blok zincirinde ticareti yapılabilen özel hisse senetlerine erişimini akredite etti. Dijital cüzdanları olan yatırımcılar artık yeni ve düzenlenmiş varlık sınıfını alıp takip edebilirler. By ConsenSysTemmuz 10, 2019Yayınlandı 10 Temmuz 2019

1 değişim

Singapur  İlk ticareti yapılabilen özel menkul kıymetler artık 1 değişim (1X), halka açık Ethereum ağında ‘canlı’ olan. Akredite yatırımcılar artık dijital cüzdanları aracılığıyla ticarete açık özel hisse senetlerinin yeni varlık sınıfına güvenli bir şekilde erişebilir ve bunları takip edebilir..

Singapur’un küresel finans merkezinde bulunan 1X, Singapur Para Otoritesi tarafından lisanslandırılmış ve denetlenmektedir. Özel borsa, halka açık bir blok zinciri üzerine inşa edilen dünyanın ilk düzenlenmiş özel menkul kıymetler borsasıdır. 1X ile şirketler, küresel likiditeye erişmek için özel hisse senetlerini listeleme konusunda güvenli bir seçeneğe sahip. Özel bir liste, halka arz veya M gibi geleneksel çıkışların yüksek maliyetleri olmadan, özkaynaklarının bir kısmını listeleyerek şirketlere finansal esneklik sağlar.&Bir.

Yatırımcılar için, özellikle DLT borsalarında halihazırda aktif olan dijital cüzdanları olanlar, artık 1X’te listelenen yüksek oranda aranan ve düzenlenmiş bir ticari özel hisse senedi varlık sınıfına erişebilirler. Halka açık Ethereum ana ağına dayanan 1X, küresel bir likidite havuzundan yararlanır ve yatırımcılara özel hisse senetleri aracılığıyla yüksek büyüme gösteren şirketlere yatırım yapma fırsatları sunar.

1X’teki ilk liste, Asya hisse senetleri için butik bir fon yöneticisi olan Aggregate Asset Management Pte Ltd’dir. 1X’in değiştirilmiş ERC20 tokenleri kullanarak halka açık Ethereum’daki yatırımcı hisselerini kaydedeceği ve izleyeceği duyurusunun ardından, AAM bağış toplama kampanyasını 4 Mayıs 2019’da başlattı ve altı hafta içinde hedeflenen 5,2 milyon S $ tutarını yükseltti..

ConsenSys’in kurucusu ve Ethereum’un ortak yaratıcısı Joseph Lubin, “1X’in ilk takas edilebilir özel hisse senetlerini başarılı bir şekilde listelemesi, halka açık Ethereum’u küresel bir finansal çözüm katmanı olarak kullanma vizyonunu gerçekleştirmede çığır açan bir adımdır. Sınırsız bir yerleşim katmanı, daha açık bir dünya ekonomisinin ve daha birleşik bir küresel finans sisteminin temelidir. “

“1X, son zamanlarda geleneksel işletmelerin ve pazarların merkezi olmayan protokol teknolojisinin kullanımına nasıl geçtiğini gösteren ve böylelikle müşterilerine hizmet eden sistemlerde daha iyi güvenin nasıl aşılanabileceğini yeniden düşünen birkaç önemli projeden biridir.” o devam etti.

ConsenSys’in Singapur operasyonu Direktörü Daren Frankel, “Blok zincirinin görünürlüğü iyileştirme ve sürtüşmeyi azaltma ve aynı zamanda gözetim 1X’te kapsama alınmasını sağlayan benzersiz yeteneği. Halka açık blok zincirlerinden yararlanmanın finansal piyasalar için nasıl faydalı olabileceğini, yatırımcılar, ihraççılar ve piyasa düzenleyicileri için nasıl değer yaratabileceğini gösteriyoruz. “

1X CEO’su Choo Haiping, “1X ile şirketler ve yatırımcılar artık kolaylıkla ve güvenle likiditeye erişebilirler. Ticarete açık özel hisse senetleri, piyasadan daha yüksek getiri potansiyeli ve likit yapıları ile yatırım portföylerini çeşitlendirmeye yardımcı olur. 1X’te özel bir liste arayan şirketler, her iki dünyanın da en iyisinden yararlanabiliyor – optimum büyüme için özel kalarak kazançlı özel sermaye piyasasına giriyor. ” 1X şimdi daha fazla şirketin küresel likidite havuzuna erişimi artırmak için diğer finans kurumları ve borsalarla ortaklıklar kurmasına yardımcı oluyor ve araştırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu, bir teklifte bulunan veya bir teklife veya amaçlanan teklife dikkat çeken bir reklam değildir. 1 exchange ve CapBridge hizmetleri, “kurumsal yatırımcılar” ve “akredite yatırımcılar” ile sınırlıdır (Singapur Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Yasasında (Başlık 289) tanımlandığı gibi).


Yaklaşık 1 değişim:

CapBridge’in bağlı kuruluş 1 borsası (“1X”), yatırımcılara düzenlenmiş, merkezi ve şeffaf bir şekilde özel menkul kıymetleri alıp satmaları için benzersiz bir ticaret platformu sağlayan, düzenlenmiş bir özel menkul kıymetler borsasıdır. 1X, hissedar değerini ortaya çıkarmak ve özel şirketler için sermayeyi geri dönüştürmek için daha kolay ve daha esnek bir yol sağlar. 1X, sermaye arayan veya likidite olaylarına hazırlanan özel işletme şirketleri için tasarlanmıştır; hissedarları ve hissedarlıklarından para kazanmak isteyen çalışanları olan geç devlet, girişim destekli şirketler; ve hissedar tabanını çeşitlendirmek isteyen veya yönetim geçişlerini planlayan aile şirketleri. Platformumuz, profesyonel yatırımcıların ve işletme sahiplerinin pozisyonlarına girip çıkmalarına olanak tanır. 1X Tanınmış Piyasa İşletmecisi Lisansına sahiptir ve Singapur Para Otoritesi tarafından düzenlenir. Singapur Borsası (SGX) stratejik bir ortak ve hissedardır.

1X hakkında daha fazla bilgi için www.1x.exchange adresini ziyaret edin.

CapBridge hakkında:

CapBridge, özel fırsatlar için küresel bir yatırım sendikasyon platformu işletmektedir. CapBridge ortak yatırım sendikasyon platformu, orta-geç dönem büyüme şirketlerine ve onlara odaklanan fonlara hizmet eder. Ortak yatırım modelimiz, yatırımcılar düşünülerek oluşturulmuştur. Öncelikle, özel sektör bilgilerini durum tespiti yapmak, katma değerli yatırım yapılarını müzakere etmek ve portföy pozisyonlarını istenen çıkışa kadar yönetmek için kullanan lider yatırımcılara fırsatlar getiriyoruz. Daha sonra, lider yatırımcıların belirli endüstri alanlarındaki uzmanlığından ve titizlik çalışmalarından yararlanırken, ortak yatırımcılara da aynı fırsatları açıyoruz. Ortak yatırımcılar, öncü yatırımcılarla aynı şartları imzalar ve daha iyi riske uyarlanmış getiri ve daha olası bir çıkış gerçekleştirir. Şirketler, sektörlerini iyi anlayan ve doğrudan katma değer sağlayabilen lider yatırımcılarla çalışmanın yanı sıra, ağ bağlantısı ekleyebilen ve yolun ilerleyen kısımlarında daha başarılı bir listeleme için yardımcı olabilecek ortak yatırımcılarla hissedar tabanını genişletmekten fayda sağlar. Ortak yatırım süreci, yatırımcılarla anlaşmaları eşleştirmek ve anlaşma sürecini kolaylaştırmak için durmaksızın çalışan akıllı platformumuzda elektronik olarak yürütülür. CapBridge, Sermaye Piyasası Hizmetleri Lisansına sahiptir ve Singapur Para Otoritesi tarafından denetlenmektedir. Singapur Borsası (SGX) stratejik bir ortak ve hissedardır.

CapBridge ortak yatırım platformu hakkında daha fazla bilgi için www.capbridge.sg adresini ziyaret edin..

ConsenSys hakkında:

ConsenSys, mevcut dijital mimarimizi, genellikle Web3 olarak adlandırılan, daha açık, kapsayıcı ve güvenli bir değer internetine dönüştürüyor. Daha güvenilir bir internet mimarisiyle, bireylere, kuruluşlara ve hükümetlere yeni iş modelleri ve değerleri ortaya çıkarmalarına, paylaşılan bir BT altyapısı aracılığıyla verimlilik elde etmelerine ve özel kullanıcı verilerini korumak için en son kriptografik yöntemleri kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Bunu, bir girişim fonu ve başlangıç ​​inkübatörü, Enterprise Ethereum danışmanlık kolu ve eğitim akademisinden oluşan Ethereum blok zincirini geliştiren benzersiz küresel işimizle başarıyoruz..

Medya bağlantısı [e-posta korumalı]

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me