blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogCodefi

ConsenSys Codefi, 6 Üyeli Ethereum 2.0 Staking Pilotunu Duyurdu

Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Huobi Wallet, Matrixport ve Trustology, Codefi Staking Pilot Programına katıldı, ConsenSys tarafından Ethereum 2.0 staking çözümüne erken erişim elde edin Haziran 16, 2020Yayınlandı 16 Haziran 2020

Codefi Staking basın açıklaması


Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Huobi Wallet, Matrixport ve Trustology, Codefi Staking Pilot Programına katıldı, Ethereum 2.0 staking çözümüne erken erişim elde edin 

LONDRA, 16 Haziran 2020 – ConsenSys Codefi, borsalar, emanetçiler, fonlar, cüzdanlar ve diğer potansiyel müşteriler için kurumsal işlevselliğe sahip bir Ethereum 2.0 hizmet olarak stake etme platformu başlatıyor. Bugün, Codefi, Ethereum 2.0 lansmanından önce Codefi Staking API’yi tasarlarken ve oluştururken geri bildirim ve özellik isteklerini dahil etmek için tasarlanan ilk Pilot Program katılımcı grubunu açıkladı. Pilot programın tamamlanmasıyla, ortaklar Ethereum 2.0 hakkında daha derin bir anlayış kazanırlar ve müşterilerine Ethereum 2.0 stake etme yetenekleri sunma konusunda pazara ilk giren olma fırsatına sahip olurlar.. 

Codefi Staking, ConsenSys tarafından oluşturulan güvenilir bir yazılım yığınının üzerine inşa edilmiştir. Amaç, kurumların Ethereum’un evriminin bir sonraki aşamasına güvenli ve karlı bir şekilde katılmalarını sağlamak için Ethereum 2.0 ağına kolay ve verimli erişim sağlayan beyaz etiketli bir kurumsal sınıf API sağlamaktır..

Protokol Yükseltmesine Hazırlanma

İlk aşamanın 2020’de başlaması beklenen Ethereum 2.0, Ethereum genel ana ağına uzun zamandır beklenen bir yükseltmeyi işaret ediyor. Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesi, bir Proof of Stake fikir birliği mekanizmasının uygulanması ve ağı mevcut Proof of Work mimarisinden uzaklaştırması nedeniyle geçmiş yükseltmelerle karşılaştırıldığında özellikle önemlidir. Proof of Stake ile, bir doğrulayıcılar ağı, ağ kurallarını izleyecekleri ve uygulayacakları bir garanti olarak, ağdaki özel hesaplara 32 ETH tutarında bir güvenlik depozitosunu etkin bir şekilde yerleştirir. Ethereum 2.0 ademi merkeziyetçi kalmaya devam edecek ve 32 ETH’ye sahip olmak isteyen herkes doğrulayıcı olabilir (Ethereum 2.0’ın başlatılması için 524,288 Eth hissesine sahip minimum 16,384 Doğrulayıcıya ihtiyaç vardır).

ETH sahibi kişiler için Proof of Stake, Ethereum 2.0 ağının güvenliğini Proof of Work’e kıyasla daha kapsamlı bir şekilde sürdürmenin yanı sıra katılımcılar için nispeten yüksek ödüller sunuyor. Yine de ortalama bir kripto meraklısı için stake etme karmaşık olabilir; bu nedenle, stake etme sunan borsalar, fonlar ve cüzdanlar gibi platformlar, stake etme ağlarına katılımın önündeki engelleri azaltmada rakiplerinden farklı olacaktır..

“Kendi doğrulayıcınızı çalıştırmayla ilgili risklerden bazıları arasında hırsızlık veya para çekme anahtarlarının kaybedilmesi, Eth 2 para yatırma sözleşmesine yanlış fon aktarımı ve doğrulayıcı ödüllerinin kaybıyla sonuçlanan donanım veya internet bağlantısı arızalarından bahsetmiyorum. ConsenSys Codefi ile, doğrulama anahtarları çevrimiçi imzalama özelliğine sahip güvenli bir kasada tutulur ve yetkisiz kullanımı engelleyen işlemleri doğrulayan birden çok ağ geçidi denetleyicisi katmanı olacaktır. Ethereum 2.0’a birçok doğrulayıcı dahil etmenin önemini biliyoruz ve bu nedenle büyük borsaların ve kurumsal kripto fonlarının müşterileri için tuttukları ETH’yi riske atmak için her zaman açık ve güvenilir bir erişim noktasına sahip olmalarını sağlamak için anahtar teslimi bir çözüm geliştirdik. “Codefi Staking Ürün Lideri Tim Lowe”. 

Codefi Staking Pilot Programı

Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Huobi Wallet, Matrixport ve Trustology, Codefi Staking Pilot Programına katılan ilk şirketler..

“Binance’de stake etme ile kullanıcılar, düğümler kurmaya gerek kalmadan veya minimum stake miktarları, süre uzunlukları veya herhangi bir yakalama konusunda endişelenmeden stake ödülleri alabilirler. Kullanıcılar, madeni paralarının onları kazanabileceği ödülleri hak ediyor. Ethereum 2.0’ın nihai lansmanıyla birlikte, Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Binance’deki tüm ETH sahiplerimiz için stake etmeyi desteklemekten heyecan duyuyoruz ”dedi..

Ethereum’un kanıta yükseltilmesi, hem Ethereum hem de Web 3.0 ekosistemi için çok önemli bir an olacak. DARMA Capital CEO’su James Slazas, teknolojik ilerlemeyi destekledikleri için ConsenSys ile ekip kurmayı dört gözle bekliyoruz ve DARMA, ETH kilitli varlıkların finansal etkisini ve stake-swap ve teminatlandırma yoluyla stake etme ödüllerini ele alıyor, “dedi DARMA Capital CEO’su James Slazas.

Alex Batlin, “ETH2.0’ın, hem performans hem de ölçeklenebilirlik açısından merkezi olmayan finans için bir adım değişikliği temsil ettiğine inanıyoruz, bu uzun zamandır beklenen kitlesel benimsemenin yanı sıra stake etme yoluyla ETH’ye ilgi kazanma fırsatına öncülük edecek. ETH2.0, banka düzeyinde güvenli, ancak hızlı, gözetim çözümlerine olan ihtiyacı ön plana çıkarır. HSM’deki özel HSM ürün yazılımımız sayesinde, hem ETH2.0’da pay sahibi olmak isteyen yatırımcılar hem de stake işlemlerinde yer alan doğrulayıcılar için hızlı ve ölçeklenebilir bir saklama cüzdanı çözümü sunma konusunda pazara liderlik edebiliyoruz. “

ConsenSys Codefi Esnek Özellikler ve Hizmetler Sunar

Codefi Staking, Ethereum 2.0’daki blokları onaylayan doğrulayıcılar için minimum% 99 çalışma süresi sağlarken, her ikisi de ayrıntılı ölçümler ve raporlama sağlayan doğrudan API entegrasyonu veya beyaz etiketli bir UI sunacak. Ve daha da önemlisi, 7/24 destek ve profesyonel bir müşteri hizmetleri ekibi mevcut olacak. 

Codefi Staking, PegaSys Teku, Ethereum 2.0 istemcisi, işletmeleri Ethereum ağının bir sonraki evriminde pay sahibi olmaya teşvik ediyor. Java’da yazılan ve Hyperledger Besu’nun arkasındaki aynı ekip tarafından sürdürülen Teku, işletmelere stake hizmetlerini getirmeyi kolaylaştırıyor. Codefi Staking, Eth2’nin geliştirme aşamaları daha da geliştikçe doğrulayıcılar için esneklik ve% 99 çalışma süresi sağlamak için diğer Eth2 istemcilerini de destekleyecektir.. 

Erken Benimseyen Programı 

Codefi, Ethereum 2.0 Beacon Chain lansmanından önce Erken Benimseyen müşterilerini ortaklaşa kabul ediyor. Erken Benimseyenler, hizmet hakkında geri bildirim sağlamak için düşük riskli, giriş yolunun önündeki düşük engelle rekabette bir adım önde olmanın yanı sıra, yeni nesil Ethereum’u oluşturan Eth2 ekiplerinden doğrudan bilgi edinerek ETH’yi stake etmeye başlar. Kaydolmak için burayı tıklayın. 

#####

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me