blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

ConsenSys, Codefi Platformunda SKALE Network Token Lansmanını Duyurdu

ConsenSys Codefi tarafından sunulan Activate, N.O.D.E. Nitelikli ülkelerdeki tüketicilerin SKALE Network üzerinden satın almalarına, kullanmalarına ve ödül kazanmalarına olanak tanıyan temel. By ConsenSysŞubat 11, 2020Yayınlandı 11 Şubat 2020

kahraman aktif skale v3

New York, NY ve San Francisco, CA  – Etkinleştir, ConsenSys Codefi tarafından, merkezi olmayan ağlar başlatmak ve müşterilerin tokenlerini satın almalarına, yönetmelerine ve kullanmalarına izin vermek için tasarlanmış ilk platformdur – hepsi tek bir uygulamada. Bugün Activate, ilk müşterisi SKALE ile birlikte SKALE Ağı, Ethereum tabanlı dApp’leri güvenli bir şekilde ölçeklendirmek için merkezi olmayan bir elastik blok zinciri platformu.

Ekim 2019’da duyurulan Activate, ağ kullanımının erken aşamalarında önyükleme yapmak için yardımcı program belirteçlerinin satın alınması, dağıtımı ve kullanımı için standardı belirliyor. Eşsiz platform tasarımı sayesinde Activate, ağların, katılımcıları başlatmak için herhangi bir token satarken veya sattıktan hemen sonra başlatılmasını ve kullanılabilmesini gerektirir. Dahası, Activate, katılımcıların jetonları pasif spekülatif amaçlar için çevirememesini, bunun yerine jetonlarını amaçlarına uygun olarak kullanmalarını gerektirmesini sağlar.. 

SKALE Ağı söz konusu olduğunda, token sahipleri, ağ üzerinde doğrulayıcıları delege ederek veya hizmet vererek, böylece ödüller kazanarak ağın güvenliğine ve ölçeklenebilirliğine katkıda bulunmalıdır. Amaç, jetonlarını amaçlanan amaçları için kullanmaya teşvik edilen ve aslında programatik olarak gerekli olan güçlü bir jeton sahipleri tabanı oluşturmaktır; bu da, Q2 2020’de daha güçlü bir ana ağ lansmanı sağlamalıdır..

Skale InlineImage 1'i etkinleştirin

“Katman-iki ölçeklenebilirlik çözümleri, Ethereum’a ışık hızında yüksek işlem hacmi ve daha fazla esneklik getiriyor. SKALE Ağı, geliştiricilerin akıllı sözleşmelerin neredeyse anında yürütülmesini sağlamak için yapılandırılabilir ve düşük maliyetli bir katman-iki platformu temsil eden son teknoloji ürünü bir çözümdür. ConsenSys’in Kurucusu Joseph Lubin, Activate, adil ve maksimum dağıtılmış token ağları için standardı belirlerken, tüm katılımcıların SKALE Ağı ve geleceğin merkezi olmayan ağları ile anlamlı bir şekilde etkileşime girmesini sağlamak için sorunsuz ve tutarlı bir doğrulayıcı ve kullanıcı deneyimi sağlıyor, “dedi ve Ethereum’un Ortak Yaratıcısı.

SKALE Network, geliştiricilere, Ethereum ile anında uyumlu, yüksek düzeyde yapılandırılabilir, tamamen merkezi olmayan zincirleri kolayca sağlama yeteneği sağlayan esnek bir blok zinciri ağıdır. SKALE Zincirleri, her zincirde saniyede 2.000’den fazla işlemle (tps) saniyenin altında blok süreleri gerçekleştirebilir ve merkezi olmayan depolamaya ek olarak EVM’de makine öğrenimi ve tam durum akıllı sözleşmeleri çalıştırabilir. Oyunlardan DeFi’ye, ses akışına ve daha fazlasına kadar 35’ten fazla dApp şu anda SKALE üzerinde geliştiriliyor.

“Sosyal etki dApp’leri oluşturmaya odaklanarak, özellikle maliyet ve pazarlama hızına karşı duyarlıyız çünkü bu, dApp’lerimizin daha çok insan için daha çok faydayı daha hızlı yapabileceği anlamına geliyor. SKALE ekibiyle bir hackathon’da tanıştık ve neredeyse hiç vakit kaybetmeden, gaz maliyetiyle, öncekinin küçük bir kısmı olan ikinci altı işlemlerle çalışmaya hazır hale geldik, “dedi. Alice.

Activate aracılığıyla başlayarak, SKALE Ağı, Blockchange, ConsenSys Labs, Galaxy Digital, Hashed, HashKey, Floodgate dahil olmak üzere ağın güvenliğine katılmaya kararlı etkileyici bir destekçi tabanına sahip olan güvenliğini daha da merkezden uzaklaştıracak ve dağıtacaktır. , Multicoin Capital, Recruit Holdings, Signia Venture Partners ve Winklevoss Capital. Birden çok başarılı çıkışa sahip iki deneyimli girişim yazılımı yöneticisi, Jack O’Holleran ve Stan Kladko tarafından kurulan SKALE Ağı, N.O.D.E. Yapı temeli.

Activate platformunda yaklaşan token lansmanına katılmayı seçen kullanıcılar, token satın almak için doğrulama ve teklif verme sürecini tamamlayarak başlayacak. Doğrulanmış tüketiciler, SKALE Ağındaki işlemleri onaylamaktan sorumlu üçüncü taraf doğrulayıcılar aracılığıyla tokenlerini satın almak, yönetmek ve paylaşmak için Activate’in yerleşik araçlarını kullanır. Token sahipleri daha sonra SKALE Network tarafından belirlenen katılımları için bir ağ teşviki olarak ödüller kazanacaklar. Activate, kullanıcıların jetonlarını amaçlanan amaçları için kullanmalarına olanak tanıyan sezgisel arayüzlerle sorunsuz bir deneyim sunar..


Kurucu ortak Jack O’Holleran, “SKALE, Ethereum ekosistemini bir milyardan fazla kişiye ölçeklendirme tutkusundan doğan bir projeydi” dedi., SKALE Ağı. “Activate ekibiyle konuştuktan sonra, bir ağ lansmanını yönetme yaklaşımlarının, geliştiricileri ve ağın sağlığını ilk sıraya koyma temel değerlerimizle uyumlu olduğu kısa sürede anlaşıldı. Bunun, jeton sahipleri için harika bir kullanıcı deneyimi, kapsamlı ekip ve teknoloji incelemesi veya çekirdek ekip teşviklerinin genel ağ sağlığı ile uyumlu olduğundan emin olunması anlamına gelip gelmemesi. Başarılı bir ağ lansmanının nasıl herkesin yararına olacağını göstermek için ConsenSys Codefi ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. “

Bekleme Listesine Nasıl Katılırım?

SKALE token lansmanı için ön kayıt yaptırın Etkinleştir ve birkaç saniye içinde bir hesap oluşturun. Kullanıcılar daha sonra, KYC ve kimlik doğrulaması yapmaları gereken kısa bir başlangıç ​​sürecine yönlendirilecekler. Başarılı bir doğrulamanın ardından, SKALE Ağı ve SKALE jetonunu anlamalarını test etmek için tasarlanmış kısa bir öğreticiyi tamamlamaları istenecektir. Önceki adımları tamamladıktan sonra kullanıcılar, yayınlandığında SKALE token lansmanına katılmaya uygun olacaklar.. 

Yalnızca bu işlemi başarıyla tamamlayan uygun kullanıcılar canlı jeton lansmanına katılabilir.. 

 

ConsenSys hakkında

ConsenSys, Ethereum ağına güç veren araçları, altyapıyı ve uygulamaları geliştiren dünyanın en büyük blok zinciri şirketlerinden biridir. 2014’ten bu yana, çok çeşitli tüketici ürünleri, sabit paralar, gayrimenkuller ve finansal araçlar dahil olmak üzere milyarlarca dolarlık dijital varlıkları tokenize ederek blok zinciri tabanlı işlemlerde on milyarlarca doları güçlendirdik. Uygulamalarımız aracılığıyla, merkez bankaları ve büyük finans kurumlarından Ethereum ana ağının geliştiricilerine ve perakende kullanıcılarına kadar yüz binlerce kullanıcıya hizmet verdik. ConsenSys, finans kurumları ve büyük işletmelerden girişimcilere, geliştiricilere ve merkezi olmayan ağlara kadar herkesin altyapının, üretimin ve dağıtımın dijital dönüşümünden yararlanmasına yardımcı olacak araçlardan ve hizmetlerden oluşan bir “işletim sistemi” olan Codefi’yi kurdu ve piyasaya sürdü. ticaret ve finansta değer zincirleri. Ethereum üzerine inşa edilen Codefi, iş süreçlerini, ödemeleri ve hisse senetleri, krediler ve gayrimenkul gibi varlıkları dijitalleştirme yeteneği sağlar..

SKALE hakkında

SKALE, geliştiricilere, Ethereum ile anında uyumlu, yüksek düzeyde yapılandırılabilir, tamamen merkezi olmayan zincirleri kolayca sağlama yeteneği sağlayan esnek bir blok zinciri ağıdır. SKALE zincirleri, saniyenin altında blok süreleri yürütebilir, zincir başına 2.000 tps’ye kadar çalıştırabilir ve merkezi olmayan depolamaya ek olarak tam durumlu akıllı sözleşmeler çalıştırabilir, Toplamaları yürütebilir ve EVM’de makine öğrenimi yapabilir. SKALE Ağı, ofisleri San Francisco, CA ve Kharkiv, Ukrayna’da bulunan SKALE Labs, Inc. dahil olmak üzere birçok katılımcının katıldığı açık kaynaklı bir projedir. SKALE Network’ün destekçileri arasında Blockchange, ConsenSys Labs, Hashed, HashKey, Floodgate, Multicoin Capital, Recruit Holdings, Signia VP ve Winklevoss Capital bulunmaktadır. SKALE Ağı, Blockware, ConsenSys, Certus.One, Chorus One, Dokia, Figment Networks, Hashed, Staked, StakewithUs ve Stake X’in yanı sıra kilit altyapı oyuncusu Bison Trails gibi dünyanın önde gelen doğrulayıcıları tarafından desteklenmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin www.skale.network, Twitter’da @SkaleNetwork ve telgrafta @skaleofficial. 

N.O.D.E. HAKKINDA Yapı temeli & Anstalt

Merkezi Olmayan Ekonomi Ağı (N.O.D.E.) Vakfı, SKALE Ağı açık kaynak projesini destekleme misyonunu gerçekleştirmek için oluşturulan, Liechtenstein merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Vakıf N.O.D.E. tarafından desteklenmektedir. Vakfın bir yan iş kolu olan Anstalt. Vakıf ayrıca, merkezi San Francisco, CA’da bulunan SKALE Labs, Inc. tarafından da desteklenmektedir. SKALE Labs, SKALE Ağının büyümesini ve benimsenmesini kolaylaştırmak için açık kaynak koduna, topluluk büyümesine ve diğer önemli çabalara katkıda bulunarak Ağa destek sağlar..

Medya Kişileri:

ConsenSys: [e-posta korumalı] 

[e-posta korumalı]

 

Müşteri DuyurusuCodefiSKALEN Haber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me