Aviv Lichtigstein bir düşünce lideri ve girişimcidir Büyük Veriyi kullanarak kurumsal ürünler oluşturmada kapsamlı deneyime sahip & Yapay zeka. Aynı zamanda dünyanın önde gelen blockchain kaynak portallarından biri olan 101Blockchains.com’un kurucusu ve CEO’sudur. Aviv, teknik, operasyonel ve iş odaklı roller oynayan çeşitli alanlarda 12 yıldan fazla deneyime sahip üst düzey bir yöneticidir. Çok sayıda iş modeli için proje ve programları başlatma, yürütme ve büyütme konusunda muazzam bir uzmanlık seviyesine sahiptir. Bu endüstriler ve teknolojiler arasında Fortune 500 şirketlerinin tanınmış girişimleri yer alıyor ve Aviv, zekası ve parlaklığıyla onları başarı yoluna götürdü. Bunların dışında, Aviv, ürün ve iş geliştirmek için ekipler oluşturma, oluşturma ve yönetme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Dahası, tutkulu bir gezgin ve hırslı Ironman triatleti..

En İyi Konuşmacı Blockchain Teknolojisi Keynote

iCEE.fest: UPGRADE 100, 2019

Endüstriler üstel bir oranda değişiyor ve Blockchain Teknolojisi oyunda önemli bir unsur. Blockchain sadece finans sektörlerinde değil, aynı zamanda Devlet Hizmetleri, Tedarik Zincirleri, Sağlık Hizmetleri, Perakende, Nesnelerin İnterneti ve daha pek çok büyük sektörde devrim yaratıyor. Örneğin BAE, teknolojiyi Dubai’nin her sektörüne entegre etmeye çalışıyor. Amaç, onu 2020 yılına kadar yalnızca Blockchain üzerinde çalışan ilk şehir yapmaktır..

Blockchain, herhangi bir aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldıran ve tüm kullanıcıları güçlendiren merkezi olmayan bir yapı oluşturan benzersiz bir teknolojidir. Veriler artık yeni para birimidir ve Blockchain, onu hasat etmenin etkili bir yolu olabilir. Öte yandan Enterprise Blockchain’in 2030 yılında 3,1 Trilyon Dolarlık bir sektöre ulaşması bekleniyor. İnternetin yeni şeklini şekillendirmek de dağıtılmış defter teknolojisinin ellerinde. Bir Blockchain açılış konuşmacısı olarak, Aviv’in uzmanlığı, anlayışlı oturumların küratörlüğünü yapan bu temel kavramlar etrafında dönüyor..


Blockchain Keynote Konuşmacısı

Blockchain Technology World, Londra 2019

Blockchain İşinde Bir Vizyoner & Teknoloji

Temel sorun, tipik iş dünyasındaki merkezi eski ağlardır. Her türlü işletme bu hatalı mimariye bağlıdır. Sonuç olarak, bunun bedelini sıradan insanlar ödüyor. Sadece Blockchain Teknolojisi bu ağ sistemlerinde devrim yapmakla kalmaz, aynı zamanda sayısız yeni pazar yeri olasılığını da açar ve uzun vadede trilyonlarca dolar tasarruf sağlar..

En iyi blockchain hoparlörü 2020

Mobilefest, İstanbul 2019

Bu, Blockchain teknolojisinin zaman içinde onları yeniden şekillendireceği için tipik iş modelleri için hem bir nimet hem de bir lanet olabileceği anlamına gelir. Ancak olasılıklar çok büyük. Bu nedenle sayısız sektör ve girişim, daha büyük fırsatlar için bu teknolojiye yatırım yapıyor. Blockchain Teknolojisi konuşmacısı Aviv, Blockchain Teknolojisinin belirli özelliklerine ve dönüşümün nasıl gerçekleşeceğine odaklanıyor. Ayrıca, temel sorunlara ve endüstrilerin yeni değişimle gerçekten nasıl başa çıkabileceklerine ışık tutacaktı. Diğer üst düzey blockchain konuşmacıları işleri aşırı karmaşık hale getirme eğilimindeyken, Aviv olayları daha basit terimlerle, kitlesel insanlar için hoşa gidecek şekilde parçalamayı tercih ediyor..

blockchain açılış konuşmacısı aviv lichtigstein

Tel Aviv Borsası

Blockchain açılış konuşmacısı Aviv, zamanla hangi endüstrilerin kökten değişeceğini paylaşıyor, örneğin:

  • Hükümet hizmetleri
  • Tedarik zinciri
  • Sağlık hizmeti
  • Sigorta
  • Perakende ve daha fazlası.

Daha Yeni Sonuçlar

Açıktır ki, yeni bir teknoloji devreye girdiğinde, çoğu insan bununla nasıl baş edeceğini gerçekten bilmiyor. Bununla birlikte, endüstriler, başkalarının ne yaptığını gördükten sonra bunu daha başarılı bir şekilde entegre etmeyi öğrenir ve ardından piyasa sonuçlarını iyileştirmek için değiştirir. Blockchain Teknolojisi ile işler tam olarak şu anda böyle gidiyor. Pazar yerleri Blockchain dönüşümü hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışıyor ancak yanlış dönüşler başarısızlıkla sonuçlanıyor.

Bununla birlikte, en iyi blockchain konuşmacılarından biri olan Aviv, konuyu basit terimlerle sunuyor ve bir işletmenin karşılaşabileceği Blockchain benimseme zorlukları hakkında konuşuyor. Ayrıca, durumu sürdürmeye yardımcı olacak herhangi bir başarılı organizasyonel blok zinciri dönüşümü için gerekli araçları da analiz ediyor..

Blockchain üst hoparlörü

Sağlık Hizmetlerini Değiştir, 2019

Kurumsal Blok Zincirlerinin Etkileri

Bu, Blockchain Teknolojisinin uzun vadeli etkilerinden biridir. En çok tehdit altında olan işletmelerin ona yatırım yapan işletmeler olması oldukça ironik. Birçok işletme, bu teknolojinin iş yapma yöntemlerini tamamen değiştirmesini öngörüyor. Tamamen yanlış değiller. Blockchain, tüm sektörlerine daha fazla değer katmak için temel özelliklere sahiptir ve bu onlara gelişim için daha fazla alan sağlar..

Günümüzde farklı kuruluşlar, istikrarlı bir büyüme düzeyi için muazzam miktarda veri yönetimi sorunu ve işlemiyle uğraşmak zorundadır. Bu senaryo, karmaşıklık, şeffaflık ve güvenlik sorunları ile ilgilenen kurumsal düzeyde zorluklar yaratır. Örneğin, sahte pazar, yalnızca ABD’de her yıl 7,5 milyar ABD dolarından fazla gelir elde etmekten tek başına sorumludur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, Blockchain artık daha yüksek hacimli karmaşık veri ve işlemleri idare edebiliyor. Daha iyi stratejik kurumsal model, bu zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olacaktır..

Karışımda bulunan Enterprise Blockchain’ler ile artık gelecekteki pazarda adil paylarını alabilirler. Bunu göz önünde bulundurarak, Blockchain’in açılış konuşmacısı Aviv, belirli kuruluşlar için en uygun olan en iyi Blockchain Teknolojileri türünü açıklıyor. Ayrıca, Hizmet olarak Blockchain sunan satıcılar ve Kurumsal Blok Zinciri platformları gibi diğer çözümleri de araştırıyor. Ayrıca, tüm konseptin olası kullanım durumları ve zorlukları, Blockchain açılış konuşmacısı oturumunda paylaşılır..

Blockchain açılış konuşmacısı 2019

Digital Enterprise Show, Madrid 2019

Dağıtılmış Defter Teknolojisi – Gerçek Oyunu Değiştirici

Aviv, diğer faktörleri de kapsayarak Blockchain açılış konuşmacı programını oluşturuyor. Blockchain, eksikliklerin adil payına sahiptir. Bu nedenle çoğu kişi teknolojiyi kucaklamaya pek hevesli değil. Konu ile ilgilenmek için, Aviv ayrıca “Dağıtılmış Defter Teknolojisi” şemsiye terimini ve etkilerini tasvir eder..

Blockchain Teknolojisi, Dağıtılmış Defter Teknolojisinin sadece küçük bir parçasıdır. İnsanlar genellikle bu iki terimi karıştırıyor ve birbirinin yerine kullanıyor. Ama burada bütün durum bu değil. Blockchain dışında, küresel pazarın yükünü üstlenmek için tam donanımlı daha birçok Dağıtılmış Defter Teknolojisi vardır. Aviv, Blockchain açılış konuşmacı programında, bu iki terimdeki karışıklığı ortadan kaldırdığından ve DLT’ye daha fazla ışık tuttuğundan emin olmak istiyor. Blockchain Teknolojisi konuşmacı oturumlarında farklı türleri inceler ve bireysel özelliklerini araştırır. DLT’nin ne anlama geldiğini açıklamanın yanı sıra, blok zinciri açılış konuşmacısı oturumunda belirli bir teknoloji için önde gelen platformları da kapsar. Bunlardan bazıları şunları içerir:

Web 3.0 ve İnternetin Geleceği

İnternet de Blockchain Teknolojisinden zarar görmeyecek. Şimdiye kadar, insanlar Web 1.0 ve Web 2.0’a aşinadır. Bu ikisi tipik istemci-sunucu mimarisine dayalıdır ve aşırı derecede kusurludur. Bu tür bir model, kullanıcıların kişisel bilgilerini kötüye kullanıma açık hale getirir. Ancak yeni internet “Web 3.0” ile her şey ademi merkeziyetçiliğe geçecek ve onu daha kullanıcı odaklı hale getirecek. İnsanlar, favori platformlarına bağlanmanın daha güvenli ve şeffaf bir yolunu bulacak.

Blockchan Teknolojisi Üzerine Konuşmacı

Tech Week Frankfurt, Almanya, 2019

Bu, internetin geleceğini yeniden şekillendirecek ve insanların alışkın olduklarından tamamen farklı olacaktır. Bununla birlikte, Blockchain Teknolojisi interneti Web 3.0 aracılığıyla biçimlendirerek daha hızlı ve daha iyi hale getirecek. En iyi Blockchain konuşmacılarından biri olan Aviv, bu konuyu ele alıyor ve internetin önceki nesillerinden farklılıkları not ediyor. Daha fazla açıklığa kavuşturmak için, blok zincirindeki açılış konuşmacısı, nihai sonucun neye benzeyebileceğini ima ederek, mimarinin katmanlarını çizer.

Blockchain Teknolojisinin hala gidecek uzun bir yolu var. Bunlar, bu devrimin sadece ilk aşamalarıdır. Aviv, Blockchain Teknolojisi konuşmacı programı için yaptığı tüm araştırmalarını ve çalışmalarını her zaman en son gelişmelerle günceller..

Bunun dışında, Blockchain açılış konuşmacısı programı, internetin olası geleceğini ve sürdürülebilir bir ekosistemin nasıl kurulacağını da içerir..

EVET! Aviv’in Açılış Konuşmacısı olmasını istiyorum

Bağlanalım ve kuruluşunuza yeni bir değer katmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenelim

Ayrıca bize doğrudan e-posta da gönderebilirsiniz-> 101blockchains.com adresinden iletişime geçin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me