blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

ConsenSys ve Securosys, uzun vadeli Ethereum 2.0 stake etme için güvenli bir yöntem başlatacak

2 Şubat 2021

Codefi Staking ve Securosys


Önde gelen Ethereum yazılım şirketi ConsenSys ve Securosys, siber güvenlik, şifreleme ve dijital kimlik korumada lider olan, bugün uzun vadeli Ethereum 2.0 stake etme için sorunsuz ve güvenli bir yöntemin lansmanını duyurdu. 

Ortaklık, Securosys Donanım Güvenlik Modüllerinde (hem şirket içi hem de bulut hizmeti olarak) doğrudan ConsenSys Codefi Staking API’sinden Ethereum 2.0 para çekme anahtarları oluşturma olanağı sağlar. Anahtarlar hiçbir zaman Codefi’ye veya Securosys’e maruz kalmaz ve pay sahipleri anahtarların tam kontrolünü ve yasal mülkiyetini elinde tutar. 

Codefi Staking Ürün Lideri Kuhan Tharmananthar, “Securosys ile birlikte Ethereum 2.0 hissesi için uçtan uca bir çözüm sağlayabiliriz” diyor. “Codefi’yi Securosys Donanım Güvenlik Modülleri ile birleştirerek, müşterilerimiz Eth1’den Eth2’ye geçerken en yüksek düzeyde güvenlik ve rahatlık elde ediyor.”

“Securosys, başından beri blok zinciri uygulamalarına odaklandı ve kripto sektörü için donanım güvenliği sağlama konusundaki liderliğini genişletmeye kararlı” diyor CEO’su Robert Rogenmoser Securosys. “Ethereum platformunun önde gelen geliştiricisi tarafından tanınmak, yalnızca bu çabaların büyük bir kabulü değil, aynı zamanda müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaya devam etmek için güçlü bir motivasyondur.” 

Ethereum 2.0 üzerindeki işlemleri doğrulamak için, stake sahiplerinin ETH’yi rahatça hissesi ve Eth2 çekilme anahtarlarını, Proof-of-Proof’dan Proof-of-Stake’e ilk geçiş aşamasında her türlü saldırı ve arızaya karşı güvende olduklarını garanti ederek oluşturmaları gerekir., bu yıl ne olabilir. 

ConsenSys’in Codefi Staking, ETH’yi Eth2 Beacon Chain’e yatırmak için bir kullanıcı arayüzü sağlar ve bağımsız doğrulama düğümlerini çalıştırmanın zorluklarını ortadan kaldırır. Codefi Staking, kurumsal hisseler için ConsenSys’in Eth2 müşterisi Teku’ya güvenecektir. Securosys ekosistemi ile entegrasyon, sürece en yüksek güvenlik düzeyini getirir, çünkü stakerlar doğrudan Primus Donanım Güvenlik Modüllerinde (HSM’ler) sorunsuz bir şekilde anahtarlar oluşturabilir ve bunları Securosys’in anahtar kontrol mekanizmalarıyla koruyabilir. Stake sahiplerinin Eth2 para çekme anahtarları üzerindeki kontrolünden vazgeçmemesini sağlayan birden fazla kimlik doğrulama ve yetkilendirme düzeyi vardır..  

Securosys kimlik doğrulama mekanizmaları, anahtarların harici saldırılara karşı güvenliğini sağlarken, çeşitli arıza faktörlerine karşı güvenlikleri de uzun vadeli depolama için çok önemlidir. Securosys Primus HSM’ler, uzun vadeli 7/24 çalışma için tasarlanmış, yüksek kullanılabilirliğe sahip yedekli kurulum için kümelenebilen veya güvenli bir şekilde yedeklenebilen, son derece güvenilir, kurumsal sınıf donanım üzerine inşa edilmiştir. Yerinde çalışma bir seçenek olmadığında Securosys, ISO27001 sertifikalı CloudsHSM hizmetini sunar. Bir EMP ve İsviçre dağlarının derinliklerinde saldırıya dayanıklı bir tesis de dahil olmak üzere en yüksek operasyonel güvenlik standartlarını karşılayan birden fazla coğrafi yedekli veri merkezi tarafından desteklenmektedir.. 

ConsenSys ve Securosys’in Eth2 staking çözümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için 4 Şubat saat 16: 00’da bize katılın ve Codefi Staking, Secruosys, Ledger ve Microsoft’tan bilgi alın. 

Securosys SA hakkında

Merkezi İsviçre’nin Zürih şehrinde bulunan Securosys SA, siber güvenlik, şifreleme ve dijital kimliklerin güvenliğini sağlamada pazar lideridir. 2014 yılında kurulan Securosys, İsviçre finans piyasalarını İsviçre Ulusal Bankası adına güvence altına alıyor ve her gün 100 milyar Euro’nun üzerindeki işlemleri koruyor. Şirket, dünya çapındaki 1. Katman bankalarının yarısından fazlasına İsviçre’de geliştirilen ve inşa edilen donanım güvenlik modüllerini tedarik etmektedir..

Securosys, ticari uygulamalara odaklanan çok çeşitli güvenlik ağı araçları sunar. Bunlar, iletişim şifreleme ve anahtar oluşturma ve yönetimini içerir. Tüm ürünler, kirletici etkilerden arındırılmış olarak İsviçre’de geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Daha fazla bilgi doğrudan Securosys SA’dan e-posta ile şu adresten elde edilebilir: [e-posta korumalı], +41 44 552 31 00’ı arayarak veya Zürih, Münih ve Hong Kong’daki ofislerinden.

www.securosys.com

ConsenSys hakkında

ConsenSys, lider Ethereum yazılım şirketidir. Dünya çapındaki geliştiricilerin, kuruluşların ve kişilerin yeni nesil uygulamalar geliştirmesine, modern finansal altyapıyı başlatmasına ve merkezi olmayan web’e erişmesine olanak sağlıyoruz. Ürün paketimiz şunlardan oluşur: Infura, Yetersayı, Yer mantarı, Codefi, MetaMask, ve Diligence, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor, müşterilerimiz için milyarlarca blockchain tabanlı sorguyu destekliyor ve milyarlarca dolarlık dijital varlıkları ele alıyor. Ethereum, iş benimseme, geliştirici topluluğu ve DeFi faaliyetlerinde lider olan, dünyanın en büyük programlanabilir blok zinciridir. Bu güvenilir, açık kaynaklı temelde yarının dijital ekonomisini inşa ediyoruz.

ConsenSys Codefi, yeni nesil ticaret ve finansı destekleyen blockchain uygulama paketidir. Vizyonumuz, her yerde herkes için daha erişilebilir ve eşitlikçi finansal hizmetler oluşturmak için mevcut ve merkezi olmayan finansal teknolojilerin yakınsamasına öncülük etmektir. İş süreçlerini optimize etmek, finansal araçları dijitalleştirmek, pazarları ve ağları etkinleştirmek ve üretime hazır blok zinciri çözümlerini dağıtmak için finans kurumları, küresel şirketler ve Ethereum projeleriyle birlikte çalışıyoruz..

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: consensys.net

Müşteri DuyurusuCodefi StakingConsenSysEthereum 2.0SecurosysStakingTekuHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me