blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

ConsenSys, MetaMask için Token Swaplarını Tanıttı

DeFiby ConsenSys’deki en iyi ticaret deneyimi için MetaMask içindeki tokenları karşılaştırın ve takas edinEkim 6, 2020Yayınlandı 6 Ekim 2020

MetaMask Maketi 3


Bugün ConsenSys, tokenları doğrudan içinde karşılaştırmak ve takas etmek için bir özellik olan MetaMask Swaps’ı tanıttı. MetaMask, Dünyanın en popüler Ethereum cüzdanı ve Web3 tarayıcısı. Bu özellik başlangıçta Firefox tarayıcısındaki MetaMask uzantısının kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve yakında diğer tarayıcılara ve MetaMask Mobile’a da sunulacaktır. MetaMask, dijital varlıkları güvenli bir şekilde saklamak ve kullanmak için milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilmektedir ve şimdi DeFi genelinde en iyi fiyatlarla en geniş token çeşitliliğini sunmaktadır. Yeni jeton takas özelliği, kullanıcıların aradıklarını mevcut en iyi fiyattan almalarını sağlamak için birden fazla merkezi olmayan likidite kaynağı üzerinden fiyat teklifi getirir..

Son aylarda, merkezi olmayan borsaların (DEX’ler) kullanıcılar tarafından büyük ölçekli olarak benimsenmesine tanık oldu. Merkezileştirilmiş borsalara kıyasla, DEX’ler ticaret yaparken daha fazla çift sunabilir, daha geniş bir token çeşitliliğine erişebilir ve fonları daha güvenli tutan gözetim dışı takasları etkinleştirebilir. Ancak, merkezi olmayan borsaların kullanıcıları, yetersiz likidite mevcut olduğunda veya belirli bir merkezi olmayan borsa mevcut en iyi fiyata sahip olmadığında genellikle en iyi fiyatı almazlar..

Daha önce, MetaMask kullanıcıları, farklı fiyatlarla farklı token setleri sunan birçok merkezi olmayan borsada veya toplayıcıda gezinmek zorundaydı. Bu sadece sakıncalı olmakla kalmaz, aynı zamanda her bir jetonun her bir mekanda işlem yapmak için ayrı ayrı onaylanması gerekir, bu da karmaşık ve maliyetli bir kullanıcı deneyimi yaratır..

Yeni token swap özelliği, iyileştirilmiş ve entegre bir kullanıcı deneyimi için mevcut tüm likiditeyi düzene sokarak Web3 ve DeFi’nin verimliliğini artırıyor ve son kullanıcıların hızla büyüyen merkezi olmayan finansal sisteme erişimini daha da sağlıyor..

“MetaMask artık DeFi’de en iyi ticaret deneyimini sunuyor. Swaplar, MetaMask’ı aktif olarak kullananların yanı sıra borsalarda ve toplayıcılarda alım satım yapan yeni kullanıcılara fayda sağlayacak, “dedi.MetaMask. “Ethereum’da DeFi’ye daha fazla şeffaflık ve verimlilik getirmenin herkes için daha iyi bir ağ deneyimiyle sonuçlanacağına inanıyoruz.”

MetaMask, entegre etmek için ConsenSys Codefi ile işbirliği yaptıUniswap, AirSwap,Ve diğer önde gelen DEX’ler ve DEX toplayıcıları. İşbirliği, ConsenSys’in açık protokollerden yararlanarak ticaret ve merkezi olmayan finans piyasaları için önde gelen yazılım çözümleri geliştirmeye yönelik odaklanmış çabasının bir parçasıdır..

MetaMask Cüzdanının İçinde Karşılaştırın ve Değiştirin

  • En iyi fiyatlar.DEX toplayıcıları, varlığa ve büyüklüğüne bağlı olarak farklı fiyatlara neden olan farklı ticaret stratejileri kullanır. MetaMask, mevcut tüm toplayıcılardan ve bireysel pazar yapıcılardan fiyat talep ederek, her kullanıcının DeFi genelinde her zaman en iyi fiyatları almasını sağlar..
  • En Derin Likidite. Her toplayıcı, bir dizi farklı likidite kaynağıyla etkileşime girer. Her kaynak sınırlı miktarda likiditeye sahiptir. Birden çok toplayıcıdan sipariş alarak, örneğin Uniswap, Hava değişimi, Kyber, 0xAPI, 1 inç değişim,dex.ag, Paraswap,TotleVe özel piyasa yapıcıları için MetaMask, DeFi ekosistemindeki en fazla likiditeye erişebilir.
  • Çoğu Jeton. Birden fazla toplayıcıdan sipariş almak, her MetaMask kullanıcısının DeFi’deki mevcut tüm belirteçlere erişmesini sağlar.
  • Düşük Gaz.Her toplayıcı, en iyi ticareti bulmak için farklı bir yol izler. Her rota, işlemi gerçekleştirmek için değişen miktarda gaz ücreti gerektirir. MetaMask, en iyi fiyatları bulacak ve belirli bir ticaret için hangi toplayıcının gaz açısından en verimli olduğunu belirleyecektir..
  • Daha Az Onay.Kullanıcıların artık birden çok toplayıcıdaki her belirteci onaylaması gerekmiyor. MetaMask ile kullanıcılar her bir jetonu yalnızca bir kez onaylayarak gaz maliyetlerini düşürür ve onay sürecini basitleştirir.
  • Entegre UX. Onay sürecini basitleştirmenin yanı sıra, kullanıcılar tüm likiditeye doğrudan MetaMask kullanıcı arayüzünden erişebilecekler. Önceden, kullanıcıların ya bireysel DEX’i ya da toplayıcıyı ziyaret etmesi ve her bir kullanıcı deneyiminde bağımsız olarak gezinmesi gerekiyordu. Tek bir aerodinamik deneyim sunarak, MetaMask hem gelişmiş hem de temel Web3 bilgisine sahip kullanıcıların tüm ekosisteme erişmesini sağlar.

Ethereum Ekosistemine Daha İyi Bir DeFi Deneyimi Getirmek

Tek bir uçtan-uca deneyim sunan MetaMask, Web3 kullanıcılarına, merkezi olmayan web’in tamamına göz atmak ve etkileşimde bulunmak için gereken içgörü ve araçları güçlendirir..

MetaMask ile daha basit, akıcı bir deneyim, yeni token kullanıcıları için karmaşıklığı azaltır ve DeFi’nin benimsenmesini kolaylaştırır. MetaMask, her ticaret için optimize edilmiş bir yol sağlayarak daha verimli bir şekilde işlem yapılmasını sağlar.

MetaMask tarayıcı istemcisini buradan indirin

ConsenSys hakkında

ConsenSys, lider Ethereum yazılım şirketidir. Dünya çapındaki geliştiricilerin, kuruluşların ve kişilerin yeni nesil uygulamalar geliştirmesine, modern finansal altyapıyı başlatmasına ve merkezi olmayan web’e erişmesine olanak sağlıyoruz. Ürün paketimiz şunlardan oluşur:Infura, Q uorum, Codefi, MetaMaskVe Diligence, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor, müşterilerimiz için milyarlarca blockchain tabanlı sorguyu destekliyor ve milyarlarca dolarlık dijital varlıkları ele alıyor. Ethereum, iş benimseme, geliştirici topluluğu ve DeFi faaliyetlerinde lider olan, dünyanın en büyük programlanabilir blok zinciridir. Bu güvenilir, açık kaynaklı temelde yarının dijital ekonomisini inşa ediyoruz. Ürünlerimizi ve çözümlerimizi keşfetmek için https://consensys.net/ adresini ziyaret edin..

Medya iletişim bilgileri:[e-posta korumalı]

MetaMask SwapsÜrün DuyurusuHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me