ConsenSys Sizi Küresel Blockchain Kongresi Yakınsamaya Davet Ediyor

blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Contents

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

Anasayfa BlogEtkinlikler ve Konferanslar

ConsenSys Sizi Küresel Blockchain Kongresi Yakınsamaya Davet Ediyor

2.5 günlük politika odaklı sunumlar, paneller, hackathonlar ve atölyeler için Malaga’da 1.500 katılımcıya katılın. Yazan ConsenSysKasım 5, 2019Yayınlandı 5 Kasım 2019

Yakınsama Küresel Kongre

Yakınsama nedir?

Yakınsama dünya çapında düzenlenen ilk blockchain kongresidir. Convergence, blockchain teknolojisi, düzenlemesi ve araştırmasındaki eşzamanlı eğilimlerin derinlemesine araştırılması için küresel topluluktan 1500 önde gelen kişiyi bir araya getiriyor. Dünya çapındaki blockchain endüstrisinden, düzenleyicilerden, politika yapıcılardan, C-Suite etkileyicilerinden ve sosyal etki topluluğunun üyelerinden katılımla Convergence, önümüzdeki yıllar için blockchain / DLT tabanlı uygulamaların tartışılması için referans noktası olarak kendini kurmaya ayarlandı..

 

Convergence’da katılımcılar şu fırsatlara sahip olur:

  • Düzenleyiciler ve politika yapıcılar ile doğrudan konuşun.
  • Önümüzdeki yıl için belirlenen blok zinciri önceliklerine dahil olun.
  • Blok zincirinin “büyük resmini” hükümet, sosyopolitik ve teknolojik açılardan tartışın

Kayıt olmak için buraya tıklayın

Aşağıdaki konular, tüm dünyadaki Avrupa hükümetleri ve hükümetleri için ilk akla gelen konulardır: 

Kimlik

Merkezi olmayan kimlikler kavramına dayalı yeni kimlik çerçeveleri oluşturmak artık mümkün – potansiyel olarak kendi kendine egemen kimlik (SSI) olarak bilinen ilginç bir merkezi olmayan kimlik alt kümesi de dahil. Politika yapıcılar, Avrupa’daki ademi merkeziyetçi kimlik ortamını geliştirmek için ne yapmalı?

Veri Tekellerini Bozmak

DLT, aracıların ve merkezi ağların konumunu güçlendirecek mi yoksa bugünün toplumu için merkezi olmayan, daha adil bir seçenek sağlayacak mı? Google, Amazon ve Alibaba gibi çok uluslu şirketler, ilgili kullanım senaryolarına yatırım yapmak için milyarlarca dolar harcıyor. Kendi çıkarlarına karşı mı çalışıyorlar, yeni iş modelleri mi yaratıyorlar yoksa ademi merkeziyetçi geleceği mi seçiyorlar? Düzenleyiciler alarma geçmeli mi yoksa işbirliği mi yapmalı?? 


Blockchain Teknolojisinin Yasal ve Düzenleyici Çerçevesi

Tüm önemli yeni teknolojiler, bir noktada mevcut yasal ve düzenleyici çerçeve ile kesişecektir. Günümüzde birçok mevcut blockchain kullanım durumu, yasal ve düzenleyici belirsizlikte mevcuttur. Blockchain teknolojisi konusunda yasal ve düzenleyici netliğe güçlü bir ihtiyaç var.

Ve daha fazlası

Konferans Ayrıntıları:

DSÖ: 

Politikacılar, Düzenleyiciler, Merkez Bankacılar, Teknoloji Uzmanları dahil 1.500 katılımcı,

Avrupa ve Kuzey Amerika’dan Girişimciler, C-Suite Yöneticileri, Blockchain Düşünce Liderleri, Akademisyenler ve Aktivistler

Ne zaman:

11-13 Kasım 2019

Nerede:

Málaga, İspanya’daki Ticaret Fuarı ve Kongre Merkezi

Nasıl bilet alınır:

Kayıt olmak için buraya tıklayın

Radarınızda Tutulacak Konuşmalar:

Salı 12 Kasım 2019
Simona Pop, Bounties Network’ün Kurucu Ortağı ve CMO’su

Sürdürülebilir Toplum için Blockchain ve Yeni İş Modelleri | ODİTORYUM 1 | 14:15 h.-15: 00.

Simona Pop, başlangıç ​​Bounties Network’ün kurucu ortağı olarak bireylerin ve toplulukların çalışma şeklini yeniden tasarlamak için çalışan, yaratıcı bir strateji uzmanı ve topluluk oluşturucusudur. Bounties Network hem bir protokol hem de bir üründür, Ethereum blok zinciri ana ağında yaşar ve dikeyler arasında Ethereum’daki herhangi bir token ile ödeme yapan ikramiyeleri güçlendirir. Sonuç olarak proje, her gün sürdürülebilir bir toplum ve yeni iş modelleri oluşturmak için blockchain teknolojisinden yararlanıyor. Simona, Bounties Network’ün son girişimi Bounties for the Oceans: Bounty for Basura’dan öğrendiklerini paylaşarak DLT’nin coğrafyalarda nasıl anlamlı bir sosyal etkiye sahip olabileceğini gösterecek.. 

Vanessa Grellet, İcra Direktörü @ ConsenSys

Sürdürülebilirliğin Geleceği: Sosyal Etkiyi Ölçme Teknikleri | Oditoryum 1 | 15:00 h.-15: 30 h.

Vanessa, ConsenSys’de finansal hizmetler, lüks ürünler, perakende, sanat ve sosyal etki girişimlerini yönetmektedir. Blockchain sosyal etki koalisyonunun (BSIC) başkanıdır ve Muhasebe Blok Zinciri Koalisyonu Yönetim Kurulu üyesidir. Vanessa, sermaye piyasası sektöründe başarılı bir çalışma geçmişine sahip bir finans ve teknoloji yöneticisi olarak kapsamlı deneyime sahiptir.. 

Steven Haft, Küresel Ortaklık Başkanı

İklim Hareketi İçin Blok Zinciri Serbest Bırakıldı | Panel Tartışması | Oditoryum 2 | 15: 45 sa. – 16:30.

Odak: İklim krizi, müdahalenin bir parçası olarak Blockchain gibi yıkıcı teknolojilerin kullanılmasını gerektiren yıkıcı sorunları gündeme getiriyor. Bu oturumun amacı, iklim eylemlerini desteklemek için Blockchain teknolojilerinden yararlanma seçeneklerinin mevcudiyeti konusunda farkındalık yaratmaktır. Panel, iklim eylem programlarını desteklemek için blok zinciri teknolojilerini kullanma konusunda ilk elden deneyime sahip politika yapıcıları, finans uzmanlarını ve uygulayıcıları bir araya getirecek. İklim eylemi ve iklim politikası oluşturmada Blockchain teknolojisinin kullanım durumlarını tartışacaklar ve mevcut olduğu durumlarda bunların uygulanmasıyla ilgili deneyimleri paylaşacaklar.

Pelle Brængaart, UPort’ta CTO

INATBA WG Kimlik Yuvarlak Masası | Büyük Oda 1 | 15:45. – 16:30 h.

Kendi kendine egemen bir kimlik ve veri platformu olan uPort’un CTO’su olan Pelle, kimliğe ve gelişen dünyaya odaklanarak Ethereum ve Blockchain ile ilgili projelerde çok bilgili. Pelle, hem kullanıcılar hem de varlıklar için merkezi olmayan kimlik kullanırken ortaya çıkan düzenleyici soruları derinlemesine inceleyecek. uPort, yeni Serto platformunu Convergence’da başlatacak. 

Çarşamba 13 Kasım 2019
Ken Timsit, ConsenSys Paris şirketinde Managing Director

Avrupa Veri Koruma Kurulu’ndan Blockchain’e Bakış Oditoryum 1 | 14:30 – 15:00.

Ken Timsit, Fransa ve kıta Avrupa’sına odaklanan ConsenSys’de Yönetici Direktördür. Ken, rolünün bir parçası olarak, büyük şirketler ve hükümetlerle üst düzey ilişkilere liderlik eder, uygulama geliştirme ve danışmanlık projeleri yürütür ve dışarıdan ve içeriden yeni ürünler ve girişimler için fırsatları belirler. Avrupa Komisyonu tarafından başlatılan bir girişim olan “AB Blockchain Gözlemevi ve Forumu” nun yönetim komitesi üyesidir..

Ludovic Courcelas, Hükümet Strateji Lideri @ ConsenSys Paris

AB Blockchain Gözlemevi ve Beceriler Forumu Çalıştayı | Konferans Odası 2.2 | 11:15 saat-12: 45 saat.

Ludovic, ConsenSys’de Hükümet Strateji Lideri. Şu anda Avrupa Komisyonu tarafından başlatılan bir proje olan AB Blockchain Gözlemevi ve Forumu’nu yönetiyor. Ludovic, kariyerine Microsoft’ta geliştirici kitlesi için Pazarlama müjdecisi olarak başladı, ardından BNP Paribas menkul kıymet hizmetlerindeki Dijital ve İnovasyon Laboratuvarı’na geçti. ConsenSys içinde, Blockchain Game Alliance’ın bir yönetim kurulu üyesi olarak kimlik, standardizasyon ve oyun alanlarında bir referans noktasıdır..

Convergence’da görüşmek dileğiyle! Ekip, standımızda tüm ziyaretçilerle tanışmaktan mutluluk duyacaktır..

***

Yakınsama bilgisine git.

AB Blockchain Gözlemevi ve Forumu’nun Blok Zincirleri ve Akıllı Sözleşmeler Raporunun Yasal ve Düzenleyici Çerçevesini okuyun →

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Sosyal Simge Nasıl OluşturulurWeb semineri

Sosyal Simge Nasıl Oluşturulur

Finansın Geleceği Dijital Varlıklar ve DeFiWeb semineri

Finansın Geleceği: Dijital Varlıklar ve DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map