ConsenSys, Üç Yeni SaaS Ürünü Ücretsiz Hizmetini Duyurdu

blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

ConsenSys, Üç Yeni SaaS Ürünü Ücretsiz Hizmetini Duyurdu

Üç ConsenSys ürünü, popüler Ethereum geliştirici araçları ve altyapı hizmetleri müşterilerine birinci sınıf bir hizmet olarak yazılım modelleri sunmaya başladı. by ConsenSysEkim 8, 2019Posted on Ekim 8, 2019

consensys duyurur

Osaka, Japonya – 2019’un 3. çeyreğinde, ConsenSys’in sahip olduğu üç ürün, müşterilere hizmet düzeyi anlaşmaları sunarak Ethereum altyapısı, analizi ve geliştirici araçları için olgunlaşan bir pazarı karşılayan yeni Hizmet olarak Yazılım modellerini duyurdu. Ethereum’da zengin özelliklere sahip hizmetler ve araçlar için pazar geliştikçe, müşterilerin ihtiyaçları da artmaktadır. 2019’un 3. Çeyreğinde, Infura, Efsane X ve Alethio, Altyapı, veri analizi ve güvenlik denetim yazılımı ile Ethereum Network’te en çok kullanılan güvenlik ve altyapı hizmetlerinden bazılarını başlangıç ​​seviyesinden kurumsal düzeyde kullanıma kadar çeşitli teklifleri desteklemek için abonelik hizmetleri başlatıldı.

özellikli infura

Infura +: Geliştirilmiş Ethereum Altyapısı

17 Temmuz’da Ethereum altyapı sağlayıcısı Infura Infura’nın Ethereum API’si için premium bir abonelik hizmeti olan Infura +, her boyuttaki uygulama için gelişmiş Ethereum altyapı desteği sağlıyor. Kullanıcılar arasından seçim yapabilir katmanlı hizmet seçenekleri—Çekirdek, Geliştirici, Ekip ve Büyüme — Ethereum tabanlı projelerini kavram kanıtından küresel üretime getirmek için doğru boyutlu planı etkinleştirmek için. Infura’nın mevcut kullanıcı topluluğundan gelen talebe dayalı olarak, ücretli planlar, daha fazla günlük kullanım, özel SLA’lar ve daha kısa yanıt süreleri dahil olmak üzere gelişmiş müşteri desteğine ve fazlalıkların ele alınmasına olanak tanır. Infura, geliştiricilerin büyümesini ve blok zinciri ve Web3 teknolojisini benimsemesini teşvik etmeye devam etmek için ücretsiz bir katman tutmaya devam edecek..

Infura halihazırda binlerce benzersiz Ethereum geliştiricisine hizmet veriyor ve her gün milyarlarca talebi ele alıyor. 2016 yılında DevCon2’de piyasaya sürülen Infura, Ethereum ve IPFS’ye (Gezegenler Arası Dosya Sistemi) güvenilir, ölçeklenebilir erişim sağlayan en sağlam hizmet olarak altyapıdır. Infura, geçen yıl% 99,95 çalışma süresini korumuştur. Altyapı ihtiyaçları için Infura’ya bağlı proje yelpazesi genişledikçe, yeni abonelik planları bu yüksek hizmet standardını korumaya yardımcı olurken daha fazla özellik ve özelleştirme seçeneği ekleyecektir. Infura + ile kullanıcılar, üretime hazır uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak için aynı gün hesap hizmetine bile erişebilirler..  

Infura Kurucu Ortağı E.G. Galano, “Infura ve Ethereum ekosistemi ilk 3 yılımızda çok büyüdü. Başlangıçta, geliştiricilerin Ethereum üzerine inşa etmeye başlayabilmeleri için ücretsiz, ölçeklenebilir altyapı sağlayarak Web3’ü önyüklemeye başladık. Şimdi, işlerini yürütmek için hizmetimizi kullanan büyük şirketler var. Artan talebi karşılamaya devam etmek için daha sürdürülebilir bir iş modeline geçiyoruz. Yeni plan yelpazesiyle, geliştiricilerin büyümesini teşvik etmek için ücretsiz bir hizmet sunmaya devam edebiliriz ve daha büyük, üretim içi uygulamaları daha iyi destekleyin. Infura + deneyiminin piyasaya sürülmesi ekibimiz için büyük bir adım ve Ethereum’un olgunlaşmakta olduğu tüm ekosistem için bir işaret. “

4 Ekim 2019, Infura, ConsenSys içinde tamamen sahip olunan bir iş birimi haline geldi.

efsane özellikli web seminerleri

MythX Pro: Ethereum’u Güvende Tutmak


Efsane X, Ethereum akıllı sözleşmeleri için önde gelen güvenlik analizi hizmeti bugün MythX Pro’yu başlattı. Artık MythX kullanıcıları, şeffaf ve kullanımı kolay bir DAI-stablecoin abonelik hizmeti ile çok çeşitli akıllı sözleşme açıklarını tespit ediyor ve güvenlik ihlallerini önlemeye yardımcı oluyor Papatya Ödemeleri

“İki yıldan uzun bir süre önce, kurucumuz ve” Hacking Officer “, Bernhard Mueller, açık kaynak aracı oluşturdu Efsane akıllı sözleşmeler için sembolik analiz sağlamak. Bugüne kadar, bu araç 420.000’den fazla kez indirildi, bu yüzden açıkça belli bir talep vardı. Ancak güvenlik araçlarını yerel olarak çalıştırmak zor ve yoğun kaynak gerektiren bir süreçtir ve her zaman yeni güvenlik açıkları ve teknikler bulunur. Ekibimiz kısa sürede, kapsamlı akıllı sözleşme analizine yönelik teknik ihtiyaçlara ayak uydurabilmek için, yalnızca sembolik analizi değil, aynı zamanda fuzzing ile statik ve dinamik analizi de içeren bir dizi araç içeren bir hizmet oluşturmamız gerektiğini fark etti. MythX’in kurucularından Tom Lindeman, ”dedi.

Diğer güvenlik araçlarından farklı olarak MythX, güvenlik açığı yüzey alanını daraltmaya ve belirli kod alanlarına odaklanmaya yardımcı olmak için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışan bir entegre derin analiz mikro hizmetleri paketi kullanan hepsi bir arada otomatik bir çözümdür..

MythX API, bulutta bir SaaS hizmeti olarak çalışır ve dinamik analiz ve derin fuzzing yeteneklerine yüksek işlem gücü getirir. MythX, Truffle, Remix ve VS Code gibi popüler geliştirme araçlarıyla entegre edilmiştir, böylece ekipler doğrudan en sevdikleri istemci araçlarından günlük iş akışlarına güvenlik taramasını kolayca dahil edebilirler..

Önde gelen kurumsal blockchain iş bulutu olan Kaleido ve MythX, DevCon 2019’da bir ortaklık duyurdu. MythX akıllı sözleşme doğrulaması artık Kaleido pazarında mevcut ve bu da iş dünyasına izin veriyor & kuruluşlar, akıllı sözleşmeleri güvenli bir şekilde, düğme kolaylığı ile kullanacak.

ürünler alethio

Alethio API PRO

Alethio, geliştiricilerin dizine alınmış, sentezlenmiş, zincir üzerindeki Ethereum verilerine sağlam ve güvenilir bir şekilde gerçek zamanlı erişim sağlamaları için doğrudan bir yol olarak Blockchain API’sini yayınladı. Alethio’nun API’si, Ethereum’un veri parçalama sorununu çözerek birçok ana ağ kullanıcısının güvenilir ve temiz bir şekilde blok zinciri tabanlı verilere erişmesini engeller. Geliştiriciler, yatırımcılar, işletmeler ve meraklılar artık bu zincir içi verileri, projelerini daha iyi destekleyen ve özel indeksleme altyapısı oluşturmak veya sürdürmek zorunda kalmadan minimum çabayla entegre edebilecek bir formatta alabilir..

20 Haziran 2019’da Alethio, Alethio API PRO. Ürünün nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve işlevselliği konusunda rahat olmak için herkes Alethio API’sini ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilir. Ayda 10.000’e kadar arama ücretsizdir (başlamak için kredi kartı bilgisi gerekmez). Alethio, artan fiyat katmanları kullanır, yani ne kadar çok istek yaparsanız, her istek için o kadar az ödeme yaparsınız. Daha fazla ayrıntı için şunları yapabilirsiniz: hesap makinesine bak.

Kullanmaya başlamak için üç basit adımı uygulamanız yeterlidir: 

  • Üzerinde bir hesap için kaydolun Developers.aleth.io
  • API anahtarınızı kullanın ve API istekleri yapmaya başlayın

Alethio’ya bakın kapsamlı belgeler uç noktaların nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntılar için.

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map