Codefi Sandboxes: Ocak 2021 Ürün Güncellemesi

blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogCodefi

Codefi Sandboxes: Ocak 2021 Ürün Güncellemesi

Codefi Assets Sandbox, Nicole Adarme tarafından ConsenSys Codefi tarafından geliştirilen bir dizi korumalı alan yazılım ortamının ilkidir. 29 Ocak 2021

Codefi Sandbox Blogu

Codefi Assets Sandbox  

Dijital varlıkların etkisini ve işlevlerini kavramak zor olabilir. Ancak, ilk hareket eden finans oyuncuları bu yeniliklerden yararlanmaya çoktan başladılar..

Geçtiğimiz iki yılda, varlık yöneticileri, yatırım bankaları, transfer acenteleri, broker-bayiler, merkezi güvenlik depoları, kayıtlı yatırım danışmanları ve dünya çapındaki kitle fonlama platformları, Codefi Assets platformunun ve Ethereum blok zincirinin nasıl olacağını daha iyi anlamak için ulaştılar. finansal ürünleri yayınlama, dağıtma ve yönetme yöntemlerini değiştirin. 

Yanıt olarak bugün, finans kurumlarının dijital varlıkları simüle edilmiş bir dijital ekosistemde değerlendirmesine ve keşfetmesine olanak tanıyan bir test platformu olan Codefi Assets Sandbox’ı başlatıyoruz. Varlıklar Korumalı Alanı, bir finans kuruluşunun faaliyet gösterdiği ortama göre özelleştirilebilir ve deney, öğrenme, eğitim ve gösterime izin verir: 

  • Deney: Dijital varlık ihracı, dağıtımı ve değişimini simüle edin. 
  • Öğrenin: Codefi Assets’in nasıl çalıştığını ve bir blockchain üzerinde çalışmanın ne anlama geldiğini öğrenmek isteyen ekip üyelerine erişim verin.
  • Tren: Ekibiniz hazır olana kadar kullanıcıları, yerleşik yatırımcıları yönetin ve gerçek dünya uygulama riskleri olmadan dijital varlıklar oluşturun.
  • İkna etmek: Platformun özelliklerini ve avantajlarını paydaşlarınıza sergilemek için ürün demolarına erişin. 

Korumalı alan içinde varlık yöneticileri, yatırım fonları ve diğer kuruluşlar, çok çeşitli finansal ürünlerin ve işlemlerin dijitalleştirilmesini sağlayan uçtan uca bir dijital varlık yönetimi platformu ve API olan Codefi Assets’in tüm yeteneklerine erişebilecek.

Varlık Korumalı Alanı aşağıdaki özellikleri ve daha fazlasını içerecektir:

  • Özelleştirilebilir Düzenleme: Kapalı uçlu ve açık uçlu fonların yanı sıra sıfır kuponlu, sabit oranlı ve değişken faizli tahviller gibi borç sermaye piyasası araçlarının tasarımını, ihraç edilmesini ve dağıtımını basitleştirin ve yapılandırın.
  • Yerleşik Uyumluluk: Geleneksel menkul kıymetler yasasına göre modellenen kodu kullanarak dijital varlıklarınızın düzenlemelere uyduğundan emin olun. 
  • Hızlandırılmış Yatırımcı İlk Katılımı: KYC ve AML operasyonlarını hızlandırın, dağıtım kurallarını belirleyin, düzenleyiciler ve diğer ağ katılımcılarıyla uyum verilerini paylaşın ve denetimi kolaylaştırın.
  • Birleşik Yaşam Döngüsü Yönetimi: Satın alma ve itfa emirleri işlemenin yanı sıra kurumsal eylem dağıtımını (temettü ve kupon ödemeleri dahil) otomatikleştirin.
  • Kolaylaştırılmış İkincil Ticaret: Yatırımcıların eşler arası piyasalarda kolayca ticaret yapmasını sağlayın. İşlemleri birden çok ödeme seçeneğiyle gerçek zamanlı olarak temizleyin ve kesin, ödeme gecikmeleri yok ve karşı taraf riski yok.
  • Gerçek Zamanlı Yatırımcı Kaydı: Varlık kaydınızı gerçek zamanlı olarak izleyin. Şeffaf ve değişmez bir işlem geçmişini koruyun, konumu ve performans ölçümlerini görüntüleyin ve tek bir panodan eyleme geçirilebilir içgörüler oluşturun.

Geliştiriciler için API Sürümü

Codefi Assets API Sandbox, uygulamalarında blockchain tabanlı varlıkları denemek isteyen geliştiriciler için de mevcuttur. Lütfen iletişim formunda Codefi Assets Sandbox’ın API sürümüyle ilgilenip ilgilenmediğinizi belirtin ve başlamak için ihtiyacınız olan bilgileri size gönderelim.


Varlık Korumalı Alanına Erişim

Codefi Sandboxes

Assets Sandbox, ConsenSys Codefi tarafından geliştirilen bir dizi sanal alan yazılım ortamının ilkidir. 2020’nin 1. çeyreğinde ConsenSys Codefi, İş Akışı Korumalı Alanını ve CBDC Korumalı Alanını başlatacak.

CBDC Sandbox için CBDC Sandbox Register’ı hakkında bilgi edinin

Sandbox Topluluk Oturumları

Kurumsal topluluğu Codefi Sandbox’ların ilerlemesi ve öğrenmeleri hakkında bilgilendirmek için ConsenSys Codefi, ürün liderlerimiz tarafından barındırılan aylık web semineri formatındaki topluluk oturumları düzenleyecektir. İlk oturum Şubat 2021’de gerçekleşecek.

Ürün ekipleri ayrıca Discord kanalımız üzerinden destek ve sorular için hazır olacak.

İlk topluluk oturumuna kaydolun Discord’da Codefi Varlıklarıyla Etkileşim Kurun

Codefi SandboxÜrün GüncellemesiHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map