blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

Ana SayfaBlogHaberler

ConsenSys ETHWaterloo 2019’da: Codefi, PegaSys, Metamask, Gitcoin, Ödüller

ConsenSys projelerinin orijinal ETHGlobal etkinliği olan ETHWaterloo’ya getirdiği tüm konuşmacılara, ödüllere ve özel ürün erişimine göz atın. by Jemayel KhawajaKasım 6, 2019Kasım 6, 2019 tarihinde yayınlandı

Ekran Görüntüsü 2019 11 05, 3 30 20 PM

Küresel Ethereum topluluğu giderken, Waterloo, Kanada her şeyin başladığı yer. ETHWaterloo şu anda Brooklyn’den Bangalore’a yayılan ve bu süreçte binlerce geliştiriciyi blockchain ekosistemine dahil eden ETHGlobal olay ve hackathon serisinin orijinal olay merkezidir. 2017’deki başlangıcından bu yana, ETHWaterloo takvim yılının en çok beklenen hackathon’larından biri haline geldi.. 

Bu yılki sürüm, Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin de dahil olmak üzere blockchain endüstrisinin en yaygın BUIDLer’larından ve etkileyicilerinden oluşan güçlü bir dizi ve hackathon zorluklarının puanları üzerine yeni çözümler geliştirmek için mücadele eden çok sayıda takım içeriyor.. 

Tüm büyük Ethereum merkezli toplantılarda olduğu gibi, ConsenSys, tümü ConsenSys ağından gelen konferans konuşmacıları, hackathon jüri üyeleri, özel ürünlere erişim ve çeşitli ödüllerle ETHWaterloo’daki işlemlerde önemli bir rol oynayacak.. 

ETHWaterloo 2019’da ConsenSys ödüllerinin ve sunumlarının bazı önemli noktalarına göz atın ve Ethereum ve Consensys’teki son gelişmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için hafta sonu boyunca takıma merhaba deyin …

fotoğraf3

PegaSys

Kurumlar için halka açık ve özel blok zinciri çözümleri sunan PegaSys, yakın zamanda piyasaya sürülen Hyperledger Besu ve Apache 2.0 lisansı altında geliştirilen açık kaynaklı Ethereum istemcisi için 1000 $ ‘lık bir ödül finanse edecek. Ödül, “Besu için en iyi ana ağ kullanım durumu” nu elde edebilen ekip için finanse edilecek.

MetaMask

Web tarayıcılarından Web3’e bir köprü ve blok zincirinde en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Metamask, kısa süre önce Web3 Cüzdan ve Metamask Snaps Eklentileri ile ürün serisinde büyük gelişmeler açıkladı. ETHWaterloo’daki Metamask hackathon ödülü “En İyi Metamask Snaps Metamask Snaps eklentilerini projelerine entegre eden ekipler için “eklentisi. 


ConsenSys Hibeleri

Ethereum ekosistemine fayda sağlayan projeler inşa etmek için dünya çapında bir ağ geçidi olan ConsenSys Grants, ConsenSys Grants Wave III’ü başlattı – ve yine de başvurabilirsiniz! 

Bu Wave’i desteklemek için ConsenSys Grants, aşağıdaki kategorilerden biri altında en iyi uygulama için 1.000 $ DAI veriyor: Altyapı, Geliştirme Araçları, Sosyal Etki, Eğitim ve Güvenlik. Unutmayın: tüm uygulamalar daha büyük Ethereum ekosistemine fayda sağlamalı ve açık kaynaklı projeler olmalıdır. 

ConsenSys Labs

Açık protokoller, altyapı ve uygulamalar için tohum aşaması yatırım fonu olan ConsenSys Labs, kısa süre önce merkezi olmayan hackathonlar için Relays programını başlattı. 

ConsenSys Labs’ın Relays ekibi, Ethereum ekosistemine değer katan finanse edilmiş ve başarılı girişimlere harika hackathon prototipleri oluşturmak için şu anda EthWaterloo ve GitCoin’in Web3 World Virtual Hackathon gibi Hackathon’ların ortaya çıkan projeleri için yeni bir hibe programı yürütmektedir. Bulabilirsin daha fazla bilgi burada.

Dahası, ConsenSys Labs Ortağı Min Teo, EthWaterloo hackathon için jüri üyesi olacak. 

Ödül Ağı

ETHWaterloo’19’da Bounties ekibi, normalde hackathon’da verilen ödülleri artırmaya odaklanan bir dizi aktivasyon başlatacak. Ekip, üretime gönderi yapan, sanatsal projeler inşa eden, BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini ele alan ve daha fazlasını yapan ekipler için daha küçük ödüller düzenliyor. Etkinlik sırasında nasıl hissettiğinle ilgili şiir yazmak gibi daha pasif katılım için de ödüller var.. 

Yukarıdaki ödüllerin tümü şu adreste mevcuttur: waterloo.bounties.network. Bounties ekibi ayrıca Cumartesi öğleden sonra, StandardBounties protokolünü son 2 yılda ileriye götüren deneyimlerine dayanarak, oluşturulabilir akıllı sözleşmeler hakkında teknik bir atölye sunacak.

Ekran Görüntüsü 2019 11 06, 11 18 24 AM

Hoparlörler

Consensys Akademisinden Josh Crites

ConsenSys Academy’den Josh Crites’ten temel temel bilgilerle gece geç saatlerde hackathon’a erken ve doğru bir şekilde başlayın. ‘Ethereum geliştirmeye başlama: Metamask, Remix ve Web3.js nasıl kullanılır’ başlıklı ders, yeni başlayanlar için mutlaka katılmalıdır ve Buddings BUIDLers için temel öğrenimlerin üzerinden geçecek

8 Kasım Cuma, 4: 30-6: 30PM

Kevin Owocki Gitcoin

Gitcoin Kurucusu Kevin Owocki başlıklı bir konuşma yapacak “İnsanlar Tarafından ve İnsanlar İçin Bir Finansal Sistem.” Konuşma şu soruları ele alacak: Ya sanayi dönemi 20. yüzyıl Wall-Street finansal sistemi, bir finansal sistemin tek olası ölçeklenebilir mimarisi değilse? Ekolojik çeşitlilik, sosyal uyum ve manevi bolluğun tasarım hedeflerini içeren ilk ilkelerden gezegen ölçeğinde bir finansal işletim sistemi tasarlasaydık ne olur??

9 Kasım Cumartesi, Buterin Odası, 2: 00-2: 25 PM

Mark Beylin Ödül Ağı 

Bounties Network’ün ETHWaterloo hackathon boyunca gerçekleştirdiği aktivasyonlara ek olarak, kurucu Mark Beylin, Ethereum üzerine inşa edilirken bir dizi teknik hususları ele alan ‘The Challenges of Composable Smart Contracts’ başlıklı bir konuşma da sunacak..

9 Kasım Cumartesi, Buterin Odası, 14:30 – 14:55

Mara Schmiedt ve Codefi Networks’den Collin Myers / Etkinleştir 

Codefi Networks’ten Mara Schmiedt ve Collin Myers, Codefi’nin kısa süre önce kullanıma sunulan Activate platformuna derin bir bakış sunacak. Uygun bir şekilde ‘Codefi Networks Tarafından Etkinleştir: Merkezi Olmayan Ağlara Katılmanın Yeni Bir Yolu’ başlıklı konuşma, merkezi olmayan ağların durumuna, yardımcı program tokenlerine ve Activate platformunun merkezi olmayan başlatmanın ve katılmanın karmaşıklıklarını nasıl ortadan kaldırdığına dair genel bir bakış sunacak. ağlar.

8 Kasım Cuma 10:00 – 22:25 

Ekran Görüntüsü 2019 11 06, 11 19 50 AM

ConsenSys Ürünlerine Erişim 

Ethereum akıllı sözleşme güvenlik santrali Efsane X yakın zamanda piyasaya sürülen MythX Pro araç setine erişim sağlayacak. 

Kaleido, Blockchain Business Cloud, eksiksiz kurumsal çözümler oluşturmak için tam yığın platformuna erişim de sağlayacaktır..  

Ve şunu almayı unutma #TakipNarly SWAG

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me